60032
  • Hecker007
    #49182
    Sőt preferednél is állandóan ott van a sárga szar hogy fizess elő...
    Nekem volt egy hónap subom, tetszett jó volt szép volt, de a bolygókat nem tudtam rendesen bejárni már már a következő bolygóhoz is 3-4 szinttel nagyobb voltam, ha azon amin voltam mindent megcsináltam....
  • pxxl
    #49181
    f2p-eseket nagyon megfogták. szinte mindehol csak az a sárga logót látni, hogy legyél sub, ha akarod... :D nyilván nem véletlenül, próbáld ki, aztán fizess, ha rendesen akarsz játszani...
  • Shiwo
    #49180
    épp akartam javasolni, hogy másik böngészőből próbáld...

    amúgy ticketet csak a fizetősök küldhetnek.. de az is lehet, hogy egyenesen csak az előfizetők... az f2p-sekkel nem foglalkoznak (igen, "kedves" tőlük, van aki egyet ért velük ebben, van aki nem...)
  • a.carkey
    #49179
    Na.

    Sikerült belépni.

    Explorerrel engedi beírni az e-mail címet, chromenál már csak a display nevet hagyta. Atombaromság, de működik ...
  • a.carkey
    #49178
    Na ugyanezzel küzdök én is. Ma jött egy mail, hogy az email helyett majd csak display névvel lehet majd belépni.

    A játékba be tudok, ide
    swtor pedig nem. Reseteltem a passwordöm, de ugyanez a helyzet.

    Supportnak pedig nem lehet ticketet küldeni? Csak hívni? Vagy csak én nem találom ...

    Minden esetre ilyet még nem láttam. Először azt hittem a fórum különálló, de nem, egyben az egész, ua. az azonosítója.

    Mi lehet a gond?
  • csuzlee
    #49177
    Nah ez az, hogy már akkor sem kaptam e-mailt...de játékba be tudok vele lépni. A serial pedig jó ajánlat, csak sajnos pont ez a gondom, hogy nem tudom, hogy aktiválhatnám az accountomhoz :D
  • Kreeder44
    #49176
    fény szabja
  • pxxl
    #49175
    várandós :D 'sakkormivan :D
  • eXequtoR
    #49174
    maximum sugár pallós !
  • picket
    #49173
    fisu-pönge
  • pxxl
    #49172
  • Kazagor
    #49171
    "lézerkard"

    Jajj...
  • pxxl
    #49170
    Vágom lehet még boltolunk meglátom :D f2p-ben nagyon visszavették at xp-t meg csak 1 szakma blabla :D meg aztán kéne a piros Vette a mara mellé :P
    Ja dobtam a commandot. Sw lézerkard nélkül n az igazi :P
  • V43 1105
    #49169
    3k-ért mondtam adok kulcsot hozzá 30 napos gamecard teee szajha :(
  • pxxl
    #49168
    pont ezt akartam kérdezni én is :P :D
  • Monoton
    #49167
    Ez mi akar lenni?

  • gergod
    #49166
    meg ugy tunik, hogy end game craftolasban egyedul a barrel/hilt-nek lesz ertelme, abbol is csak a 72 vagy talan (ha sokkal kevesebb mat kell hozza) a 69-esnek... armoring/mod/enhancement-et utanad dobjak commendationbol.
  • gergod
    #49165
    ez az arkanian trooper cuccos nagyon ronda... az assault cannon ugy nez ki mint a balna f*sz, a sityak meg mint egy doktorbacsi "idiota" donaldkacsa...
  • Nephin
    #49164
    Igen.
  • V43 1105
    #49163
    Urak!

    Ha bankkártyával előfizetek 1 hónapra 3.990,-ér.. utána közvetlen le lehet mondanom a subbot ?
  • roblee
    #49162
    Köszi!
    Egyelőre ha dps maradok a snipernél.
    BH/daily comokat levásárolom.
    A planetary comból meg az altomat gearelem.
  • eXequtoR
    #49161
    Amúgy a vang/pt jelenleg is a legerősebb dps, viszont 0 supportja van.
  • eXequtoR
    #49160
    Az új relicből kb. csak a useolható powereset éri majd meg kivenni, a többi -power + endu. BH/dailyből classik lesz , kb. fölös tartani. Makebes tokenek lesznek használhatók legkorábban. A régiek csak 50es szutykokat fognak adni.
  • roblee
    #49159
    Nem vagyok pts-n, nem is tervezem, de ez vang/pt hybrid ennyire ütős lenne. Szerintem kap majd nerfelik, mert ez így kicsit túlzás.
    Ha már 2.0:
    Érdemes levásárolni a BH és daily comokat?
    Pl nekem még nincs meg a második DG relic. Kivegyem vagy hagyjam és inkább váltsam majd át classicra és abból vegyek jobbat?
    A planetary comokat is át lehet majd váltani vagy jobb levásárolni?
  • eXequtoR
    #49158
    Akkor igen érdekes klántársaid lehetnek, mivel az a 2 class ami 2700-3k dpst csinál jelen állapotában. Az új vang/pt hybrid talent kegyetlen durvára sikeredett.
  • MrStokes
    #49157
    Azert azt latni kell, hogy ezek meg nem feltetlen a vegleges szamok.

    Egyebkent klantarsak a marara es a PT-re nyilatkoztak azt PTS-en valo tesztelest kovetoen, hogy nem tunt nekik annyira tul jonak a dps-uk. (A linkelt adatokat meg nem neztem.)
  • El Protector
    #49156
    szegény assa, kb szarra sem lesz jó :/
  • eXequtoR
    #49155
    Ezek elég elnagyolt szánok, szal van ahol -400-500 és van ahol +pár 100 dpsel kell számolni. Azért az tetszik, hogy a balance shadowt oda is írták. :)
  • gergod
    #49154
    akkor a commandok megsem szivna akkorat mint amit forumokon sirnak... ez jo hir :)
  • V43 1105
    #49153
    Megerősítetted még korábban az e-mailt, illetőleg beállítottad a titkos kérdéseket? Ez az egyik kérdés, a másik pedig az, hogyha érdekel, 3000 forintért van eladó SWTOR-hoz való serial numberem, 30 napos gamecarddal és 625 cartel coinnal!
  • eXequtoR
    #49152
    Egy kis dps test ptsen: 2.0 dps test
    Asszem ideje nekiállni kiszedni a datafosokat Turhával.
  • csuzlee
    #49151
    Sziasztok,

    lehet nagyon alap kérdésem lesz, de én nem nagyon találtam rá megoldást, így gondoltam mielőtt telefonálok nekik, megkérdezem itt :D
    Szóval regeltem egy accountot, elkezdtem a free-to-playt. Tetszik, szeretnék előfizetni, de a honlapon nem tudok bejelentkezni a megadott Display Name / E-mail és jelszóval. Igen jól írom be :D Ráadásul a change password sem műxik, olyan mintha az e-mail címem nem is lenne regelve. A játékba minden további nélkül be tudok lépni! Láttam, hogy másnak is van ilyen problémája, de megoldást nem találtam...

    Előre is köszönöm,

    Csuzlee
  • Nephin
    #49150
    Commendationök a 2.0-ban
  • MerlinW
    #49149
    Megéri, hidd el. A lvl 40 alatti kék/lila armoring/mod úgy fogy mint a cukor. Főleg a lvl20 alattiak. Van mikor naponta 2-300k hasznom van belőle.
  • gergod
    #49148
    ja, hogy lelkesnek is kell lenni? lekraftolom en neked ez nem problema...
  • MerlinW
    #49147
    Értem én, akkor kraftoltatom mással:)
  • eXequtoR
    #49146
    a-a. Simán lehetne áron tartani, de a marhák 10kval olcsobban rakják be , mert 1el kevesebbért nem vinnék el.. ja várj.
  • gergod
    #49145
    mondjuk attol hogy egy honap mulva kijon a kieg attol meg addig szeretnem a karijaimat tokeletesiteni. igaz nem leszek szuper gazdag, de a 27 es armoringok olyan 600k ert siman elmennek ami azert nem rossz.

    a stabilizatorok ara meg azert zuhant, mert egy csomoan beraktaroztak egy csomot es most rajottek, hogy hamarosan kuka lesz es elozonlottek a marketet.
  • eXequtoR
    #49144
    Hónapokkal ezelőtt még lett volna értelme a craftnak. Így a kieg előtt X héttel már semmit nem ér. :/ Ahogy a molecularnak se hála a pvps férgeknek akik 5-10k val pakolják egymás alá.
  • gergod
    #49143
    elvileg lehet, batr azt ertsd meg, hogy igy kevesbe vagyok lelkes iranyodban :)