60032
  • TomStorm
    #49262
    Mennyi most a játék mérete pontosan?Megvettem újra de a kliens már nincs meg.Köszi előre is!
  • inter15
    #49261
    Van egy felesleges cdkey em a játékhoz. Eladnám 3000 Ft -ért , elcserélném egy 30 napos gamecardra , ráfizetnék egy 60 naposra.

    Minden lehetőség érdekel

  • V43 1105
    #49260
    g2play.net
  • gunji
    #49259
    Köszi. Én is ettől tartottam. :(
    Azért eléggé átverős az origin storeban a 'Includes 30 Days of Subscription Level Access + Monthly Rewards Program' szöveg . Főleg, ha jól értettem az egyik korábbi hozzászólást, de az gondolom nem online vásárlásra vonatkozik :(

    Remélem azért nem zárják be a boltot idő előtt. Kár lenne érte :(
  • Barbosa
    #49258
    A játék megvételekor kapott 30 nap játékidő után nem kapsz coint. Tulajdonképpen, akkor még egyetlen hónapot sem fizettél elő, csak a vásárláshoz kapott bónusz időt játszhatod le. Utólag sem járt érte cartel coin.
  • gunji
    #49257
    Üdv!

    Egy hónapja már írtam, hogy előfizetőként mintha kevesebb cartel coin-t kaptam volna. Múlt héten lejárt a negyedik hónapom, s még nem érkezett meg a negyedik csomag CC.
    Ekkor eszembe jutott valami: ha online veszi meg az ember a játékot, akkor egy hónapig full jogokkal játszhat, mintha előfizető lenne, de nem az, s az 500 CC sem jár neki? Volt valakinek ilyen tapasztalata? Ilyesmi elképzelhető?
    Köszi :)
  • pxxl
    #49256
    asszem megvan a kasztom :) kipróbáltam sokat majd mindet és mégis csak az assassin dps a nyerő pedig nem volt szimpatikus eleinte.
  • roblee
    #49255
    Ezzel tisztában vagyok, nem egyszer voltam ops-on. :)
    Viszont még így sem hasonlítható egy fp-hez.
  • MerlinW
    #49254
    8-16-fős ops-ban 2-5-en lesztek:)
  • roblee
    #49253
    Tanácsra lenne szükségem.
    Sorci healert húzok és a build-del kapcsolatban lenne kérdésem.
    Belinkeltem, hogy hogy tervezem:
    Corruption

    Egyelőre maradt 3 pont. Mire rakjam?
    Lightning Barrier és a Sith Defiance között vacilálok, de szóba jöhet még a Subversion is, mert a manából soha nem elég.
    Fadeout-ról és Dark Resilience-ről mi a véleményetek?
    Dark Resilience mellett az szól, hogy megnöveli a Unnatural Preservation-t 30%-kal.

    Egyébként imádom ezt a support karit.
    A sniper main-emet is szerettem, de ez jobban bejön. Egylőre még csak fp-ben és heroicban tudom tesztelni magam. Néha nem egyszerű, pedig ezekben még csak 4 emberre kell figyelnem, mi lesz 8-16 fős ops-ban. :)
    Jobban leköti az ember figyelmét, mint a dps kari, de talán ettől élvezetesebb is.
    Előre is köszi a segítséget.
  • Bandras DaSilva #49252
    A sima seteknek talán nem sok értelme van magasabb szinten, de a narancssárga dolgokat fel lehet dobálni a GTN-re, sztem jól fogynak. Nekem elmegy minden amit beteszek.

    Mondjuk én anno armormechet toltam, az meg lehet egy kicsit másabb, de az elv valszeg ugyanaz. Azokból amúgy a lilákat is el lehetett passzolni relatíve jó áron. A kisebb szintűeket is.
  • Pari
    #49251
    Üdv!

    Az lenne a kérdésem, hogy a synthweaving-nek mennyire van létjogosultsága a end game gearing-ben?
    Nekem ugy tunik, hogy nem sok, mivel mindenki daily/wz/egyéb commendationokből alakítja ki az end gearjet, de nem tudom jol gondolom-e?

    Vélemény?
  • calis
    #49250
    Hiába csinálom meg a verifications-t 3x, nem engedi be akkor sem a BH-mat... Kapja be..
  • calis
    #49249
    Az előző kommentemhez: az egyik karaktert beengedi, a másikat nem... milyen hülye rendszer ez már...
  • calis
    #49248
    Sziasztok!
    Szerda óta minden egyes nap meg kell csinálnom egy account upgrade-t, különben nem enged be a játékba...
    F2P játékos vagyok, de már nem email címmel regeltem, hanem display névvel.. vagy valami egészen más dolog áll mögötte?
    Aki tudja, hogyan lehet megszabadulni ettől az upgradelős hülyeségről, az írja meg legyen szíves.
    Köszi!
  • Kryon
    #49247
    Részemről amúgy egy jó Stargate mmo-nak örülnék legjobban, de olyanról sajnos nem tudok hogy készítenének (akik próbálkoztak becsődöltek kiadás előtt).
  • Although
    #49246
    Jó oké vannak hírek, anno 10 éve dolgozott az activision egy Halo mmo-n és vannak páran akik szerint a Blizzard ezt vette elő.
    Mások szerint meg azt a projektet végképp törölték. ez viszont valóban pletykaszint :) Off lezárva.
  • Kryon
    #49245
    Concept artokból sokat nem lehet leszűrni. De csak a kedvedért leírom, hogy régebben olvastam egy olyan pletykát miszerint a wow után 10000 évvel fog játszódni, miután ott bekövetkezik valamiféle "világvége". Azerothra érkezünk meg űrhajóval, és felfedezzük a múlt nyomait, elkezdünk kutatni mi történhetett. Eközben véletlenül felébresztünk valami ősi gonoszt aki valószínűleg a pusztulást okozta, talán Sargeras-t (-> Titan) és kezdenek a dolgok rosszra fordulni. Vannak bizonytalan eredetű pletykák, meg concept artok, de hivatalosan semmit sem mondtak vagy mutattak eddig, így bármi lehet, de nem offolok tovább. Ez még akár évekre lehet, addig nem hiszem, hogy bármilyen mmo elrángatna SWTOR-ból és GW2-ből. :D
  • Kryon
    #49244
    Tippre az lehet a nagy újítás, hogy sokkal jobban kiterjeszti a virtuális világot. Egyrészt amiket már írtam vezérlésnél, pl. hangvezérlés, szemmozgás követés, mittomén stb. Másrészt valahogy a játékból elérhetővé tesznek olyan közösségi, keresési, vásárlás stb. funkciókat, hogy igazából ingame intézhesd egész online tevékenységed. Google, FB, youtube, shop stb egyben, egy játékba integrálva, olyan szinten kiterjesztett virtuális környezettel, hogy a kockábbak már szinte alternatív valóságként élik majd meg. Az alapok már adottak a battlenettel, de ez már tényleg nagyon off.
  • Although
    #49243
    Lehet :) De amit olvastam meg összeraktam abból az jön le egy HALO szerű virtuális valóságot akarnak. De persze igaz ez csak képzelgés még. Tény ha igaz baromi rég dolgoznak rajta. 2005?
  • pxxl
    #49242
    concept artra alapozni véleményt elég nagy butaság :D
  • Although
    #49241
    Két concept art van kint amiről azt mondják arról van. Ami alapján ell lehet képzelni milyen lesz. Legalábbis virtuális világ benyomását kelti. Concept art
  • PiszkosFred
    #49240
    Milyen kepeket? Linket tudsz dobni?
  • Although
    #49239
    Nézd meg a képeket :) Az lesz az első valódi virtuális világ szerintem :) Legalábbis elakadt a lélegzetem :) De jelenleg szkeptikus vagyok a "látványos" dolgokkal akkor fognak érdekelni ha tartalom is lesz bennük :) Ezen a téren valószínű az első a Cd projekt Cyberpunk-ja lesz. De akkor is hiányozni fognak a jó öreg játékaim ha tényleg ideér a virtuális világ korszak :)
  • Although
    #49238
    Nem azt mondtam nem lesz sikeres. A wow is sikeres. Csak ez nem az a vonal amit mi szeretünk főleg, szerintem. Persze ez jön abból is hogy jórészt "öregemberek" vagyunk már. :)
  • Kryon
    #49237
    előző #49230-ra ment
  • PiszkosFred
    #49236
    Bar ez eleg komoly OFF, de a Blizzard "next-gen mmo" fejlesztese soran a ceg egyik legnagyobb elonye a tobbi fejlesztohoz kepest, hogy nem kell sietniuk. Ellentetben a mai hatarido elotti kapkodo megjeleneseket, ok szepen raerosen fejlesztik azt, amit, hiszen egy 8 eves produkciojuk bosegesen hozza az elvart szintu penzt, az uj d3/sc3 aranybanyakrol nem is beszelve. Mindaddig, amig nem jon valami csoda mmo, ami miatt mindenki osszef*ssa magat oromeben es jatszani akar vele, addig raernek. Ez az a luxus, amit kevesen engedhetnek meg maguknak manapsag.

    Ennek ellenere egyre szkeptikusabb vagyok a Titannal kapcsolatban, mert bar lof*szt sem tudunk rola egyelore, de fogalmam sincs milyen uj dolgot tudnanak mutatni egy mmo-ban, amely akkora merfoldko lenne az mmo-iparban, mint volt a WoW 2005 kornyeken. Szerintem a wow fele sikersztori egyszeri alkalom, megismetelhetetlen, mint a jamaikai bobcsapat sztorija Calgaryban, vagy hogy beuljek ujra a Baljos Arnyak mozieloadasra :)

    Minden mmo mutat valami ujdonsagot, valami meglepo megvalositast a jatek egy, maximum ketto(!) elemeben, de osszessegeben ugyanazt kapjuk evek ota.
  • Kryon
    #49235
    Egyértelműen arra tart a fejlődés, de ezt lehet jól vagy nagyon rosszul is csinálni. Illetve többségében olyan játékosokkal kell megismertetni és megszerettetni az új harcrendszert akik sok év alatt hozzászoktak a jelenleg elterjedthez és teljesen megfelel nekik. Amíg ez nem sikerül addig rétegjátékok lesznek csak, ahova azok mennek akik amúgy is igénylik az új harcrendszert a többiekkel meg nem foglalkoznak.
    Ahhoz, hogy a többségében casual tömegeket megmozgassa egy ilyen újszerű játék ahhoz nagy húzónévnek kell lennie, hogy már a neve vagy a cég neve miatt kipróbálják olyanok akiket amúgy nem is érdekelne. Most próbálkoznak ezzel pl. TES vonalon, abban bízva hogy a név sokakat bevonz egy próbára, illetve ilyen lesz a Titan is, amit valószínűleg milliók próbálnak ki csak azért mert Blizzard.
  • Kryon
    #49234
    Semmit sem tudunk még a Titan-ról, egyszerűen csak "next-gen mmo"-ként hivatkoznak rá. De nézd azt, hogy egy olyan cégről van szó, amely rendelkezik a kellő tapasztalattal és egy pénzhegyen ül. Illetve lassan kénytelen lesz leváltani az öregedő fejőstehenét egy újabbra. Az eddigi játékaikban pedig valószínűleg már sokmindent kiteszteltek és tesztelnek amit már valójában oda terveznek. Persze nem kizárt, hogy bukás lesz, de a Blizzard azért elég nagy név, akik ráadásul minden forrással rendelkeznek egy olyan költségvetésű gigaprojekthez, amire a konkurenseknek egyszerűen nincs lehetőségük.

    Az SWTOR mögött is ott van egy Bioware, ezért lehet sikeres ez a játék az EA minden hülyesége ellenére is.
  • Although
    #49233
    Nem tudom a feltöltés dátuma 2013.03.11. Ez alapján múlt heti nem lehet, hacsaknem a dszutubra később lett feltöltve.
  • PiszkosFred
    #49232
    Ez nem a mult heti video? Vagy ez mar a folytatas?
  • Although
    #49231
    Rise of the hutt
  • Omlás
    #49230
    Egyre inkább úgy tűnik az új irányvonal az FPS/TPS/MMO/RPG összegyúrása lesz. A jelenlegi skill klikkelgetős rendszerre ráunnak az emberek. És valljuk be egy FPS/TPS megfűszerezve RPG/MMO tulajdonságokkal elég dinamikus játékot képezhet. Nem véleltelnül indult el ebbe az irányba a Trion (Defiance) is és a Bungie (Destiny) is. Szép és jó az a rendszer amire a WOW és társai épülnek de eljár felettük az idő és másra van igény. Az meg már évek óta látszik, hogy a játékosok FPS/TPS esetén is igénylik a karakterek fejlesztését történetet stb stb. Nagyon valószínűnek tartom a Blizzard "Titan" project ilyesféle megvalósítását is.
  • Although
    #49229
    Huh komolyan a Blizzardtól várod az előrelépést ? :)
    Amennyire látom nem titkoltan Halo szerű mmo lesz, direkt ki se írom hogy rpg. :) Az a helyzet újítások terén az igazi újítást az swtor hozta, nagyjából egész biztos hogy azért mert jóval az EA előtt elkezdték fejleszteni. Ennyi. Ezen a téren pedig unikumnak számító harcrendszer, amit az swtor is használ, úgy néz ki, sajnos, nagyon sokáig, a conané lesz. Ők azok a kik a d&d-től eltérő úton csináltak egyet ami ha nem is dnd de megadja azt az élményt, fejlesztést, amiről beszéltél harcrendszer kapcsán. Őszintén? Nekünk, innen csak hátrafelé vezet majd az út egy darabig. A következő mmo amit ki fogok próbálni a DDO lesz még úgy se játszottam vele.
  • eXequtoR
    #49228
    TERA és NWN mmo célkereszt rendszer: hulladék, haszontalan. Bohockodni tökéletes, de az ilyenekbe nem lehet értelme pve tartalmat bevinni. Nagy kör = ütni fog a boss elgurulsz. No ty. ( próbáltam mind2öt mielőtt jönne a látatlanba ugatsz szöveg )
  • Kryon
    #49227
    4. karim készítem, eddig jutottam 1 év alatt. :D
    Szintén játszok másik játékkal is, ott se állok jobban (még így se). Ebben a 2 játékban még hosszú időre találok elfoglaltságot ráadásul mindkettőt fejlesztik is így egyre több lesz. Sokan ott rontják el, hogy csak végigrohannak egy játékon mintha valami verseny lenne, ahelyett hogy élveznék.
  • Kryon
    #49226
    Szerintem a karakter fejlesztése, a szélesebb választék a képességekben és azok használatában fontos részét adják a tartalomnak, persze nem egyenlőek vele, de sokat adnak hozzá. Ez adja a harc stratégiai részét, amihez tervezni, gondolkodni kell. A mozgás, a "dinamikus harcrendszer" a taktikai rész, ami inkább reflexeket igényel. Ennek a kettőnek kell eltalálni az ideális egyensúlyát, amit nagyon el lehet rontani, ha túlzottan előtérbe helyezik valamelyiket.

    Érdekességnek jó, de szokni kell. Egy rossz harcrendszer pedig képes tönkretenni a játékélményt, ezért nagyon el kell találni az igényeket. Olyan igényeket amiket a fejlesztők csak találgatni tudnak, aztán vagy bejön a tömegeknek az elképzelés és forradalmat csinálnak vagy rétegjáték lesz belőle. Szerintem a közeljövőben kijön még 3-4 mmo "dinamikus harcrendszerrel", mire majd a többiek kárán tanulva, vagy egyszerű véletlenből sikerül valakinek úgy eltalálni, hogy jó is legyen.

    Nagy csodát mmo-k terén Titan-ig nem várok amúgy, de majd meglátjuk.
    A hiperkockáknak semmi sem elég, az igaz, de aki nem ennyire szélsőséges vagy csak határán mozog, azt tovább játékban tarthatja, ha szélesebb választék alapján választhat harcmodort, esetleg egyénit alakíthat ki.
  • Although
    #49225
    Ja én meg még az első karimat se fejeztem be mert annyi olvasnivaló van hogy csak azzal elmentek az esti óráim :)Meg van más is amivel nyomom. De ezt rövidnek nevezni na igen akik mindent átkilkkelnek annak minden rövid. Persze az se világos az miért mmorpgvel játszik. Persze nyilván elég kevés cím van már amire rá lehet sütni hogy mmorpg :)
  • Although
    #49224
    Nem a játékról beszélek, még ki se próbáltam mert nem érdekel. A harcrendszer azt hiszem azzal jött be. Sokal érdekesebb hogy egy régi DD cím is ilyen harcrendszert használ hehe.
  • picket
    #49223
    trillió képesség = játéktartalom?

    Fantasy-ben is működik a targetelés, még heallel is. Én csak a Bloodline Champions-szel játszottam, ami ilyen rendszerű, de érdekes volt. Az tény, hogy sokkal jobban kell rá figyelni, és nem nagyon lehet 30 képessége a karakterednek, mert nem tudnád irányítani. Ettől még nem unalmas.

    A tartalom meg sosem lesz elég statikus játékokban. Nincs annyi négere egy cégnek sem, hogy annyi tartalmat tudjon lapátolni a játékába, amit a heti 8 napban napi 25 órát játszó pistikék ne fogyasszák el a fejlesztési idő töredéke alatt. Érdemes a topikban visszapörgetni, hányan mondták, hogy szabadságot vettek ki (tették volna karácsony nélkül is), és végigtolták ünnepek alatt, és hányan vannak még itt. Na őket szolgáld ki tartalommal!