60032
  • Nephin
    #49303
    Továbbra is várunk mindenkit, aki szeretne egy jókedvű, lelkes csapat tagja lenni! :) Karakterfejlesztés, raid, pvp és flashpointozás vagy csak beszélgetés a TS-en? Minden van! :) Csak szeress játszani, akár f2p vagy, akár előfizető! :)

  • eXequtoR
    #49302
    Jóformán az összes dpsnek ugyan az a stat prió: 35% buffed crit, 75% surge , 100% (110% csak a force ill tech hit) hit, többi power. Modokból a power illetve a crit heavy-k kellenek. Enhancementeknél egyértelmű de arra figyelj hogy ne legyen endurance heavy.
  • Tibbbor
    #49301
    Nekem a Mass Effect 3 kapcsán szerencsére nagyon pozitív tapasztalatom van a magyar EA support-tal. Készségesek voltak és gyorsak.
  • Bandras DaSilva #49300
    Ha nem érkezik meg magától, akkor a fleeten lesz egy küldi amit fel tudsz venni a daily/weekly/stb terminálból.

    Érdemes a pvp és a pve terminált is felkeresni és kivenni a cuccokat.
  • pxxl
    #49299
  • PiszkosFred
    #49298
    A legtobb support ilyen, EA, Blizzard, Arena, NC, CD, stb, barmelyiket is akarod hivni, ha tomeget kiszolgalo jatekot "uzemeltetnek", akkor a supporthoz turelemre lesz szukseg. Persze, ha bukott jatekkal jatszol, max par tizezres letszamu jatekosbazissal, ott lehet, hogy szemelyesen ki is menned hozzad, csak vegre keresse oket valaki :)

    Mint a regi MTK viccben, amikor Pista bacsi felhivja a stadiont
    - Mikor kezdodik szombaton az mtk-bvsc meccs, draga?
    . Attol fugg Pista bacsi, mikorra tetszik ideerni?
  • Tibbbor
    #49297
    Na, tegnap este a Voss-on sztori közben meglett végre az 50!(Ok, nem egy szenzáció, de én azért örülök neki)
    Vártam, hogy történik majd valami, de mindössze a Tutorial jelezte, hogy újabb infót kaptam, melyben a FP-k nehézségi szintjéről, meg az Operation-ökről kaptam leírást. Pár hete írta valaki, hogy amikor 50-es lett, levelet kapott a kezdő gear megvásárlásához szükséges tokenekkel, a hiányzó set darab megszerzéséhez pedig egy küldit kellett teljesítenie.
    Ez mikor következik be? Csak, ha már jártam traineremnél?Azt ugyanis látom, hogy szinte minden képességem fejleszthető lett, de trainerhez majd csak ma délután tudok menni.Vagy előbb be kell fejeznem a sztorit?
  • Tibbbor
    #49296
    Köszönöm, így már értem.A sorrend eddig is evidens volt, viszont nem értettem a zárójelben lévő számokat. Most már legalább tudom, hogy az adott statot az ott lévő százalékig érdemes feltornázni.
    Még egyszer köszi! Egyébként rövidesen aktuális a dolog, mert 49 és fél szintnél állok...
  • Although
    #49295
    Nem vagy egyedül, ne vegye el a kedved! Sajna ze van ha egy ilyen cég mint egy Ea ráteszi a kezét egy értékre :(
  • Pari
    #49294
    Orbitalis szopasom tortenetet megosztom veletek,tanulsagkepp.
    Accomhoz regiztem security keyt (elonye havi +100ccm a vndor nem er semmit)
    Halisten, hogy a gepemen a game 2 orankent fixen lefagy (memcleaner ide vagy oda) szoval csak a szopas volt vele.
    Egyeb okok miatt a telomon factory resetet kellet vegre hajtani, viszont a secu key appot reinstall utan mar nem lehetett hasznalni, mivel a processhez be kellene lepni az accountba, amihez kell a secu key...szoval maradt a support felhivasa telefonon, kemeny magyar huf-ert...
    Nos itt kezdodik a szoporoller tolas igazi resze, mert az On hivasa fontos nekunk cimu notat eloszor 20 percig hallgattam, majd 30 percig(ekkor feltoltottem a min egyenleget a skypomra, mert kezdett szarul kinezni a dolgo), ekkor mar 90 percig birtam, mikor elkezdtem olvasgatni a neten...sorstarsaim atlagban 2-9 orat vartak a britt swtor telefonos supportra...viszont volt egy cseh csoka aki az swtor-on leirtak ellenere, nem a britt hanem az usa telefonos supportjat hivta es 10 perc alatt megvolt...en is igy tettem.
    egybol felvettek, es 2 secu question valasz utan a secu key mar le is kerult az accomrol...
    szoval a britt telefonos supportot el kell felejteni , csak a US-t szabad hivni.
    Udv
  • V43 1105
    #49293
    Te mért nem dolgozol ?
  • pxxl
    #49292
    110% accuracy meg a bossok miatt kell, mert van nekik egy 10% defense chance, amit ki lehet "váltani" a +10% accuracy-val, és akkor elvileg nem missel, vagy lényegesen kevesebbet.
  • picket
    #49290
    Legfontosabb a Strength.
    Az Accuracy-t gyúrd, amíg el nem éred a 110% hit chance-et, de a tetemesebb Strength jobb nála.
    Aztán a Power vagy Force Power.
    Végül a Crit és a Surge, de a Critical Rating 30% Critical Chance-ig, és Surge Rating 75% Critical Multiplierig érdemes gyúrni.

    Ha tehát 28% crit chance-ed van és 76% crit multiplier és választhatsz két cucc közül, ahol egyik crit ratinget ad, a másik surge ratinget, akkor válaszd a crit ratingest. Ha három cucc közül választhatsz ugyanígy, csak a harmadik erőt ad, akkor válaszd azt. Ez elég egyszerű. Persze azt is mérlegelni kell, hogy miből mennyit éri meg, mert nem biztos, hogy 2 strength jobb mint 25 crit rating... Igazából 50-es szintig ez annyira nem lényeges, csak gyúrd strength-re
  • Tibbbor
    #49289
    Segítséget szeretnék kérni.Hogyan kell értelmezni az alábbi stat prioritást(főleg a módosítók - mod, armoring, enchantment - kiválasztásakor).
    PvE Focus Jedi Guardian-ról van szó, de most nem ez a lényeg.Tehát:

    Strength >= Accuracy(110 %) > Power/Force Power > Crit (30%) = Surge(75 %)

    Hogy van ez?!
  • eXequtoR
    #49288
    +xp tekercsek és 1 karton pitbull bekészítve. Jöhet a kieg.
  • gergod
    #49287
    es most latom csak, hogy be ninjaztak a ready checket is 1.7.3-ba
  • gergod
    #49286
    de jo, hogy eladtam az utolso 27-es armoringjaimat meg 500K-ert darabjat :)
  • Droughert
    #49285
    Szép.. Ha már fizetős kieg jön, új zónával, egy pár új fp-t össze lehett volna dobni. Az egy dolog, hogy nehéz lesz felskálázva max szintre, de gyakorlatilag 0 munkájuk van ezzel a résszel, mert már készen van, ezt így, fizetős kieg.-ben kontentként kiadni pofátlanság...
  • El Protector
    #49284
    a régebbieket turbózzák fel 55-ösre. Van egy-kettő, amin lehet izzadni :)
  • pxxl
    #49283
    azért az komoly volt hétvégén (double exp alatt), hogy 12 exp-et kaptam pár küldetésért xD naaa mind1 :D
  • Droughert
    #49282
    A kiegben a new lvl55 hm flashpoint mit takar? Valóban új fp-k is lesznek, vagy pedig a régi, alacsonyabb szintű felskálázott fp-kre utalnak ez alatt.
  • TomStorm
    #49281
    Expansion: Rise of the Hutt Cartel Launches April 14
  • bekasybalazs
    #49280
    ez érdekes volt, semmit nem változtattam, más nap már ugyan úgy beengedett...:D
  • Pari
    #49279
    a bejelentkezes megvaltoztatasa(email helyett nick) apr. 2-tol lesz!
    a nicked (display name) az swtor.com-on bejelentkezes utan a jobb felso sarokban latszik...
  • Hedgehog
    #49278
    Preferred lehetsz olcsóbban is, most bármit veszel a Cartel marketen legalább 5 dollárért (nekem 1300 Ft volt), megkapod a státuszt.
  • gunji
    #49277
    Én kb. másfél hete nem játszok (ok lentebb), de be tudok lépni az emailcímmel, legalábbis a honlapjukon az accomba. Security questiont nem rotottál el?
    Viszont a ticket küldést meg kivették, úgyhogy levelet sem tudok írni nekik. :(
  • bekasybalazs
    #49276
    üdv! kihagytam egy pár hetet, és ahogy nézem megint variáltak az e-mail-account név kombóval...aktiválni kell megint az e-mail címet hogy játszani lehessen? és mivel tudok belépni, az e-maillel vagy a névvel? csak mert egyikkel sem megy...
  • PiszkosFred
    #49275
    Nem a szamuk valtozik, hanem karakterenkent van 5-6 companion, es ezek "kilete" valtozik/mas, attol fuggoen hogy milyen classal jatszol, ezt irta :)
  • ANDAXINx
    #49274
    "Companion vagy 5-6 karakterenként(változik attól függ mivel vagy)"

    Valamiről lemaradtam?

    Dehogy változik a számuk, max a HK-51 jelent +1 companiont.
  • Nephin
    #49273
    Még nincs, talán áprilisban.
  • mnorbi2
    #49272
    van már kieg?
  • Warrika
    #49271
    nagyon szépen köszönöm a gyors és teljes válaszokat.

    letöltöm felteszem és megnézem milyen.

    ha teetszik akkor még hallotok felőlem:)

    nagyon szeretem a star warst szóval ha olyan amilyennek lennie kell akkor állandó tag leszek.
  • TomStorm
    #49270
    Subscription ha havonta fizeted,Preferred ha egyszer megveszed és utána nem fizeted(erre írtam,hogy van 3500 ft-ért kód),Free-to-play ha ingyen csinálsz account-ot és nem fizeted.
    A Preferred-t ajánlom ennyi pénzt megér a game.
    Subscription, Preferred, Free-to-Play Features
  • Although
    #49269
    Huh szerintem 4 éve biztos nem megy :) 2011 dec.-be jött ki talán :)
  • TomStorm
    #49268
    Ha Star Wars rajongó vagy/érdekel ez a világ akkor kötelező!Annyira jól el van találva,hogy SW érzés nagyon ott van:)
    Ha nem így tekintesz rá hanem csak mint egy MMO akkor is szórakoztató a játék.
    Az ára 3500 ft.Ez tartalmaz 1 hónapot és kapsz magasabb besorolást az Acc.-ra
    Utána GC 2 hónapos 6 ezer de lehet folytatni fizetés nélkül is vagy bankkártya havi 2-3 e.ft
    2 Frakció,Warzone,Insták,szuper sztori,3 talent ág osztályonként,Companion vagy 5-6 karakterenként(változik attól függ mivel vagy) és még sorolhatnám sok jó dolog van
  • Asperot
    #49267
    szeretnék érdeklődni hogy mennyire érdemes elkezdeni? Érdemes.

    láttam hogy lassan 4 éve megy és érdekelne mennyire fejlesztik mennyire összetett és mennyire köti le az embert hosszabb távon?
    2012 decemberben indult. Fejlesztik, most jön az első kiegészítő. Hogy mennyire köt le az rajtad is múlik.

    mekkora a magyar közösség és mennyire összetartó? ugye mmoknál elsődleges a társaság:)
    Van pár száz magyar. Biztos találsz társakat.

    láttam hogy volt szó cd key ről és hasonlókról érdekelne hogy fizetős e a játék és ha igen mennyibe kerül a megvétele vagy éppen mennyi havonta?
    Nem kell megvenni /csak a kieget ha akarod/ és játszható ingyen is, némi korlátozással. Ha előfizetsz 4k havonta vagy 7k 60napra.
    Alap game ingyen letölthető. Teszteld. Ha nem tetszik, törlöd.
  • Warrika
    #49266
    hello.

    rábukkantam erre a játékra és gameplay videókból meg magából hogy star wars alapú mmo eléggé tetszik elsőre.

    szeretnék érdeklődni hogy mennyire érdemes elkezdeni?
    láttam hogy lassan 4 éve megy és érdekelne mennyire fejlesztik mennyire összetett és mennyire köti le az embert hosszabb távon?

    mekkora a magyar közösség és mennyire összetartó? ugye mmoknál elsődleges a társaság:)

    láttam hogy volt szó cd key ről és hasonlókról érdekelne hogy fizetős e a játék és ha igen mennyibe kerül a megvétele vagy éppen mennyi havonta?

    így elsőre ennyi lenne nagyon örülnék ha valaki válaszolna nekem^^

    előre is köszönöm.
  • TomStorm
    #49265
    Akkor azt ma már nem kezdem el,majd holnap.Thx!
  • darkling
    #49264
    Az csak bug vagy feature, h. f2p játékosként az egyik, még a 15 napos trialból megmaradt egyik karakterem 7. szintű és megvan neki sprint a másiknak meg nincs?
  • pxxl
    #49263
    ~25giga asszem