60032
  • Athletic  Bilbo
    #49345
    Nekem ma 5 órámba került mig elfogadta a one time pass-t. Jótanács. Freemail címet lecserélni Gmailre. :))))
  • Tatyla
    #49344
    jah oké köszönöm
  • Nephin
    #49343
    Nincs zárva, csak lvl 10 kell hozzá.
  • Tatyla
    #49342
    köszi,de sajnos most tapasztalom hogy f2p-vel zárva
  • Nephin
    #49341
    /cjoin Hungarian
  • Tatyla
    #49340
    basszus ne röhögjetek de nem emlékszek hogy kell csatlakozni a Hungarian chat-re?
  • Tibbbor
    #49339
    Köszi, akkor legfeljebb minden nap bepötyögöm.Mondjuk erre gondolhattak volna, mert mostantól retteghetek, hogy minden nap el is fogadja az aktuális jelszót.Elég ijesztő híreket olvasok erről a különböző fórumokban.
  • Nephin
    #49338
    Ezek a szerverek, igen.

    Tibbbor: ha dinamikus IP-d van, akkor igen, jönni fog elvileg

    Ha nem indul a játék -help
  • Tibbbor
    #49337
    Athletic Bilbo kérdéséhez csatlakoznék:

    Subscriber vagyok és a kezdetektől a Display nevemet használom belépéshez.Tegnap kaptam én is egy One Time Passworld-öt, rendben beléptem vele.Erre ma megint hasonló jelszó érkezett, azzal is be tudtam lépni.Na de minden nap ez fog ismétlődni vagy csak nem olvastam el valamit?!
    Ui.:Semmi nem változott a gépemen.
  • Tatyla
    #49336
    a magyar közösség szerver listája még mindig az ami a bannerban van vagy történt valami nagyobb elmozdulás,változás mert gondolkozok egy új karakteren vagy egy régi folytatásán :)
  • eXequtoR
    #49335
    Nephin mégis milyen szóval lehetne jellemezni az EAs öltönykéket?
  • Athletic  Bilbo
    #49334
    igen. Akkor ezek szerint ez lehet a probléma? De pl amit ma küldött azzal már be sem tudok lépni.
  • Pari
    #49333
    For who?
    Any SWTOR player running Windows Vista/7 in 64 bits with a minimum of 3.5GB RAM, 5GB advised, 7GB or more recommended and 8GB or more for those willing to experiment more advanced settings.
  • Nephin
    #49332
    Változik az IP-d?
  • Athletic  Bilbo
    #49331
    Hali all. Ez a one time password megőrjít. Miért kéri minden nap?
  • Nephin
    #49330
    Mivel rankedre csak 55-ös karakter mehet, a HC pvpsek gyorsan felhúzzák majd a karakterüket, nem fognak azzal szórakozni és időt fecsérelni, hogy másokat ütögessenek pontot alig adó csatákban.
  • Pacho
    #49329
    Csak a "bárki" nem visel end game setet. Na mindegy, biztos lesznek majd új videók a neten megint 9k-s meg 12k-s ütésekről, (lvl 54 vs lvl 30) majd lehet élvezkedni.
  • Panzeradler #49328
    Valaki használja ezt a swtor unleashed-t?
    Nekem 4gb ramom van, azt írják, hogy 2.5gb kell az swtornak, a maradékot pedig be lehet osztani a programmal,(remélem jól értelmeztem), tehát mit érdemes bepipálnom, hogy gyorsuljon a betöltés és ne legyenek fps dropjaim?

    Ha valaki nem tudná miről is beszélek:Link
  • Barbosa
    #49327
    Csak egy apró exploit marad, ami végülis csak 5 szintig működik (50-54), és csak azoknál, akik sok EWH cuccot összeszedtek. Legacy gear-en keresztül minden újabb karakternek átdobják a felszerelést. Persze ez már az ultra-HC kategória.

    Mondom ezt úgy, hogy még nem láttam a 2.0-t, lehet kivédték valahogy.
  • Nephin
    #49326
    Azok most is vannak. Aki nem ötvenes és pvp-zik, az 10-49-ig bárkivel összekerülhet. Nem változik semmi, csak bejön a külön 55-ös bracket.
  • Starfarer
    #49325
    Köszi!
  • Pacho
    #49324
    Na de elvileg mindig lesznek új és új low lvl karik - mert ha nem így lenne behalna a játék. Azoknak nem vigasz, hogy "már csak 20 szint és te is alázhatsz másokat". Ebből még lesz sok cry. Inkább hagyták volna lvl 50-55-ig.
  • Nephin
    #49323
    Itt olvashatsz pár dolgot, azóta a preferred lazult és a f2p is pl. két skillbart kap, ha jól emlékszem.
  • Nephin
    #49322
    Lvl 10-29, 30-54 és lvl 55-ös karaktereket válogat egybe a rendszer elvileg, Nyilván érdekes lesz bizonyos ideig, de ez nem lesz túl hosszú, ahogy felfejlődnek az emberek.
  • Nephin
    #49321
    eXequtoR, ezt akkor még egyszer zsidózás és káromkodás nélkül, köszi.
  • Pacho
    #49320
    Nephin azt teszteltétek pts-en, hogy milyen lesz az új wz rendszer? Ha jól olvastam lvl 34-54 közöttiek egybe lesznek majd sorsolva. Akkor most ez megint olyan lesz, mint a játék elején, hogy a "kicsik" kapják a 9k-s ütéseket? Pl. akkor egy elite war hero setet viselő egy ütéssel instant öli a lvl 35-öst, vagy ezt hogy gondolták?
  • Starfarer
    #49319
    Sziasztok!

    Most beszéljük haverokkal, hogy mivel ez most ingyenes lett, szeretnénk elkezdeni vele játszani, de nem sok konkrétumot találok a hivatalos oldalon, hogy jelenleg miben vagy megkötve, ha ingyenesen játszol. Ebben szeretném ha felvilágosítana valaki.
  • Nephin
    #49316
    A heti rendes karbantartás keretében április 2-án, kedden reggel 10 órától délután 4 óráig nem lesznek elérhetőek a szerverek, a hivatalos oldal és a launcher sem.


    A maintenance után életbe lép az új bejelentkezési mód, csak a display name segítségével jelentkezhetünk be a játékba és a hivatalos oldalon, mailcímmel nem! Ha nem tudod, mi a neved, még ma lépj be az accodra és a jobb felső sarokban leolvashatod. link
  • eXequtoR
    #49315
    Ez ilyen április bolondja. Legalábbis remélem. :)
  • Nephin
    #49314
    2.1-es update!
  • chris jericho
    #49313
    Köszi!
  • Nephin
    #49312
    Nem, csak legyen kredited.
  • chris jericho
    #49311
    És az fizetős tartalom?
  • Tibbbor
    #49310
    A Galactic Trade Network-ön, vagyis WoW-os kifejezéssel élve az AH-ban.
  • chris jericho
    #49309
    Sziasztok! Hol szerezhetek kristályt a fénykardhoz?
  • Nephin
    #49308
    Szintén :)
  • Tibbbor
    #49307
    Lootban gazdag, wipe-mentes Húsvéti ünnepeket kívánok minden Köztársasági és Birodalmi játékosnak!
  • Although
    #49306
    Na igen nekem is ez ugrott be róla mint Frednek :) Jópofa. Bár lehet páran agyvérzést kapnak a wuki dialog miatt :) Nem lehet mondani hogy nem egyedi :)
  • Nephin
    #49305
    SWTOR horoszkóp :)
  • PiszkosFred
    #49304
    Oke, hogy mas a font, de a Renegade logo R betujenek stilusaval en vigyaznek, nehogy a Regency beragjon miatta. Vagy rakjatok ki a zene copyright melle. A szoveg viszont nagyon jo :)