60032
  • pxxl
    #49385
    na ezt valaki magyarázza el nekem. végztem a chapter 1-el, kaptam egy itemet, amivel a legacy vendortól tudok venni egy main hand fegyvert. aham lvl 10-eset. na most ennek hol van értelme, mikor lvl 37 vagyok?
  • Shiwo
    #49384
    ne aggódj, olyankor automatikusan felveszi az összes közeli lootot
  • hugopareiros
    #49383
    Másnál is úgy van, hogy ha legyőzök egy csoportot és hiába van két embernél is loot, csak az egyiket tudom felvenni, mert a másik eltűnik.

    Ez azért gáz, mert ha cuccokat kell tőlük szereznem, akkor így több csoportot kell likvidálni.

    Ha egyesével ölöm őket és amint lehet lootolok, akkor a később meghalt npc-k cuccait is fel tudom venni, csak ez nem mindig megoldható.

    Ez lehet azért mert beállítottam, hogy jobb egérgomb lenyomására automatikusan felszedjen mindent?
  • Tatyla
    #49382
    uhh köszi erre egyáltalán nem emlékeztem :)
  • picket
    #49381
    1. Leveszed
    2. Karakterlapon jobb szélen van egy kis páncél ikon...
  • calis
    #49380
    Szoktam nézni, hogy pl az insták unlockolását 1 hétre lehet megvenni, de a ~1200 credites artifacet equipment unlock szövege elég szűkszavúan fogalmaz ez ügyben...
  • Tatyla
    #49379
    befizettem egy hónapot
  • hugopareiros
    #49378
    PvE szerveren ha ellenséges területre megyek, akkor automatice PvP lesz? Tehát csak semleges részeken van különbség a pvp és a pve szerver között?
  • mcgrape
    #49377
    Ha ingyen játszol, azaz f2p vagy prefered státusz ban vagy akkor sehogy.
  • Tatyla
    #49376
    még egy hülye kérdés hogy tünetem el a sapkát a fejemről?
  • V43 1105
    #49375
  • Tatyla
    #49374
    ha befizetek egy hónapot elérhető lesz minden mint régen?
  • Tatyla
    #49373
    Az a baj hogy az olcsó kredit kevés a sok meg drága :(
  • Hecker007
    #49372
    Veheted összes karakterre is, de úgy értelem szerűen többe kerül. GTM-en érdemes nézelődni ha van sok kredited, mert szoktak ilyeneket feltenni.
  • V43 1105
    #49371
    Attól függ.
  • calis
    #49370
    Ha megveszem az artifacet equipment unlockot, az végleges? ill az összes karakterem megkapja?
  • Hecker007
    #49369
    Ami rajtad volt azt tudod használni, de újat nem tudsz felvenni.
  • Nephin
    #49368
    Flashpoint-guide :)
  • MerlinW
    #49367
    Hmm én sub voltam 2 hónapig, most pref és ugyanúgy rajtam maradtak a lila cuccaim, használhatom a többit. Mondjuk újat még nem próbáltam felvenni azóta.
  • Panzeradler #49366
    Be kell fizetned vagy megvenned 1200cartel coinért az artifacet equipment unlockot.
  • Tatyla
    #49365
    Én prefered vagyok, lila geart akkor tudom felvenni ha befizetem a havidíjat vagy elég kevesebbet?
  • hugopareiros
    #49364
    köszönöm a válaszokat :) ez a 990 ft még bele is férhet :)
  • Tatyla
    #49363
    meglett
  • Tatyla
    #49362
    vettem + quickbart mégse engedi megnyitni,ötlet?
  • V43 1105
    #49361
    Barbershopról tud valaki infóval szolgálni? Aldy trooperem lekéne kicsit fogyasztani.. ez a fat body type nem jön be..
  • Tibbbor
    #49360
    FP vagy Operation taktikákról lehet már valahol magyarul is olvasni?
  • Tibbbor
    #49359
    Minden válasz egy helyen a kérdésedre:

    Korlátozások
  • V43 1105
    #49358
    Subbként én úgy emlékszek lehet, ha más nem beteszel valami itemet és C.O.D-ra mész.
  • pxxl
    #49357
    lvl 10 után kevesebb xp is jár
    csak 1 crew skill lehet
    max 2 karakter lehet egy szerveren stb stb


    __________


    a két frakció között (legacyn belül) lehet küldeni levelet? pl pénzt esetleg itemet.
  • Panzeradler #49356
    Hali!

    Chat használat van lekorlátozva(percenként 1 üzenet talán)
    2quickslot barod van(ez kicsit kevésnek tünhetm de megoldható, buffokat, stanceokat nem rakod ki)
    Heti 5 flashpoint(dungeon), és 3 warzone(battleground) van.
    Lila geart nem tudod hordani.
    Nincs bank
    150k vagy 250k a kredit limit
    1-2dolog drágább, de bőven kifizethető(mountolás stb.)

    Ha esetleg minimálisat befizetsz(990ft-ot) akkor preffered leszel
    Ezért kapsz bankot, +2quick slotot, több AH slotot, trade lehetőséget és korlátlan chatet.

    Ez a 990ft a deluxe kiadás, amihez jár egy mount(ami elég jól néz ki) +3fun item.
  • hugopareiros
    #49355
    sziasztok
    most kezdtem el tölteni a TOR-t
    ha már ingyenesen kipróbálható, akkor meglesem

    A kérdésem az lenne, hogy mennyire korlátol le az ingyenesség?
    A pvp engem nem érdekel, csak a storyval lehessen jól haladni.
    A lotro-ban egy bizonyos szint után már nagyon megérződött, hogy ha nem költök rá pénzt...akkor biza kínkeserves lesz a dolog. Itt is ez a helyzet? Vagy szépen végig lehet vinni?
  • eXequtoR
    #49354
    Most már csak a tokenek miatt is érdemes lesz full bolygót pucolni ( ilvl66 basic geart ott szerezheted meg ).
  • picket
    #49353
    Azért ennél szerencsére viccesebb dolgok is vannak benne, bár általában a kasztok küldetéseinél erőltették meg magukat a fiúk-lányok.
  • Tibbbor
    #49352
    Hát igen, a szintekkel az a "gond", hogy az ember akárhogy is csinálja, vagy a Heroic-ok, vagy a sztoriküldik(idővel néhány FP is), de "beszürkülnek", azaz jóval a szintünk alatt teljesíthetők, így nyilván elmarad a kihívás és a vele járó reward is.Én is pár hete "töltöttem be" az 50-et és gondolkodtam, mi legyen: vagy elkezdek hajtani az új gear-re, vagy csinálom tovább a küldiket, hisz még a sztorivonalat sem fejeztem be.Végül is utóbbi mellett döntöttem, mert nem akartam kihagyni a maradék bolygókat és természetesen érdekel a sztori is.Sok kihívás viszont már nincs a sima küldikben és a loot-tól se fogok padlót.Viszont az egyik küldi kapcsán végre humorral is találkoztam.Az egyik quest giver mondta, hogy bár nem sokat tud a jedikről, de ismeri a mondásukat:

    "May the Floor be with you...!"

    Ezen jót vigyorogtam!
  • eXequtoR
    #49351
    Új bolygóba az a durva, ha csak a storyt viszed dingeled 54et.. felénél már 55 lennél, ha mindent csinálsz? :D
  • gergod
    #49350
    pts-en azt irtak 8-9 ora.

    hasznal valaki Logitech G13, vagy razer nostromo/orbweavert?
  • MerlinW
    #49349
    Nekem 50-ig általában 1 szint volt naponta, ha 4-5 órát kockultam pepecselés nélkül. Magyarul kényelmesen max egy hét alatt biztos el lehet majd érni az 55-öt. Időmilliomos kockák 2-3 nap alatt:)
  • MrStokes
    #49348
    Ezzel nalunk is szoptak a klanban tobben is, ugyhogy en is csak javasolni tudom.
  • Nephin
    #49347
    Új fp nem lesz, csak új raid és néhány régi fp HM-verziója. Az idő tőled függ, lefogadom, hogy lesz, aki egy nap alatt eléri.
  • mnorbi2
    #49346
    Esetleg arról van info mennyi idő 50-55re lepni? Mennyi új fp lesz?