60032
  • Panzeradler #49425
    Nem, preffered státuszba ugrasz.Itt egy lista a következő kérdésedhez:D
  • Nephin
    #49424
    Akkor ugyanaz, ha cancelezel.

    Nem törölnek semmit, legfeljebb nem férsz hozzá mindhez, ha túl sok van és belépnek a korlátok.
  • Nagyapi
    #49423
    Értem, ez így ugyanaz akkor, mintha az "ONE TIME PURCHASE" -t választottam volna ?
    Még egy kérdés, ha lejárt a befizetett idő törlődnek a karik ?
  • Nephin
    #49422
    Nem, a recurring automatikusan levonja.

    Ha ezt el akarod kerülni, előfizetsz és nyomsz egy cancelt, amint levonták a pénzt. A vásárolt időszak lejárta előtt eljátszod ugyanezt még egyszer elölről, ha megint be akarsz fizetni.
  • Nagyapi
    #49421
    Üdv !
    Bocs a béna kérdésért, de mindenki volt kezdő.
    Kacérkodok az előfizetéssel, de nem tudom hogy a "recurring subscription" hogy működik. Ha kiválasztom valamelyiket, az ennek megfelelő összeget levonják a megadott számlámról, eddig ok.
    Mi lesz akkor ha a választott 90 nap lejár ? Automatikusan vonja a következőt, vagy rákérdez előtte ?

  • Kreeder44
    #49420
    Interneten vannak képek róluk utána lehet nézni 2 perc :)és véleményezheted ;)
  • gergod
    #49419
    szvsz rondak :)bar nem ismerem az osszeset.
  • HyperMonkey
    #49418
    Az új gear-ek hogy néznek ki? Még mindig béka-hal-ember-transformers borzalom vagy jók lettek?
  • gergod
    #49417
    nem kell, hogy barkinek jo fegyvere lehessen... en peldaul nem fogok Basic gearrel szarakodni DG->Arkanian lesz
  • gergod
    #49416
    Miutan befejezted a makeb story-t utana meg van par stage-1/2 kuldetes is. Nekem nagyon soknak tunt, de mondjuk en 55-t akartam elerni es en nem elvezem annyira a szintezgetest. 54.9-ig az uj bolygon csinaltam, es csak azert nem ott fejeztem be, mert inkabb egy gyors FP-ben klantarsakkal leptem meg a szintet. Igaz hasznaltam Exp packot.

    A bolygo meg szepen meg van csinalva, vannak kis szurdokok, uj mechanikak (csobol kiaramlo levego feldob platformra) etc...

    10 EUR - hoz kepest sok content van (szerintem)

  • gergod
    #49415
    volt par flirt opcio, de csak csaj NPC-kkel... nem tudom csaj karakterkent biztos megmarad... pasi flirt opciot nem talatam.
  • HyperMonkey
    #49414
    Ez így inkább egy közepes /gyenge DLC-nek hangzik mint egy kiegészítőnek...
  • MrStokes
    #49413
    Nekem tegnap klantarsak azt mondtak, hogy nincs eleg kuldi az uj helyen, hogy 50-rol felhuzd magad 55-re.
  • eXequtoR
    #49412
    "szerintem rohadt sok uj kuldetes van Makeben"

    Akkor te más játékkal játszol. Van egy main line és 1 daily kör. Mindezt bedobtak egy brutál nagy ótvar bolygóra. Igénytelen az egész. Basic commendation használhatatlan, mert a retardáltak kitalálták, hogy csak HERO repen tudod kivenni a fegyvert / receptet etc. Letolsz egy SM TFB/S&V-t és jobb geart szedsz ki mintha szarakodnál a commokkal. A WoW archeologyhoz hasonló seeker küldik nem rosszak, de ezen kívül sajna semmi pozitívum. :/
  • HyperMonkey
    #49411
    Menyire érezhető ez a beharangozott buzulás a játékban? Főleg a Makeb bolygón.
  • gergod
    #49410
    osszefoglalo van eleg a neten :) urharc nincs uj, grafika regi, commando uj kepessege csak WZ-re jo, de ott meg nem probaltam.

    Szerintem mindenkepp megeri megvenni. Meg nem is kell am 1 nap alatt (8-9 ora) feltolni a karidat 55-re... en csak atrohantam a mainemmel a dolgokon, hogy kesz legyek az uj OP/HM-FP-kre, majd a masik 3x 50-esemmel lassabban megyek :)

    Szerintem eleg sok az uj kontent... neten mindenki sir, hogy milyen keves, de szerintem rohadt sok uj kuldetes van Makeben.
  • HyperMonkey
    #49409
    Akkor írj már valami összefoglalót. Gondolkodom hogy megvegyem-e, de kíváncsi vagyok első kézből hogy milyen. Új képességek, grafikai update, űrharc változtatás volt-e stb.
  • Pacho
    #49408
    Végül miután az összes karimmal belogoltam 400 fölé ment a CC-k száma.
  • Panzeradler #49407
    Achievementekért kaptad. De valami hiba lehet velük, nekem 100 helyett 40et adott...
  • gergod
    #49406
    Nah megvan a lvl55 :) eleg agzsibbaszto volt...
  • Pacho
    #49405
    F2p játékosként (preferred) kaptam 320 cartel coint miután belogoltam. Ez bug vagy feature?:)
  • El Protector
    #49404
    Inspect bugos, dismisseld a companionodat, akkor viszont teljesen jól használható.
  • pxxl
    #49403
    én tegnap az assa tankra nyomtam inspectet, mert jó féle cucca volt, és érdekelt, hogy mi az, és kiírt neki 108900 hp-t kb :D na mondom jól van, a tank bírni fogja :DDD
  • Nephin
    #49402
    Meglátom, mit tehetek. :)

    Az inspect bugos.
  • hugopareiros
    #49401
    Mint szinte teljesen kezdő MMO-s emberke, egy ilyen leírásnak én is örülnék.
    Hisz kezdőként csak sejtéseim vannak arról, hogy mi is lenne egy adott manus (dps, tank, healer) feladata.

    Tank megy a bossra így őt fogja ütni, healer őt gyógyítja, a dps-ek pedig így tudják 'nyugodtan' sebezni a boss-t.
    Gondolom azért ennyire nem egyszerű a dolog :D, angol leírásokat találtam róla, ha magyart nem lelek, akkor át is olvasom őket, csak hát én is jobb szeretem a honfitársak tapasztalatait olvasni.
  • Tibbbor
    #49400
    Na, tegnap este végigolvastam a FP Guid-ot. Hasznos és humoros olvasmány, egyben hiánypótló is.Jó lenne néhány konkrét FP-ról is hasonló magyar nyelvű leírás, sokan örülnének neki.
    Más: párszor már kérdeztem, de nem igazán kaptam rá választ.Nekem sehogy sem akar működni az inspect player funkció.A targetelt player képe jelenik meg a karakterlapomon, de az én cuccaimmal körítve.Mi lehet a gond?Pedig néha érdekelne, mit viselnek mások?
  • Nephin
    #49399
    Igen, negyed nyolctól mennek a szerverek.
  • El Protector
    #49398
    már csorog lefelé a peccs öt megával ^^
  • gergod
    #49397
    Patch notes fent van swtor.com - on
  • Nephin
    #49396
    Ha valakit zavar a folyton érkező one time password, ellenőrizze, hogy engedélyezve vannak-e a cookiek… persze dinamikus IP-nél kb. mindegy.
  • Nephin
    #49395
    Itt regisztrálsz, kitöltöd a jelentkezési lapot és a törzsi tanács elbírál. :P
  • V43 1105
    #49394
    Kérhetek egy pici infómorzsát arról, hogy miképpen lehet hozzátok tagfelvételt nyerni ?
  • Nephin
    #49393
    :D
  • Tibbbor
    #49392
    Nephin!

    Most olvasom a FP Guid-ot, hát ez egy remekmű, szétröhögöm magam rajta!!!

    Ez például zseniális(szinte látom...):
    "Persze vannak jó szándékú, de balek tankok, akik ilyenkor azonnal tauntolgatnak és oda is aggrót próbálnak verni, mert az a renitens nyomoronc még akkor is ugyanazt a mobot targeteli és ütné lelkesen, amikor már a medic centerben toporog."

    Ui.. PM-re válasz ment, bocs a késésért!
  • Nephin
    #49391
    Jönnek a huttok ááááá!
  • Noitulove
    #49390
    Star Wars: The Old Republic feltöltőkártya (60 napos gamecard) 6500 Ft-ért eladó.

    Érd:20 423 90 21
  • PiszkosFred
    #49389
    Anno volt, manapsag mar, amikor minden narancs es modolhato, inkabb csak "trofea" :) Meg ha be is valtod, hamar kinovod.
  • Panzeradler #49388
    Hát igen nem túl sok az értelme, főleg, hogy első FP-ből kb le is cseréled a beváltott cuccod.
  • pxxl
    #49387
    igen, erre rájöttem én is :) de akkor sincs sok értelme szvsz. nagy dumával jön, hogy hú spéci cuccra válthatod be...ahm nagyon :D na mind1, csak fura :)

  • Panzeradler #49386
    Legacy boundos, azaz áttudod küldeni egy másik karidnak és azzal kivenni.