60032
  • Although
    #49465
    Lehet hogy a takarítónőtől az igazgatóig bezárólag fix ipsek :)
  • picket
    #49464
    Ez a one-time password dolog kritikán aluli. Iskolapéldája annak, ha valaki nem gondolja át, hogy milyen technológiát használ, és le sem szarja, mert őt magát nem akadályozza a butaságával. Remélem menedzsmenttől a takarítőnőig mindenkinek aki részt vett ebben át kell élnie egy one-time passwordös mókát óránkénti IP váltás mellett. És reklamálni se tudjanak, mert ahhoz is be kéne jutniuk, ami persze lehetetlen.
  • Barbosa
    #49463
    Mennek a szerverek.
  • gergod
    #49462
    az FP mukodni fog, ha a group finderen keresztul csinalod. Csak amikor vegeztel ne az "elozo helyszint" vlaszd :D

    esetleg nezd meg, hogy tudsz-e venni legacy transportot a "home planetedre"
  • calis
    #49461
    F2Pről letted prefered a kieg miatt, de szerintem nekem nincs olyanom, csak az a 2 óránként fast travel, ingame ticketet meg ugye csak előfizetéssel lehet írni... Nincs valami lehetőség "kisummonolni" onnan engem? Flashpointhoz, vagy valami guildes "eszközzel"?

    Remélem tudtok adni valami tippet, mert eléggé elkenődtem most.. :S
  • Panzeradler #49460
    50ig kellemesen lassú tempóba ellehet jutni fizetés nélkül, utána viszont érdemes befizetni és megvenni a kiegészítőt(ami sub-osoknak 2500FT).
  • V43 1105
    #49459
    Ha maximum tartalom, akkor kiegészítő megvásárlása és előfizetés szükséges.
  • V43 1105
    #49458
    Szia!

    Ismerős , sajnos. Nincs véletlen egy fleet passod amivel a flottára tudnál ugrani? Ha nincs akkor eléggé szopás a helyzet.. :/
  • empie
    #49457
    Sziasztok,

    Olyan kérdése lenne,hogy most tértem vissza swtorba. Jelenleg nincs aktív előfizetésem,és nem vettem meg a kiegészítőt sem. Viszont sokáig előfizető voltam. Ezért a kérdésem,hogy ha még nem maxos a karakterem (lvl35) akkor érdemes megvenni,vagy nem is kell megvenni csak előfizetni?

    Magyarul arra lennék kíváncsi,hogy ha a max tartalmat szeretném elérni a játékban,akkor ahhoz mit kell csinálnom?

    Segítségetek előre is köszönöm.

    Üdv
  • calis
    #49456
    Helló!
    Egy kis segítséget kérnék tőletek...
    A The Mandalorian Killer nevű BH quest során (chapter 1 vége, aurora űrhajó) meghaltam a hajón a chef engineer által, feléledtem a medical droidnál, kinyírtam jó pár katonát, de mindenhol csak zárt ajtók vannak, nem tudok visszamenni abba a csarnokba semerről sem, sem visszajutni a hangárba... Valakinek valami tanács?

    Köszi
  • Nephin
    #49455
    Holnaptól elérhető a kiegészítő
  • Tibbbor
    #49454
    Köszi, én is így tervezem.Addig csak megcsinálom a napi küldikből, amit lehet.
  • Nephin
    #49453
    Szerintem ne adj le semmit vasárnapig, elveszik az XP. Nem fogsz szintet lépni.
  • Tibbbor
    #49452
    Előre szólok, lehet, hogy láma kérdés következik:
    Kb. 1 órája rendeltem meg a Rise of the Hutt-ot, vissza is igazolták.Jelenleg 1 XP hiányzik az 51-hez.Mivel a kieg. csak 14-én jelenik meg, addig hiába adok le küldiket, csak a rewardot kapom meg, de szintet továbbra sem tudok lépni?
  • gergod
    #49451
    mennyi hulye hiba van az uj craftolasban ... a kedvencem.

    legyartok egy narancs kesztyut, kell hozza armormech 440. Viszont RE-ni nem hagyja es itt jon a legjobb... ahhoz, hogy RE tudjam, kell Armormech 440 (ez OK, bar nehany narancs itemnel nem fogadja el, hiaba van 450 is) ES advanced SYNTHWEAVING !?!?!?!
  • Bhalage
    #49450
    nem valami authentikus
  • Panzeradler #49449
    Bemutatnám Havoc Squad vezetőjét

  • Tibbbor
    #49448
    Én egy küldi után kiléptem.Az Ilumon akkora volt a lag, hogy képtelenség volt tisztességesen játszani.A healer companion-om nem gyógyított, csak jött mögöttem, be is haltam rendesen.Gondolom, mindenki egyszerre logolt be, azért volt ez.
  • MrStokes
    #49447
    Szerintem direkt csinaljak ilyenekre oket, kell a felvevopiac a CM cuccoknak is, ne feledd! :D
  • hugopareiros
    #49446
    működnek a szerverek
  • Tibbbor
    #49445
    Köszi, de nem probléma, naponta egyszer be tudom pötyögni a jelszót, hétvégén max. 2x fogom.Ennyit megtehet egy Jedi a Köztársaságért.Igaz, próbáltam egy laza kézmozdulatot tenni a monitor előtt és közben azt mormoltam.
    - Nincs szükség új jelszóra, folytathatod...!

    De sajna, nem jött be.Lehet, hogy a gépem toydari...
  • Nephin
    #49444
    Azt tudom, de a cookie-engedélyezés állítólag segít kicsit. Nem tudom tesztelni a kábelnettel...
  • Tibbbor
    #49443
    Dinamikus IP cím az oka, Tőled tudtam meg...
  • Nephin
    #49442
    A cookiek engedélyezve vannak?
  • Tibbbor
    #49441
    Hű, ezt nagyon köszönöm, mert egyébként minden belépés újabb jelszóval jár és kicsit macerás.
  • Nephin
    #49440
    Itt követheted, melyik szervert tudják elindítani.
  • Tibbbor
    #49439
    Megnyugodhatsz, nálam is ugyanez a helyzet.Néhány FP-on végigmentem, de csak az utolsó bossok megölését ismeri el.Az azért elég fura lenne...A companionokkal bolygónként megölt ellenfelek számáról pedig nem is beszélve!
    Van már valami hír arról, mikor lesz elérhető a Red Eclipse?
  • MerlinW
    #49438
    Áhá. Köszi a válaszokat:)
  • roblee
    #49437
    Az fontos, hogy az adott fp vagy ops bossok-nál milyen taktikát kell követned, mint tank. Elsődleges ugye a boss lekötése, és ahogy pixxel is írja a mobokat a dps leszedi amilyen gyorsan csak lehet, és igen, fontos, hogy tank is és a dps is figyelje a healert, mert a healer csak enrage megelőzése céljából dps-elhet, mobokra nem javasolt a dps-ezése. Te vagy az, aki irányítja, azaz mozgatja és forgatja a boss-t, ami bizonyos helyzetekben kulcsfontosságú lehet.
    Más:
    Megvan a célom. Nagyon bejön a "cicus" sorci Underworld gear. Jól fog jönni a csajszi purebloodomnak. :)
  • pxxl
    #49436
    és nem kell foglalkozni a kisebb ellenfelekkel. ha van egy csoport, aminek a közepén áll pl egy 10k hp-s elit, meg mellette 4db 2k hp-s, akkor aoe taunt ha van, hogy rádugorjon mind, ha nincs akkor az elitre taunt, a többit úgyis leszedjük mi dps-ek :D
    én legalább is azt szoktam, hogy ledarálom a kicsiket hamar, míg a tank fogja a nagyobbat, meg figyelem fél szemmel a healert, hogy nem húz-e be egy kisebbet, aztán megszabadítom tőle :) úgyis tudok egyet tauntolni én is az assával.
  • Barbosa
    #49435
    Tudja valaki, hogy 14-én mikor lehet kezdeni a kieget?
  • Panzeradler #49434
    Nem tudom, hogy más ilyen játékban tankoltál-e már, de a lényeg, hogy mindig te kezdj, ne várd meg, hogy hogy a hülye dd-k behúzzák, mert akkor szenvedhetsz hogy átszedd az aggro-t, nagyobb pakkoknál Te irányíts, jelöld fel a cc-t meg a focus targetet, különben káosz lesz.
    Nem tudom, hogy shadownak mennyi tauntja van, de 1et mindenképp hagyj meg arra, hogy a healerröl leszed először, mert ha ő meghal te is meghaltál.

    Nagy vonalakban azt hiszem ennyi, a legfontosabb, hogy neked kell irányítani.
  • MerlinW
    #49433
    A viccet félretéve, mi a legokosabb tank stratégia/módszer? Shadow volnék.
  • Nephin
    #49432
    Szerintem az achik bugosak, sokaknak rosszat mutat.
  • gunji
    #49431
    Üdv!

    Érdekes bugba vagy featurebe futottam bele a múlt héten az Underworld Trading crew skill esetén. Grade 3 lila fémre lenne szükségem, de sose ajánlja fel egy 'rich yield grade 3 underworld metals' küldetést se, helyette van 6 (hat!) grade 5-ös és kettő grade 6-os rich yield companion gifts misszió. Így persze nehéz modot gyártani.

    A mostani újdonságokat nem tudom néztétek-e, főleg a legacy lapon találhatók achievementek keltették fel a figyelmemet. Öt élő karakterem van 19-38 szintek között, de a lista szerint egyetlen egy ellenfelet sem győztem még le, ami ugye eleve lehetetlen. Két flashpointot csináltam végig, megölve az ottani bossokat, de pl. szerinte az Esselesben nem győztem le Ironfistet, ami nem igaz. Szintén nem igaz, hogy nem öltem még meg Coruscanton a Jedi Templomban az emeleten ülő Sithet (Anev nemtudomkit).
    És még sorolhatnám hosszasan a hibákat. Kiábrándító.
    Csak nekem lett ilyen, vagy más is járt emígyen?
  • Nephin
    #49430
    Nagyjából mindegy, milyenek, mindenki kiszedi a modokat és átrakja a saját cuccába. :)
  • HyperMonkey
    #49429
    Na megnéztem az endgame geareket. No offense de...

    Ronda, sőt ocsmány, nevetségesen szánalmas, minden kreativitást nélkülöző foshalmaz az összes kinézet. Tényleg nem kéne kivágni a BW designereit? Ennyire ocsmány geareket direkt sem tudnék tervezni.
  • Nephin
    #49428
    SaV trailer
  • Nagyapi
    #49427
    Nos sikerült, az one time lett választva, és hurrá.
    Nagyon köszönöm a segítséget mindkettőtöknek.
  • Nagyapi
    #49426
    Ok, lassan képben vagyok :)

    Először zavarónak éreztem ezt a sok lehetőséget, de ez így nagyon jól van kitalálva.