60032
  • MerlinW
    #49506
    Klassz, köszi:)
  • pxxl
    #49505
    How to Become a Tank in SWTOR ;)
  • roblee
    #49504
    Egyetértek.
    Healerként fontos a fő skillem cd-jének csökkenése a set bonusnak köszönhetően.
    Érdemes a set bonust figyelni.
  • roblee
    #49503
    Jogos :)
  • Nephin
    #49502
    Volt egy infó, hogy az engedélyezés segített. Akkor neked nem.
  • Paxton
    #49501
    Engedélyeztem a sütiket, de semmi haszna, mert dinamikus IP címem van, ezért minden loginnál kéri a One-Time Password-öt.. :(
  • Nephin
    #49500
    Engedélyezted a sütiket?
  • Paxton
    #49499
    Valaki tudna segíteni, hogy milyen telefonszámot kell hívni a UK Customer Supporthoz? A honlapon a (0203) 0141 826 van, de az nem müködik. Természetesen az angol előhívószámmal is próbáltam. Pontosan milyen számot kell tárcsázni? A US szám müködik, de ott 30 perc várakozási időt jósoltak.
    A fő problémám a One-Time Password. Melyik idióta találta ki a BioWare-nél?!? GMail-em van, de még így is lejár a biztonsági időkorlát mire megkapom, és kezdhetem elöről. Természetesen mikor megérkezik az új, újra lejár az időkorlát. Mivel dinamikus IP címem van ezért mindig kéri a One-Time Password-öt. És nem áll szándékomban fizetni +2800 Ft-ot a fix IP címért. Így nem marad más lehetőségem, mint letiltani az előfizetést, mivel felesleges fizetnem ez olyan játékért, amivel (hála a Bioware baomságának) nem tudok játszani.. :(
  • eXequtoR
    #49498
    A set bonust az armoring adja a modnak semmi köze hozzá. Milyen classal tolod, hogy haszontalannak találod a bonust? Szvsz az összes classnak jó, ha csak a 2es is.
  • Pacho
    #49497
    A minap vettem egy cartel pack-ot a GTN-n - gondoltam kipróblálom mi van benne - és az egyik item Overlord's command throne volt. Én nem nagyon fogom használni, nekem teljesen jó egy Ubrikki is, szóval szívesen elcserélném valami számomra sokkal hasznosabbra. GTN-re nem akartam betenni, mert F2p preferred accountom van jelenleg, ahol ugyebár 350k lehet nálam, ez a mount viszont ennek a többszöröséért kapható (most kora este néztem, több mint kétmillió volt). Ha van olyasvalaki, akinek kellene ez a mount - Tomb of Freedon Nadd köztársasági oldal - akkor küldjön pm-et itt nyugodtan. Szívesen fogadnék érte olyan unlockot, ami árban hasonló, vagy jól hasznosítható.
  • Nephin
    #49496
    :D Csak azért linkeltem, mert van, aki nem tud annyira angolul :D
  • roblee
    #49495
    Szerintem vedd le a felbontást és minden rendben lesz. Néha kell tudni kompromisszumot kötni.
  • TomStorm
    #49494
    13.1 és minden default.Ahoz nem szoktam nyúlni,minden alap.Afterburner-t leszedtem de így is ugyanaz a gond.Húzom akár 1200 mhz-re vga-t akkor se változik.Komolyan ennek a 7870-es kártyának sok egy Swtor grafika vagy mi a franc van ezzel?
  • roblee
    #49493
    Bocs, Nephin. Igazad van.
    Rendszeres látogatója vagyok a gyöngyszemednek és most mar a lelkifurka, hogy nem rád gondoltam legelőször.
  • V43 1105
    #49492
    Akkor valószínűleg ez a hiba egyik forrása, driver? catalyst beállítások?
  • TomStorm
    #49491
    1920×1080 a felbontás
  • V43 1105
    #49490
    Kevés neki a VGA , bár mekkora felbontás ?
  • TomStorm
    #49489
    Nem tudja valaki esetleg,hogy miért akad a játék ha bekapcsolom vsync-et?Ugyanígy ha árnyékot bekapcsolom akkor is akad.Akkor fut csak rendesen ha mind2 ki van kapcsolva:(
  • Nephin
    #49488
    Egyébként azért rossz, mert lejár az időlimit. Freemail, citromail nem nyerő, gmail általában jó.
  • Nephin
    #49487
    Engedélyezd a sütiket, talán segít. Ha nem, kérj/válts fix IP-s netet/re.
  • chris jericho
    #49486
    Sziasztok! Valaki elmondaná hogy tudok leiratkozni a biztonsági jelszóról? Beszarás: 5 percet várok h elküldjék ezek után rossz a jelszó amit küldtek...
  • Although
    #49485
    Na szóval arra céloztam f2p-ként igazi élmény játszani a játékkal :) Nem mintha ezen múlna, amit most változtattak, de nem kell tartanom attól hogy még könnyebb lesz talán :)
  • Although
    #49484
    Meglepő, rendszerezettnek tűnik. Meglepő mert nem erre számítottam.
    Már anno leszóltatok mikor azt mondtam volt nerf, jelentős. De f2p vagyok zöld cuccban, és jobban haladok mint tavaly nyáron és bénább vagyok a kihagyás miatt. És +3-est szintest is le tudok vadászni. Ez anno fizetősként se ment +1 volt, de elfogadom. Így tényleg meglep amit a commendationok kapcsán megjelent. Persze van előnye is ha megmarad a fizetős tartalom :) Legalábbis erre vezetem vissza, jó lesz ez.
  • Nephin
    #49483
    Vagy itt magyarul: commendation 2.0
  • roblee
    #49482
    Íme:
    A note on Level 50-55 Gear Tiers
    Campaign/Black Hole – Rating 146 with L61 mods. Black Hole pieces do not have set bonus. (Level 50 starter gear purchased with Classic Commendations)

    Dread Guard/Hazmat - Rating 150 with L63 mods. Hazmat pieces do not have set bonus (Level 50 BiS purchased with tokens)

    Basic purple gear – Rating 156 with L66 mods (Level 55 starter gear, no set bonus, purchased with Basic Commendations )

    Arkanian – Rating 162 with L69 mods (Level 55 starter operation gear purchased with Elite Commendations or tokens)

    Underworld/Verpine – Rating 168 with L72 mods. Verpine pieces do not have set bonus (Level 55 BiS gear purchased with Ultimate Commendations or tokens)

    Tanulmányozd ezt az oldalt:
    http://dulfy.net/2013/02/22/swtor-commendations-system-in-patch-2-0/

    UI:
    @ El Protector: Köszi a segítséget.
  • MerlinW
    #49481
    Passz. Annyira gyengék ebben a játékban a szettbónuszok, hogy sosem foglalkoztam velük. A bónuszt mindig armor+mod páros hordozza, tehát, ha változtatsz rajtuk valamit akkor bukod. Az augment nem szól bele, azt rá lehet pakolni.
  • BlackSpider
    #49479
    OK koszi en is erre gondoltam de nem voltam biztos benne,egyebkent az uj gearekbol melyik az amelyiknek van egyaltalan stat bonusza,amit az armoring hordoz magaval?
  • MerlinW
    #49478
    Elveszik a szettbónusz, egyébként semmi. Én is átpakoltam a cuccokat.
  • BlackSpider
    #49477
    sziasztok,
    egy kis segitseget szeretnek kerni a hozzaertoktol.Most hogy 2.0-val megvaltoztattak mindent es az uj gearek egyik randabb mint a masik- ne haragudjon senki de az uj dizajnoknak semmi koze nincs a star wars vilaghooz es azthiszem a takaritono tervezte oket - azt szeretnem kerdezni ha a pre 2.0 Columi gearembolo kiszedem a modokat es a frissen megvasarolt Campaigne gear-bol szarmazokat rakom bele mi fog tortenni?vagy inkabb vasaroljak adaptive geart es abba pakoljam at a Campaigne gear-bol a cuccokat?
  • Susarc
    #49476
  • El Protector
    #49475
    darabját kb 10k-ért lehet kiszedni a modoknak, ugye először a classic cuccokból, majd az altnak ugyanúgy, ha nem a legacy armort veszi fel.
  • roblee
    #49474
    Tanácsra lenne szükségem.
    2.0 előtt lett az altom 50-es.
    A mainem már korábban így lett neki elég sok classic com-ja.
    Az altom Tio gearjét cserélném le úgy, hogy a main karival a classic vendornál megveszem az altom részére a campaign geart. Persze előtte a legacy vendornál meveszek legalább egy armort, hogy azzal tudjam áltküldeni a modokat az altnak.
    Ez működőképes megoldás ill nagyságrendileg mennyibe fog fájni így az alt felruházása?
    Köszi!
  • picket
    #49473
    Gyanús, hogy nem foglalkoznak azzal, hogy f2p-nek kevesebb sávszélességet osszanak :p
  • hugopareiros
    #49472
    érdekes nekem f2p-ként semmi lagg nem volt
  • pxxl
    #49471
    ki is léptem elég hamar. 5 métert nem tudtam haladni fleet-en, akkora lag volt.
  • baalbaalbaal
    #49470
    Sziasztok. Eredeti vett játékom van, abbahagytam, de most megnézném, hogy fejlődött e a dolog. Viszont a Rise of the Hutt.. telepítése félbeszakadt. megállt 79%-on és nem mozdul. Újraindítottam többször, de semmi. Napok óta változatlan. Vmi ötlet?
  • Nephin
    #49469
    35 Makeb van, kidobál és lag van, volt egy kis rollback is... sokan játszanak :)
  • pxxl
    #49468
    az komoly, hogy sub-ként 10 perce várom, hogy bekerüljek :| 600-an voltak elöttem...
  • MerlinW
    #49467
    Végre eltávolítható a security key a weboldalon.. hell yeah:)
  • Although
    #49466
    powergaming vs roleplaying
    Érdekes olvasmány kicsit hosszú és talán szótár is kell hozzá.
    És ez igaz az mmorpkre is. Kezd igaz lenni :)