60032
  • eXequtoR
    #49546
    A focus az agyhalott SMASHer pvp talent. Pvere vigilance van és egyértelmű, hogy mit kell kirakni elég ránézni talentekre.
  • Tibbbor
    #49545
    És tudnál linket adni ahol van?Jedi Guardian PVE Focus érdekelne.
  • eXequtoR
    #49544
    A noxxic-on kb. 1 használható build sincs.

    DR 2.0ra
  • Tibbbor
    #49543
    A Noxxic-on most néztem a PVE Jedi Guardian(focus) 2. prior-ját:

    Strength >= Accuracy (110%) > Power > Surge (75%) > Crit (30%)


    Akkor most hogy van ez?
  • Tibbbor
    #49542
    Ezek szerint nem érdemes crit-es modification-öket választani, inkább a surge-öt és a többit javítani?A crit meg annyi amennyi alapból?
  • eXequtoR
    #49541
    Új stat prio 2.0: force és tech usereknek is kell a 110% hit ( eddig elég volt 108 ), surge 70 , crit 0 ( ami jön main statból annyi lesz ) többi pure power. Healereknel változó, de általába 10% alacrityt kirakják.
  • Yoyoba
    #49540
    Vakegér voltam, meglett, köszönöm.
  • El Protector
    #49539
    2.0-val komoly statvesztes jön, amíg 50-es szinten simán megvolt nalam a 35% crit és a 75 surge, itt szintlépésenként mindegyikből veszítünk pár százalékot. Sorcim 35-75-ről leesett 55-os szinten 25-64-re ugyanabban a gear-ben. Most járok ful lelite-ben és par ultimate cuccban 30-74-en, viszont így a power es az alacrity látja kárát, aminek szintén elég nagy a jelentősége most
  • Panzeradler #49538
    Key bindingsnél tudod beállítani őket.
  • Yoyoba
    #49537
    Az hogy másnál is előfordult már segítség, nem kell billentyűt cserélnem.
    A nyomogatást kipróbálom, köszi.

    Még egy kérdés, lehet-e a Quickbar2-őt billentyűkkel elérni? A YouTube-on láttam videókat, néhánynál látszott a jelzés. Én sehol nem találok konfigurálási lehetőséget.
  • Tibbbor
    #49536
    Sajnos okot nem tudok, párszor én is tapasztaltam.Először a rádiós billentyűzet hibájának véltem, de ezt később kizártam.Szerencsére ismételt nyomogatás hatására megszűnik a probléma.Ja, és nálam nem feltétlenül harc közben jelentkezett a hiba.

    Más: Black Hole-ból csak Fleet Passal lehet visszajutni a Flottára?
  • Yoyoba
    #49535
    Üdv !
    Pár hete kezdtem a játékot free-ként, majd egy hete megvettem 2 hónapot.
    Az eleje óta kínlódok egy buggal ami nagyobb harcok kezdetekor jön elő, szinte mindig.
    A hiba, hogy beragad ( nem mechanikusan ) az elsőnek megnyomott irányító billentyű, akár a WASD, akár a nyilakat használom. Iszonyúan bosszantó, és nem tudok rájönni mi okozhatja. Az alapbeállítást használom, nem állítgattam semmit.
    Ha találkozott már Valaki ezzel a hibával, kérem írjon, ha megoldást is tudna, akkor pláne.
  • Tibbbor
    #49534
    Köszi, de pont ezt találva kérdeztem én is, ugyanis hiába igyekszem a javasolt stat prior alapján item modification-okat választani, még embertelenül messze vagyok a 75 %-tól.Ami lev.53-on azért elég lehangoló...Biztos rosszul csinálok valamit, de ez van.
  • Although
    #49533
    Szerintem ez nem 30% a knock out nem critnek minősül :)
  • Although
    #49532
    Rákerestem a kérdésedre mert nekem se tiszta, ezt találtam. surge rating
  • Tibbbor
    #49531
    Tuti, hogy valaki megint le fog tolni, hogy félreértem a dolgokat, de akkor is megkérdezem:
    A DPS-ek stat prioritásánál általában ugye 75 % Surge rating a kívánatos.Hol tudom megnézni, hogy pillanatnyilag hol állok?A karakterlapomon a Critical multiplier-nél?(fölé vitt kurzorral)
    Itt szerepel ui. egy olyan sor, hogy:

    Surge Rating(érték): +érték %

    Ennek a bizonyos százalékos értéknek kellene 75-ig emelkednie?
  • picket
    #49530
    Tudományosan bizonyítottan 30%
  • eXequtoR
    #49529
    Nem tudom valaki belefolyt-e jobban, de sokat keresgéljük h critből 25% v 30% a prió. Ahány fórum annyi verzió, de eddig 25% áll nyerésre. Esetleg vki?
  • eXequtoR
    #49528
    Találtam egy hybrid sorc/sage talenten, ha valaki nagyon ragaszkodik a balance ághoz 2/12/32.
  • eXequtoR
    #49527
    Ezek a talentek haszontalanok. Shadow/Assa pure dotolos 0 dps, sorcnál még annyi se. Mind2 class a nuker talenten van jelenleg, shadow/sin csak pvpbe, sorc/sage pvebe is hasznos.
  • Although
    #49526
    Kösz! Általában saját magam próbálkozok, nem tűnik rossznak, de mivel a companionsra is építek ezért heal ág meg a madness van.
  • pxxl
    #49525
    sorc
  • pxxl
    #49524
    kész talent(ek) (majdnem az összes 2.0 már), pár leírás, rota stb :)
  • Although
    #49523
    Oké ez 35 pontot jelent a lehetséges 40 valamennyiből, remek, kicsit kedvezőtlen az elképzelésemhez de ez van.
  • Although
    #49522
    Szintén köszi!!
  • Although
    #49521
    Huh kösz!!!!
  • hugopareiros
    #49520
    itt tudsz 'gyakorolni'
  • Panzeradler #49519
    Őszintén szólva nem igazán értem mit szeretnél, de itt egy skill tree 2.0ás, itt tudsz kalkulálni jobbra balra.
  • hugopareiros
    #49518
    minden sor 5 talent berakása után aktiválódik

    tehát az 1. sor alapból aktív (0 talent berakva)
    a 2. sor az 5. talent berakása után
    3. sor a 10. talentpont berakása után
    4. sor a 15. talentpont berakása után
    etc...

    de ahhoz hogy a 4. sor megnyíljon, nem szükséges a 3. sorba 5 talentpontnak lennie
    az a lényeg hogy a 4. sor alatt meglegyen a 15 talentpont

    (remélem érthető)
  • Although
    #49517
    Nem volt még full leveles karim, nem tudom a felső két sor egyből aktiválódik vagy a legfelső terror elemhez az alatta levő sorban el kell költenem pár pontot. Csak látni akarom meddig jutok a madness fa mellett a heal agon. Előre kalkulálnám magamnak.
  • Although
    #49516
    Úgy látom ahhoz hogy a következő szint a feat táblán elérhető legyen bizonyos számú pontot az adott buildban el kell költeni.
  • BlackSpider
    #49515
    Hogy hogy 3? a Creeping Terror a Madness skill fa legtetejen van.
    Sorcerer dps-kent miert nem hasznalod a Lightning fat?Nekem pl. madness fa Death Fieldig van felhuzva a tobbi poni ment Lightningra es nagyon jol mukodik.
  • pxxl
    #49514
    3?
  • Although
    #49513
    Egy kérdés. Sorcerer Madness dps specnél kell legalább 3 pont a Creeping terrorhoz eléréséhez? Csak számolgatok mire mennyi kell.
  • BlackSpider
    #49512
    Amit most fogok kerdezni lehet butasag ,de azert megkerdezem.Tehat van egy Jedi guardian karakterem az volt a main karakter de miota meglett a sith sorcerer azota szegeny kicsit hanyagolva van.Jedi baratunk 2.0 elott DPS volt es ennek megfeleloen van gearezve 1 slot kivetelevel rakata cucc van rajta.Most gondolkodom,hogy milyen lenne ha a letett Tionese Vindicator gearbol kiszednem a modositasokat(armoring,mod enhancement)es tankos cuccokat raknek bele.Lehetne igy eletkepes tankot faragni a Guardianbol,ugyanis ki szeretnem probalni a tank specet is lassuk milyen boxzsaknak lenni.
  • calis
    #49511
    Üdv!
    Azt szeretném kérdezni, hogy lvl 50-en egy Mercenary BH-nak melyik crafting skill volt a legjobb? Használható cuccokat tudott gyártani magának az Armortech vagy az Armstech?
    Nagyon alkalmi játékos lennék, aki majd ha eléri a lvl55öt, főként alkalmi pvp-vel múlatná az időt.
  • picket
    #49510
    Mert alapvetően félreérted a működését te is.
    Maga a cucc (a custom armor vagy fegyver darab) csak egy hély, amibe pakolsz amit akarsz. A "fő" tulajdonságokat az armoring / hilt / barrel hordozza. Ezek határozzák meg az armort, a sebzést, és ezeken van a szetbónusz is. Ha tehát kiveszed a Szuszogós Villámlás Sötét Sisakjából az armoringot, és átrakod a Gyikfingás Alap Craftingskillnövelő Fejpántjába, akkor neked bizony egy olyan cuccot sikerült összehoznod, ami gyíkul néz ki ugyan, de a Szuszogós Villámlás szet statjaival és bónuszával rendelkezik, főleg ha a többi modificationt is hozod. És sajnos mod a neve az egyiknek, ami szerintem nettó hülyeség, ezért a modificationt ne rövidítsük, mert ebből félreértések fakadhatnak, lásd korábbi hsz-ek.
    Fontos tudni még tudni, hogy ez csak az 1.2 utáni cuccokra vonatkozik, ha azóta nem javították, de szerintem leszarják. Ez a rakata meg a war-hero, és bármi ami újabb. Itt sok infó angolul.
  • Tibbbor
    #49509
    Egyetértek veled!Hasonló cipőben járok, pontosabban csizmában, mert abban cseréltem modokat és máris kivette a szettből, de a bónuszok ettől még nem változtak.Viszont kénytelen vagyok valahogy fejleszteni a gearemet, ezért jobb híján ehhez kell folyamodnom.Komplett szettcseréhez még rengeteg commendation-t kell gyűjtenem.Mi a helyes megoldás: addig ne nyúljak egyáltalán a gear-hez, mert elvész a bónusz, vagy fejlesszem a cuccomat mod cserékkel, mert az többet ér?
  • eXequtoR
    #49508
    Shadow haszontalan a bonusok nélkül... 3 force / saber strike és 15% crit az alap ütésre ( kb fix crit ) 2.0ba mondjuk édes mind1, mert a dps speceket megölték. Pvpbe jó egyedül az infi börsztje.
  • MerlinW
    #49507
    Rakata-ban cseréltem legutóbb mod-okat és cserekor írta/kivette az adott gear-t a szettből. Egyébként 51-es Shadow-m van most. Nem azt mondom, hogy teljesen haszontalan a bónusz, de nélküle sem volt eddig különösebb gondom hard fp-on vagy ops-on 58-61-es gear-rel.