60032
  • Pacho
    #49586
    A legacy achivementek teljesítésekor kap(hatsz) cartel coint ha jól tudom. Pl. asszem, ha social 3-at eléred akkor kapsz 20-at. Böngészd végig a legacy paneledben az achivementeket, és ott megtalálod melyik unlockért kapsz tokent.
  • calis
    #49585
    Én is észrevettem, hogy nőtt, immáron 80 pontom van.
  • Plata
    #49584
    Megtudnátok mondani hogy mivel lehet játékon belül Cartel coint szerezni?
    Mikor újra felraktam a játékot láttam van 40 cartel coinom,hogy honnan nem tudom,de most már 60 van.
  • martin4955
    #49583
    Köszi! Így is szórakozott kicsit, de végül összejött :D
  • V43 1105
    #49582
    Cookiekat engedélyezd.
  • martin4955
    #49581
    Sziasztok!
    Az miért lehet hogy nem tudok regisztrálni mert az általam megadott felhasználónév foglalt vagy érvénytelen? Lényegébe mindegy mit írok be, akkor is ezt dobja ki.. még ha van bent kis és nagy betű is :\
  • BlackSpider
    #49580
    Mondjuk ott mar az is kozrejatszott,hogy amire odaertunk mindenkirol cafatokbn logott mar a gear -nekem szemely szerint valmi 5-7%-on volt -es nem volt senkinek repair droidja.
    azutan megegyszer nekifutottam a guildes sracokkal akkor TS koordinalas volt es akkor sikerult befejezni de szerintem igy is a legutalatosabb FP,foleg hard modban.
    Bocs a dulajert
  • BlackSpider
    #49579
    Mentor palyan amikor a proceszor magok tulhevulnek es amikor megjelenik az a Core guardian vagy mi a franc.
  • roblee
    #49578
    Hol véreztetek el Directive7-ben?
  • BlackSpider
    #49577
    Azert minden rohangalasa ellenere a tank ,legalabbis szerintem ugyesen lefogta allandoan a bossokat,az mas hogy hurcolta magaval ide oda de a dps az csusc volt azt nem erdekelte semmi egyfolytaba szorta a villamokat rohant ide rohant oda leszakitotta a tankrol a mobokat, ami javara irhato hogy cc-zett mobokat soha nem ebresztett fel,arra vigyazott
    Egyebkent volt ennel sokkal roszabb tapasztalatom Battle for Ilum es Directive 7 FP-kon es akkor nem volt pvp-s a csoportban na az tenyleg wipe fest volt.Azota is utalom a Directive 7-et.
  • roblee
    #49576

    Érdemes Nephin belinkelését elolvasnod, ha még nem tetted meg.
    classhatározó
    Ayla tökéletesen leírta az általad tapasztaltakat.
    Szóval ez nem egy egyedi eset, pvp-sekre jellemző ez a viselkedés.
    Szerencsére én még nem találkoztam velük fp-ben.
  • eXequtoR
    #49575
    Bizony akkor te szerencsés vagy. :) ToFN serveren, ha pvpssel kerülsz össze az fix wipefest. Kieg előtt dpskent letankoltam bármit ez ugye most lehetetlen ( még ) és ez látszik a pugolásnál is.. 5 pug runból 3 elvérzik a 2. trash pakkon. Szégyen és gyalázat, de ennyire agyhalottak a népek. :(
  • BlackSpider
    #49574
    Na az este kiderult,hogy swtor-ban a group findernek van humorerzeke.Az egyik HM flashpointra osszehozta amit meg eletembe nem lattam 4 sith inquisitor egy csoportban (3sorci meg egy assasin) raadasul 2 kozuluk pvp jatekos-tank es az egyik dps.Uramatyam en meg ilyet nem lattam hat 15-20 perc tomeny moka volt az a flashpoint.Amit a 2 pvp-s lemuvelt oregem mint speedy Gonzales ugy szaguldoztak egyik pontrol a masikra egyszeruen nehez volt oket kovetni,szegeny healer csak kapkodta a fejet de erdekes modon senki nem halalozott el es pizok gyorsan vegiggyalultuk a FP-t.
  • eXequtoR
    #49573
    Még szerencse, hogy a "fejlécbe" nincs kiírva semmi infó.. jah várj.
  • Novin
    #49572
    köszi!
  • hugopareiros
    #49571
    PvE szerver: The Red Eclipse
    PvP szerver: Tomb of Freedon Nadd
    RP szerver: The Progenitor
  • Novin
    #49570
    CSáó!

    Csak annyit szeretnék kérdezni hogy melyik szerveren érdemes játszani?
  • Tibbbor
    #49569
    Black Hole-ból van valami visszautazási mód a Fleet Pass-on kívül?Nagyon benézhettem valamit, mert nem találtam.
  • eXequtoR
    #49568
    Az a tipikus WoW warrior class. Nyomod ami világít. :)
  • Tibbbor
    #49567
    Na, áttalenteltem vigire a guardianomat.Hát tényleg zúzós, de még szokni kell.
  • Plata
    #49566
    Köszönöm megtaláltam.
  • Kreeder44
    #49565
    Ahol fel tudod venni a WZ daily questet abban a szekcióban van.
  • eXequtoR
    #49564
    Fleeten Skill Mentor-t keresd a traineres részen.
  • Plata
    #49563
    Még egy kérdésem lenne,hogy lehet a talentemet resetelni?
  • Plata
    #49562
    Köszi,182 napig nem játszottam vele és elfelejtettem.Legalábbis játék szerint 182 napig nem voltam.
  • pxxl
    #49561
    össze-vissza van írva. pl Consular/Inquisitor (main class) aztán Guardian/Juggernaut (advanced class) :) erre próbáltam rávilágítani. sztem érdemesebb lenne advanced-et írni mindenhova.
  • Nephin
    #49560
    Shadow/assa megvan? :P
  • Nephin
    #49559
    /cjoin Hungarian
  • pxxl
    #49558
    Tankok

    Consular/Inquisitor

  • Plata
    #49557
    Felraktam újra Sw tor-t de elfelejtettem hogyan kell magyar csetre felcsatlakozni.
  • Tibbbor
    #49556
    A Classhatározó is kötelező olvasmány lett, gratula a szerzőnek!Minden class-t kipróbált már az író vagy ennyire mély nyomokat hagytak benne a group-ok?
  • Tibbbor
    #49555
    Okés, no problem.Ki is próbálom, milyen a vigi.Egyébként a Focus build-et is innen néztem ki és eddig tök jól elboldogultam vele.Viszont valóban több helyen olvastam, hogy a vigi való PvE-re.
  • eXequtoR
    #49554
    Ez pörfect lett !! :D
  • Although
    #49553
    Jó lett. Pvp makik valóban érdekesek, szeretek velük játszani van a kis guildunkba is kettő. Ők mindenhol egyformák, jó móka ahogy akár követed solo mobozás közben őket, az npc-k sokszor csak levegőt csapkodják, így jól felismerhetők.
  • Nephin
    #49552
    Classhatározó
  • calis
    #49551
    Hmm, köszi, megpróbálom még1x valamikor... Feldobom a shieldet, overload, és hátha. Csak ne lenne bugos ez az insta, és ne csak a group finderrel tudnék kijönni onnan... :S
  • V43 1105
    #49550
    Pont az a lényege, legalább is az lenne annak a jetpacknek hogyha felugrasz azonnal megöli az ott levőket, párszor én is szoptam vele.. ha más nem délután összefutunk és segítek megcsinálni.
  • eXequtoR
    #49549
    Azért írtam, hogy egyértelmű mert valóban adja magát a talent 2.0 vigi még noccinak is sikerült kirakosgatni. :)
  • calis
    #49548
    Sziasztok!
    Most csinálnám a 33-as BH-al a chapter1 lezáró küldetést, ahol az Aurora űrhajón kell megölni a Masterchef Engineert meg a spanját, felugorva egy jetpack-el. Tudtok valami értelmes taktikát rá, mert gyakorlatilag 5 másodpercen belül ledarálnak a földön, ha meg felugratok a jetpack-el, akkor meg már vagy a levegőben meghalok, vagy amint, földet érek, akkor lőnek szét...
  • Tibbbor
    #49547
    Ok, pont ilyen választ vártam...
    Mindegy, majd megoldom másként.Azért kösz.