60032
  • PiszkosFred
    #49626
    "Uj sztori+terulet, uj jatszhato faj, uj fp-k, fodraszat es uj skinek, dye rendszer"-en kivul meg ezeknel is nagyobb durranasra? :)

    Nem valoszinu, hogy ennel tobbet lehet ma egy mmoban valtoztatni, radikalis ujratervezes nelkul - amely nem ket forint. Ha erre gondolsz, hogy az egeszet rakjak at egy GW2/Tera/AoC/ESO/insertrandommmonamehere rendszerbe, az pedig nem valoszinu, hogy meg fog megtortenni.
  • Jeffjohnson
    #49625
    Ebben az évben várható valami nagy durranás az SW:TOR-tól? Valami komolyabb dologra gondolok nem csak a szokásos Fp/új faj/új terület contentekre.
  • Nephin
    #49624
    Rise of the Hutt Cartel benyomások
  • Nephin
    #49623
    Karaktercsinositás és festékek
  • Nephin
    #49622
    Nem, nem blog, volt egy blogszekció is, de már nincs.

    Amúgy szívesen várok társírókat, akiknek esetleg kevesebb túlórát biztosít a munkahelyük és van idejük naponta 5 cikket írni... :P
  • PiszkosFred
    #49621
    Mivel nem is blog, de majd Nephin kijavit, ha megis az. :)
  • calis
    #49620
    Az swtor.hu eléggé leeresztett egy jó ideje, néhány üdítő kivételtől eltekintve az a heti 1 cikk/videó, ami a hivatalos oldalon is kint van, nem nevezhető éppen blogolásnak.
    Sajnos.
  • gergod
    #49619
    Vegulis amig FP/Raid nem lesz fizetos addig ok.
  • Betonfal83
    #49618
    CE eladó. 1200 coinal.
  • Although
    #49617
    Eddig korrektül csinálják, a kiegészítők egy része fan dolog, a nagy rajongók úgyis mindenért fizetni fogak. Nekik szól. Kis ajándékok. Bár meg kell valljam ez a dolog ismerősnek tűnik a sims világból már, remélem egy darab kardot is pénzért árulunk nem lesz divat mint a többi EA játékba. :)
  • hugopareiros
    #49616
    Ne haragudj, de van még mit fejlődni.
    Egy cikket néztem meg és abban rengeteg helyesírási hiba volt.
    Az ékezetek le-lemaradását pedig nem is említem inkább...
  • Although
    #49615
    Így igaz :)
  • PiszkosFred
    #49614
    No offense, de hol kerestel, hogy nem talaltal? A zoknis fiokban? Sok sikert az oldaladhoz, bar felesleges energia pocseklas #szerintem, csak azert, hogy lekozold azokat az infokat, amelyek 99% megtalalhato az swtor.hu-n is.
  • Angelus0720
    #49613
    Sziasztok! Azok számára írok most akiket érdekel a napra kész magyarra fordított SWTOR hírek. Oldalunk alig egy hónapja nyílt és úgy gondoltuk mivel ilyen oldalt még nem láttunk találtunk, elkezdtük páran fordítani, leírni, megjelentetni az SWTOR világával kapcsolatos híreket.
    Akit érdekel és nyomon szeretné követni a történéseket magyarul, eléréseink:
    http://www.facebook.com/HungarianWingGuild
    http://hungarianwing.nulll.eu
  • eXequtoR
    #49612
    Nem kell dobozokra elkölteni a CPt és van dögivel. :)
  • PiszkosFred
    #49611
    Ez esetben eddig is megvoltal modositas nelkul, ezutan is megleszel.
  • gergod
    #49610
    Hidd el, sokkal tobb CP lesz a modositas, mint amit havonta adnak. Meg persze Cathar is fizetos lesz... Mondjuk cicafiuk nem vonzanak ugyhogy nekem nem gaz.
    Vajon a kovetkezo FP/raid is fizetos lesz?
  • eXequtoR
    #49609
    Minek fizetnél? Havidíjból jön a CP + öcsikből.
  • gergod
    #49608
    es persze ezert is lehet fizetni...
  • Nephin
    #49607
    Jön az armorszín-változtatás!
  • Bandeeka
    #49606
    igen csak az a baj, hogy az accountra ha belépek ott nincs semmi karakter
  • eXequtoR
    #49605
    Hivatalos honlapon lépj be az accountodra és ott átmásolod a karaktereidet az "új" serverre.
  • Bandeeka
    #49604
    Sziasztok!
    Megjelenéskor játszottam a játékkal és most újra feltettem, de eltűntek a karaktereim. Mitől van ez?
  • eXequtoR
    #49603
    Inkább végre értelmes fajokat pakolnának be, nem csak ezek a más színű humanoidok. Viszont először talán hozzák rendbe a classokat. Vangnál az Ion pulse-ra nem hat a 30% crit dmges talent pl. Shadow balance specről ne is beszéljünk.
  • Nephin
    #49602
    Jönnek a catharok
  • Nephin
    #49601
    A fenti linken találsz pár klánt ott.
  • Nephin
    #49600
    OP csempész?
  • calis
    #49599
    Üdv!
    Tomb of Freedon Nadd szerveren keresnék klán a karakteremnek, ahol nagyon casual, preferred játékosként időnként 1-1 órára becsatlakozhatnék altos flashpointokba fejlődni, partyzni.
    Karakterem: Jutom, lvl 34 Mercenary BH, alapvetően dps (arsenal) talenten, de a wowos időszakomban resto druiddal healeltem, szóval a bodyguard talent sem idegen tőlem.


  • Tiger1111
    #49598
    oh ezt nem tudtam köszönöm az infót :)
  • hugopareiros
    #49597
    nincs karakter transzfer még a szerverek között, így nem is kell belépned :D
  • Tibbbor
    #49596
    Szerintem ne aggódj, én is pon ilyen üzenetet kaptam, amikor április elején 60 napos GC-t vettem.Nekem sem volt megadva semmilyen más fizetési mód, ahonnan vonhatnának.
  • Tiger1111
    #49595
    Hello valaki találkozott már olyannal hogy a játékba enged belépni és játszani is tudok , de az accountba a honlapon nem enged belépni. Még a játék megjelenésekor játszottam 3 hónapot utána abba hagytam , most megint játszanék a haverokkal. De nem tudom a karaktereimet át transzferelni másik szervere mert nem enged be az accountba , és csak annyit ír mikkor beírom a Password és a Display Name hogy login faild . De közben a játékal meg tudok játszani .
  • pxxl
    #49594
    akkor lehet, hogy csak egy sablon üzenetet kaptál.
  • roblee
    #49593
    Ez az, hogy én is így értelmezem.
    A baj az, hogy eddig sem vontak semmit, mivel nem is adtam meg ehhez szükséges adatokat. Csak és kizárólag GC-vel hosszabbítottam meg a sub-omat.
    Akkor most mi van? Vagy csak rosszul értelmezek valamit?
  • pxxl
    #49592
    a lényeg annyi, hogy 60 napot befizettél, amint letelik a 60 nap, automatikusan vonják a következő 60 nap árát (plusz az esedékes adókat, ha van). nem kell hozzá a te jóváhagyásod.
  • roblee
    #49591
    Most aktiváltam egy 60 napos GC-t és a következő e-mailt kaptam.

    We are contacting you to confirm that your Star Wars™: The Old Republic™ subscription has been updated. By making your subscription purchase today, you authorize EA to automatically charge the then-current renewal subscription fee (plus applicable taxes or inclusive of applicable taxes based on billing address) to your credit or debit card or other available payment method on each renewal date without any additional action by you.

    Valaki tudja értelmezni?
    Mindig is GC-s voltam, de soha nem kaptam ilyen értesítőt.
    Köszi!
  • hugopareiros
    #49590
    Én Heroicba csak guild társsal mentem eddig, de lassan ráveszem magam a randomozásra is.

    FP-ket viszont csak group finderrel toltam eddig.
    Kb 8-at eddig. A tapasztalataim:
    7 végig ment, 1 nem.
    A 7ből 3 jó hangulató volt nagyon.
    A maradék 4ből 2 elment egynek, a másik 2 viszont kín és szenvedés volt.

    A legviccesebb az volt, amikor (én voltam a tank) dps-nek is healer jelentkezett, így 1 tank, 2 healer és 1 dps indult útjára Revanhoz.
    Az a csóri dps nem nagyon tudta a dolgát, de próbálkozott.
    Szinte csak én öltem :D és a HP-m kb egyszer sem esett le 80-90% alá.
    Érdekes, hosszú volt, de jófejek voltak a srácok.
    Jó emlékként gondolok erre is.

    Voltam HC-seknek tűnőkkel is (ez volt az első FP-m).
    Taktikusan, minden bossnál mondták, hogy mit és hogy kell.
    Nagyon gyorsan végig ment. Zökkenőmentesen még úgy is, hogy bénáztam.

    A legutóbbi viszont óborzalom volt. A kedves DPS azt hitte, hogy ő maga Yoda és egyedül elbánik a 100000 fős sith sereggel.
    Mindennek nekiugrott elsőre, én szedhettem le róla a mobokat.
    Aztán utána meg ugatott, hogy a healerről nem szedtem le egy szürke mobot.
    A végén már nem érdekelt, és nyomtam az x-et (leülés) amikor ő odaugrott. Amikor láttam, hogy elkezd hátrálni a csapat felé akkor odaugrottam és AOE taunt aztán megoldottuk a dolgokat, de ez nem igazán tetszett.

    A másik borzalomnál a Healer úgy érezte, hogy mindenkit (főleg a dps-eket) 100%on kell tartani. Ütjük a Boss-t, rajtam az aggro és a 2 dps lement 80%-ra, mire megölték az addokat.
    Nekem volt ~70%os HP-m addigra.
    Ő a dps-eket kezdte el gyógyítgatni, minek is engem. 10 medkitet fogyasztottam el a menet alatt. (1et szoktam / FP általában)
    Az egyik bossnál pl egyáltalán nem kaptam healelést, meg is haltam.
    Utána kaptam a sz@rozást, hogy miért nem bírtam el a bossal.

    Viszont összességébe jó szórakozás. :) Ismerősökkel még nem nyomtam, de majd velük is eljön az idő.
  • Plata
    #49589
    Én sosem megyek heroicba,max egyedül.
    Egyrészt mert nem tudok angolul és mert félek az örültektől.
  • Tibbbor
    #49588
    A Nephin által korábban linkelt classhatározó apropóján hadd ejtsek néhány szót a Pug-okró(egyszerű Heroic küldetések során szerzett tapasztalatokról van szó):

    A Pug(pick up group) - vagyis az ad hoc toborzott csapat - olyan az SWTOR-ban, mint mindennapi életünkben a vakrandi.

    Lehet, hogy a leányzó szépnek mutatja magát(vagyis alkalmi DPS partnerünk kizárólag kivont kardokkal képes közlekedni, bizonyítandó, hogy neki van a leghosszabb fényfütyköse a galaxisban), viszont lehet, hogy ronda, mint egy sorozatszár reggelente smink nélkül. Más szóval: a taktikáról annyit tud, hogy ismer egy embert, aki egyszer már látott egy embert, aki látott egy videót a bossfight-ról.
    A Pug azért jó, mert erősíti a közösségi szellemet.A csapattagok először is részletesen megbeszélik a stratégiát:
    - Hi!
    - Hi!
    - Hi!
    - Hi!
    Ezeket a szakkifejezéseket minden csapat más-más sorrendben használja, stratégiától függően.

    A Pug azért is jó, mert a játékosok így gyorsabban fejlődnek. Főleg akkor, ha kilépnek a Pug-ból. Az invelés után ugyanis a csapattagokról mindig kiderül, hogy az aktuális Heroic-tól épp az adott bolygó lehető legtávolabbi zugában szólóküldiznek, természetesen másik instance-ban, a Quick traveljük a coldown legelején jár és ha lehet, kezdés előtt még megvacsoráznának.Persze csak azután, hogy megsétáltatták a kutyát. Aztán valami csoda folytán végre mindenki közli velünk, hogy: - OMW...! - ami ugye nem egy benzinkút márkaneve, hanem arra utal, hogy végre felrakták a hájas seggüket a speederekre, és elindultak felénk.
    De hát: "OMW" vagyis mindenki a saját útján közeledik, ebből eredően ketten elnézik a map-ot és átröpülnek egy másik bolygóra, végül szerencsésen betévednek egy közeli barlangba, ahol 10 percen keresztül lelkesen ütik a szürke mobokat, majd még minket csesznek le, hogy merre kujtorgunk?A negyedik cimborának hosszas keresgélés után sikerül az egyetlen olyan útvonalat megtalálnia, ahol aranycsillagos elitek koszorúja várja barátságos mosollyal.Az ő portréja alatt csupán életcsíkja többszöri lenullázódását láthatjuk, de még miután lila sziluettje immár harmadszor pattan vissza a Medical Service-hez, sem jön rá, hogy másfelé kéne kerülnie.

    De végre aztán mindenki ott áll a bejáratnál és örömködik: csupa taps, meghajlás és tánc az élet. Mindössze azt nem tudjuk, a 4 DPS közül ki fog majd healelni...?! És az is örök rejtély marad, ki a fene jelentkezett olyan lelkesen a healer inv-re?
    Az első trash pack után aztán megmutatkozik a Pug-ok két igazi erőssége, a csapatszellem és a logisztika: ahányan, annyifelé...!
    Bőven akad dolga a fénykardnak és az erőnek, de legfőképp a Medical droidnak.
    A Shadow csapattárs sunyi módon eloson az 5-6 fős mob csoportok mellett, robbant, kapcsol, kiszabadít, attól függően, mi a küldi tárgya? Ügyes!Csak az a baj, hogy minket viszont baráti gesztusként ottfelejt az elitek gyűrűjében. Egyedül...

    A többiek ugyanis ki tudja merre járnak, igaz néha - vérmérséklettől függően - vagy vissza-visszatérnek napi wipe szükségletük kielégítés céljából, vagy mennek a dolgukra. Persze továbbra is csapattagként, mert azért jól jön a potya XP és még rollozni is lehet.
    A shadow közben dolga végeztével kisunnyog a Heroicból, visszaszáguld a questgiverhez és a többieket be se várva lezavarja a Conversation-t.

    Egymás legősibb foglalkozású édesanyjának sűrű emlegetése közepette úgy hullik darabokra a Pug, akár a Halálcsillag.De lényeg, hogy a küldi Completed. Már csak ki kéne innen jutni.
    Nem adom könnyen, a Quick Travel helyett megidézem hű dokimat és nekiugrok a legközelebbi elitcsoportnak.

    A Medical Service droidja már előre köszön...

    (Bocs a terjedelemért és köszönet azoknak akik végigolvasták!)
  • Plata
    #49587
    Még csak 2-es szintű a legacy,ha jól emlékszem.Unlockoltam a bringát egyből.Bár lehet nem azt kellett volna,de nagy segítség hogy nem kell 25-ös szintig várni a motorra.