60032
  • Kiriyama
    #49666
    Három hete kezdtem újra játszani,amikor megtudtam hogy ingyenes lett:) Anno a kezdésnél toltam 1 hónapot,de valamiért abbahagytam. Most egy IA-t kezdtem operative-healer ággal. Pár nap ingyenes játék után elő is fizettem,mert simán megéri,és nagyon tetszik a játék. Az előfizetés után kapott cartel coinokbol vettem egy kezdő szettet,amiben kaptam egy czerka járművet is,így nem kellett 25. szintig gyalogolni. Soloban tolom,az elején még használtam az xp növelő bonuszokat,de túl gyorsan fejlődtem,és így elhagytam,de most 44 szinten újra kell egy kicsit. A FP-ket csak egyszer csinálom meg,amíg látom hogy néz ki,és healerrel azonnal találni csapatot mindenhova. Általában a +2 heroicokat egyedül tolom,de van olyan +4 is ami sikerül. Szerintem jó a játék,és sokat fejlesztettek a launch utáni állapothoz képest,amit ismertem.
  • Plata
    #49665
    Hát az én smugglerem még csak 24-es,a főküldetés túl nehéz jelenleg,igaz nincsenek is jó cuccai.Irtózatosan rengeteg mellék küldetést kell csinálni egy vacak szintért.FP 11-es szinten még hozott sok xp-t de már elenyészően keveset ad,és utolsó két FP-t nem is sikerült megcsinálni.Egyiken afk volt a híler másikon meg a tank lépett le szó nélkül harc közben.
  • hugopareiros
    #49664
    Ezzel egyáltalán nem értek egyet.

    Level 30nál éreztem először azt, hogy hmm most kell extra dolgot csinálni, hogy elérjem a megfelelő szintet, de ekkor elkezdtem FP-zni és ezzel meg is lett oldva.

    Level 40 fölött kell már több mindent csinálni, hogy rendesen lehessen haladni, de én pl vígan megcsináltam a dolgokat 3-4 szinttel alacsonyabban is. (A fő küldi vége lvl 50, én 46ként megcsináltam)

    Tehát simán lehet élvezni.
  • Bandras DaSilva #49663
    Ha először tolod, akkor freeként is jó. Van elég quest és ha megcsinálod a főküldiket, a mellék-küldiket, a bonusokat akkor szépen haladsz majd. A geart is tudod fejleszteni, max csak 50en lesz gond, hogy nem hordhatsz lilát meg tán set itemeket (nem nagyon tudom, hogy mik a gear korlátozások, szal lehet itt tévedek). Amennyire tudom, Makebet külön meg kell venned, anélkül nem lehetsz 55. Mondjuk nem egy nagy összeg.

    ha meg bejön sztem érdemes előfizetni.

  • SovereignXY
    #49662
    Meg hogy legyen mit csinálni. Grinden kívül is legyen változatos elérhető tartalom.
  • SovereignXY
    #49661
    Lényeg, hogy lehessen haladni. grind hát grind :)
  • Plata
    #49660
    Egyedül állatira unalmas,10-es szint felett freeként át megy egy kissé unalmas xp farmolásba.
  • hugopareiros
    #49659
    szia
    teljesen élvezhető :)
    normálisan is lehet haladni

    ~4 nap játékidővel felhúztam a karaktert lvl 50re
    Úgy, hogy olvastam a storyt és nézegettem a dolgokat.
  • Pacho
    #49658
    Ha republic player vagy a régi pvp-s vendort keresd Coruscanton a senate plaza alatti területen, ahol a trainerek vannak. Árulja még mindig a lvl20-as és a lvl40-es pvp itemeket. A fleetről kivették. (Empire-nél gondolom Dromund Kaas-on van valahol)
  • SovereignXY
    #49657
    Üdv emberek!

    Most fogom letölteni a játékot és csak annyi kérdésem lenne free playerként mennyire fun? Láttam mik a korlátozások de ennyiből nem mondom meg mennyire élvezhető avagy nem.
    Csak PVE, PVP nem érdekel.
  • hugopareiros
    #49656
    nem neked írta amit írt :D amúgy én nem tudok válaszolni
  • Bandeeka
    #49655
    nem az kimaradt :) kivették azokat a rucikat? amiket kérdeztem
  • MerlinW
    #49654
    Ezek szerint nem játszottál a SW:Galaxies-al:)
  • Bandeeka
    #49653
    Régen lvl20 környékére volt kis szintű pvp ruci. Azokat kivették? mert 30 napra befizettem de nem találom a vendort
  • Bandeeka
    #49652
    Igen működik volt egy kis késés
  • Bandras DaSilva #49651
    Nem. mennie kéne automatice. Néha van egy kis késés. A bejelentkezésnél a karakterválsztó képernyőn nézd meg, hogy subscribert ír-e? Ha igen, akkor mennie kellene.
  • Bandeeka
    #49650
    Befizetem 30 napot de csak 2 crew skillt tudtam megtanulni. Ilyenkor is meg kell külön venne a dolgokat CC-ért?
  • Kryon
    #49649
    Ha keveset játszol és csak bizonyos részei érdekelnek a játéknak, akkor érdemes CC-t venni. Ha sokat és mindenhez hozzá akarsz férni, akkor érdemes előfizetni.
  • hugopareiros
    #49648
    elvileg (ha nem csak 1-2 karaktert akarsz végigvinni) jobban megéri előfizetni, mint CC-ből unlockolni azokat amik kellhetnek
  • Bandeeka
    #49647
    Sziasztok!
    Mi éri meg jobban ha előfizetek a játékra vagy ha veszek CC-t. Gondolom ha előfizetek akkor is kapok CC-t

    Köszönettel
  • Jeffjohnson
    #49646
    Miért megalkotni egy új területet (bolygót) mindent lemodellezni és letextúrázni aztán átnézni, hogy ne akadj el minden kőben rövidebb idő mint egy űrrészt ahol a háttér a csillagok? Igazából felesleges vita mert sajnos nem fog belekerülni.
  • PiszkosFred
    #49645
    Persze, eselytelen, nem is azert irtam. Csak, ha valaha is raknak a jatekba komolyabb szintu urharcot, akkor azt vagy csinaljak meg verprofin, teljes jatek a teljes jatekban modszerrel, vagy ne is fogjanak bele :) Mert a fel megoldas nem eleg, lasd a mostani urharcot es a velemenyeket rola. Pedig funnak fun, ahogy picket is irta, egy kis timesink marhasag, kikapcsolodaskent (lasd horgaszat, farm igazgatas, hazberendezes, stb - mas mmokban).

    De idorol idore felmerul, hogy mi is lehetett volna belole. Persze, ha meg semmit sem tesznek bele, meg ezt sem, akkor az lenne a baj. Sehogy sem jo, nem lehet megfelelni mindenkinek es mindennek.
  • Kryon
    #49644
    Vicc volt, de úgy gondolom valami hasonlót tudnának összehozni minimális ráfordítással (költeni meg ugye nem nagyon szeretnek). A Malygos féle idegbajt is elkerülnék vele. Mert sokan azt hiszik, hogy jól tájékozódnak 3D-ben, pedig nem...

    Nyilván látványosabb lenne amit írtál, de szerintem kizárt hogy olyan valaha is bekerül a játékba.
  • PiszkosFred
    #49643
    Ott van az elso FP, essel/talon, detto ugyanaz. ICC gunship battle egy vicc volt, az elso harc, amely elott (LK kill utan) minden fakezu guild heroicban nyomta mar a masodik heten :) Ami a technikat illeti, sima mezei fight volt, ket hajo osszekapcsolodik, majd az invazio agyonverese, mikozben atszallsz neha par fovel a masik hajora, es ott is tombolsz. Attol, hogy a levegoben volt a ket hajo, attol meg sima 2d-s harc volt.

    Ha mar urharc es bossfight, akkor az legyen vagy 3d-s, vagy legyen eyg mini xwing jatek, szimulator nezettel, pajzsokkal, heal/repair dolgokkal, stb., kotelekbe rendezett csapatokkal, mikozben jonnek a "gonosz" hajok, rombolok, tamado platformok, stb. akiket vagy lekapkodsz vadaszokkal, vagy bombazokkal berepulsz a nagyobb hajokhoz, es a felszini gyenge pontjaikat tamadod, es vice versa. Nem kell feltalalni a spanyol viaszt, csak ossze kell lopkodni a jobb otleteket innen s onnan, majd kreativan annyira atdolgozni, hogy ne legyen per belole :) Igy mukodik az mmo fejlesztes 90%-ban. A maradek 10% a valodi innovacio, de az meg semmire sem eleg... sajnos.
  • Kryon
    #49642
    Egy űrharcos bossfightot nagyjából úgy tudnék elképzelni, mint amilyen a gunship battle volt ICC-ben.
  • Plata
    #49641
    Szerintem az űr részt kár lenne erőltetni,az űr harc is nagyon szánalmas.Maradjon a játék inkább bolygó felszínen,az legalább megvan csinálva szépen.
  • PiszkosFred
    #49640
    Tehat a kerdes nem az, hogy megvalosithato e vagy sem, hanem, hogy mennyi melo es energia/eroforrast emesztene fel, illetve mibol/mitol lenne az elvonva. Emiatt bukik az otlet vszinu, nem a "lehetoseg" miatt.
  • picket
    #49639
    Az űrharc jelenleg single player. Egy single player részből multiplayert rittyenteni tényleg pont olyan egyszerű a valóságban, mint ahogy tálálod / tálaljátok. Vagy űrhajóval sem lesz collision? Hogyan lootolsz? Lesz ott is cicoma, hogy szarakodj a kinézetével, cc-t tapsolj el babaházasra? Vagy mindenki a hatféle űrhajóval koslat majd? (Ehhez képest hány variáció van a karakterek kinézetére?) Mennyi plusz szarakodás jön be az irányításával? Az eddigiekbe beleölt súlyos dollár-százezrekkel mi lesz (companionok, kaszt küldetések, bolygók, voiceover, egyszóval az eddigi költségek 99%-a)? Ezt mind eldobják, hogy egy minigame-et átalakítsanak a fő témává? Vagy egyszerre viszik a kettőt, mert két játékot is kaphatsz egy árából, nemde? Mondd, hogy én élek álomvilágban!
  • Plata
    #49638
    Értem,eddig 60-at gyűjtöttem.
  • MerlinW
    #49637
    Mert nem jár hozzájuk. CC-t akkor kapsz ha indítasz egy új karaktert és elérsz egy bizonyos dark/light side szintet és talán social szintet. Asszem 40-et lehet begyűjteni karakterenként.
  • Plata
    #49636
    Tudtok olyan öcsiket amit könnyű megcsinálni és jár érte cartel coin?Kéne még CC de hiába kaptam új öcsiket nem jött CC.
  • Bhalage
    #49635
    2.1 mikorra varhato kb ?
  • pxxl
    #49634
    EoE jó volt sztem. Mondjuk nagyon kellett győzködni az embereket, hogy gyerünk, menjünk, mert kell az a qva Azure Drake :D
  • PiszkosFred
    #49633
    Csak erdekesseg keppen :) A 8-9 eve regnalo konkurensnel volt mar kismillio boss es taktika. Jobbak es rosszabbak, konnyuek es mernoki pontossagot igenyloek egyarant. DE, egyetlen egy harc van (volt), amely kezdeten egysegesen, mind a 25 ember egyszerre sohajtott fel, hogy "obazdmeg, csak ide ne.... de muszaj". Ez pedig az Eye of Eternity fele Malygos fight volt, amely unikum volt a maga idejeben, es amely hiaba volt egy kivalo harc, a 3D-s mozgas miatt az emberek olyan szinten ruheltek, hogy hamarabb csokolt homlokon egy lilafeju gnomot egy ork warrior, mint sem az elso sikeres killje utan betegye oda megegyszer a labat... :) Koztuk en magam is, imadtam a harcot, de ahogy meglett a title es az acsi, nem tudtal mit felajanlani, hogy megint sarkany hatra pattanjak es "lemenjek" oda.

    Az altalad vizionalt urharcos bossfight jo otlet, csak ne legyen olyan, mint a fenti eset, mert sikitofraszt kapnak jo paran :)
  • Jeffjohnson
    #49632
    Sőt egy űrrészt azért is könnyebb megalkotni mert kevesebb textúra kell jó csillagháttér pár bolygó meteorit és kész is lehetnének főbossok ott is vagy át lehetne szállni az ellen megsebzett űrhajójára..... a lehetőségek végtelenek . Tonnaszámra lehetne gyártani az űrküldiket.
  • MerlinW
    #49631
    Ez butaság. Kiraknak az űrbe pár bázist és ott nyomják a lődd szét, hozd vissza, gyűjtsd össze baromságot, közben pedig megy a sztori. Továbbá telepakolják az űrt meteorokkal, ellenséggel amelyek exotikus cuccokat dobnak. Máris mindenki kint repkedne.

    Semmivel sem tartana tovább az elkészítése, mint a Hutt kiegnek, sőt. A nép pedig oda megy, ahol jó cuccok esnek:) Arról nem is beszélve, hogy milyen piszok egyszerűen bővíthető ez a terület.
  • picket
    #49630
    Az űrharc mmo szempontból nem éri meg. Nem ülsz oda elé hónapokra, hogy fizess, nem tapsolod a cartel coint. Annyit biztosan nem, mint amennyibe kerülne nekik.
  • Jeffjohnson
    #49629
    Már egy coop rész is sokat dobna az űrharcon amit azért nem lenne olyan nehéz belerakni. Szerintem a játéknak ezen részének a fejlesztésében lenne a legtöbb potenciál persze a legnagyobb kockázat is.
    Mostani contentek sajnos nem hoznak lázba nekem túl konzervatívak és kevés ahhoz, hogy a haverokat is berántsam újra, ahhoz valami nagyobb kellene.
  • PiszkosFred
    #49628
    Van(es lesz) uj tartalom, amiert megeri visszaterni. Termeszetesen a te esetedben valoszinuleg ez nem eleg, es sajnos nincs olyan, amiert neked megerne, hiszen az urharc radikalis megvaltoztatasa egyelore varat magara. Ha, egyaltalan hozzanyulnak valaha. Mindenesetre ne utasitsd el elbol az uj dolgokat, egy probat meger.

    Illetve, szerintem hamarosan jon egy xwing/tie fighter szeru jatek, esetleg reboot/remake. Most, hogy a LA kiadhatja fejlesztoknek a licenszeket, nem kell arra varni, hogy ok csinaljak meg, barki nekifuthat, megfelelo penzmag elleneben. Es mivel jon lassan evente egy uj SW film, lesz itt megint minden, meg a csapbol is SW fog folyni...

    Mas kerdes, hogy jon majd lassan a SC, es hat Chris Roberts ugy erzem betolti majd azt az urt, amely az xwing/privateer/wingcommander ota tatong. Az uj Eliterol nem is beszelve, ami szinten keszul. Talan feltamad a stilus, vagy legalabbis ad magarol nemi eletjelet.

    Pont ezert, nem biztos, hogy az swtorba igy masfel evvel a premier utan erdemes belerakni egy urharcot. Mert, olyan szintre megcsinalni, ahogy te is szeretned, iszonyu penzbe es energiaba kerulne. Szart csinalni meg felesleges. Akkor inkabb maradjon egyelore a mostani "egyszerusitett" urharc, es inkabb a vilag es a featurek bovitesere forditsak a penzt es az eroforrasokat.

    #szerintem.
  • Jeffjohnson
    #49627
    Nem erre gondoltam. Hanem, hogy az űrrészben rejlő kiaknázatlan lehetőségekkel mit kezdenek mert eddig elég konzervatívan halad a játék fejlesztése. Nem akarok flamet generálni csak kíváncsi vagyok jön-e olyan tartalom amiért megéri visszatérni.