60032
  • Kreeder44
    #49706
    Jupiii ez nagyon jó hír köszi Nephin ;)
  • Nephin
    #49705
    2.1 kedden
  • Tibbbor
    #49704
    A Synthweaving 400-450 közötti fejlesztéséről szeretnék kérdezni.

    Tegnap lett 410 a Synthweaving szintem.A legyártandó termékek mindegyike 400-as szintet igényelt, eleinte még narancssárga is volt a nehézségi szintet jelző pötty, de a második tárgy után a teljes terméklistám kiszürkült, vagyis további fejlődéshez nincs schematic-om.

    Korábban az épp aktuális szintemtől 10-el gyengébb schematic-ok hosszú távra elegendőek voltak a fejlődéshez, ez vajon most miért változott meg ilyen gyorsan?Neten már utánanéztem a témának, de ott inkább csak a változtatásokról és a schematic-ok beszerzési forrásairól írnak.
  • MerlinW
    #49703
    Ha 50 felett vagy, akkor Black Hole, Section X, Makeb, GSI = ~4-5 óra alatt 500k kredit. A gyártás, GTN-en való pénzügyi ügyeskedésről (olcsón felvásárlás, drágán eladás) nem is beszéltem. Én napi 2-3 órát játszom és csak ezen a héten gyűjtöttem majdnem 5 millió kreditet.

    MMO-t pedig nem játszunk egyedül:) Keress egy guild-et. 5% XP is jár érte, a segítő kezekről nem is beszélve:)
  • MerlinW
    #49702
    Mindent meg lehet venni kreditért is. Az egyetlen rossz dolog a 350k-s kreditlimit, de ha guild-ben vagy akkor arra is ott a COD leveles megoldás.
    Én is sima kreditért vettem mindent. Quickslotokat, accountos artifact, cargo bay, inventory module, stb-t.
  • Plata
    #49701
    Nem nagyon ismerem ezeket a pénz szerző trükköket,eddig teljesen egyedül játszottam,magyarral is csak a flottánál találkoztam liftnél.
  • Plata
    #49700
    Még csak 25-ös smugglerem van meg 24-es jedi.Volt 200 ezrem,mert esett egy cucc amit feltettem piacra,megvették,de legacy unlockra elment az egész.Nem tudtam hogy pénzért is lehet unlockolni dolgokat,és f2p-ként csak 200 ezer pénzem lehetett.
  • Nephin
    #49699
    A legegyszerűbb pénzt szerezni, a napikból is ömlik pl. :)
  • Plata
    #49698
    Hát van kb 20 ezer pénzem abból nem hiszem.
  • Nephin
    #49697
    Csaknem bármit unlockolhatsz ingame pénzből.
  • Nephin
    #49696
    Vegyél unlockot és megmarad. A GTN-en simán beszerezhető kreditért majdnem minden.
  • MT16
    #49695
    Hello! Ezt a játékot lehet normálisan játszani ingyenesen? úgy értem sokat rontanak a játékélményen az ingyenesség szabta korlátok?
  • Plata
    #49694
    Én vettem 1 hónap előfizetést meg 2400 cc-t.És baromi jó hogy 3 crew skillem van,meg nagyobb skill bar.Kár hogy elvesztem 1 hónap után.
  • MerlinW
    #49693
    Vegyél 1300-ért CC-t és prefered leszel. Megéri.
  • mcgrape
    #49692
    Oké nem szoltam idő közben utána néztem, :)
  • mcgrape
    #49691
    Free to play-ként a Valor rank is le van zárva, 28-ról nem akar tovább ugrani, vagy ez a karakter szintjéhez is kötve van ? mer az is 28 XD.
  • MerlinW
    #49690
    A főkarakteremnek (shadow tank) már mindene 69-es (elite) cuccokkal van tele, illetve van két ruhadarabom ami 72-es (ultimate). Továbbá Arkanian szettbónuszom is van (+2% kinetic ward miatt). (buffok nélkül 34k hp, 40% absorb, 35% shield chance. Damage nálam nem számít tankként, az olyan 1000-1300 között van ~470-es bónusszal).
  • gergod
    #49689
    lvl 55 story mode-ra eleg a BiS dread guard, HM-re nyilvan tobb kell.
    lvl 50 story mode-ra gondolom eleg a tionese. Tobbseg ugyis tul lesz gearelve.
  • Tibbbor
    #49688
    És Operation-ökre milyen gear-ben jársz?
  • MrStokes
    #49687
    Illetve a basic-bol crewskill vendornal egesz jo kis recepteket lehet venni (150 basic comm / db).
  • MerlinW
    #49686
    Magamnak csak ultimate-et gyűjtök (Operations és Weekly quest-ek), illetve elite-et a companionoknak. lvl53 felett felesleges classic vagy basic-el foglalkozni. Basic mondjuk jó nyersanyag vásárlásra, mint pl isotope 5.
  • Tibbbor
    #49685
    A gear-rel kapcsolatban lenne kérdésem:

    Lev.50-en az ember úgymond "ajándékba kap" egy alap geart.Jobb híján elkezdi farmolni a Classic commendation-okat az erősebb cucc reményében.A nagy átlag számára ez 1 comm-ot érő daily küldiket, illetve 3 comm-ot érő heroic-okat jelent.A szerencsésebbek FP-kben gyűjtögetnek.Közben a delikvens azon kapja magát, hogy már 55-ös lett és érdemesebb lenne Basic commendationok-at gyűjteni.Főleg azért, mert az időközben összegyűlt creditekből komolyabb mod-okat és enhancement-eket, valamint hilt-et és color crystal-t vett, melyektől jelenlegi gear-je jóval erősebb, mint az alap gear volt.Olyannyira, hogy mikor a classic gear vendor kínálatán végig viszi a kurzort, azt látja, hogy az egyes szett darabokkal több statja romlana, mint amennyit nyerne a vételen.Ráadásul a szettbónuszokat is figyelnie kell, ha új gear darabokat szeretne viselni.

    Ti milyen módszert, taktikát alkalmaztatok end game gear terén?Ne linkeket adjatok, azokat átnéztem már.Személyes vélemény érdekelne.Bár DPS irányban talenteltem, nagyon kellene növelnem a HP-met is.Szinte ég a képem, amikor szintén 55-ös guardianok álldogálnak mellettem 25-28 ezer HP-val(tegnap egy 34 ezressel futottam össze...persze buffokkal), én meg még a 21 ezret sem értem el. Nézegettem, mit lenne értelmes basic comm-ból kivenni majd, egyelőre egy sisak tűnik a legjobbnak.Furcsa módon a basic gear vendor által árult heavy chestguard némi armor, endurance és strenght bónusa mellett is elég sok accuracy-t és power-t veszítenék.Szóval nehéz dönteni, mi éri meg és mi nem?150 comm összegyűjtése azért nem kis időbe telik.GTN-en egyszerűbb egy endgame módosító megvétele, igaz, milla alatt szinte semmi sincs már ebben a kategóriában.
  • MerlinW
    #49684
    Amit feltétlen érdemes megvenni:
    Artifact auth (account)
    Section X (account)
    Crew Skill (account)

    Amíg akciós bevásárolni az operation weekly pass-ból (mondjuk az GTN-en is csak 100-200k kredit)
    Továbbá ha van még CC-d, cargo bay, inventory module, a fejfedő elrejtése, ruha unify, stb apróságok account-ra.

    A legfontosabb az első három, mert azok milliós értékben vannak GTN-en.

    Érdemes indítani karaktert az egyik észak amerikai PVE szerveren is, mert ott az account-os cuccokat GTN-en 2-300k-ért adják, míg az európain 1-2millió között.
  • PiszkosFred
    #49683
    Azt nezd meg, hogy amit unlockolni akarsz most vagy majd a kesobbiekben, azt nem kapja e meg automatikusan a preferred status! Mert ahogy elofizetsz, onnantol minimum preferred leszel a 60 nap utan, es igy ne kolts olyanra, amely automatikusan jarni fog/unlockolva lesz.
  • Pacho
    #49682
    Azt tippelem, hogy igen, de a manapság már nem lehetek biztos ilyenekben.
  • picket
    #49681
    Tippelj!
  • Pacho
    #49680
    Ha jelenleg F2p vagyok és CC-ből unlockolok valamit - pl. artifact equipment - majd előfizetek 60 napra, és utána ismét f2p leszek az unlockok amiket még cc-ből vettem megmaradnak?
  • calis
    #49679
    Leggyorsabban úgy járhatsz utána, ha keresel egy másik pct, és cserélgetitek a vinyót, memóriát, stb (esetleg, ha csak 1 memóriát bent hagyni a gépben, utána a másikat, megnézni, nem ez kever-e be). Vagy lehet csak simán a hűtést kéne kicserélned a vinyón/procin/bioszon, esetleg kifújni a port a gépből.
    Lényeg a lényegben, a leírtak alapján én hardware hibára gyanakodnék.
  • bboriszka
    #49678
    Hali!
    Vinyoról megy a jatek, de a belassulas nem amiatt van az tuti, mert szinte ra sem nyul a merevlemezre.Erdekes a jelenseg. Tavaj majus ota jatszom a jatekkal, soha nem tapasztaltam ilyet. Persze ha tolt a jatek megakad, de ez teljes belassulas... Szepen folyamatosan megy, majd leesik az fps. Erthetetle. A hardware ugyan az, win beallitas sem valtozott. Gondoltam ujratelepitem, de megmaradt a jelenseg.
    Majd meg probalgatom a beallitasokat. Egyebket full low graphics-nal is csilalja, semmit sem szamit.
  • NPite
    #49677
    lassú merevlemez szokott ilyet csinálni, nem tud betölteni elég gyorsan, ha leveszed a grafikai beállításokat akkor is csinálja? elvileg alacsonyabb beállításokon a kisebb textura méretek miatt kevesebbet kell töltögetni.
  • gergod
    #49676
    SSD-rol tolod?
  • bboriszka
    #49675
    Haliho Mindenkinek!

    Gyors segitseg kellen. Valamelyikotok talalkozott olyan problemaval h jatek kozben 5-10 ms-ig folyamatosan, szepen megy a jatek, majd teljesen belassul, beszaggat, ezutan pedig ismetelten felgyorsul, megy rendese. Sajna, ez folyamatosan ismetlodig eltero idokozonkent.
    Mar tobb mint 1 eve jatszom, de meg nem tapasztaltam ilyen problemat. Azota ujra huztam a windows-t, de sajnos ezek utan is csinalja. Rendszer win7. Kb 1 hete jelentkezett... Video drivert is csereltem, friss rendszerrel is probaltam, de marad a jelenseg. Igy jatszhatatlan. Mas jatekok priman mukodnek, bar nem MMORPG-k. Nincsen virusom, minden process is normalisan mukodik, semmi erozabalo alkalmazas.... erthetetlen, foleg h az uj rendszeren is csinalja. Nvidia kartya van a gepben. Esetleg valamelyik windows frissites miatt lehet?

    Elore is koszonet!!!
  • Nephin
    #49674
    Ma van a Nap!
  • hugopareiros
    #49673
    Fred megadta a választ helyettem :)
  • PiszkosFred
    #49672
    Nem biztos, hogy rad celzott, inkabb csak a te kommented utan jutott eszebe egy jo, picit kapcsolodo kerdes.
  • Kiriyama
    #49671
    Nem hurrogtam le,más okból hagytam abba. Valamit nagyon félre értelmeztél.
  • Nephin
    #49670
    RotHC fantrailer
  • Nephin
    #49669
    Jön a névváltás
  • Plata
    #49668
    10-es szintöl tudsz használni járművet ingyenesen is,Legacy unlock.
  • hugopareiros
    #49667
    :) kíváncsi lennék azokra akik lehurrogták és otthagyták kezdés után 1 hónappal, most mit szólnának hozzá

    csak olvastam róla, mert én most kezdtem 3 hete, hogy azóta nagyon sokat javult a helyzet