60032
  • TheGrinder
    #49746
    Az egyik az volt, amikor az ellenség jetpack-el érkezik, a másik meg amikor egy halottól kellett felvenni a küldetést és a mocsárban egy komputer elindítása után ránk támadtak páran.
  • Kryon
    #49745
    Kezdő játékosról van szó és lvl 1x karakterről, szerintem gyenge, hiányos gearben.
  • pxxl
    #49744
    gondolom dromund kaas-on belebotlottatok az egyik legnagyobb elitbe ami ott létezik :D ami mindjárt az épületből kijövet ott sétál fel-alá. azt hanyagolni kell. meg a másik herioc-os küldit is, ahol a katonákat kell ölni. azok is kemények.
  • hugopareiros
    #49743
    ha heroic 2+-t nem tudtok ketten megcsinálni az nem a játék hibája
    a legtöbbet egyedül (compival) is meglehet
  • Pacho
    #49742
    Az első fp-t megcsináltuk ketten egy másik marauderral lvl 11-en....(+2 companion, akik szintén nem hílerek)...olyan durva dps-t tol a marauder, hogy nem kellett több player.
  • TheGrinder
    #49741
    Haverral 2-en próbáltuk, Én sorcerer, Ő marauder volt, nem bírtunk vele 2-en sem (+2 companion), ekkor vált nevetségessé a játék számomra. :)
  • eXequtoR
    #49740
    Sorcererrel nehéz fejlődni? Facerollol aoeval mindent..
  • darth devil
    #49739
    Nem egyedül kell nekimenni a heroic questeknek.
  • Kryon
    #49738
    Arra tippelek, hogy túl sokan próbáltak/próbálnak egyszerre belépni és nem bírja a rendszer.
  • Kryon
    #49737
    Nem vagy egyedül, szintén ezzel szívok, meg még sokan.
    Majd egyszer jó lesz...
  • Kryon
    #49736
    Neked is javasolnám az előzőt. Kicsit nehezebb a fejlődés mint a legtöbb mmoban, ezért inkább olyannal kezdj ami jobban bírja. Sorcererhez már nem árt egy kis rutin, mert különben nehéz vele az élet (mint általában casterekkel minden mmo-ban).
  • Kryon
    #49735
    Ha elfogadsz egy jó tanácsot, szerintem BH-t vagy sith juggernautot indíts. Mert az marauderrel és az inkvizítorral pont beleválasztottál 2 olyan kasztba, melyekkel szerintem az átlagnál nehezebb túlélni.
    Ha túl nehéznek érzed a fejlődést, akkor ezért valami tankosabbat ajánlanék kezdésnek, pl amiket említettem.
  • TheGrinder
    #49734
    Én Sorserer-t csináltam, de 13 szint után már szinte lehetetlen volt vele megcsinálni a küldetéseket. Volt, amikor 10k hp-s ellenfelet kellett megölni, nekem 1k körül volt a hp-m és alig damegeltem. Volt amikor rám jött 4db 3.5k-s ellenfél. Hagytam is a fa**ba az egész játékot. Lehetetlen egyedül megcsinálni, meg az az idegesítő, hogy 3fős csoportokban vannak és mindig behúzza az ember őket és egyszerűen nem tud elmenni A-ból B-be. Nálam nagy csalódás a játék. Amit ki lehetne hozni a Star Wars univerzumból, azt a Bioware mind el**szta. Az egész világ mű, nem él. Dromund Kaas-ban sem értettem miért kell földúton menni ilyen modern környezetben, csak néhány m^2-es járdák vannak elhajigálva 10m-enként. Kicsik a pályák, adott bolygókon nehogy már 1-2km^2-es pályák legyenek. Sokkal nagyobb bejárható világot lehetett volna alkotni, de már mindegy.
  • JohnnyRicco
    #49733
    Hmm akkor megnyugodtam, hogy nem nálam van a probléma... :) Egy újabb kérdésem lenne srácok. Indítottam egy Sith Inquisitor karit kíváncsiságból meg mert érezni akartam a különbséget a marauderhez képest, hogy én vagyok ennyire béna vagy tényleg ilyen nehéz itt-ott a game. A kérdésem az lenne, hogy melyik irányba tovább. Assasin vagy Sorcerer? Egyikkel sincs tapasztalatom, viszont érdekelne egy pro-kontra dolog kinek mi a tapasztalata élhető e a dolog vagy nem. Sok MMOban időnként teljesen játszhatatlanná nerfelnek 1-1 fajt vagy szakmát és nem tudom itt van-e ilyen vagy hogy állnak a viszonyok. :)
  • Nephin
    #49732
    Patchnap van, majd megszokjátok. :D
  • Pacho
    #49731
    Nagyon sokan nem tudnak nyugi:) Van akinek a töltőképernyő áll be 7-25 percre, van aki már el sem jut odáig, a play gomb után semmi sem történik, a program nem kezd el futni.

    "Vizsgálják" a problémát.
  • Plata
    #49730
    Én nem tudok játszani,megvolt a patch elindítom és tölt tölt tölt tölt.És csak tölt azóta is.
  • Pacho
    #49729
    Ebből emergency maintenance lesz nemsokára:)
  • TheGrinder
    #49728
    Ettől még nem lesz játszható a játék. :)
  • Nephin
    #49727
    Induljon a divatshow!
  • Plata
    #49726
    Hát én pont avval nyomulok,és tök szopás néha az élet,igaz elég ratyi a felszerelése.Jedi consular meg telekinetics ágon marha könnyű.
  • Laroa
    #49725
    Saboteur fa aoe miatt.
  • Laroa
    #49724
    Amint megkapod Malavai Quinnt companionnak Balmorrán könnyebb lesz jóval. Beállítod neki hogy gyógyítson téged ezerrel, meg gearezd folyamatosan questekből.
  • Plata
    #49723
    Még valami lenne,Gunslingernek szerintetek melyik ág a legjobb fejlődésre?
  • Plata
    #49722
    De én nem írtam be semmit,azon gondolkoztam hogy kéne kijönni falból mikor megdöglöttem.
  • V43 1105
    #49721
    /stuck parancs is ugyan erre jó, ha beakadsz valahová.. az is Kill target, ne aggódj nincs gáz. :-)
  • Plata
    #49720
    Nekem is lenne ismét kérdésem,slicing küldiből kaptam olyat hogy artifact gift fragment.Valami olyat ír hogy a flottánál keressek curatort és összerakja.Merre találom ezt az embert?
    Másik tatuinon mocival Ancorheadben mentem a városon át,beleakadtam házfalba mire elkezdett a karim remegni,leszáltam mociról ugyan úgy nem tudtam mozdulni,majd megdöglöttem és kiírta hogy 0 sebzéssel megölt egy Kill target.
  • pxxl
    #49719
    nekem van egy 19-es marauder, és én spec azért hagytam abba, mert már ilyen szinten is zongorázni kell vele nagyon, egy assa/sorc könnyebb ilyen szempontból. de visszatérek majd hozzá, mert tényleg jó dps. na meg 2 karddal rohangál, ami jól néz ki xD
  • JohnnyRicco
    #49718
    Hát ez az első karim, úgyhogy még csak próbálom kitapasztalni a dolgokat de nem olyan könnyű bár ettől nem riadok vissza csak itt-ott frusztráló. :) Jaja, companion velem van ahogy kapom a pontokat próbálom +damage-ra költeni sztem a cuccom is ok egész jó dolok vannak nálam, szóval fogalmam nincs... :D Indítok majd egy másik karit és meglátom, hogy user error -e a dolog vagy csak nagyon nem fekszik a kaszt... :D
  • Bandras DaSilva #49717
    ja, a strong mobok néha tudnak kellemetlenek lenni. Companion veled van? Azért olyan nagy problémát nem kéne, hogy okozzanak...mondjuk marauderem nem volt soha, de annak aprítani kéne.

    Pontokat költöd rendesen? Cuccod nagyjából szintnek megfelelő?
  • JohnnyRicco
    #49716
    Jahh, a kerdes ilyen lvl 17 körül mennyi az atlag hp egy marauder karinak? Nekem most olyan 2800 körül van és lvl 16 npcknek meg itt ott 10k fölött...
  • JohnnyRicco
    #49715
    üdv skacok lenne egy kérdésem... nem vagyok kezdö, lattam mar MMOt, de itt valahogy nagyon hurkanak érzem magam lol :) lvl 17 marauder vagyok de nemkönnyü az élet... Eleg nehez eletben maradnom kurvara bedaralnak itt-ott az NPC. :) És nem heroicrol beszélek, hanem ilyen alap csoportok akik tartalmaznak esetleg egy kisebb bosst vagy ilyesmi... 3-4x probalkozok altalaban aztan tovabballok de kicsit idegesitő... :D
  • Plata
    #49714
    Rendben,köszönöm a tanácsot.
  • MerlinW
    #49713
    Kedden jön a patch, gondolom kedden jön a Cartel frissítés is, ahogy általában. Kiveheted nyugodtan, egy aktiválandó tárgyat kapsz, amit akkor használsz fel, amikor akarsz.
  • MerlinW
    #49712
    Még a gomb sem kell, csak rákattintasz a portréjára és előjön. Ha pedig meghal nem kell feléleszteni, jobb klikk a portrén és dismiss, majd ballal rákatt és előhív.
  • JohnnyRicco
    #49711
    Úristen... Megvan. LOL! Van rá gomb az UI-n lol. :)
  • JohnnyRicco
    #49710
    Sziasztok, egy kérdésem lenne hozzátok. Nemrég kezdtem játszani úgyhogy még javában a betanulási görbe alján járok. Az előbb elég fura módon elvesztettem a companionomat. Meghalt egy nagy rakodódroid alatt amit megöltünk. Nem tudtam újraéleszteni, mert a játék azt mondta nem nem látom a célt. Az ikon megjelent, de nem lehetett reviveolni. Fast travelt nyomtam a legközelebbi lehetséges pontra gondolván hátha megjelenik megint ahogy szokott, de kiírta, hogy companion dismissed. A kérdésem az lenne, hogy vissza lehet-e szerezni valahogy mert így az elején elég esélytelen egyedül a dolog. Köszi.
  • Plata
    #49709
    Nem tudjátok meddig tart ez a leárazás cartel marketban?Megvettem artifact authorizationt az egész accountra,de még nem veszem ki mert van 28 nap előfizetésem.
  • Tibbbor
    #49708
    Kösz a tippet, megtörtént és bevált.Nem gondoltam, hogy lesznek már nála 410-es schematic-ok.
    Amúgy egy kis tanulság a többieknek, hátha más se figyel oda, mint én.Jól bevásároltam a trainer-nél lila cuccok schematic-jából, hogy majd milyen jól fog jönni a GTn-en a pénz, le is gyártottam egyet(még szerencse, hogy csak egyet!), aztán nagyot néztem, hogy a cucc BoP, magyarul csak én vagy a companionom hordhatja, nem adható el.Szóval, kedves többiek, érdemes jobban figyelni!
  • MerlinW
    #49707
    Menj el a crew trainer-hez és vásárolj be:) Aztán 430 körül megint, végül 450-nél.