60032
  • baalbaalbaal
    #49786
    Fórumokon írták, hogy win kompatibilitási hiba van, meg rendszergazdaként kell futtatni, most már 79%-nál áll le. :(
  • Nephin
    #49785
    Indítsd újra az egészet, de előtte kapcsold ki a vírusirtót.
  • baalbaalbaal
    #49784
    Repairt el se lehet indítani, patch közben. Néztem guglin, többen belefutottak
  • Nephin
    #49783
    Hétvégi hírsaláta
  • Nephin
    #49782
    A repairt próbáltad?
  • baalbaalbaal
    #49781
    Sziasztok! Win7 alatt nem tudok belépni a játékba, két napja simán ment, most az installing game client 62%-nál megáll. Valami tipp?
  • Angelus0720
    #49780
    Akit érdekelnek az újabbnál újabb hírek, cikkek és egyéb nyalánkságok azoknak a figyelmébe ajánlom újfent az oldalunkat:

    http://hungarianwing.nulll.eu/news.php

    https://www.facebook.com/HungarianWingGuild
  • Belkar
    #49779
    Na végigszenvedtem a letöltésen de most adódott egy másik probléma.

    Szóval régebben amikor F2P lett a játék kipróbáltam és csináltam egy karaktert akivel játszottam kb 10 percet és utána letöröltem a játékot.

    Most pedig csináltam egy másik karaktert és a régit kitöröltem csak az a baj hogy valamiért még mindig azt érzékeli hogy 2 karakterem van közben pedig csak 1... Szerintetek mi a probléma forrása?
  • Belkar
    #49778
    Erre már én is gondoltam csak az a baj hogy mikor megnyitom a zip fájlt amit tölt a launcher azt írja ki a winrar hogy sérült és nem nyitja meg.

    A z01 kiterjesztésűt megnyitja de abban meg nincs semmi :\
  • picket
    #49777
    Nem másoltam még darabokban, de ha minden jó helyen van, akkor nem lehet(ne) baj. Próbáld inkább tömöríteni meghatározott méretű fájlokra (pl a Total Commander is tud így zippelni, meg csomó más ingyenes cucc is), és úgy átmásolni, akkor az új helyén biztos úgy állítja össze, amilyen az eredeti volt. Aztán ha elindítod, akkor repair (kell neki egy redistributable meg egy direcx, azt felrakja a repair) és már megy is.
  • MerlinW
    #49776
    2.0 óta van benne.
  • Belkar
    #49775
    Hát igen gondolom hogy ez lesz majd vagy újra le kell tölteni :S

    Csak gondoltam megkérdezem hátha van rá valami megoldás mert más MMO-nál már csináltam ilyet és mindig felismerte a launcher...
  • PiszkosFred
    #49774
    #geci mode on

    Nagyobb pendrive? :)

    #geci mode off
  • Belkar
    #49773
    Sziasztok!

    Egyik gépről a másikra szeretném átmásolni a játékot csakhogy a pendrivera maximum 17 GB fért rá így kiválogattam az Assets mappából a legnagyobb fájlokat és azokat raktam rá de most hogy beillesztettem a fájlokat a játék könyvtárába nem ismeri fel és újra le akarja tölteni :\

    Tudtok erre valami megoldást?
  • Tibbbor
    #49772
    Nem a közelmúltra értettem én sem.Egy korábbi, de nem túl régi patch után vettem észre, hogy mutatja, hogyan reagálnának a companionok.
  • Plata
    #49771
    Szerintem is mutatta eddig is.Gunslingerrel elhúztam tatuinról végre,tök kínszenvedés volt tatuin,Alderaan meg szinte már túl könnyű.Kész is vagyok az első fejezettel.Nincs sokkal jobb felszerelésem mégis alderaan nagyon könnyű tatuin után.Meg mondjuk klasszabb hely is,lehangoló sivatag után erdők dombok patakok.
  • hugopareiros
    #49770
    Nekem a kezdetek (1 hónapja kezdtem) óta mutatja, hogy hogyan reagál.
  • Tibbbor
    #49769
    Reggel láttam, hogy végre XP alatt is be lehet lépni.Sajnos mennem kellett melózni, így a kozmetikázást nem volt időm kipróbálni.Mi a véleményetek róla?

    Más: másnak is előfordult már az a hiba, hogy az egyik korábbi patch óta a Kódexben nem jelenik meg a FP-okban megölt boss-ok neve?Legalábbis a patc óta leölteké.

    Más: számomra apró, de hasznos újítás, hogy a Companion Gift-ekről végre a kurzor segítségével azonnal megtudható, hogy reagál rá az éppen megidézett(!) companion?Végre nem kell a táblázatot böngészni.Igaz, így is szép sorban meg kell a társakat idézni, de nekem így akkor is praktikusabb.
  • MerlinW
    #49768
    Miután a "lag" a hálózati sebesség jellemzője, semmi köze a gépedhez.
  • Plata
    #49767
    Véletlen meg találtam,rossz helyre mentem és pont a curatorba ütköztem.
  • Plata
    #49766
    Nem volt felhőtlen a játék,némelyik bolygó igen csak lagzott ma.Pedig az új gépemmel még eddig nem lagolt a játék.
  • picket
    #49765
    Imperial oldalról tudok nyilatkozni: a curator az appearance designer mellett van.
  • Tibbbor
    #49764
    Jó neked, én még XP alá tettem fel a játékot, de ahogy olvasom azzal van a gond.Hogy tesztelték ezt a patch-et?!A másik vinyón ott figyel a Win7, de már nem variálok.Azért milyen jó, hogy az előfizetésemből 2 nap máris ugrott játék nélkül...
  • Plata
    #49763
    Én tudok játszani.
  • Pacho
    #49762
    Nem, még mindig nem tudták megoldani.
  • Plata
    #49761
    Na erre véletlen megtaláltam.
  • Plata
    #49760
    Hun cseten ha az ember kérdez valamit sosincs válasz,olyan mintha nem is lenne rajta senki.Nekem ebben a gift fragment dologban kellene segítség,nem találom sehol ezt a curator-t.
  • Kiriyama
    #49759
    Nekem tegnap is simán ment,azt írják xp-vel van valami gond.
  • Tibbbor
    #49758
    Ma már be lehet rendesen logolni?Tegnap este feladtam, most pedig még nem a saját gépemnél vagyok.
  • gergod
    #49757
    black/black meg nincs fent
  • gergod
    #49756
    Ennek a collections-nek egy ertelme van... eleg egyszer megvenni a feher vagy feher/fekete kristalyt es az osszes karid hasznalhatja (akkar mindket kezben egyszerre)

    marha bioware-k 600 CC-t kernek az account feloldasra, de legacy gearben ingyen at lehet oket tolni. Mar megint nem gondoltak vegig a dolgokat.

    masik hulyeseg, meg az augmentation kit gyartas. Mk-6 komponenst szinte csak armormech/synthweaving-el volt ertelme csinalni a tobbivel sokkal dragabb volt az alapanyag. 2.0-val ez valtozott, vegre a tobbinel lett olcsobb az alapanyag. Erre mit csinalnak a marhak? Nem am, hogy egyenlove tennek, megint az armor/synth gyarthatja tok olcson.
  • HyperMonkey
    #49755
    Nincs fent a gépemen, így nem tudom megnézni, de kíváncsi lennék AH-ban mennyi egy fekete dye.
  • picket
    #49754
    Trade marketen is lehet venni, meg peccsnótszban olyat olvastam, hogy crafrolni is lehet (Artifice).
  • HyperMonkey
    #49753
    Előfizetőknek is csak CC-ért lehet dye-okat venni? Mennyibe kerül 1db?
  • roblee
    #49752
    Valamit nagyon rosszul csinálsz (csináltok).
    Ha az első karid, tanuld meg megfelelően alkalmazni a képességeidet és a rotációjukat.
    Pickettel értek egyet (tank, cc, heal), használd Khemet - Shadow Killer (Tank Stance), így téged a legtöbb esetben figyelmen kívül hagynak, lvl14-től kapod a bubit és compot és magadat is jobban tudod védeni. Heal ágon lassabban gyapod le a mobokat, de könnyebben túléled a nehéz helyzeteket, dps-ként gyorsabb a haladás. Ha kell mindig keress segítőt magad mellé, fognak segíteni, nem lesz gond és ne ess neki több szinttel feletted lévő mobnak, pláne elite-nek. Használj xpboostot, figyelj a rested xp-re és nyomd minden nap a space-kat, pvp-t, fp-t, hogy gyorsabban fejlődj.
    Nekem se az agentemmel se a sorcimmal nem volt gond a szintezéssel.
    Keress guildet és segíteni fognak.
    Én is ki szoktam segíteni a low lvl-es társaimat, ha szólnak.
    A minap fp után mentem Kaasra, hogy egy 15-ös társamnak segítsek.
    Rem tudtam segíteni.
  • Bandras DaSilva #49751
    Ha a Red Elipsen vagytok, keressetek meg..Bandras néven futok egy operative healerrel. Tudok segíteni ebben-abban ha kell vmi.

    Vagyok esténként általában, bár holnaptól pont nem leszek hétfőig, de vagy ma vagy hétfőtől bármikor segítek ha kérdés van.
  • Kiriyama
    #49750
    Hasonlókat tudok írni az Agentel kapcsolatban. Szinén healer ággal mentem végig. Sima küldik vicc kategória,+2 sima,+4 mindíg van csapat healerrel. 1 hónapja kezdtem most lettem 54 nagyon kényelmes laza játékkal. Lehet hogy a dps kasztokhoz kicsit taktikázni kell,most kezdtem egy jedi consulart (shadow lesz) ,az eleje nagyon könnyű. Érdemes használni az xp növelő bonuszt,hogy kicsit erősebb legyen a karakter a npc-k ellen. Ha tank karakterrel toljátok,csinálni kell pár flashpointot ( mindíg gyorsan behív),és erősebb szinten folytatni a főküldiket. Persze stealthes karakterek előnyben:)
  • picket
    #49749
    Ebből a leírásból annyi jött le, hogy nem a Hoth-on van a küldetés, azon kívül bármi lehet
    El sem tudom képzelni, hogy mi a problémátok. Sorcererrel ha nem olyat csináltam, amit baromira nem kéne (heroic küldetések egyedül, 3-4 szinttel magasabb küldetések), akkor semmi bajom nem volt. Végig healre talentelve, és nagyrészt egyedül játszva egy kasztküldetésen izzadtam meg, minden más a félálomban félrészegen is megoldható kategóriába tartozik (persze egy évtizednyi mmorpg tapasztalattal). Esetleg ha Tomb of Freedon Nadd-on vagytok, akkor szívesen megnézem, hogy mit kalimpáltok, és segítek megoldani a rejtéjt, de ha az alap fogalmakat ismeritek (tankolás, cc, healelés), akkor nem lehetne problémátok.
  • Tibbbor
    #49748
    Sajnos én se tudok ma játszani.Lejött a patch, azóta ha ráklikkelek a Play-re néhány másodpercig látom a kis fogaskerekeket a töltésnél, aztán eltűnik a login ablak és semmi.Azért klassz így subscriber-nek lenni...
  • Plata
    #49747
    Szerintem ma már nem lesz Sw Tor.Nekem is nehéz volt tatuin saboteur gunslingerrel,néhol nagyon nehéz,Vuki companiont használok,de néha hihetetlen gyorsan elfogy az életem.Igaz nincs sok jó cucca,voltam fp-ken de folyton olyan esett ami nem neki való.Jedi consularral és a doki companionnal meg könnyű haladni.