60032
  • Nephin
    #49826
    Darth Malgus lives! :)
  • MerlinW
    #49825
    tessék
  • Tharus
    #49824
    Sziasztok

    Tudnátok abban segíteni, hogy egy jó sith Marauder skill fát linkelni, vagy tippet adni?

    Köszi
  • Paxton
    #49823
    Ötletes! :D
  • Angelus0720
    #49822
    DevTracker-en találtam egy kis információt, mit terveznek velünk és az SWTOR-ral idén nyáron.

    http://hungarianwing.nulll.eu/
  • Nephin
    #49821
    I have the power! :D
  • mcgrape
    #49820
    Au mitől lehet hogy nem reseteli a heti Warzone és flashpoint meg space dolgokat ?
    A másik karakteremmel resetelt mindent , de az Agent-emmel nem :S
  • Jumbozorzje
    #49819
    Kiraly, koszonom: ) az elmondottaknak hala mar vilagosabb lesz a jatek!

    koszonom!: )
  • Bandras DaSilva #49818
    Igen, le tudod dobni őket és fel tudsz venni másikat.
  • Jumbozorzje
    #49817
    Letudom adni azokat a codexeket amiket felvettem?vagy tudok valtoztatni rajtuk?
  • Bandras DaSilva #49816
    - Planetary commendation az egyfajta token amiért vehetsz modokat/ruhákat/fegyvereket. Questezés közben meg flashpointokban esik elég sok. Nézd meg az inventorydban a currency fülön.
    - FP- flashpoint ...ezek az itteni dungeonok.

    - Craft szakmákat a fleeten tudod felvenni. Crew Skills negyed. Fuss végig minden, beszélj velük mert codexet unlockol és ad egy halom xpt. A diplomacy az már egy ilyen gyűjtögetős szakma. Mondjuk amikor megérkezel a fleetre qzestet is kapsz ezekre...meg arra is, hogy kiválaszd azt, hogy milyen irányban specializálódsz.

    Van mindegyikről leírás, meg nagyjából azt is megmondja, hogy melyik szakmához melyik gyűjtögetős cuccot érdemes felvenni. Érdemes a codex entryket olvasgatni.
  • Jumbozorzje
    #49815
    Koszonom!Vegre tisztul a kep.: ) Nagyjabol ertheto is minden.Par kerdes merult fel:
    - Mi az a Planetary commendation?
    - FPK?
    - Hol tudom felvenni a cradt szakmat es lehet valsztani, hogy 3 gyujtogeto vagy 1 craftolo es 2gyujtogeto vagy 3 craftolo legyek?

    Tanultam egy diplomaciai kepesseget az mire jo?

    koszi,

  • Bandras DaSilva #49814
    Elvileg lvl 10-11től már mehetsz instázni. Olyan 3-4 szintenként van egy nagyobb flashpoint. A group findert érdemes használni kisebb szinten is . Healerként sztem hamar lesz group.

    A heti mag napi questeket a fleeten tudod felvenni. Ha jól emlékszem a Supply részen. Vannak terminálok és ott látod, hogy melyik napi, melyik heti.

    Érdemes a flashpointopkat csinálni mert egyrészt jó, másrészt jó sok xopt adnak és harmadsorban még jó lootot is lehet szerezni.

    Fejlődés közben én nem feltétlen javasolnám a seteket mert hamar kinövöd őket. Azt javasolnám, hogy vegyél narancssárga cuccokat ami tetszik, vagy bármelyik ruha jó és csak a modokat cseréld benne.

    Planetary commendationök amúgy is esnek dögivel a bolygókon, fpkben, itt-ott bőven. Próbáld meg szinten tartani magad velük.

    Sagenek sztem van egy sima healer ága. Csinálhatod azt is, hogy azt nyomod fuillra, aztán a maradék 5 pontot meg elszórod a többi ágon.

    nem volt sagem még soha, de healerként lesz mindig fasza groupod és sztem a questelés is laza. Dps vagy tank companionnal tudsz haladni gyorsan.

    Craftolás. Fel kell venned a szakmákat ilyen 2 gyűjtögető 1 craftoló kombót ajánlanék, de más kombó is jó lehet. Biochem hasznos tud lenni a buffok meg a medpackek miatt, azojkat el is tudod adni, cybertech is jó a modok, stb miatt....armstech talán nem, de nem próbáltam még.

    A companionokat kell elküldenek alapanyagot beszerezni, aztán meg az adott dolgot legyártani. Amikor megkapod a hajót onnan könnyebb mert ahhoz jár egy droid is, akit folyamatosan lehet küldeni cuccot gyártani vagy anyagot szerezni. Idővel persze több companionod is lesz és akkor majd még gyorsabban fejlődik a dolog.

    Lvl50 től indulnak a raidek, operationök. Eternity Vault jó is, könnyű is. Azt mehet a többi.

    55ön lesz még pár új operation meg ppár hard mode flashpoint. Ezek nem újak, sajna.

    Röviden ennyi. Ha van még kérdés szívesen segítek meg gondolom a többiek is.

  • Jumbozorzje
    #49813
    Rendben.koszonom.: )

    Milyen instak vannak vagy dungeonok amiket groupba tudok csinalni?Olvastam h vannak hetik,napik - ezeket honnan tudom felvenni? Jelenleg 13-as vagyok..ezen a szinten erdemes szetteket kirakni?vagy amit farmolok es jobb, mint az aktualis azt berakom?Vannak olyan itemek amik visszaszamolnak es amikor lejar az ido nem tunik el, ez mit jelent?craftolas hogyan mukodik?(ehhez egy linket elfogadnek ami ezt leirja)
    A full healer szseretnek lenni - Jedi sage ember a kasztom. Van esetleg valakinek egy skill faja?Mennyire jatszhato ez a karakter?(az egyeduli fejlodes, valoban jo healer?)

    koszonom: )
  • hugopareiros
    #49812
    ha írsz konkrét kérdést és tudok rá válaszolni akkor segítek :) + a többiek is tuti
    kérdezz bátran
  • Jumbozorzje
    #49811
    Sziasztok,

    Van itt olyan jo lelku, turelmes ember aki eltudna nekem magyarazni nagy leptekben egy ket dolgot a jatekban?(craftolas,raidek,instak,segitok,felszereles, stb). Olvastam az itt fenti linkeket, de amit akartam az nem derult ki beloluk, vagy csak en nem talaltam. Jo nekem a kommunikacio, akar itt levelben, emailben in game mindegy.

    elore is koszonom.
  • Bhalage
    #49810
    fekete feher ftw!
  • Bhalage
    #49809
    puskas pap! (tm)
  • Bandras DaSilva #49808
    Ja a black /dark purple a legjobb sztem is. Csak kissé drága:)
  • mcgrape
    #49807
    Jaj de imádom ezt a forumot :)



  • mcgrape
    #49806
    Jó persze ugy is megcsinálja majd valaki szal mindegy, de
    azért ez igy baszom jolnézki de nem ?
    Bocs csak igy sikerült megmutatni


  • Bandras DaSilva #49805
    Ja, és egyébként a fekete sokszor nem néz ki jól....pl a fekete-fekete kombó gyakorlatilag ilyen sötétszürke-világos szürke/fehér kombó.

    Hát igen, ezt a színezész is elbaszarintották mrt nagyon trükközni akartak ahelyett, hogy betettek volna egy egyszerűen átlátható, könynen kezelhető rendszert. De hát vmiből élni kell...az emberek vették a dye pakkokat mint a cukrot.
  • mcgrape
    #49804
    köszi :)
    hm hát persze nehogy véletlen ne valami rozsaszin buzinak nézzen ki a karakter mi ?! Xd.
    Pedig az uj Chiss sexy bitch operítomnak anyira durva kénézetet raktam igy össze XD.
    Igazából ugy ahogy most kinéz el is lennék fele örökre, pusztán az a fekete festék kéne hozzá :S.
    Csak mire élvezné az ember addig ugy is megunja a játékot, LOL
  • Bandras DaSilva #49803
    Artifice, amennyire tudom fekete nem craftolható hanem mák faktor.
  • mcgrape
    #49802
    Meik szakma az ameikkel lehet festéket gyártani ? :)
    feketét is lehet ? ez az egyetlen értelmes szin és ennek megfelelően jó drága is a GTN-en 5 milla, azért kurva sokat képzelnek egyesek LOL.
    egyébként ez a broker egy rakás fost nem ér az swtor-ban ez is kész tény.
    ezen nem kell fenn akadni tény és kész :).

    Nah de a lényeg lehetséges ez ? :) mármitn hogy én magam kreálok fekete szint?
  • Nephin
    #49801
    Jézus-sugaras! :D
  • gergod
    #49800
    aztan kardos, vagy puskas gyogyito vagy?
  • hugopareiros
    #49799
    http://swtor.hu/klankorkep
    parancsolj :) tudsz válogatni is
  • Jumbozorzje
    #49798
    Szia,

    koszonom szepen a gyors valaszt. Lehet vak vagyok, de nem lattam a linkeket.Meg is nezegetem oket es koszonom:)

    A repuplic oldalon vagyok.

    A red eclipse valoban szerver nev...esetleg egy guildet tudnal mondani ami aktiv?
  • Bandras DaSilva #49797
    Hello,

    Azért szerintem le kéne tisztázni pár dolgot:) Az ember gyógyító szép szakma, de azért lehetne szűkíteni a kört:)...ha esetleg megmondanád, hogy imp vagy rep oldalon vagy már szűkítenél picit a lehetőségeken:)

    A Red Eclipse sztem szervernév, bár lehet van ilyen néven guild is engedélyezve. Én azért inkább arra szavaznék, hogy az a szerver neve.

    Ajánlanám a linkeket egy kicsit fentebb...elég sok dolog ott van. Érdemes lenne olvasgatni egy kicsit az oldalon is:)

  • Jumbozorzje
    #49796
    Sziasztok,

    Most kezdtem el jatszani a jatekkal, mint F2P Ember gyogyito lettem. Nagyon tetszik eddig a jatek. Erdeklodnek, hogy klanhoz tudnek-e csatlakozni?A PVE szerveren vagyok es olvastam, hogy letezik egy Red Eclipse nevu klan. Oda tudnek csatlakozni?letezik meg, ha nem, akkor tudnatok adni egy aktiv klant nevet+egy jatekos nevet akire rairhatnek a csatlakozasi szandekommal.

    Sok a szurke folt a jatekban meg nekem. Letezik egy oldal ahol le vannak irva peldaul a craftolasok, skill elosztas, dungeonok ilyesmik: )

    koszonom szepen elore is mindenkinek.
  • Nephin
    #49795
    Karbantartás helyett :)
  • Tibbbor
    #49794
    Szerintem ennyit maximálisan megér és tudtommal nincs más beszerzési forrása.Subscriber vagy?Mert akkor féláron kapod.
  • BoneDragon
    #49793
    Kieget be lehet valahonnan szerezni olcsóbban, mint a hivatalos oldalról?
  • eXequtoR
    #49792
    - lesz.. még szerencse, hogy lehet korrigálni.
  • eXequtoR
    #49791
    Akkor bizony soha se lesz fogod tovább huzni a skilled.
  • Plata
    #49790
    Na bakker,erre nem gondoltam.Majd ha megjelenik dobozosan is meg lesz,addig meg megvagyok nélküle.
  • hugopareiros
    #49789
    a kieg :-)
  • Plata
    #49788
    Ha eléri crew skill a 400-at miért nem tudom meg tanulni a folytatást trainernél?Előfizető is vagyok pénzem is van mi a fene kell még hozzá?
  • baalbaalbaal
    #49787
    Juhé! Nephin köszi! futtattam rendszergazdaként és kinyomtam a vírusírtót, végre elindult! :)