60032
  • Tibbbor
    #49866
    500?!Az durva!És hogy történt?
    Amúgy ha hozzácsapjuk a szerverkarbantartásokat is, valóban megdobhatnák a subscribereket 1-2 +nappal!
  • eXequtoR
    #49865
    Igen. Sok embernek szokott szarakodni. Várni kell 20-30 percet utána jó lesz. Tudnak a dologról, majd javítják.
  • gunji
    #49864
    Újabb két levél érkezett meg (kettő még mindig hiányzik), a csúcs a 109 perces várakozás
    De nemcsak mi jártunk így, sokan mások sem tudnak belépni. Én még a fórumba se tudok posztolni. Elvileg dolgoznak rajta. Egy napnyi előfizu hosszabbítást igazán megérne ez a dolog, ha már az ellopott 500 CC-met is lenyelték.
  • Tibbbor
    #49863
    Szintén zenész...Én is a jelszót várom, ennyit még sose szobroztam a gmail fiókomat bámulva.
  • gunji
    #49862
    Öt próbából megjött két levél: az egyik 21 percig utazott, a másik 61-ig a levélfejlécek szerint. Ezt a sebességet :D
  • gunji
    #49861
    Üdv!

    Háromnegyed órája tökölök ezzel a 1-time pw-vel, nem akar megérkezni. Pedig gmailes a fiók, néztem kliensből, böngészőből, mindhiába.

    Talán kicsit türelmetlen vagyok.
  • Tibbbor
    #49860
    Láttam, benéztem a blogjára...
  • eXequtoR
    #49859
    Ha még képet is látnál a leányzóról! :)

    Amúgy megölhető, ha minden 2800 dpst tol + tankok is 2k ( shadow ). Szal gl hf. :)
  • Nephin
    #49858
    Ó, erről megvannak a konteóim :D

  • Nephin
    #49857
    Ahamm, nightmare, tegnap lett éles.
  • Tibbbor
    #49856
    Sokszor nyújtott már segítséget küldiknél, taktikáknál Dulfy egyik másik oldala(Ti is biztos használtátok már a tippjeit), de gőzöm se volt róla, hogy ez egy 24 éves egyetemista CSASZI!Nem semmi!Mi munkája lehet abban, hogy ilyen színvonalas minőségben teszi fel az infókat a játékról.Na és hány órát nyomhatja ez naponta?Mármint a játékot...
  • Tibbbor
    #49855
    Ok, a TfB= Terror of Beyond, az enrage-et tudtam, de a "nim" az nightmare?
    A "gyere végre hozzánk" célzást értettem és tök jogos!
  • Nephin
    #49854
    Gyere végre hozzánk és megtdod! ;) :P

    Egyébként a raidről, gondolom TfB, ha ez ilyen, milyen lett az AI-robot? :D

    A tesztszerverhez képest másfél millióval több az élete, az enrage egy sokkal nagyobbat sebző fázis, általában a harcok végén, ha túl sokáig húzta a raid, bár mondjuk az, hogy 2 sentinellel 40%-ig lehet leverni, elég meghökkentő.
  • Tibbbor
    #49853
    Nem akarok beleugatni, de engem például érdekelne, miről beszéltek.Lehetne mondjuk #49848-tól magyarul?
  • eXequtoR
    #49852
    A 3 guard. Rádobtak ptshez képest 1.5 milla hpt.. 40-50% körül fix enrage, 2 sentinellel.
  • MerlinW
    #49851
    Melyik boss-ról beszélsz?
  • eXequtoR
    #49850
    Bios ismét alkotott... az egyetlen bosst az instába ami rendesen volt belőve ölhetetlenként dobták ki. Remélem azért a többi maradt a pts-es faceroll szinten csak hogy haszontalan legyen az egész.
  • eXequtoR
    #49849
    A 3 guard a legjobb amúgy nim TFBbe. Kár hogy a többi bosst nem olyan nehézségre csinálták meg. :/
  • eXequtoR
    #49848
    NiMbe az még viccesebb lesz. :) A core-oknak egyszerre kell meghalniuk kül. immun lesz, a színek random sorrendbe jönnek és az utolsó fázisba ha véletlenül egy másik színre mászol rá 1 hitel.
  • MerlinW
    #49847
    TfB HM Operator X boss-a cseppet frusztráló:) Haladunk, az utolsó fázisig már eljutottunk:)
  • eXequtoR
    #49846
    Szerdán patch !
  • Nephin
    #49845
    De ha jön, lesz fizetős transzfer, bár elég drága...
  • eXequtoR
    #49844
    "Hey folks,

    A bit of bad news. We were working on getting some last minute bug fixes into Game Update 2.2 and unfortunately while implementing them it created a bit of an unstable Game Update. Because of this, we are going to be delaying Game Update 2.2 while we work on correcting it. I do not have an ETA at the moment but I will give you more information once I have it. Amber will also be updating the maintenance messaging shortly.

    -eric"

    Remek. :/
  • Nephin
    #49843
    E3 és rövid hírek
  • eXequtoR
    #49842
    Itt ilyesmire nincs szükség mivel maga az item csupán skin. A statokat ( armoring / mod / encha ) adja ezeket bármibe pakolhatod.. persze csak amilyen tipust tudsz hordani ofc. A shopos itemeket bárki hordhatja, így pl egy heavy armort is hordhatsz.
  • Kiriyama
    #49841
    Sziasztok! Van ebben a játékban páncélátalakítás? Mint a wow-ban a transmog?
  • Nephin
    #49840
    KotOR iPadre és csinos csajok
  • Nephin
    #49839
    - nem idegesít :)
    - nem illegális (bár ha pénzt keresnék vele, szerződésem lenne és a másolással ő is anyagi előnyhöz jutna, az lenne), viszont etikátlan és elítélhető módszer
    - amire te hivatkozol, azt már Fred megmagyarázta: tükörfordításnál igaz lehetne esetleg, amit mondasz, de így nem
  • PiszkosFred
    #49838
    1999. évi LXXVI. törvény a szerzői jogról
    4. § (1) A szerzői jog azt illeti, aki a művet megalkotta (szerző).

    (2) Szerzői jogi védelem alatt áll - az eredeti mű szerzőjét megillető jogok sérelme nélkül - más szerző művének átdolgozása, feldolgozása vagy fordítása is, ha annak egyéni, eredeti jellege van.


    Mivel akar Nephin (es mondjuk akar en az eshu-n), ritkan kozlunk le tukorforditasban hivatalos hir az swtor.com-rol vagy elderscrolls.com-rol, hanem mindig kiszinezzuk, atirjuk, osszefoglaljuk es kiegeszitjuk, igy megvalosul az "eredeti jelleg".

    Ha csak egy patchnotes-t rakok ki copy-paste modszerrel, vagy mondjuk egy rovid interjut szo szerint leforditva, esetleg egy hivatalos FAQ-t magyarul, azt lehet lopni, max ha van gerinc, megjelolik a forrast. De ha irok hozza egyenileg egy bevezetot es egy utoszot/osszegzest, akkor mar nem lophatja el "buntetlenul", bar abban igazad van, hogy szelmalomharc az egesz.
  • PiszkosFred
    #49837
    Az eredeti, angol nyelvu hir nem. De minden (mu)forditasa a hirnek igen. De javits ki ha tevedek. :)
  • picket
    #49836
    El foglak keseríteni: hírekre, tényekre nem vonatkozik a szerzői jog. Csak művészeti és tudományos alkotásokra. Hidd el, egyet értünk abban, hogy korrekt dolog megjelölni honnan vette, esetleg meg is kérdezni, hogy lemásolhatja-e, de te kiteszel egy sor muskátlit az ablakba, és szerzői jogokra hivatkozva bosszankodsz, hogy a szomszédasszonynak megtetszett és ezért ő is úgy ültette a virágait. Internetre az rakjon fel dolgokat, aki elfogadja, hogy másolni fogják. Inkább örülj annak, hogy másolják, ezek szerint ér valamit. Ha a kutyának nem kéne, az sokkal rosszabb lenne, te mégis azért idegeskedsz, mert olvassák és tetszik nekik. Csak azt nem másolják, ami nem érdemes arra. És megismétlem: semmi illegálisat nem tett, felesleges is ilyesmire hivatkozni.
  • Nephin
    #49835
    Hmm, ez a "minden harmadik" erős túlzás, de ezt gondolom te is tudod. :P

    Az pedig, hogy jelzem, hogy aggályos a dolog (hozzáteszem: általában az érintettek messze nem olyan stílusban teszik, ahogy én szoktam), szerzői jogom, ott a nevem, az én tulajdonom, akár internet, akár nem (nem is értem, az egy dolog, hogy lenyúlnak dolgokat, de az, hogy ebbe bele kellene törődni egy szó nélkül, elég furcsa elképzelés). Diplomamunkánál sem érdekel senkit, hogy "az internet egy ingyenes tartalmakkal teli kopipaszőrizáló apparátus", nem lopunk, ennyi.

    Ha böki a szemed, arra nem tudok mit mondani, c'est la vie, jogod van a nemtetszés kifejezéséhez, nekem meg jogom van vállat vonni rá. :P :)
  • picket
    #49834
    Kioktató hangvételű lesz, pedig nem volt célom.
    Jobb ha belenyugszol, hogy aki bármit is felrak az internetre, az közkinccsé tette. Nem akarom sem a munkádat lekicsinyelni, sem a megjelöletlen forrásból másolók viselkedését jobb színben feltüntetni, de az internet egy ingyenes tartalmakkal teli kopipaszőrizáló apparátus, így jobb, ha belenyugszol, hogy másolnak. Te feltetted az ingyenes tartalmat, ők pedig gyökkettő pikojoule energiából két gyorsbillentyű megnyomásával lemásolták azt. Hogy ez így jó-e, vagy sem, abba ne menjünk bele, mert messzire vezetne, de már böki a szemem, hogy minden harmadik hsz-ed ezzel kapcsolatos :p
  • MerlinW
    #49833
    Igen ezt néztem én is, már akartam is szólni a "szerkesztőnek" ez ügyben:) Természetesen fel fogjuk tüntetni a forrást, amennyiben beleegyezel a cikkeid megjelenítésébe.
  • Nephin
    #49832
    Egész jó kis oldal, bár ha - *khmm* mondjuk úgy, hogy jóhiszeműen - "idézitek" a cikkeim tartalmát, legalább forrásmegjelölést tegyetek oda pls... vagy ha nem, akkor tessék szépen fogalmazni és saját irományokat kitenni. :)
  • MerlinW
    #49831
    Egy kellemes, családias ~20 fős (22-35 év közöttiek) endgame guild tagja vagyok (A fény ligája), állandó TS jelenléttel, rendszeres heti programokkal (többnyire minden weekly-t együtt csinálunk, akár többször is (vagy 2-3 csapat altokkal is)).

    Ha valakit akit érdekel a dolog, és van legalább egy 55-ös minimum rating 162 (elite gear) felszereltségű karaktere, az jelezze nálam.

    A minap regisztráltunk egy oldalt a guildlaunch-on is, ha valakit érdekel, igaz még nem szerepel rajta minden tag.
  • Paxton
    #49830
    Black Hole tökéletesen elegendö a Level 50 HM FP-hez. Hivatalosan 124-es Rating javasolt (BH talán 146 Rating?)
  • Pacho
    #49829
    Lvl50-es hard mode flashpointoknál mi a gear-követelmény? Black Hole-os cuccok elegendők oda?
  • Nephin
    #49828
    2.1.1 és szemét ügynökök :D
  • Tharus
    #49827
    Köszönöm a gyors választ