60032
  • eXequtoR
    #49906
    Itt egy megoldás.
  • gunji
    #49905
    Hát én biztos, hogy nem fogom idő előtt elkezdeni a patch letöltését, ugyanis két napja nem tudok belépni
  • Nephin
    #49904
    Nosztalgia és karbantartás + 2.2.1
  • Nephin
    #49903
    Akkor kéri, ha nincs fix IP-címed és változik az IP. Egyes hírek szerint az autentikátor is kiiktatja.
  • picket
    #49902
    Ja, hogy mi az?
    Belépéskor megadod a felhasználóneved meg a jelszavad, és mielőtt beengedne be kell másolnod egy e-mailben kapott kódot a launcherbe. Na és az az e-mail vagy megjön, de inkább nem.
  • picket
    #49901
    Amikor az IP címed nem egyezik meg az előző belépésnél használt IP címmel.
  • Kisponyi
    #49900
    Lehet hülyeségnek tűnik amit kérdezek, de mi ez a one time pass amivel sokaknak gondja van? Mikor kérte/kéri ezt?
  • pxxl
    #49899
    Alapból ki kellene írtani ezt a one time pass-t vagy legalább opcionálissá tenni. Semmi értelme nincs ha csak 1 gépen játszok.
  • gunji
    #49898
    Délután csak kétszer (2) próbálkoztam, hasonló sikerrel. :(

    Kicsi félreértést érzek itt. Sokunk egy fizetős szolgáltatást venne igénybe, ami az ő részükről is jár(na) bizonyos felelősséggel/kötelezettséggel. Ez nem olyan, hogy sebaj, majd később újrapróbálkozunk: holnap, egy hét múlva, stb. Az óra ketyeg, közben eltelt egy nap, egy újabb nap a 30-ból. Ez pénzre megy, s az enyémre, a miénkre.
    A jövő keddi karbantartással már 4 nap esik ki ebben a hónapban. De remélem az otp-s hibát egy s mindenkorra kijavítják.
  • eXequtoR
    #49897
    Délbe nekem se küldte a kulcsot. Vártam egy órát és utána egyből jött, viszont az első belépéshez a kód azóta sincs sehol. :) Tehát nem nyomogatni kell mint süket a dudát, hanem időközönként 1x megpróbálni és vagy jön egyből v nem.
  • gunji
    #49896
    Mivel az európai nem-pvp szerverek még így is eléggé leterheltnek tűnnek, kicsit gonoszkodva arra gondoltam, hogy ez az egész belépési gond egy mesterségesen generált dolog lehet, ezzel tartják kordában az éppen játszók létszámát. :S

    Közben öt órája semmi nem jön, s a fórumukon sem látszik a support jelenléte (twitteren és facebookon se). :S
  • calis
    #49895
    Én elég ritkán játszom, főként hétvégén pár órácskát. A kieget is megvettem, habár még csak 40es vagyok. Amennyiben nem áll be változás náluk, muszáj leszek levelet írni, hogy mivel nem enged be a játék, adják vissza a pénzemet, töröljék a karim, és felejtsük el egymást. Nekem ez így már nem szórakozás, nem kikapcsolódás.
  • Nephin
    #49894
    Április 2. óta nem kell telefonálni. link
  • gunji
    #49893
    Köszi, de úgy értettem, hogy a telefonom nem droidos. :)

    Hogy mennyire kellene hívni a supportot ilyen esetben, azt nem tudom, nekem még (kopp-kopp) nem kellett. Csak a swtor.com-os fórumban szokták írogatni, hogy kell. Még az ilyen 'nem érkezett meg az otp' esetekben is. :/
  • Plata
    #49892
    De nem androidos.
  • Nephin
    #49891
    Nem, most már nem kell hozzá telefonálni. Tessék, itt az androidos kliens: link
  • gunji
    #49890
    Köszi, de az eleve kiesik, mert az nem droidos (nincs hozzá megfelelő kliens), s ha a telefon elromlik vagy ellopják, akkor csak élőszóban hajlandók kiüttetni a védelmet, az meg angolban nem annyira megy.
  • eXequtoR
    #49889
    Viszont nincs már alternatíva, ha 8/10 emberrel szeretnél raidelni és unod az alap kard/pajzs/íj kombókat.
  • Nephin
    #49888
    Ha van okostelefonotok, próbáljátok ki a tökingyenes autentikátorappot, az is megoldhatja a dolgot.
  • eXequtoR
    #49887
    EA lassan 0ra redukálja a BW embereket akiket az SWtor-ra raknak... szánalmas, de csak a pénzt nyúlják le és nem veszik észre, hogy sokkal többet kaszálhatnának. Ennyi pénzt beleölnek aztán leszarják és csak hátráltatják őket.. undorító banda.
  • gunji
    #49886
    Hát..., a bő másfél órányi hat próbálkozásból egyszer sem jött kód, pedig próbáltam az említett launcher.settings-t törölni, meg az itt írt origin accos dolgot is. Egyik sem segített.
    Lassan virrad náluk, talán a support is felébred.
    Mindez fizetősen, a dupla xp-s hétvégén eléggé lejáratja magát mind az EA, mind a BW. És még ők akarnak további SW játékokat fejleszteni. LOL
    S csodálkoznak, hogy sokan nem vesznek eredeti cuccot.
  • pxxl
    #49885
    nekem eddig 1x fordult elő, hogy nem kaptam meg a pass-t csak pár órával később. mindig szinte azonnal megjön a levél. mikor kéri, indítom a böngészőt, mire belépek, már ott van :S (le is kopogtam...)

    nevetséges, hogy ennyien szívtok emiatt :\ és képtelenek tenni valamit ellene...
  • eXequtoR
    #49884
    Totál random, hogy éppen kinek szarakodik.. többször volt már, hogy guildba 7 embert siman beengedett még a 8.nak baszott küldeni a passt. Amúgy nekem is volt úgy, hogy az első passt 1 napig nem küldte, de közbe már egy új kóddal simán bejutottam. Várni kell 20-30 percet és újra próbálni. Nekem pl. működött a launcher törlés.
  • gunji
    #49883
    Jahogy megint otp-s bajok vannak :S Azt hiszem, 15-20 perc után érvénytelenné válik a jelszó, utána nem tudom érdemes-e tovább várni.
    Ez az alapvető tyúk-tojás probléma SWTOR-változata: hogyan jelentsük be a hibát arról, hogy nem tudunk bejelentkezni, ha nem tudunk bejelentkezni?

    Anno STO-ban ez az otp-s rendszer normálisan működött.
  • Plata
    #49882
    Megjött a kód,de nem fogadta el,úgyhogy mára hagyom a picsába.
  • Plata
    #49881
    Még nekem sem jött semmi.tegnap több mint 4 órát kellett várni.Gondolom ma is kb.
  • calis
    #49880
    Tegnap óta nem jött meg, az a gyanúm, hogy nem is fog :)
    Érdekes módon, amikor átalakították a login rendszert, egyből megkaptam ezeket az emaileket...
  • Plata
    #49879
    Kipróbáltam,de az email így sem gyorsabb.Nyolc óra után per percel bejelentkeztem kérte kódot,még nem kaptam meg.
  • eXequtoR
    #49878
    Nyomorultak és nem tudjak vissza pakolni az 5 kerdest. Masszal be az swtor gyoker konyvtarba es torold a launcher.settings-et. Sokan irtak h ez segit.
  • Tibbbor
    #49877
    Csatlakozom a véleményedhez, mert bár én most is előfizető vagyok, ebéd után szerettem volna játszani, jelenleg 19.37 van és kód még sehol...Közben bezzeg ketyeg a Game card-om , igaz...?
  • Plata
    #49876
    Ma 12 óra után valamikor,pontosan nem tudom,jelentkeztem be a játékba és kérte one time pass-t.A kódot 16:43 perckor kaptam meg.
  • calis
    #49875
    Pontosan ezt látom én is... Ritkán tudok belépni, de akkor az az elvárásom, hogy legalább akkor menjen minden döccenésmentesen. Így sok-sok potenciális játékost fog elveszíteni az swtor... Nem is értem, hogy lehet ilyet megtenni/engedni ilyen kiélezett piaci helyzetben...
  • Plata
    #49874
    Mi ez a szívatás hogy az one time pass kódra órákat kell várnom mióta lejárt az előfizetésem,amíg volt előfizum szinte sose kérte,ha kérte is azonnal jött a kód,most meg órákat kell várni rá.Lassan nem is játszom a játékkal mert mire meg kapom a kódot már nincs rá időm.Így akarnak rávenni hogy újabb hónapokat fizessek?
  • Nephin
    #49873
    BH event, könyv és ószom képek!
  • Nephin
    #49872
    2.2a patch és az Erő
  • Tibbbor
    #49871
    Meg kéne csinálnom a Nar SHadaa-i 4 fős GSI Heroic-ot, a Dark Design-t...Néztem róla videót is, de a speedereken történő ugrálós résztől már előre fázom.Mennyire nehéz ez, mert elég ciki beégni egy random group előtt, ha folyton lezuhan az emberfia.
  • Bhalage
    #49870
    hat nem tudom, nekem van information gomb (felül menü sec key/settings/information)..

  • Vieras
    #49869
    Sziasztok.

    Már 1 napja szórakozik hogy be tudjam lőni az security key(android) azt irják hogy az appon belül nyomjak az information gombra és akkor meg tudom adni a bizonyos kódokat amit kérnek de nem is érhető el ilyen gomb a mobilos aplikációba egyszerűen nem tudom hogyan lehetne megoldani vagy mi erre a megoldás valaki tudna erről írni valamit?
  • Tibbbor
    #49868
    Én kb. délután 5-től várom a jelszót, de nem sok reményem van már...
  • gunji
    #49867
    #49865: 3/4 4 óta várakozok :P Még két 17 óra előtti jelszó nem jött meg :) Majd holnap folyt. köv.

    #49866: Az origin storeban vettem meg a játékot még novemberben. Az ottani leírás szerint járt volna arra az első hónapra is az 500 CC, a BW support szerint csak az előfizus hónapokra jár, amikor ők vonják le a pénzt. (Az más kérdés, hogy így is rendszeresen 3-4 hét késéssel írják jóvá.)