60032
  • Plata
    #49946
    Halvány ötletem sincs melyik lábbal keltem fel,de akár melyik fórumba megyek mindenhol ebbe a reklámba ütközök,legyen az STO vagy Sw Tor,vagy egyéb.Ráadásul megnéztem a honlapjukat,STO leírásuk hemzseg a hülyeségtől és a sok éve elavult információktól.Minden fellelhető fórumot tele szemeteltek a reklámmal.
  • PiszkosFred
    #49945
    Nem lehet, hogy azert - csak tipp -, mert tobb mmo-ban is jelen van a guild? Akkor pontosan mi is a te bajod ezzel? Bal labbal keltel fel oszt' valamibe bele kellett kotni, ez meg pont szembejott?
  • Plata
    #49944
    Ezt a hirdetést mindenhova feldobta,ugyanazt a hirdetést minden mmo játékhoz,csak a játék nevét írta át,tele szemetelt minden fórumot ezzel a fos reklámmal.
  • eXequtoR
    #49943
    A leglényegesebb dolgot kihagytad: "we have a nice tabard!" ! Enélkül hirdetést feldobni? Ejj...
  • Anhré
    #49942
    A Resonance 2009. májusában alakult multi-gaming klán. A Star Wars The Old Republic-ban 2012. decembere (a kezdés) óta jelen vagyunk és most láttuk elérkezettnek az időt arra hogy a ismételten aktív toborzásba fogjunk.

    Honlapunk címe: http://resonance-guild.eu/

    Kiknek is tudjuk ajánlani a Resonance-t?

    Azoknak a causal játékosoknak, akik szeretnek játszani a játékkal és mindezt kötelező online játékidő nélkül szeretnék tenni, de amikor belogolnak akkor nem zárkóznak el egy gyorsan összeálló csapattal egy instát (fleet action, dungeon, flashpoint, melyik játékban mi ) végigvinni, tudnak és akarnak közösségben játszani és ezt képesek kulturált keretek között folytatni.

    Illetve olyan HC játékosoknak, akik időhiány, vagy egyéb okok miatt nem tudnak a szigorú időbeosztású és szabályrendszerű HC guildek soraiba csatlakozni, de meg szeretnék érezni az end-game tartalmak ízét és bármikor kaphatóak egy jó kis csoportos futamra.

    Mit kínálunk a hozzánk jelentkezőknek? A fentiekben leírt nyugisabb tempó mellett jó hangulatú társaságot, segítőkész csapatot, stabilitást (4 év alatt még egyszer sem oszlottunk fel, hiába keltették többször is halálhírünket :D)

    Ha rövid bemutatkozásunk és klánszabályzatunk elolvasása után úgy döntesz, hogy tagja szeretnél lenni közösségünknek nincs más dolgod, mint regisztráció után a jelentkezési lapot kitölteni és a fórum TAGFELVÉTEL topikjában elhelyezni. A rövid jelentkezési lapot ott megtaláljátok.
  • Kreeder44
    #49941
    Szerintem szedd le a hivatalos honlapról a klienst és azt kezd el updatelni hátha segít a DVD-t megfelejtsd el nincs rá szükséged ;)
  • swoop
    #49940
    Helló all!!

    Valaki segítsen nekem telepítettem a játékot a 3DvD ről azt ahogy kell majd elindítva elkezdte pachelni magát le is töltött jópár Gb nyi adatot és most ott áll hogy :
    Installing Game Client 104 (0%)

    ???? mi a teendő??
  • Nephin
    #49939
    Insider, KotOR-évforduló és machinimák
  • gunji
    #49938
    Igaz, igaz
  • hugopareiros
    #49937
    usankában júli 4 ünnepnap, ezért kezdték el korábban
  • gunji
    #49936
    Korán kezdték a dupla xp-s hétvégét, már ma elkezdődött
  • Bhalage
    #49935
    ha tudsz viselkedni akkor gyere
    hungarikum
  • mnorbi2
    #49934
    bocsi a kérdésért , de van hol van most és melyik oldalt aktiv magyar guild ahol sokan tolják és van élet ? most szeretném megint elkezdeni és szeretek olyan helyen lenni ahol zajlik az élet.. köszi
  • Bhalage
    #49933
    grat!
  • eXequtoR
    #49932
    El se hiszem, de végre összejött. Az utóbbi 3 hétbe a sok szabadságolás miatt nem sokat tudtuk raidelni, de most végre meglett TFB nim 5/5. Timed runra fel !
  • hugopareiros
    #49931
    jelen helyzetben nem tudom megoldani a dolgot
    nincs hozzá megfelelő kártyám
    pedig már akartam régebben
  • MerlinW
    #49930
    ÖÖ nem:) Hugo-nak szántam:)
  • Tibbbor
    #49929
    Már bocsi, de sose állítottam, hogy ingyenes lesz az ewok.Pont ezért kérdeztem rá eXequtoR korábbi hozzászólására, mert teljesen úgy értelmezhető, mintha a főkarinak az lenne.
    Gergo pedig nem a HK-ról írta, hogy 1 M kell hozzá, hanem az új companion-ról, de ez szerintem nyilvánvaló.

    Ja, és nem akarok Prefered lenni, mert subscriber vagyok.Biztos, hogy nekem szerettél volna válaszolni?
  • eXequtoR
    #49928
    HKról volt szó.
  • MerlinW
    #49927
    Sosem volt arról szó, hogy ingyenes lesz. 40-es legacy + 1milla kredit. Esetleg lesz market-ben is.

    Vegyél ~1300 Ft-ért cartel coin-t, és máris preferes leszel végérvényesen. több kredit lehet nálad, tudsz levelet küldeni, stb stb.
  • gergod
    #49926
    Legacydon belul sem tudsz levelet kuldeni? Bocs, de nem tudom mik a megkotesek... Viszont f2p akkor ewokot sem tud szerezni (1m).
    En is ugy ertelmezem dulfy-t mint Tibbbor.
  • Tibbbor
    #49925
    Dulfy ezt írja:

    "You will need to have 1 million credits for each character you wish to unlock this companion on and legacy level 40 to purchase a mercenary contract that will unlock this new companion."

    Ez nem tűnik ingyenesnek.Vagy van újabb infó?
  • eXequtoR
    #49924
    Az alap questhez nem kell 1m Gergo. Main karidra "ingyenes", ha altoknak is akarod akkor kell fizetni.
  • hugopareiros
    #49923
    f2p játékosként nincs levélküldés ;-) nem a lvl 10es karin múlik
  • gunji
    #49922
    Hát én már a chisseknél, mint választható fajnál elvesztettem a fonalat, de még hogy egy ewok
  • gergod
    #49921
    hat ha a lvl10/15-os kari a szuk keresztmetszet, akkor a 1M credit-el mi lesz? Azt tobb idobe tellik osszehozni :)
  • eXequtoR
    #49920
    Elviszed lvl 10ig és átrohansz dokmunkáson a templomig. Legalább 2 órát elvesz az életedből.
  • Tibbbor
    #49919
    És akkor az Operation-ök mehetnének úgy, hogy Te+15 companion...
  • Tibbbor
    #49918
    Pillanatnyilag én is pont ezért hagytam félbe a HK-küldetéseket.Ok, az én hibám, hogy nem olvastam végig elég figyelmesen Dulfy leírását, de akkor is lepadlóztam, mikor kiderült, hogy indítanom kellene egy Imp. karit, aztán felhúzni a szükséges szintig és voila, máris keresgélhetek tovább!
  • eXequtoR
    #49917
    Emókok cukkermukkerok ! Kár, hogy az endort nem pakolják be. Rabszolga hegyeket lehetne begyűjteni ! vááháháhhá
  • Kryon
    #49916
    Pandásodik az swtor...
  • Nephin
    #49915
    Döbbenet
  • hugopareiros
    #49914
    HK-nál engem kifejezetten zavar, hogy nem lehet sima republikos karival megszerezni :(
  • gergod
    #49913
    Eleg gaz, hogy az uj kompaniont csak meg kell.venni es kesz. HK-hoz legalabb volt kuldetes.
  • Nephin
    #49912
    Nem lesz sztorikontent a Marketen + 2.3 + OTP update + misc
  • V43 1105
    #49911
    Letiltottuk a tűzfalon keresztül, hogy ne tudd elérni munkahelyről, tessék dolgozni ..
  • pxxl
    #49910
    persze, most meg: SWTOR.com is currently unavailable :)
  • pxxl
    #49909
    Ahh, jó, hogy szólsz, meg is akartam már nézni, csak elfelejtettem :)
  • MerlinW
    #49908
    Használj mobilos security key-t, és nincs többé OTP. Sőt, még +100 cartel coint is kapsz havonta.
  • MrStokes
    #49907
    Ez gondolom arra lenne hivatott, hogy ha valaki lenyulja az account-odat, akkor ne tudja kirabolni a karaktereidet.

    Rift-nel is van ilyen, es ott gond nelkul mukodik...