60032
  • eXequtoR
    #49986
    Meglett a timed TFB! Molamoth from Beyond ! :) Kemény 10 percünk maradt.
  • Tibbbor
    #49985
    Köszönöm, emlékezetem szerint e közelmúltban pont erről kommenteztek páran.
  • MerlinW
    #49984
    Igen. Valamint bármikor vehetsz escrow cuccokat market/GTN-en amivel ki tudod venni a bent maradt pénzedet.
  • Tibbbor
    #49983
    Technikai okokból szüneteltetnem kell a subscriber státuszomat.Tudom, hogy a credit cap preferred-nél 350 000.Ha ismét előfizetek, megint hozzáférek a jelenlegi teljes credit mennyiségemhez?
  • El Protector
    #49982
    Aham és egyelőre most jól működik :)
  • chris jericho
    #49981
    Mondjátok él még a one time password rendszer?
  • Nephin
    #49980
    Hétvégi ezmegaz
  • eXequtoR
    #49979
    Töltőképernyő fél óráig? Olyan előfordul, pár újraindítás nekünk megoldotta. Tegnap viszont emberünknek a patchelés errorozott és semmi se segített csak a full reinstal. :(
  • eXequtoR
    #49978
    Miért tartott a 16os guildoknak megölni EC kepest fél évig? Mert nyomorultak akik cleaveltetik magukat a bossal és backpedállal akarnak kimászni a lilából.. de legalább ezt mindenkinek bemutatják videón, majd még nekik áll feljebb amikor kiröhögik őket.. remélem ebből minden kiderül. Serveren kb. 2-3 guild már első nap kipucolta (ToFN) csak mint a guildok 90%a, leszarja a hivatalos fórumot.
  • gunji
    #49977
    Fél órája próbálok belépni, de még a karakterválasztó képernyőig sem jutottam el (a fórumuk szerint harmadik napja fordulnak ilyenek elő sokakkal). Úgy tűnik, mindegyik hétvégére sikerül a fijjuknak generálni valami hibát.
    Elfogadhatatlan. Pénzért.
  • gergod
    #49976
    Mondjuk ha olyan egyszeru akkor miert csak egy guild jutott el a 4. bossig?
  • chris jericho
    #49975
    Sziasztok! Lehetek-e preffered státuszú valami egyszeri megvételével vagy csak havidíjjal?
  • eXequtoR
    #49974
    Az "írtam" kimaradt. gg
  • eXequtoR
    #49973
    Nézd meg az ACE streameket és megérted miért azt amit. :) Hivatalos fórum megtalálod.
  • gergod
    #49972
    hat akkor csak mi voltunk noobok
  • eXequtoR
    #49971
    16os nehéz? Ez viccnek tökéletes volt. Az összes boss 5-6 halottal megölhető.. Majd nézzétek meg 8asba.
  • gergod
    #49970
    Tegnap megneztuk 16man S&V NiM mode-ot... eleg neheznek igerkezik HM-hez kepest. Ami nem baj :)
  • MerlinW
    #49969
    lvl 50-ig el lehet bóklászni, utána viszont artifact cuccok nélkül, 200K-s kreditlimittel, stb. értelmetlen a játék. Prefered státusszal valamivel jobb a helyzet, az ~1300Ft. Viszont az endgame nem sokat ér a kiegészítő nélkül, így célszerű azt megvenni, ami által azonnal prefered leszel.

    Megjegyzem, hogy F2P-ként a DLC 5700Ft, míg előfizetőként 2500Ft, ergo érdemes egy hónapra előfizetni, majdnem ugyanott vagy.
  • picket
    #49968
    "érdemes nekifogni free playerként?" - "Jelenleg van egy lvl 20as Gunslinger-em."

    Mi a kérdés?
  • Eliike
    #49967
    Szerintem érdemes, mert nagyjából minden unlockolható dolgot meg lehet venni GTN-en (az itteni AH-n), pl. inventory slot vagy több quick bar. LvL 50 után viszont érdemes beruházni a kiegészítőre, mert csak azzal lesznek elérhetőek bizonyos dolgok pl. a szakmákat így lehet tovább vinni majd, vagy az 50 feletti cuccokat felvenni.
  • Lupous
    #49966
    Szervusztok!
    Most ismerkedek a játékkal, nemigazán szeretnék pénzt költeni rá Í(legalábbis még így állok a dologhoz) érdemes nekifogni free playerként? Milyen nagyobb hátrányom lenne így? Jelenleg van egy lvl 20as Gunslinger-em. Meg egy rakat kérdésem. :/
  • eXequtoR
    #49965
    "Maintenance must be extended for European servers, and we expect them to be available at 9AM PDT (4PM UTC), and apologize for the inconvenience! This thread will be updated as soon as more information is available."

    Így legyen 5ösöm a lottón.
  • eXequtoR
    #49964
    Hyper: lebuktam! :(

    Mivel a patch szedés még mindig szarakodik és SV nim jön... szvsz. este 7ig itt nem lesz semmi, de ne legyen igazam. :)
  • Nephin
    #49963
    Nem, négyig kb.
  • DarkBlade
    #49962
    Jó napot.
    Most este kilencig lesz leállás?
  • HyperMonkey
    #49961
    Hazudsz. A te kedvenced ugyanis a bab
  • eXequtoR
    #49960
    Igazából közötök 0. Az én apukám erősebb és nekem csak a pufin adhat erőt és mindent lebíró akaratot !
  • Nephin
    #49959
    Plata, állj le vagy irány a pm, ha gondod van a klánnal, köszi.
  • Plata
    #49958
    Az a baj nem emlékszem hol olvastam azt a szösszenetet,valahogy elő kellene guberálni.
  • Plata
    #49957
    STO-ban mutass nekem egy resonance tagot,könyörgöm,én még életemben nem találkoztam STO-ban sem a magyar cseteken resonance taggal,mikor rákérdeztem cseten a flottára,senki sem ismerte csak hallott róla a neten.
  • Plata
    #49956
    És akiről kiderült hogy álnéven írdogál a resonance vezetője,vagy mittom milye.Már jó rég volt,valamikor tavasszal.
  • weky
    #49955
    Plata!

    Leírtam már egy másik fórumban, de itt is megteszem.

    Ha adott esetben megkeresünk egy olyan játékost, akinek nincsen klánja és azt írom neki, hogy "Most azonnal csatlakozol hozzánk mert ha nem akkor széjjel hasítalak a fénykardommal" szerinted mennyire lesz lelkes, hogy velünk játsszon együtt? Kérdezd meg nyugodtan a TOR-ban (de lehet a GW2-ben vagy az STO-ban is kutakodni) bármelyik Reso tagot, hogy érték egy atrocitások a csatlakozás során vagy utána, 100%-ban nemleges választ fogsz kapni.
    Fenyegetéssel toborozni? Ugyan már, legalább gondold át mielőtt ilyeneket leírsz!

    Részemről kiszállok ebből a meddő vitából, Neked további jó játékot!

  • PiszkosFred
    #49954
    Nem, az az admiralis :) O akart minden magyart beolvasztani, jobbnal jobb, mulatsagos megoldasokkal. FS-en ott a neha mar standup beutesu levelezes.
  • hugopareiros
    #49953
    Te valamit nagyon félre értettél :D a Resonance ilyet nem csinált soha, és nem is fog. Csak ezt nem tudják elfogadni sokan, így inkább pocskondiázzák.

    Viszont tudjátok, hogy mi a legjobb? :) A reso lekakilja, hogy a többiek mit gondolnak és mit hisznek. Egy jó csapat van együtt, több játékban is.
    A többi nem számít.
  • weky
    #49952
    Én kérek elnézést, hogy az egyik officerünk galád módon fel mert rakni egy toborzást akár ide, akár olyan mmo topikokba ahol jelen vagyunk.

    Gondolom akkor más multi gaming sem toborozhat egyszerre több topikban?

    Ha nem vagyunk szimpatikusak, akkor nyugodtan tovább lehet lépni a hirdetésen, az élet megy tovább! :) :)

    Píísz!
  • Plata
    #49951
    Nekem is az rémlik hogy ők voltak azok akikről szólt a balhé.STO-ban SW TOR-ban Gw-ben meg WOT-ban is csinálták a balhét,hogy ők az egyetlen nagy magyar klán és csatlakozzon mindenki hozzájuk,aki meg nem akart azt fenyegették anyázták,stb.
  • hugopareiros
    #49950
    rendes guild, jófej vezetők, laza társaság
    mindenkinek csak ajánlani tudom

    a hiszti meg abból adódott, hogy nem tetszett pár klánnak, hogy egy nem HC klán is lehet ennyire sikeres
    a hisztit nem a reso kezdte, sőt...:)

    illetve sok mmo-ban fellelhető(swtor, sto, tsw, wot, defiance, gw2)
  • PiszkosFred
    #49949
    Ez igaz, nekem is remlik a guild neve valami ossznepi hiszti kapcsan valamelyik mmo topikjaban, pedig fogalmam sincs kik ezek, de a nev megragadt.
  • PiszkosFred
    #49948
    Attol, hogy fogalmatlanok egy-egy jatekkal kapcsolatban #szerinted, a hirdetes meg is csak jogos akkor, nem?
  • Plata
    #49947
    És ha volna hozzá kedvem hogy vissza nézzek egy másik fórumot pár hónappal,de nincs kedvem kitudja mennyi hsz-t visszaolvasni,azt hiszem pont velük volt tele.Vagyis a vezetőjükkel és a dolgaival.