60032
  • eXequtoR
    #50026
    Persze. Klikkel a raid fraimre majd a healre, közbe figyel a boss skillekre stb. Streameken ezeket tökéletesen látni, kepes p1be lézerezi embert és mire a nyomorult kijelöli és healeli más sehol senki.. valszeg a másik healer is klikker volt. :)
  • Nephin
    #50025
    Tökmindegy, hogyan használja a skilleket, lehet, hogy gyorsabban klikkel, mint ahogy nyomod a gombokat. :P
  • eXequtoR
    #50024
    Casualoknak storyba böven elég egy klikker healer, de nimbe és sok helyen HMbe már lassú.
  • MerlinW
    #50023
    Semmi gond a klikkeléssel, amíg jól végzik a dolgukat:)
  • eXequtoR
    #50022
    Healer lenne az ideális pov minden harcnál, de akkor lebuknának, hogy klikkerek és nem mernek videozni. :(
  • MerlinW
    #50021
    Tudom, ezért lett volna jó tank szemszögből rögzíteni:)
  • Pacho
    #50020
    Ez az új Unlimited Content Bundle (offers players the ability to participate in all extended content)azért eléggé átbaszás jellegű. 4*5 weekly pass 50% "kedvezménnyel" potom 2650 cc-ért.
  • eXequtoR
    #50019
    És ha belegondolsz melee dps szemszögből ennyire is izgalmas p1 ! :)
  • MerlinW
    #50018
    Jó a videó, csak DPS szemszögből konkrétan semmit sem lehet látni az első fázisból:)
  • eXequtoR
    #50017
    Ez a TFB nerf nagyon csúnya volt. :( -600k hp és skilljeik is sokkal kevesebbet sebeznek.. ugrás pl. 1 hitelte a low hps healert, most meg alig karcolja.
  • El Protector
    #50016
    ahh, értem :)
  • eXequtoR
    #50015
    Fent van az Operator kill videó is.
  • GTailor
    #50014
    Köszönöm a segítséget!:)
  • Kiriyama
    #50013
    Köszönöm utána nézek.
  • eXequtoR
    #50012
    Másról beszélünk. A TFB beli Dread Guardsokat nerfelik. Azok már jó ideje megvoltak. S&V end bossára gondoltam.
  • El Protector
    #50011
    Kevesebb sebzés és kevesebb hp
  • El Protector
    #50010
    Nerfelik a mai peccsben, ha minden igaz
  • pxxl
    #50009
    elég régóta van már ez így :)
  • gunji
    #50008
    Nincs valami limit beállítva a kártyán, ami megakadályozza a tranzakciót? Más fizetésre tudod használni?

    Ami 500 cc-t küldtek, az még valószínűleg az előző havi lehetett, ez velem is előfordult.
    Az egy dolláros terhelés az ilyenkor általános dolog egy új kártyánál.
  • gunji
    #50007
    (Ah, fórummotor, khm, automatikusan generált egy linket az 'egyes posztban' szöveghez )
  • gunji
    #50006
    A játék fórumában itt, az #1-es posztban írnak egy módszert a javításra (eredeti fórum a problémára ez).

    Remélem, működik :)
  • eXequtoR
    #50005
    Aki kitalálta ezt a nim Dread Master bosst... nem elég, hogy 20 perc a harc még ótvar nagy faszmák faktor is van benne..
  • Nephin
    #50004
    Holnap maintenance+gree event
  • GTailor
    #50003
    Sziasztok!

    Lenne egy kérdésem!
    Nem tudom elindítani a játékot; mert egyfolytában azt írja ki, hogy "Failed to update host"!
    Ezzel mit lehet kezdeni?!
    Köszönöm a válaszokat előre is!

    Üdv.:
    GTailor
  • Kiriyama
    #50002
    Sziasztok! Körülbelül 3 hónapja kezdtem újra játszani,és Visa Elektron kártyával fizettem. Automatikusan vonta le a pénzt minden hónapban,de most nem sikerült a levonás,viszont az 500 CC-t azt megkaptam. Próbáltam megint befizetni,de ismét nem fogadta el. A kártyám érvényes,pénz is van rajta ugyanúgy mint eddig. Próbaképp kitöröltem a kártya adatokat,majd újból beírtam,erre levontak tőlem 1 dollárt:D Befizetni azóta sem tudok,és mivel nem vagyok előfizető GM Ticketet sem tudok nyitni. Más utat pedig nem találtam a supporthoz. Valakinek valami tippje esetleg,hogy mi lehet ez? Köszi.
  • PiszkosFred
    #50001
    Nem nagyon lehet pedig. Van fizetos resze is a jateknak, illetve csak penzert elerheto tartalma, de azt azonnal eszreveszed, amikor keri a hitelkartya vagy timecard adatokat, es egy most kezdo jatekost nem nagyon fogja meghatni a tanulo idoszakban. Aztan majd fizet erte, ha ugy iteli meg, hogy megeri.
  • Mydgard
    #50000
    Koszi, egy havert erdekel a tema. Akkor valamit elbenazott.
  • PiszkosFred
    #49999
    1. https://account.swtor.com/signup
    2. letolt kliens
    3. belep jatek
    4. jatszik
    5. profit

    Se tobb, se kevesebb.
  • Mydgard
    #49998
    Udv, azt szeretnem megkerdezni, hogy most ingyenes a jatek vagy kell hozza meghivo? Key? Vagy full fizetos?
  • Nephin
    #49997
    Nyári tervek update
  • eXequtoR
    #49996
    Beszarok. VÉGRE! Tauntaun mount !
  • eXequtoR
    #49995
    Nu. Erenor elvileg megoldotta a video nézés problémát. +fent van meg1 boss.
  • Bhalage
    #49994
    itt cegnel nemlehet, majd otthon ranezek

    koszi a classokat
  • eXequtoR
    #49993
    Miért nem tudjátok megnézni? Mit ír ki? Tankok: Rukó(shadow), Semaphore(guardian) Melee: Kyronn + Molamoth(sentinel) Ranged: Kíz(commando), Ryndor(gunslinger) Healer: Rhienne(sage), Ibron(commando)
  • Bhalage
    #49992
    eleg jol hangzik , kivancsi leszek kit vagy mit szednek ezutan elo.
  • Bhalage
    #49991
    gratika!

    -nem tudom megnézni a videot atm.
    mondasz egy csapat összeállítást?
  • eXequtoR
    #49990
    Nem vesztes sokat, mivel a maki bealudt és nem töltött fel több videót az este.. a WH pedig ugyebár nagyon izgalmas fight. :) Elvileg a S&V killekről készültek és kész vannak, csak nem értem mire vár még Erenor, pedig azok sokkal érdekesebbek. Talán a DG az ami értelmes TFBbe.
  • gergod
    #49989
    Grats a title-hez... Valami miatt a videot nem lehet ipaden megnezni :(
  • eXequtoR
    #49988
    Nédda 2 új OPS jön októberbe ! Végre végetért a Dread Guardos story.
  • eXequtoR
    #49987
    Erenor elkezdte feltölteni a TFB nim videókat. Eddig csak az első van fent, raid után érkezik a többi.