60032
  • eXequtoR
    #50066
    Szóval beakartál fizetni egy szánalomszar játékot. Az indiaiak helyébe akik egy tál rizsért melóznak én is nagyívbe leszarom a pénzed !
  • HyperMonkey
    #50065
    nem is szánalmas már hanem felháborító. semelyik másik játéknál nem kell fizetni a supportért. az egész BW/EA/SWTOR egy nagy rakás szar. a kezdetektől ezerszámra vannak az ilyen gondok és nem oldják meg. és szándékosan hogy ezzel is le tudják nyúlni a játékosokat.

    ha már a játék annyira szar hogy nem fizetnek érte, akkor megpróbálnak így pénzhez jutni. aljas banda.
  • Kiriyama
    #50064
    Nekem ugyanez volt. Szánalmas a support:( Inkább nem játszom tovább.
  • HyperMonkey
    #50063
    Semmi nem segített, vettünk game time code-ot és azzal jó lett az előfizetés, de a rise of the hutt cartel-t nem tudtuk megvenni. Lehet azt máshonnan beszerezni mint az swtor.com oldalról? originen sincs.
  • Bandras DaSilva #50062
    Néha érdemes böngészőt váltani, ha esetleg melóhelyen próbáltad ott lehet le van tiltva, korlátozva van, szal érdemes otthonról is megpróbálni.

  • Bandras DaSilva #50061
    Úgy kell hívni, hogy nyomsz egy 00-t aztán 44-et (ez a uk hívószáma) aztán 20 3014 1826.

    A 20 elé nem kell a 0 ha külföldről hívod.
  • pxxl
    #50060
    Érdekel valakit az acc-om? Van rajta egy 54-es assa dps, meg egy 55-ös jugg tank. Ez már korrekt gearben van. 9 napig még sub, cartel coin az elfogyott :P
  • HyperMonkey
    #50059
    pontosan*
  • HyperMonkey
    #50058
    Ezt a számot adták meg:
    UK: (020) 3014 1826

    Ezt hogy kell pojtosna hívni? (sosem próbáltam még). Hogy kell bepötyögni?
  • PiszkosFred
    #50057
    Meg tavasz kornyeken ismerosom igy oldotta meg, amikor elhagyta a telefonjat valahol, rajta ezzel a mittomen milyen securiys cuccal. Ket perc se volt. Igaz, Svedbol telefonalt, de nem hiszem, hogy kulonbseget tenne az EU support.
  • HyperMonkey
    #50056
    A skype nem működik így. Ennyire szar szemét rendszer egyik játékban sincs, felháborító!!!
  • HyperMonkey
    #50055
    Elég undorító ez az egész dolog, főleg hogy preferredként nem is jár support. Haver accjáról írtam a ticketet.
  • PiszkosFred
    #50054
    Skype is mukodott regen ilyen esetre. Azzal probalkozz.
  • HyperMonkey
    #50053
    Jó estét... Volna itt egy érthetetlen cucc. Be akartam fizetni egy hónapra és ezt írta ki a honlap:

    An error has occurred while trying to process your request. Please, try again later. {0}

    Csináltam egy másik accountot, az F2P ugye, ott is be akartam fizetni és ugyanezt írta ki. Most akkor nem lehet befizetni, vagy ez megint a szokásos szarakodás?

    Az első account amin próbáltam befizetni, régen előfizetéses volt, majd egyszer csak nem vonta le és manuálisan se engedi a leírt hiba miatt. Megpróbáltuh haver kártyájáról, arról se engedte, de a sajátját arról a kártyáról engedte tehát a kártyával kinden rendben.

    Írtam a supportnak de automatikus válasz hogy hívjam fel őket. De most ez valami vicc hogy még a support sincs ingyen?
  • eXequtoR
    #50052
    "Nálunk az üres időkben dpselnek a healerek"

    Rofl. NiM SVbe van olyan hogy üres idő? :D Az esetek 50%ba Jézus healel minket, mert Hargék reszorszér imátkoznak ! :DD
  • Nephin
    #50051
    Érdekességek: pod racing? Revan-film?
  • Nephin
    #50050
    Srác, az egód a Holdat nyaldossa... :D Vicces figura vagy az übermensch-komplexusoddal, meg az úgynevezett "észérveiddel", hogy a tévedhetetlenségedbe vetett hitedet ne is említsem, de a témát nem te határozod meg. :D
  • PiszkosFred
    #50049
    "De ez nem jelenti azt, hogy nalam ugyesebb es jobb reflexszel rendelkezo emberek nem tudjak ugyanezt megoldani kattingatassal." :)
  • Plata
    #50048
    Én nem használtam healbotot wowban,de tudtam kattingattva hílelni.És jártam rendesen raidre klánnal.Nem volt rá panasz hogy lassú lennék vagy hasonló.
  • gergod
    #50047
    Es ha te repulni akarsz, leugrassz egy farol ahelyett, hogy repulore ulnel, mert ugye a farol leugras is repules...

    Na mindegy, terjunk inkabb vissza arra a temara, hogy hogyan kell a jatekba belepni, mert a klikk vs gombnyomasrol mar mindenki elmondta az esz erveit (ha voltak) vagy a hitet, es mar nem lehet mit hozzatenni.
  • Nephin
    #50046
    Te pedig csak magadat minősíted... nem bírsz valamit felfogni, vagy béna vagy hozzá, neked nem megy és ez azt jelenti, hogy nyilván hülyeség és olyan nincs is, mert nem illik bele a kis kockavilágodba. Gratula :D Nem tudok repülni, tehát a repülés lehetetlen, ugye? :D
  • gergod
    #50045
    valaha reg, egy messzi, messzi galaxisban... lehet, hogy van olyan ember :D
  • PiszkosFred
    #50044
    En ertem, sot, tudom, hogy sokkal egyszerubb, praktikusabb es talan gyorsabb is. Vilag eletemben csak targeteltem egerrel, minden masra ott volt a mastercar...gombok (illetve healbot a wowban). De ez nem jelenti azt, hogy nalam ugyesebb es jobb reflexszel rendelkezo emberek nem tudjak ugyanezt megoldani kattingatassal. Miert ne? Csak azert, mert az altalatok felallitott matematikai keplet (ido, egermozgas, stb. valtozokkal) nem azt hozza ki a legjobb megoldasnak? Hogy en buknek healerkent kattingatva, az hetszentseg, de masnak attol meg sikerulhet.
  • gergod
    #50043
    de ertsd meg, hogy storymodban (akar HM-ben is) csukva is lehet a szemed, mert 7 masik ember nelkuled is leviszi oket, itt arrol beszelunk, hogy mi az optimalis.

    Es igen, hiaba nem akarjak paran beismerni, de klikkelve jatszva, tovabb tart, nagyobbak a szunetek az ability-k kozt es van ahol ez ok, de van ahol nem eleg, mert minden mp szamit.
  • gergod
    #50042
    errol ennyit .. en vagyok az elitista hiperkocka, te meg csak nyomod a hulyesegeidet ezerrel.

    menjel autoversenyezni es told a kocsidat mert ugy is el lehet jutni a celig
  • Bandras DaSilva #50041
    Ez igaz.

    Amit én tapasztaltam az az, hogy pl. a tankommal viszont nem boldogulok csak gyorsbillentyűkkel. Ott egyáltalán nem megy a klikk. Legalábbis nekem.

    Csak azt szeretném ezzel mondani, hogy mindenkinek máshogy esik jól játszani bizonyos kasztokkal. Amíg elvégzik a dolgukat és jól csinálják azt, tök mindegy, hogy azt hogy érik el.
  • Nephin
    #50040
    Mert az elit kódex szerint akkor wipe, érted, ha mégsem, az csak illúzió :D Csak az egyetlen út az igaz, halleluja! :D :P
  • Nephin
    #50039
    Nálunk az üres időkben dpselnek a healerek :D
  • PiszkosFred
    #50038
    De ha a gyakorlatban mukodik, a boss doglik, a party/raid el es virul, akkor nem tok mind1? Mi van, ha valaki az orraval nyomogatja a klaviaturat? Ha mukodik a dolog akkor ki a fenet erdekel, hogy eri el? :)
  • picket
    #50037
    Tehát a healer mindig gcd-n van. Sosincs olyan eset, hogy van ugyan egy kis üres ideje, de hopp, valakinek le ment a hp-je, és gyorsan rá kéne váltani és gyógyítani / pajzsolni, különben meghal, és akkor jól jönne, ha nem arra menne el az idő, hogy az egérpointerrel poroszkál a képernyőjén. Nem világos számomra, hogy egy egyértelműen téves elméletet miért kell foggal-körömmel védeni.
  • Nephin
    #50036
    Kb. ennyi, ahogy Bandras mondja.

    Kedves Gergod, mivel most nem kell tankolnom, fókusz van bent, kivéve pl. a SaV-ben a városban, ahol shield, mert tankolom az egyik duót. FYI, mr. elitista hiperkocka... milyen alapon mondod meg, ki indul hendikeppel, hmm? :P :D Te nem tudsz úgy játszani, akkor nyilván más sem, oké. :D
  • Bandras DaSilva #50035
    Hát nekem gondom még ezzel nem volt. Hamarosan megpróbáljuk majd a nimet is guilddel, kíváncsi vagyok, hogy mennyire másabb.
  • gergod
    #50034
    Csak ez aoe healnel nem mindegy, hogy nyomod a gombot mihelyt lehet es mar be van celozva, hogy hova teszed, vagy meg utana kell keresgelned.

    Amugy tenlyeg nem baj, ha valaki klikkel, csak ne csodalkozzon, ha az end raidekben handicap-el indul.
  • Bandras DaSilva #50033
    Hát én csak op healerről tudnék nyilatkozni. klikkelgetek is meg gyorsbillentyűzök is, mikor-melyik esik jobban. Eddig nem volt gond a klikkeléssel sem. TFB SV HM lement már 8 -16ban is. NiM nem.

    Igazából van egy global cd ami amúgy is vmennyi idő és tök mindegy, hogy rögtön tudnád nyomni, nem engedi a rendszer ellőni azt a skillt és pont az alatt az idő alatt meg egérrel is odaérsz és kattintasz. Szal sztem nem olyan nagy dolog.

  • picket
    #50032
    Nevezz fantáziátlannak, de sehogy nem tudom elképzelni, hogy lehet kattintással olyan gyorsan healelni, mint gyorsbillentyűvel. Egyszerűen nem tudom elképzelni a szituációt, hogy egy gyakorlott gyorsbillentyűzőnek mi tartana annyi ideig, mint egy egérpointert mozgató healernek. És nem lenézni akarom, meg én nem is akarom megítélni, hogy ki ügyesebb, mert szerintem mindkettő típus jó játékosai jobbak nálam, de most komolyan, hogyan?
    Ha egérrel kiválasztot operation frame-ből a gyógyítandót, majd egérrel kattintasz a 4-5 gyógyító képesség egyikére, akkor eltelik t idő. Hogyan tud t-nél nagyobb idő eltelni, ha mondjuk a második mozdulat helyett gyorsbillentyűt nyomsz? (Figyeljük meg, hogy a hasznos gyógyító képességek száma nem nagyon haladja meg az átlagos ember egy kezén található ujjainak számát!) Ha esetleg az első mozdulat is megoldható gyorsbillentyűvel (target party member x, target focus), akkor még annyi idő sem telik el, amit az egérpointer mozgására kéne szánnod... Hogyan lenne az lehetséges, hogy mégis ugyanolyan gyors lesz aki klikkent, mint aki gyorsbillentyűzik?
  • gergod
    #50031
    HM tfb-t vagy sav-ot mar egyszer vegigvitted, vagy meg mindig shieldet hasznalsz dps-kent?
  • Nephin
    #50030
    Nincs igazad, de mindegy, éljen az alaptalan elitizmus. :P :D

    Exe: ha jó az a healer, akkor átmászol, ha rossz, akkor meg nem
  • eXequtoR
    #50029
    2 klikker healerrel nim SVbe az első bosson nem mászol át. Többiről ne is beszéljünk.
  • gergod
    #50028
    Dps meg csak-csak lehet klikker, de a healer semmikeppen ... Legalabbis hm-nim szinten.
  • Nephin
    #50027
    Megszokás kérdése. Hidd el, egy klikkernek a gombnyomogatás a rémálom és az a lassú. Persze van rossz játékos klikker és rossz játékos gombos is, de ez nem attól függ, hogyan süti el a skilljeit.