60032
  • FNightWalker
    #50146
    És mennyire időigényes a játék? munka mellett is játszható?
  • eXequtoR
    #50145
    A kezdeti balfaszkodás után a Bio most értelmes Nightmare contentet adott ki, a probléma annyi, hogy hard mode után ugyan oda kell visszamászni. Tény, hogy ég és föld a kül. 2 mode között, de egyeseknek ez zavaró lehet.

    Nem halott a játék. Nincs 7 millió játékos mint WoWba, de a serverek rendesen telítettek.

    Amennyiben nem érdekel raidelés akkor is eltudod foglalni magad pár hónapig a story questekkel, eventekkel, achizással stb.
  • Bandras DaSilva #50144
    Ja, több op mert toborrot kifelejtettem, ha van gree evnet akkor ott is van még egy extra...meg biztos kimaradt még pár dolog.
  • Bandras DaSilva #50143
    Szerintem az elején f2p-ként is simán elvagy. A gear amúgy is sokszor cserélődik, szal 50ig/55ig nem gáz. Utána már az hm, fpkhez meg az operationökhöz sztem kell unlock vagy jobb befizetni. Nem egy nagy összeg. sztem olyan 3-4k per hónap.

    Játék nem halott, bár sok játékost vesztett, de azért mindenhol van ember bőven.

    End game: hát vannak dailyk, aztán 50-55 között van 3 op, 55 után még 2, van egy rakat flashpoint, hamarosan majd jön még 2 op, szal azokkal el lehet lenni. Egy idő után azért unalmassá válhat.
  • FNightWalker
    #50142
    Köszönöm! Most van egy problémám... regisztráltam meg minden, megadtam az adatokat. Meg kellene erősítenem az E-mailemet de nem tudom, mert hibát ír rá: An error has occurred.
    Your email address could not be validated.
    Please check the URL and try again.
    Be sem tudok loginolni a launchernél hogy elkezdje a letöltést... csak áll, csak áll...
  • Bandras DaSilva #50141
    Ha f2p vagy akkor asszem lvl20on vagy 25ön lehet, előfizetőknek korábban. Benne lesz a megtanulható skillek között.
  • picket
    #50140
    lmgtfy
  • FNightWalker
    #50139
    Ha befizetek két hónapot, erre az időre feloldódik az összes korlát, ugye?
  • FNightWalker
    #50138
    illetve... azt szeretném még megtudni, mennyire agresszív az F2P rendszer? Tehát... nincs olyan hogy vérpistike megveszi a legjobb/legerősebb geart, ugye?
  • FNightWalker
    #50137
    Üdv.
    Ha elszeretném kezdeni a játékot, úgy hogy lehetőleg ne legyek nagyon lekorlátozva, körül-belül mennyit kellene a játékra költenem?
    Illetve igaz-e az hogy a játék - "Halott Játék?"... Mennyire kidolgozott az ENDGAME?
  • chris jericho
    #50136
    Sziasztok! Hogy tudom megtanulni a speeder vezetését?
  • MarkBlade
    #50135
    bocsánat prefered vagyok.. de így is kevés a tickethez..:S
  • MarkBlade
    #50134
    sziasztok! Szeretnék segítséget kérni. Rég nem játszottam kb 2-3 hónapja. és most belépek és azt látom hogy a karaktereim le vannak csupaszítva. 2db 50es volt. alap pvp settel ami a váltás után adtak már. Nincs egy fillér sem náluk. Gondoltam naivan felveszek egy tickettet de f2p nem tud ha jól tudom. Nem tudom hogy tudtak lerámolni mert a email címemre nem jött értesítő.. valami ötlet?
  • MerlinW
    #50133
    Értem, köszi.
  • Pacho
    #50132
    A 2 millió csak példa volt, nem tudom escrowban mennyi lehet, nekem eddig 2,9 millió volt a max ha jól emlékszem.
  • Pacho
    #50131
    Ha nem előfizetéses vagy, hanem fp2 akkor ugye le van korlátozva a nálad tartható kreditmennyiség. Preferrednél ez pl. 350k. Amit ezentúl gyűjtesz az egy escrow "számlára/keretbe" kerül. Így lehet nálad pl. 350k, valamint escrowban 2 millió. Ez utóbbihoz nem lehet hozzáférni. Ha a 350k-ból költesz mondjuk 300k-t egy Cartel Pack-ra, akkor lesz nálad 50k, +2 millió az escrowban. A 2 millióhoz csak úgy férhetsz hozzá ha előfizetsz, vagy ha veszel egy packot, aminek segítségével lehívhatsz belőle. A lehívott összeg egyből megjelenik nálad (tehát lesz pl. 350k+600k=950k költhető pénzed). De ehhez nem lehet hozzátenni, és a limit továbbra is 350k marad. Akkor jó ha nagyobb értékű itemet akarsz venni mint 350k.
  • eXequtoR
    #50130
    Mi a prob a daily zónával? Mass pvp, gyorsan kész és instából lehet basicet (h2) vagy kék repus tokent (hm) ütni. Inkább instázok egész nap mint még1x SX szintű daily kört kelljen futni...
  • MerlinW
    #50129
    Előfizus vagyok, de érdekelne, hogy működik ez a credit escrow? Veszek egy 600k-sat és utána mindig elérhető 600k+250k/350k? Vagy ez csak egy egyszeri kivételről szól?
  • MerlinW
    #50128
    Hát gyerekek, ez az új daily area egy vicc:) Jól megerőltették magukat a készítők ezzal a 4db ultra primitív quest-el:)
    A flashpointok meg.. hát.. szódával. De a szaturáció emelése 10-el az megy nekik:)
  • Nephin
    #50127
    Tökmindegy, mi a megkötés, ha cirka 15 perc alatt ki lehet iktatni a nagy részét és ebben már a GTN-es keresgélés és a kiválogatás is benne van.
  • gergod
    #50126
    50k ba kerul 50k-val megemelni...

    nem azt vitatom, hogy nem lehet sok munkaval kiiktatni a megkoteseket, hanem azt, hogy szerintem eleg durva megkotesei vannak. Es ez volt az eredeti kerdes.
  • Pacho
    #50125
    Credit escrow....
  • gergod
    #50124
    nekem nem is kell
  • gergod
    #50123
    es mennyi idobe tellik lvl-10-30 on 500K creditet kifarmolni? es ez meg csak egy unlock.

    arra jo az f2p, hogy jobbra-balra klikkelgess es raerezz a jatekra lvl10-15-ig, de utana szerintem mar nem jo.
  • eXequtoR
    #50122
    Guildtárs megveszi és 2 részletbe megadod neki.
  • gergod
    #50121
    te meg most preferred-rol beszelsz ami egy kicsit konnyebb azert.

    pl futni csak lvl15-tol lehet igazi f2p-kent... ami azert eleg nagy szivas. Valamint tradelni sem tud meg emailt kuldeni.`

    artifact equipment authorization a red eclipsen per pillanat a legolcsobb 484K... sok sikert, ha 250K a credit limited.

  • Nephin
    #50120
    Neked egyik sem.
  • Pacho
    #50119
    Múltkor csináltam egy karit - f2p preferred - egy pve eu szerveren, semmi legacy support, sem már más meglévő kari nem volt. Lvl 20-ra már megvolt a legacy name/title, character title, unify colors, hide head slot, mount, speeder piloting, lvl 30-ra artifact equipment, event equipment stb.
    Nem költöttem rá CC-t sem.
    Csak slicing....
    Nem túl nehéz azért.
  • gergod
    #50118
    dehogynem, azt kerdezte, hogy mennyire "agressziv" amit en ugy ertettem, hogy mennyire valos az, hogy f2p-kent ne szivjon tul sokat... hat egy atlagos f2p aki ma kezd eleg sokara erne el arra a szintre, hogy legyen eleg in game creeditje, hogy barmit is unlockoljon.

    Nephin melyik guild unlockolja az uj f2p-knek a dolgokat? Csinalnek par altot, jol fog jonni az ingyen penz....
  • Nephin
    #50117
    Csak egy normális klán kell és friss f2p-ként is meglesz neki minden lényeges, mint ahogy már többeknek.
  • PiszkosFred
    #50116
    De nem is "nehezsegrol" volt szo, hanem a "lehetosegrol" :)
  • gergod
    #50115
    azert egy friss f2p-kent eleg nehez in game creditbol unlockolni tul sok mindent...
  • eXequtoR
    #50114
    Amennyiben első körben csak a szintezés és a story érdekel, arra jó a f2p, viszont end gamehez erősen ajánlott a sub.
  • Nephin
    #50113
    Majdnem minden kiváltható ingame kreditért a GTN-ről.
  • FNightWalker
    #50112
    Üdv.
    Szeretném elkezdeni a játékot. Érdekelnének dolgok róla, mennyire agresszív az F2P modell? meg ilyenek.
  • gergod
    #50111
    hat az uj FP-k nem egy esseles-ek :) es hat a palya sem a legvaltozatosabb...

    viszont nagyon kellemes meglepetes, hogy a tauntaun mounthoz nem kell CC, hanem vagy mission utjan vagy siman megveheted.
  • eXequtoR
    #50110
    Új daily zónába mass pvp megy ! :) Mozdulni nem lehet a sithektől. Viszont instákba a bossok fixen dobnak 1-1 kék repus cuccot, szal kilehet grindelni.
  • gergod
    #50109
    Na kivancsi leszek az uj FP-kre
  • vader108
    #50108
    Több is el kéne. Bár azzal az lenne a probléma, hogy abból 35swtorra többi tanulásra és barátnőzésre menne xD
  • Nephin
    #50107
    Gree achievementek