60032
  • Plata
    #50186
    Ha lejár az előfizetés az unlockok újra eltűnnek,és prefered leszel,ami nem sokkal jobb mint F2P,csak egy hangyafingal.
  • Plata
    #50185
    Ha F2P játszol el sem tudod érni az End Game tartalmat,max 50-es szintű lehetsz,ha End Game tartalmat akarsz megveszed a kieget.De F2P és előfizető között ég és föld a különbség,ha van előfizud akkor a játék nagyon jó és élvezetes,ha lejár az előfizetés és prefered leszel már szopsz mint a torkosborz,F2P meg gyakorlatilag szopatás ezerrel.
  • roland4
    #50184
    Egyszeri fizetés vagy havi?
  • roland4
    #50183
    Leginkább nem is ez izgat, hanem amint írtátok hogy F2P-ben gyakorlatilag nincs end game.
  • Plata
    #50182
    Nagyon egyszerű,veszel előfizetést,és egyből minden unlockolva.De simán F2P accountal nem hiszem hogy lehetséges olyan egyszerűen,F2P acc,totál szopás,max 250 ezer pénzed lehet,amivel semmit sem fogsz tudni unlockolni.
  • gergod
    #50181
    kerdezd nephint, az o agymenese :)
  • Esmodeus
    #50180
    Hm, érdekelne hogyan :)
  • gergod
    #50179
    Pedig mindent 15 perc alatt unlockolni lehet, olyan mintha nem is lennenek megkotesek.
  • Esmodeus
    #50178
    Egy fontos kérdés lemaradt: Ugye nem Pay to Win ?
  • Esmodeus
    #50177
    ha megveszem a kiegészítőt jár hozzá 30 nap?
  • MerlinW
    #50176
    Játékbeli kreditet. Ha kell 3-nál több. De ismétlem semmi szükség többre. Azt a hármat amid van sem töltöd meg lvl50-ig.

    Egyébként ha veszel egyszer 1300Ft-ért Cartel Coint a weboldalon attól is prefered leszel véglegesen = 5 bar, 350k kreditlimit, korábban kapod a speeder rangot, + 1 crew skill, stb, stb.

    Ha pedig beleölsz 10-20-30 órát és azután sem ér meg neked a játék 1300Ft-ot, akkor valóban töröld a fenébe.
  • V43 1105
    #50175
    Mekiben ha nagy krumplit kérsz az is + pénz ..
  • roland4
    #50174
    Tetszik a játék nagyon, de így... + Action bar-ért kérnek pénzt??
  • MerlinW
    #50173
    Tégy, ahogy jónak látod. Mondjuk nem értem miért kezdtél egyáltalán bele, ha nem a sztori érdekel. A sztorihoz minden adott F2P-ként.
  • roland4
    #50172
    Értem köszi, törlöm is le
  • MerlinW
    #50171
    Mert F2P vagy. Vehetsz GTN-en unlock-ot jó drágán. Preferedként 5 jár, előfizetőként mind.
    Lvl 50-ig elég a 3 quckbar, utána pedig semmi értelme prefered alatt játszani. F2P-ként normális endgame sincs már.

    Meg kell venni a kiegészítőt és máris prefered leszel, fejlődhetsz 55-ig és megnyílik a normális endgame anyag.
  • roland4
    #50170
    + action bart miért nem tudok nyitni? (F2P) Inferface optionsba nem hozz be semmit ezzel kapcsolatban :/
  • MerlinW
    #50169
    Itt kapsz olcsóbban 2 hónapos gamecard-ot

    Red Eclipse-en vagyunk.
  • Nephin
    #50168
    Fent látod a linkeken a magyar klánokat és azt, hogy hol vannak.
  • Esmodeus
    #50167
    Játszottam vele két percet és úgy döntöttem előfizetek! :) Holnap már utalom is nekik a pénzt. A játék már most megfogott. :) A videók alapján is tetszett és most élőben még jobb. :)
    A Magyar PVP szerverre mentem, de gondolkodom azon hogy lehet váltanom kellene. Melyik szerveren van a legtöbb Magyar és kikhez lehet csatlakozni?
  • MarkBlade
    #50166
    Nem tudom. De tök más helyen voltak a karik mint ahogy hagytam és a kicsiknél nem változott..
  • PiszkosFred
    #50165
    Hat, Hoth-ra ne menj amig meg nem oldod, mert megfazik :)

    Egyebkent meg erdemes lenne felhivni oket (legalabb az eu supportot), ha ticket mar nem tudsz irni. Magatol nem fogod visszakapni a cuccaidat.

    Felve kerdezem, de nem lehet, hogy a server osszevonasok soran volt valami gixer, es ott tunt el a cucc, nem feltortek?
  • Bandras DaSilva #50164
    érdemes gyorsan egy pw resetet tolni, aztán mást nem nagyon tudsz. Írhatsz a supportnak, hogy mi történt és vagy meg tudják nézni vagy nem.

    Azért azt még érdemes megnézni.
  • MarkBlade
    #50163
    Tuti hogy valaki belenyult csak most nem tudom mit csináljak..
  • MarkBlade
    #50162
    Egyik pucér teljesen,még a companion is. A másiknak csak a fénykardja hiányzik. Összes pénz eltünt róluk. A kis karikhoz nem nyúltak. Nem vágom..
  • MerlinW
    #50161
    Security key-t felesleges aktiválni ha nem vagy előfizető. A tűzfalon pedig engedd ki a játékot, hátha az a gond. Mennie kell minden további nélkül.
  • MerlinW
    #50160
    - A játék jó, a játék casual, 100%-ig szinkronizált, sztori orientált (8 teljesen különböző történet), a max szint 55 jelenleg.
    - Farmolás nemigen van a játékban, csak közös "raid"-ekkel lehet normális ütemben fejlődni endgame-ben.
    - Állítólag 2 millió felett játszanak a játékkal, ami vagy igaz, vagy nem, a lényeg, hogy mindenhol találsz sok embert.
  • Bandras DaSilva #50159
    Hát sokan a sztori részét szeretik. Kapsz 4 sztorit az imp meg a rep oldalon is. Mindenkinek másik jön be, meg van akinek egyik sem. Sztem nem rosszak, de nem is kiemelkedően jók.

    A történet és a fejlődés eléggé lineáris, de van rengeteg quest meg mellékküldi, heroic, stb stb. Elsőre érdekesek, másodikra már kevésbé, aztán utána már inkább kihagynád az egészet.

    Van egy ilyen arcade jellegű űrhajós rész is, van aki szereti, van aki nem.

    Per pillanat 55 a max szint, de ahhoz már kell a kieg is. Nagy farmolás nem kell...bár egy idő után a flashpointok meg a opok is kicsit uncsivá válhatnak. Ha akarod, tolhatod a halom dailyt. Szokásos recept, tokenekt kapsz, ezeket beválthatod páncélra, fegyverre-erre-arra. Több tier van.

    Casualkodni van lehetőség ...főleg amíg a sztori tart. Max szinten már érdemes befektetni az unlockokba...ha raidelni is akarsz. KB ennyi.
  • Bandras DaSilva #50158
    Teljesen üres az inventoryd? se pénz se posztó? Esetleg bankban itt-ott nézted, hogy nem csak leraktad a ruhákat, stb és csak elfelejtetted?
  • MarkBlade
    #50157
    Hogy a francba tudnak úgy megtörni accot hogy nem küld levelet a postába?
  • PiszkosFred
    #50156
    Hat, azt majd 3-4 ev mulva tudjuk megmondani, hogy 80on milyen az elet :)
  • Esmodeus
    #50155
    Mesélnétek nekem egy kicsit a játékról? leginkább arról, hogy 80-on mennyire farmköteles a játék? illetve casualkodni van lehetőség?
  • Bandras DaSilva #50154
    Hát akkor tölétsd ki azokat is. ha jól emlékszem van egy pár lépés amit meg kell csinálni, elvileg mutatja is, hogy miket kell kötelezően megadni.

    nem hiszem, hogy olyan nagyon bonyolult lenne mert mindenki másnak sikerült. Próbáld meg még egyszer úgy, hogy végignézed az összes lépést.
  • Esmodeus
    #50153
    Már több mint félórája várok és még mindig nem történt semmi... hihetetlen :(
    Amúgy ebben a játékban sokat kell farmolni?
  • MerlinW
    #50152
    Várj. El fog kezdeni frissíteni egy idő után.
  • FNightWalker
    #50151
    Nem értem. Hozzáadtam az E-mail címememet, mindent beírtam... egyedül az előfizetési tervet meg a security részt nem töltöttem még ki. Mégsem tudom elindítani a játékt, mert amikor a launchernél megadom az adatokat... rákattintok hogy login: nem történik semmi. Segítsetek légy szíves.
  • FNightWalker
    #50150
    Sikerült megoldanom. Böngészővel volt probléma.
  • FNightWalker
    #50149
    Ezt nem értem, mindegyik E-mail címemre ezt íjra:
    An error has occurred.
    Your email address could not be validated.

    Please check the URL and try again.
    Mi ez?
  • FNightWalker
    #50148
    Én szívesen segítenék, de fogalmam sincs.
    Nekem meg az E-mail megerősítéssel van problémám.
  • MarkBlade
    #50147
    Erre senki semmi?