60032
  • Boszi90
    #50226
    ÉRtem, köszi :) És az a küldi kb hanyas szinten van?
  • eXequtoR
    #50225
    Em.. miután a fleetre kerülsz a küldi elküld a trainerekhez.. ebben a játékba a szádba köpnek, hogy nyálad legyen. Mindenhez küldetés vezet.
  • Nephin
    #50224
    A fleeten az egyik negyedben vannak a trainerek.
  • Esmodeus
    #50223
    Egyelőre még a Red Eclipsen vagyok. Beadtam a jelentkezésemet az Alliance of Hungary céghez. Jelenleg arra várok hogy elbírálják a jelentkezésemet.
  • Boszi90
    #50222
    Sziasztok!
    Nem rég kezdtem a játékot, egy lvl13-as sit Warriorom van, és azt szeretném kérdezni hogy a szakma kitanulást hol tudom megcsinálni? Kerestem, de sajnos sehol nem találtam róla hogy helyileg hol tanulható ki :( Ha valaki tudna segíteni azt megköszönném :)
    Ja és még valami, szokott valaki fentlenni a Tomb of Freedome szerver hungarian chat-én? Mert eddig senkit nem láttam ott. :S
  • Nephin
    #50221
    Tényleg, Esmodeus, végül melyik szervert és klánt választottad?
  • Nephin
    #50220
    Áruld el nekem, milyen klánban volt Esmodeus a kérdései időpontjában (azóta lehet, hogy van neki, nem tudom)? Ja, hogy semmilyenben? Mit is írtam? "Segítséggel és egy normális klánnal". Ahamm. Hát, kérlek, neked még az olvasás sem megy, van ez így, ha gondolod, keresek rá szakembert a neten, hogy segítsen.
  • gergod
    #50219
    Ha nem vetted volna eszre, a te szemelyeskedsz egyfolytaban, mindenfele neven nevezve engem.

    Jol hangzik, amit mondasz de megsem ajanlotta ezeket a segitsegeket es 15 perc alatt mindent feloldast senki sem Esmodeusnak, tehat amit mondasz az megint nem mas mint ures duma.

    Mindegy, meggyozni teged lehetetlen mert olvasas only uzemmodban vagy es csak a sajat velemnyed az egyetlen amit be tudsz fogadni.
  • MerlinW
    #50218
    Nem kell stresszelni, fénykardot kell dugni a seggibe, majd bekapcsolni... :)
  • eXequtoR
    #50217
    Asszem szerelmetes lettem.
  • Nephin
    #50216
    Nem is olyan kedves Mr. Önteltség. Még egyszer elmondom, hogy agyacskád azon csöppnyi része kapjon egy utolsó esélyt a befogadásra, amelyik nem önnön csodálatoddal van nonstop elfoglalva (bár nagy reményeim nincsenek).

    Segítséggel és egy normális klánnal bizony megvan minden fontos unlock pillanatok alatt, még akkor is, ha ez megoldhatatlan és felfoghatatlan rejtélyt jelent elitista, lootprostituált, besült áramköreidnek.

    Változtass a hangnemeden, vagy úgy repülsz a topikból, mintha tionese cuccokban vágnál neki egy dread guard harcnak, csak hogy olyan hasonlat legyen, amit felfogsz.
  • Esmodeus
    #50215
    Az lesz. :) Köszönöm szépen.
  • eXequtoR
    #50214
    Tomb of Freedon Nadd-on csinálj karaktert és keresd meg az Alliance of Hungary-t. Ők casual guild és felvesznek f2p játékost is. Ahogy hallom raidelnek és pvpznek is.
  • Bandras DaSilva #50213
    Kicsit túlkomplikálod ezt.

    kezdd el, csináljad, érezd jól magad. Ez a játék lényege. Azért kell a legtöbb helyre ts vagy vmi voicechat mert úgy a legkönnyebb a raideket csinálni. Sokszor kell pontosan időzíteni és nincs idő gépelgetni.

    De ez 50 től fogva érdekes. Addig nem. Addig úgy is szintezhetsz, hogy gyakorlatilag nem is groupolsz soha.

  • MerlinW
    #50212
    Én azt írtam, hogy nálunk mi a helyzet. Illetve azt hogy raid-en szükséges a kommunikáció, legalábbis addig amíg nem kisújjból rázod a dolgot (amihez kell jó pár hónap állandó tréning).

    Ahogy már ezerszer leírtuk, a játék lvl50-ig nagyrészt public-single player RPG. Ha elész magasabb szintet 40+, akkor már lesz értelme a guild-nek.
    De ha ennyire ezt akarod, vedd meg a kiegészítőt és meghívlak magunkhoz. +1 ember nem oszt nem szoroz. Ha nem kommunikálsz velünk, max nem viszünk magunkkal sehova. Ennyi.

    Kezd fárasztó lenni a dilemmázásod. Előtted ál minimum 100 órányi szintezés, hogy eldöntsd mit akarsz. 50-ig még előfizetned sem kell...

    Játssz vagy ne játssz, részemről téma lezárva.
  • Esmodeus
    #50211
    Eddig teljesen biztos voltam abba, hogy előfizetek. De mostanra már kevésbé vagyok ebbe.
    Itt mindegyik guild TS használatot kér? Oké, én szoktam használni, de nem mindig tudok élőhangon kommunikálni, ezért általában csak hallgatom azt mit beszélnek a többiek ill. mi az utasítás.
    WoW-ban is EVE-ben is elvoltam így.
    Olyan guild érdekelne, ahol lazábban fogják fel a dolgokat.
  • MerlinW
    #50210
    Pff... hasraütés szerűen és az ismert guildeket számításba véve... 1-2000 talán..
    De miután a birodalom és a lázadók nem érintkezhetnek, mindig csak a felével fogsz tudni beszélni.
  • Bandras DaSilva #50209
    Esetleg azt is megírhatnád, hogy melyik oldalon:)

    Amúgy bannerben infók alatt van pár.

    Rögtön f2pként nem biztos, hogy sokan felvesznek...

    Azt javasolnám, hogy keudj el játszani vele, nézd meg, hogy egyáltalán hosszabb távon is bejön-e, keress barátokat és amikor majd olyan 50 körül vagy, akkor lesz érdemes komolyabb guildet keresned. Addig bármilyen lvling guild jó.

  • Esmodeus
    #50208
    Oké, ha ez a helyzet... :) De akkor annyit mondjatok, körül-belül hány magyar játszik a Red Eclipsen?
  • MerlinW
    #50207
    Ahogy írtam privátban is, ez 22-es csapdája, mert normális guild-et csak előfizetőként de legalább preferedként fogsz találni. És nem lvl10 alatt :)

    Továbbá a normális guild-eknek van két alapkövetelményük, ami a Voip (teamspeak/mumble/ventri) kommunikáció és kiegészítő megléte.
  • Esmodeus
    #50206
    Üdv.
    Red Eclipse szerveren vagyok, tervezem az előrefizetést DE addig nem szeretném amíg nem találok egy guildet, amiről tudom azt hogy aktívak benne a játékosok, stb. Csak hogy tudjam van-e ilyen vagy halott minden Magyar Guild. Ha van ilyen, akkor előfizetek a játékra. HA nincs akkor tovább állok.
  • Tibbbor
    #50205
    Én is szeretem a dobozos játékok tartalmas kézikönyveit, de itt mindent megtalálsz a JÁTÉKON BELÜL írásos formában(Tutorial, háttértörténet, helyszínek, fontosabb NPC-k, stb.), ezen kívűl ott a Kódex, csak győzd végigolvasni!
  • Tibbbor
    #50204
    Igen, én is így csináltam anno.
  • Esmodeus
    #50203
    Ha GC-t veszek és azzal aktiválom az accountom, akkor is megkapom a kedvezményt a kiegészítőre?
  • MerlinW
    #50202
    Keresel itt vagy valahol egy megbízható embert, küldesz neki pénzt postán megadod neki az account hozzáférésedet és megveszi neked. barát, család, hozzátartozó még egyszerűbb. Én is megvehetem neked, ha szeretnéd, vettem már másoknak is.
  • Plata
    #50201
    Egyébként meg egész szép kis doboza van az alap játéknak.Bár a mellékelt két füzetecske elég vérszegény.Szeretem az olyan játékokat amikhez szép kis könyvecskét mellékelnek,bár mostanában ez ritka,egyik másik régebbi dobozos játékomhoz még egész tartalmas könyvet adtak.Nem is beszélve némelyik Complete Collection vagy Deluxe Edition-hoz kapott jóságokról.
  • Plata
    #50200
    Nincs bankkártyám,mert rühellem a bankokat.Esmodeus ha előfizetsz féláron veheted meg a kieget.
  • Esmodeus
    #50199
    Ha előfizetek, akkor felajánlja hogy megvehetem 2,500Ft-ért a kiegészítőt?
    Néztem ezt a Digital Upgrade-et is 990Ft-ért... megveszem ezt is :) Tetszik az a mount.
    Meg néztem a Security Key-t... bár azt írja hogy az Originről tudom megrendelni, de az Originen nincsen ilyen termék.
  • Esmodeus
    #50198
    Van olyan guild ami befogad új játékosokat is?
  • Esmodeus
    #50197
    Annyira megtetszett a játék hogy már ma elő is fizetek rá... meg megveszem mellé a kiegészítőt is :)
  • MerlinW
    #50196
    Mi a gond a kieg digitális vásárlásával? Remélem nem az, hogy nem dobozos:) A kieg lényege a 55-ös szint. Ott nyílik meg a lényegi endgame, az 55-ös operation-ök, eventek, flashpointok, gear-ek stb.
  • Plata
    #50195
    Én megvettem a játékot,vettem 2400 cartel coint,vettem előfizetést.A kieg nincs meg mert sajnos csak digitálisan vásárolható meg.F2P accountal kezdtem,de az számomra szívás volt ezért,fizettem elő vettem cc-t,előfizetéssel a játék számomra hihetetlenül élvezetes volt és jó.Amint több időm lesz játszani újra veszek 2 hónap előfizetést mert preferedként nem élvezem úgy a játékot.
  • MerlinW
    #50194
    Még ha ez erős túlzás is, tegyük hozzá, hogy 8 teljesen különböző sztori van a játékban, tehát ha úgy nézzük 8 Star Wars játékkal játszhatsz ingyen:)
  • MerlinW
    #50193
    Az legolcsóbb technika:

    lvl1 -> 50-ig 1300Ft-ért CC-t venni a preferedhez
    lvl50 -> egy hónap előfizu 4000Ft + kieg 2500Ft
    lvl50 -> lvl55 farmolni a kreditet és unlockolni az Artifact auth-ot, Section X-et, Crew skill-eket, (és amire szükséged van) bevásárolni operation weekly pass-ból, stb.

    Ez így összesen kb 8000Ft

    Lényeg, hogy aki játszik valamivel több száz órát és utána nem hajlandó kiadni érte egy játék árát (8-10k), az játsszon mással.

    Én speciel úgy csinálom, hogy 2-3 hónap prefered, 2-3 hónap előfizetés.
  • PiszkosFred
    #50192
    F2P arra jo, hogy megismerkedj a jatekkal, tobb tucat orat jatssz vele, ismerd meg a remek sztorikat, karaktereket, a vilagot, az iranyitast stb. Mindezt ingyen, nemi acc krealas es letoltes utan.

    Nem osztom Plata hangulatkelto velemenyet, hiszen a F2P statusszal is nagyon jol lehet szorakozni. Az mar mas kerdes, hogy a folyamatosan megfelelesi kenyszer alatt allo mmo jatekosoknak, akiknek a legtobb, a legszebb, a legnagyobb, stb. celjai vannak - lasd elotted szolot -, azok szamara az F2P es meg a preffered is "lofaszgagyifossemmirekellohulladek". De aki csak szorakozni akar, par hetig, honapig kikapcsolodni nyolc interaktiv es remek tortenettel, es nem celja instant megszerezni a legjobb cuccokat, stb, annak kivalo lehetoseg az F2P.
  • MerlinW
    #50191
    Nem, viszont ha előfizetsz egy hónapra, kapsz 30 napot, 500 cartel coin-t, és a kiegészítőt megkapod 2500Ft-ért.
  • MerlinW
    #50190
    Naaa prefered sokkal jobb, mint a F2P. Ha minden ki van unlockolva, preferedként szinte ugyanúgy lehet játszani, mint előfizetőként. 2-3 kényelmetlen dolog van, de együtt lehet élni velük, főleg, ha guild-ben vagy.
  • MerlinW
    #50189
    Kapsz ingyen egy jó RPG-t ~150-300 órányi tartalommal. Ha utána is játszani szeretnél, akkor fizetsz. Mégis mit vártál? Az a pár száz ember a szép kék szemedért dolgozott éveken át? Tegyük hozzá, hogy a játéktörténelem legdrágább játékán (~200 millió dollárt öltek a játékba).
  • roland4
    #50188
  • Plata
    #50187
    Ha F2P accod van,csak arra van lehetőséged hogy lvl 50-es szintre fejlődj a karaktereddel,és addig elvidd a történet szálat,utána törlöd a karit és kezdesz újat.