60032
  • eXequtoR
    #50306
    Ezzel.
  • calis
    #50305
    Egy újabb kezdő kérdés:
    Hogyan lehet DPS-t mérni swtorban?
  • Bandras DaSilva #50304
    Többféleképpen jutsz nyersanyaghoz.

    1., kiküldöd a companionokat. Ha felvetted a craft meg a gathering szakmát, akkor a recepteken meg tudod nézni, hogy az adott cucchoz mi kell. Ha megnézted, hogy mi kell hozzá, kiküldheted a companionokat. Látod, hogy pl. biochemical compund, vagy biochemical sample lesz amit majd kapsz a küldiből.

    Érdemes olyan küldikre küldeni amik bountiful vagy rich yieldet írnak. A küldi legalső sorában látod.

    ezek a küldik az elején nem tartanak sokáiog, kb 1 perc, aztán ahogy fejlődsz egyre hosszabbak lesznek.

    2., A másik út az, hogy ahogy lövöldözöd lefelé a mobokat, ha vmi állat és strong mob, akkor abból is ki tudsz szedni nyersanyagot. A kurzor ikonja megváltozik ha ráviszed a megölt állatra. Klikklesz egyet és vagy az embered vagy ha van veled companion, akkor az kiszedi belőle a cuccot.
  • eXequtoR
    #50303
    410nél adja szvsz első új receptet, addig régivel húzd.
  • calis
    #50302
    Egy gyors kérdésem lenne felétek:
    Cybertech-nél elértem a 405-ös szintet. Mivel lehet 450-ig felfejleszteni? Nem találok megfelelő guide-ot interneten, illetve a flottán lévő trainer se ad új recepteket.
  • Esmodeus
    #50301
    Jól hangzik. Köszi a választ.
  • PiszkosFred
    #50300
    A te esetedben a levadaszott elolenyekbol, kosza novenyekbol, esetleg biomasszakbol, stb - amit uton-utfelen talalsz - ossze tudsz szedni annyit, hogy nem lesz hova raknod a vegen. Vagy, fogod a tarsaidat, es oket kuldod el anyagra vadaszni.
  • Esmodeus
    #50299
    Biochem - Bioanalysis, Diplomacy.
    Szóval ugye van az alapszakma és van két ága. Az egyik a gathering (Bioanalysis) a másik pedig a craft missinök (Diplomacy)
    Az elsővel tisztában vagyok. Ha gyártani akarok valamit akkor ahhoz szükségem lesz a Bioanalys szakmámra. Ami nekem nem tiszta az az hogy: ebben a játékban hogyan lehet hozzájutni a nyersanyagokhoz? A Craft Missiönök segítségével?
  • Esmodeus
    #50298
    És ez hogyan működik? Úgy mint WoW-ba? Mapokon kell szednem a növényeket, stb? Van valahol részletes MAGYAR leírás?
  • Tibbbor
    #50297
    Ha már eldöntötted, milyen szakmát választasz, szvsz érdemes minél korábban elkezdeni, mivel idő kell hozzá, mire a maximális szinteket eléred, plusz a schematicokat is be kell közben szerezned.Persze ez csak az én tapasztalatom.
  • MerlinW
    #50296
    Miután elhagytad a kezdőbolygót, és eljutsz a fleet-re. Általában lvl10-11 körül történik ez meg.
  • Esmodeus
    #50295
    Hányas szinttől lehet szakmázni? vagy inkább 55. szinten van értelme?
  • Nephin
    #50294
    Elvileg holnap.
  • Bandras DaSilva #50293
    Biochem. Stimekre meg egyéb cuccokra mindig szükség van. Nem is olyan nehéz beszerezni az alapanyagokat. Sztem az jó indulásnak.

  • Esmodeus
    #50292
    Na nem egészen úgy rendezte el, ahogyan én szerettem volna :'D

    Biochem - Bioanalysis, Diplomacy
    Synthweaving - Archaeology, Underworld Trading
    Artifice - Archaeology, Treasure Hunting
  • Esmodeus
    #50291
    Üdv.
    Egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy:
    Szakma választás előtt állok... és mindenféleképpen olyan szakmát szeretnék választani amivel jól lehet keresni és amire mindig igény van a piacon. :)
    A három szakma közül melyiket válasszam?
    Biochem Artifice vagy Synthweaving
    Bioanalysis Archaelogy Archaelogy
    Diplomacy Treasure Hunting Underworld Trading
  • calis
    #50290
    Nekem nem tűnik annyira vészesnek a helyzet. Nem értem, hogy miért mondja, hogy nincs cc-je a bh-nak, amikor pedig van neki 1, illetve időnként lassítani tudja az ellent, magát meg gyorsítani.
    (Mondom én ezt lvl 42-esként, aki még nem látott rated meccset.)
  • Pacho
    #50289
    Van aki szerint dps merccel nem is érdemes ranked wz-be menni
  • calis
    #50288
    Rutinosabb pvp-sektől érdeklődnék, hogy BH mercenarynak (még csak lvl 42) arsenal vagy pyrotech jobb mostanság rated meccseken?
    Eddig arsenal voltam a nagyobb szintezés közbeni dps miatt, de kipróbáltam a pyrot. Eddig nem látok nagy különbséget, max többet tudok futni, de kevesebbet sebzek ha tömegharc van.
  • Pacho
    #50287
    Ma kezdődik az event?
  • Bandras DaSilva #50286
    Befizeted, megkapod a visszaigazoló mailt és aztán le is mondod az előfizetést, kiszeded a kártyaadatokat és onnantól nem vonja ha lejár az előfizu.
  • Pacho
    #50285
    Bizonyos achivementek teljesítése után kaphatsz cartel coint.
  • Pacho
    #50284
    Coruscanton, ill. Dromund Kaas-on van PVP vendor, ott tudsz venni lvl 20, ill. lvl 40-es pvp itemeket. A fleeten pedig a PVP vendornál fegyvereket.
  • gergod
    #50283
    grat, szep teljesitmeny!
  • PiciPanzer
    #50282
    Mire lehet, érdemes 525 CC-t elkölteni? Kezdő vagyok(lvl10), van amire érdemes már most költenem, vagy várjak vele?
  • Matusy
    #50281
    Ja illetve Cartel coint mi alapján kapok? Mert vhonnan szép lassan de gyűlik. Amikor elkezdtem 0 volt most meg már van 140.
  • Matusy
    #50280
    PvP-ből gyüjtött tokeneket csak lvl50-lvl55ös cuccokra lehet elkölteni? Nem találok sehol olyan vendort akinél kisebb szintű cuccok lennének.
    Hajós csatából kapott tokeneket hol tudom elkölteni?
  • MerlinW
    #50279
    Hogyne járna. A CC az előfizetésért jár, az tök mindegy hogyan fizetsz. Ha gamecard-ot veszel online, kapsz mail-ben egy lefotózott kódot, amit aztán a weboldalon redeem-elsz. Account -> Code Redemption menü.

    Lehet halmozni is, tehát ha azonnal beváltasz 2db 60 naposat (tegyük fel, mert éppen olcsó), akkor megkapod a 120 napot (amihez természetesen hozzáadódik a még hátralevő napjaid)
  • V43 1105
    #50278
    Természetesen le lehet. Többi oldalon is ugyanúgy jár a coin ha jól emlékszem
  • Esmodeus
    #50277
    Mert nem az én kártyámról tölteném... és nem szeretnék kellemetlenséget ebből kifolyólag.
  • Esmodeus
    #50276
    És ha onnan veszem ahol 5,600Ft... akkor is jár a Cartel Point?
    Egyébként ha az oldalról veszem... lehet valahogy kapcsolni hogy ne vonja le automatikusan a pénzt köv. hónapba?
  • eXequtoR
    #50275
    Dread Master Styrak NiM down. Esett mount és elvitte az emós tankunk. :(
  • MerlinW
    #50274
    Butaság az swtor.com-on venni az előfizut. Max a fél vagy egy éves éri meg.

    Itt most, 6400Ft a 60 napos Gamecard, ezzel a kuponkóddal: ALLKEY742331

    Itt pedig 5600Ft a 60 napos, ha éppen van raktáron - de hamar elkapkodják, (múlt héten is én vettem meg az utolsó hármat:)).

    Én is innen vettem tegnapelőtt, megbízható oldal.
  • Nephin
    #50273
    30 naponta automatikusan levonja a pénzt a kártyádról, a coinokat akkor kapod meg, ha beérkezett a befizetés.
  • Nephin
    #50272
    Holnap karbantartás
  • Esmodeus
    #50271
    Még abban az esetben is ha F2P vagyok és úgy fizetek be egy hónapra?
    Nekem ez a rész nem teljesen tiszta... ezt találtam a hivatalos oldalon.
    30 Days recurring subscription:
    Coins granted once payment is confirmed and game time is active.
    Coins rewarded: 500 every 30 days
    Your payment method will be charged every 30 days and your reward coins for that month will be added to your account as soon as possible after that.
  • Esmodeus
    #50270
    Köszi.
  • Plata
    #50269
    Egyből kapod.
  • Esmodeus
    #50268
    :) Figyelmetlen voltam. Oz eléggé szépen leírta nekem egy pár hozzászólással lejjebb hogyan is működik ez az egész. Viszont amit nem tudok még az az hogy ha előfizetek akkor megkapom egyből az 500 Cartel Pointot vagy majd csak szeptember elején?
  • Esmodeus
    #50267
    Üdv.
    Egy kérdés néztem a Cartel Marketet és találtam egy armort amit megszeretnék vásárolni. Na már most a Show Items-nél megtudom tekinteni a szett darabjait. Az itemek narancssárgák és tartozik hozzá stat is... és 1. szinttől tudom hordani... ezek nem cosmetic itemek? A Jedi Valiant Armorról van szó. Ha cosmetic itemek akkor hogyan tudom őket rátenni arra az armorra amit éppen viselek?