60032
  • calis
    #50386
    WoW-ban annó működött, nem egy csapat szedte össze a legjobb geart, hogy még több eséllyel menjenek a következőre. Másképp nem is lehet kiszedni a legmagasabb szintű felszerelést, vagy tévedek?
  • eXequtoR
    #50385
    Ranked WZ már akkor halott volt amikor kidobták. Összesen, ha 3-4 csapat játszott.. lehet sokat mondtam.
  • calis
    #50384
    Jah, hogy nem is lesz Rnked WZ 8v8ban. Hmm.
  • calis
    #50383
    "What about PvP post-2.4?"
    "Removing the F2P restriction for entering the Warzones"

    Végre némi jó hír a preferred játékosoknak, mint nekem :). Bár szvsz csak a heti 5db meccs korlátot veszik le, és rakját át majd az arénára, és nem a ranked warzone-t teszik elérhetővé mindenkinek, de így sem rossz.
  • Pacho
    #50382
    Aréna meccsek
  • Plata
    #50381
    Semmi,a pénzed nem veszik el és a ruha sem.Viszont előfizetősként a játék hihetetlenül élvezetes,és ha keveset is tudsz vele játszani,megfogja érni hidd el.Amint több időm lesz a játékra én is fizetek elő újra,mert tényleg oltári jó előfizetősként.
  • Matusy
    #50380
    This may be of help or not i had this issue when i first setup my card,

    first for most online stuff i set to Visa that's it, here i had to change to visa Delta (for debit card)

    after i had set that i hadn't realized it also reset the flaming expiry date once i realized i reset that and it went thru hope that may help?

    Még ezt találtam nem tudom milyen kártyád van. Erre elég sokan írták h segített nekik.
    Sokaknak az volt a probléma h pl Amerikai ott van a bank ott élt de aztán kiköltözött Európába.
    Szóval az accounthoz regisztrált címnek elvileg egyeznie kell a számlázási címmel meg az IP-vel. (Bár ezt mass effekthez írták de ott is ugyanez a gond.)
    A másik amit ajánlanak h a bankot hívd fel h miért utasítja el az átutalást. Vmi miatt néha biztonsági okokból letíltja az automata rendszer és ezt csak telefonon v személyesen tudod feloldani.
    Remélem vmelyik segített, ha nem marad a törlés vagy a gamecardos megoldás.
  • Esmodeus
    #50379
    Amúgy két kártyával is próbáltam, mindegyikre ugyanezzel a hibaüzenettel válaszolt a rendszer.
    Holnap megpróbálom aztán kiderül.
  • Esmodeus
    #50378
    Megpróbálom így, köszi.
    Biztos hogy van fedezet.
  • Matusy
    #50377
    Hívd fel holnap a bankot. Lehet h vmi miatt blokkolja az automata rendszer... elvileg bemegy hozzájuk a kérés csak vmi miatt nem tudják összehangolni. vmelyik fórumon írtak h pl régi címet adta meg ami akkor volt amikor a kártyát csinálta és azzal ment. Ellenőrizd le h az adatok jók-e. Ha ez sem segít más ötletem nincs. Fedezet biztos van? Vagy nincs korlát h naponta x átutalás?
  • Esmodeus
    #50376
    Az az érdekes hogy Cartel Coin-t tudtam venni...csak amit utána akartam azt már nem engedte.
  • PiciPanzer
    #50375
    Ha Rise Of The Hutt Cartel-t akarok venni subscriber kedvezménnyel(50%), azt csak a hivatalos oldalon tehetem meg? Sanos nem támogatja a bankkártyámat, legalább is előfizetni nem tudtam vele.
  • PiciPanzer
    #50374
    A legjobb, ha csinálsz egy paypal accot, a legtöbb bankkártyát támogatja és azzal fizetsz pl. MerlinW által linkelt oldalon. Én is ott vettem a 60 naposat.
  • MerlinW
    #50373
    Ne Originen vegye, hanem itt, ezzel a kuponnal: ALLKEY742331 (21.88€)
  • HyperMonkey
    #50372
    Havernak is ez van, hívjuk fel a supportot mert ezek a pénzéhes szemetek egy nyomorult supportot nem tudnak ingyen adni.

    Az előfizetéshez vegyél game cardot az originen.
  • PiszkosFred
    #50371
    Hat, ez alapjan sanszos, hogy nalad lesz a hiba, pontosabban a bankodnal.
  • Esmodeus
    #50370
    Ja...de! utoljára LOTRO-val sz***** ennyit.
  • Esmodeus
    #50369
    Bármit akarok venni ez a hiba...
    We're sorry, but we can't perform transactions to this credit card. Please load a different one.
  • Esmodeus
    #50368
    Nem sikerült.
    És már f***** ki van az egésszel. Támogatni szeretném ezt a ... csürhét és nem egyszerűen nem tudom mert bugos az egész szolgáltatás! Az a vicc hogy kora este sikerült Cartel Coin-t vennem elsőre! Tegnap pedig hibát írt rá. Annyit sikerült elérnem hogy hozzájutottam az 1050 CC-hez. Viszont előfizetni nem tudtam meg a Digital Upgrade Packet sem tudtam még megvenni. Várok holnapig ha nem lesz jó telibeszarom az egészet. Ennyit egy játéknál sem szoptam még az előfizetéssel... én tennék nekik szívességet avval hogy támogatom őket és ellehetetlenítik.
    Nem fogok utánuk telefonálgatni 5.000Ft/percdíjakért Amerikába. Sz*r EA.
  • Matusy
    #50367
    Azért azt megírhatná h sikerült-e megoldani a problémát. Ha igen akkor hogy? Ha esetleg később másnak is hasonló problémája lesz könnyebb legyen segíteni.
  • Nephin
    #50366
    Egymás ilyetén hangnemű froclizását privátban pls, köszi :)
  • Matusy
    #50365
    http://www.swtor.com/community/showthread.php?p=626884#post626884

    Tessék hátha segít... Ha tényleg ez a probléma és erre képtelen voltál rákeresni 24 óra alatt, komolyan megfontolom h talán mégis másik játékot kellene néznem...
  • Nephin
    #50364
    Nem azt kérdeztem, mid van... :D Próbáld Firefoxszal vagy Explorerrel.
  • PiszkosFred
    #50363
    Maradjon csak, de egyszerubb lenne a csaladi koltsegvetesbol megszoritani valahogy azt a vacak 3-4000 Ft kiadast, es mindjart boldog lenne mindenki.
  • Esmodeus
    #50362
    Szerintem megkönnyítenéd a dolgod egy avval ha keresnél egy másik játékot.
  • Esmodeus
    #50361
    Cartel Coint sikerült vennem... viszont a Digital Upgrade és az egy hónapos előfizetés már nem megy ugyanis erre a hibára hivatkozik.
  • Matusy
    #50360
    Nem, azt mondtam h a kettőt kombinálni kellene. Rengeteg ingame pénzzel is, illetve ha pl tudnék venni +5 űrcsatát teszem azt 1000 cartel coinért már vettem volna cartel coint h megvegyem ezt a lehetőséget. De ha 2 hónapig nem tudok játszani akkor mi lesz a karakterrel ami full artifactben van mondjuk 3 millióval a zsebében? Mert visszakerül F2P-be...
    Én nagyon szívesen áldoznék rá pénzt ha az úgy is maradna az accomon akármi történik...
    De így inkább azt látom h ha nem fizetek akkor szop.k...
  • Esmodeus
    #50359
    Új fent ezzel a hibával áll elő az oly kedves EA.
    We're sorry, but we can't perform transactions to this credit card. Please load a different one.
    Miről beszél?!
  • Esmodeus
    #50358
    Google Chrome
  • PiszkosFred
    #50357
    Ket dolog + egy

    1. Lecci hasznald a valasz gombot, mert nehez kovetni :)
    2. Tulbonyolitod a dolgot, mar-mar emoka szintre emelve a dolgot. Tenyleg azon a par ezer forinton mulik az egesz boldogsagod? Ertem en, hogy valsag van, meg devizahitel, de nem er meg annyit neked hetente par ora onfeledt kikapcsolodas, hogy kifizesd a par ezres havidijat? Moziba duplajert kapsz egy ZS kategorias filmet az asszonnyal/fiuddal, es meg akkor nem is ettetek.
    3. Amit irtal, az nem hoz penzt a fejlesztonek. Te a temenytelen - es felesleges ingame penzt akartad elkolteni unlockra, amit az ingyen jatszhato jatekkal szedtel ossze. Ezert a kovetkezo mondatod "Már ne haragudj de pont hogy ezért jött létre a micromanagement h az olyan emberek mint én is pénzt hozzanak a játékoknak." sajnos nem fedi a valosagot.

    Annyi sok a kesergo, meg folyamatosan Mohacsot kereso ember errefele, akinek semmi sem jo, mindenben csak a rosszat latja, mikozben vagy o irigyekedik valamire/kire vagy o ra irigy valaki, stb. Itt vagy te, megtalaltad azt a jatekot, amit szeretsz, a hobbidat amivel eltoltod a heti 5 oradat, es nem vagy hajlando raaldozni 2-3 ezer forintot? Valahol sajat magad ellen dolgozol... 2-3 ezer forint, ennyiert mar pofon se vagjak az embert egy uri tarsasagban.
  • Nephin
    #50356
    Másik böngésző?
  • Esmodeus
    #50355
    Én ennyit még nem szoptam egy játékkal sem! Akarok fizetni még egy hűnapot meg Cartel Coins-t venni és ba... be se lehet jelentkezni... okdáék szar EA
  • Matusy
    #50354
    Már ne haragudj de azért mert nincs több időm még nem élvezhetem másokkal való játékot? Mi a tököm a kettő közt az összefüggés? Te még nem érettségiztél le ugye?
    Ráadásul kíváncsi vagyok hogy a HC playerekből van-e több vagy a casualból vagy a kettő közti részből... Vajon ha a hozzám hasonló kaliberű emberek nem játszanának MMO-t hányan lennének a szervereken? -.-
    Már ne haragudj de pont hogy ezért jött létre a micromanagement h az olyan emberek mint én is pénzt hozzanak a játékoknak. Tudod a WoW nagy sikere után jött a nagy MMOdömping. Sok játék viszonylag szűk játékosállomány... Vhogy be kell csalni a casual játékosokat... De mindegy.
    Mindenesetre külön tapsvihar az intelligens hozzászólalásért...

    Nephin ez a rendszer viszont tetszetős. A kieget én is megveszem legkésőbb jövőhéten.
    Tomb of Freedon Nadd-on van olyan birodalmi klán akik bevesznek casual játékosokat is? 3an lennénk egyenlőre.
  • Nephin
    #50353
    Van nálunk egy srác, három napot dolgozik, hármat nem, így nem akar előfizetni. Egyedül a kiegért adott ki pénzt.

    Amikor játszik, naponta összeszed 300k-t teljesen lazán, ami szépen megy a klánbankba és felírjuk. Ha kell neki valami, szól, megvesszük a GTN-en, levonjuk a pénzt a "számlájáról" és kész. Mindene megvan, ha pvpzni akar, akkor arra kér passt, ha instázni, akkor arra stb., csupán ingame pénzből. Ennyi.

    Néhány másiknak megvettük a legfontosabbakat klánbankból.
  • Nephin
    #50352
    Próbáld másik böngészővel.
  • eXequtoR
    #50351
    Már ne haragudj, de heti 5 órába miért MMOzól? Nem az ilyen kaliberű emeberekre basznak ki milliókat a fejlesztésre.
  • Matusy
    #50350
    Baszus nem igaz h nem érted h nem az a lényeg h minden elérhető legyen ingyen HANEM h NE CSAK HAVIDÍJJAL meg ne csak IDŐKORLÁThoz kötve.
    Majd egyszer a napi5 óra game leredukálódik heti 5 órára megérted...
    Teszem azt azt mondom h tetszik és azt a heti 5 órát erre a játékra szánnám. Erre mondjuk forditanék is havi 1500-2000ft-ot h ezzel tudjak játszani. Amiből megveszem a kis pénzecskét amiből kilockolom amit nagyon szeretnék ÖRÖKRE...
    Nem 1 hétre nem 3 napra és nem 1 hónapra...
    Ne mond nekem h nem látod hol ebben nekik is az üzlet meg nekem is... Ezt kombinálhatják h nagyon sok játékpénzért is kiváltható lenne ezzel kivonnának egy csomó pénzt a játékból így nem értékelődne le minden a béka segge alá pl...
    Szóval lehetne ezt normálisan is csinálni.
  • Esmodeus
    #50349
    Az F2P nem minden esetben azt jelenti hogy teljesen ingyen játszható! Hanem hogy játszhatsz INGYEN! de bizonyos megkötésekkel... ahány F2P modellű játék ahány fajta megkötés.
  • Matusy
    #50348
    Na akkor elmondom mi a bajom. Tetszik a játék, de amikor indult egy f.s volt mert muszáj volt kiadni mert pénzpénzpénz.... Persze lehet mondani h sok évnyi munka etc... de kéremszépen ez egy szolgáltatásnak indult és átb...szták a fejünket.
    Most átették F2P-re ami becses dolog+ nagyon fontos h van játékos. Nem tudom h a játékosok hány% előfizető de szerintem a F2P egy elég szép szelete a játékos állománynak.
    De a F2P lényege az is lenne h a casual játékosokat is bevonzza akik nem játszanak annyit és néha ezt azt vesznek a mikromanagment részből. De itt nem ez van.
    5 PvP/hét nem tetszik vegyél hetijegyet v fizess elő... 250.000 max pénz VAGY fizess elő...
    Na nekem ezzel van a bajom. Miért nem tudok venni olyat h örökre kapok teszem azt mondjuk +100.000 vagy hogy +5 meccsel többet nyomjak.
    Nem vinnyogok csupán nem tetszik h nincs opcióm holott elvileg ez egy F2P játék. De mégsem. Még ha megveszem a kieget se javul sokat, mert ugyanúgy 5 meccsem lesz és 350.000 korlát a pénzemen. De mégis miért? A játékbeli pénzt pedig megint nincs semmi ami kivonja a játékból ergo mint mindig minden értékelődik szépen lefele...
    Ez is egy olyan dolog amit meg lehetne oldani... Csak sz.rnak bele.
    Én már casual játékos vagyok nagyon tetszik a játék élvezem is, de nem akarok előfizetni olyanért amit nem használok ki....
  • Bandras DaSilva #50347
    :D

    Kb. ugyanezt gondolom.