60032
  • Esmodeus
    #50426
    Azért mert adnak hozzá 30 napot + azt a packet amit megakartam venni. És így 3.300Ft-ért hozzájutnék ahhoz amihez 5.000-ért.
  • HyperMonkey
    #50425
    És kieget hogy szerezzen?
  • HyperMonkey
    #50424
    De azt minek vennéd meg? Lenne még1 sima swtor-od ugyanazon az accon amin nem tudsz befizetni.
  • darth devil
    #50423
    Vegyél már egy nyamvadt gc-t. Olcsóbban jössz ki mintha 2 hónapra előfizetnél a hivataloson. Tegnap is linkeltek neked egyet, itt egy másik pcgamesupply
    Először felhívnak adat egyeztetés miatt, majd 5 percen belül megkapod a kódot. Többször vettem már innen különböző gc-ket.
    Mondtak több alternatívát, ne hisztizz.
  • Matusy
    #50422
    Felesleges felhívni őket. Trillió poszt van h SEMMIT nem tudnak az ott dolgozók. Volt aki majd 40 percig várakozott h egyáltalán vkivel beszélni tudjon. Számold ki mennyibe kerülne az... Forumon is rengetegen írják a problémát. Amit leírtam onnan szemezgettem ki. Még próbáld meg h az accountodhoz hozzáadod azt a címet amihez a bankkártya van rendelve és próbálj meg úgy.
  • Esmodeus
    #50421
    STAR WARS™: THE OLD REPUBLIC™ DIGITAL DELUXE EDITION
    Most azon gondolkodom, HA ezt megveszem ez ad egy CD KEY-t, igaz?
    Azt az accountomon belül a Code Redemption-nál tudom hozzáadni az accountomhoz, nem?
  • Esmodeus
    #50420
    Nem ismerek senkit sem aki beszélne annyira angolul :/
  • HyperMonkey
    #50419
    Kérj meg egy havert akkor. De ne vásárolgass se CC-t se deluxe-ot se semmit. Ugyanígy beszophatod azzal is. Kérj meg egy havert vagy munkatársat hogy hívja fel és beszéljen a nevedben.
  • Esmodeus
    #50418
    Nem tudok annyira angolul szóval ez kilőve.
  • HyperMonkey
    #50417
    Ne vásárolgass össze-vissza ebben a helyzetben. Hívd fel őket mert egyszerűen NINCS más lehetőséged.
  • Esmodeus
    #50416
    Fasza :( Ha nem lehet hozzáadni ezt a vackot egy meglévő accounthoz akkor buktam 3.000Ft-t... köszönöm EA.
  • HyperMonkey
    #50415
    Nem tudom mennyire tudsz angolul de ha játszani akarsz hívd fel őket. De készülj rá hogy kb egy indiai vendégmunkás veszi fel és alig fogod érteni hogy mit mond.
  • HyperMonkey
    #50414
    Nem. Mi is erre gondoltunk haverral de nem lehet.
  • Esmodeus
    #50413
    Mert másik karakterrel ugye vettem 3.000Ft-ért CC-t... és ha nem tudok előfizetni akkor kénytelen vagyok megvenni ezt a kiadást az Originről.
    A CC-t valahogy/valamilyen módon át tudom adni az új accountomra?
  • Esmodeus
    #50412
    Nem tartalmazza...
    És egyébként a CC-t ebben át lehet adni másik játékosnak?
  • HyperMonkey
    #50411
    Szerintem nem. Az olyan mintha még egyszer megvennéd a játékot. De sztem az sem tartalmazza a kieget.
  • Esmodeus
    #50410
    Elnézést kérek a hangnemért, de iszonyatosan felhúzott ez az egész.
    Találtam az Originen egy Digital Deluxe Edition kiadást.
    Ha ezt megveszem megkapom a 30 napot és a Digital Starter Pack tartalmát. A kérdésem az hogy ezt egy meglévő accounthoz hozzá tudom adni?
  • HyperMonkey
    #50409
    Nem hiszem hogy ez a gond, mert haver előfizető volt végig egyszer csak nem vonta a havidíjat automatikusan. Be akarta fizetni manuálisan és ugyanaz van mint nálad, de nála 1 évig ment normálisan és nem változott semmit az adataiban. Náluk van a gond hidd el.
  • Plata
    #50408
    De attól hogy nem megy,még nem kell meghibbanni vagy felesleges és alpári hangú posztokkal bombázni a fórumot.
  • Esmodeus
    #50407
    Találtam Origin oldalon egy ilyen packet!
    Ez tartalmaz 30 napot meg a Digital Upgrade Pack tartalmát
    http://store2.origin.com/store/eaemea/en_IE/DisplayProductDetailsPage/productID.231265400
    Ezt hozzátudom adni az accountomhoz?
  • Esmodeus
    #50406
    Oké, akkor leírom.
    Az SWTOR.COM oldalon akarok vásárolni.
    Tegnap sikerült vennem 1050CC-t... azelőtt nem tudtam, mert hibára hivatkozott a szerverük.
    Tegnap a CC megvásárlása után szerettem volna vásárolni egy hónapos előfizetést illetve a Digital Upgrade Packet.
    De nem tudtam, mert a szerverük/vagy rendszerük egyfolytában hibára hivatkozott és hivatkozik most is.
    A kártyaadatoknál megadtam minden adatot majd rányomtam a CONTINUE gombra és egyből beadja az alábbi hibaüzenetet:
    We're sorry, but we can't perform transactions to this credit card. Please load a different one.
    Van amikor tovább enged de akkor is ugyanezt a hibát kapom a rendszertől:
    We're sorry, but we can't perform transactions to this credit card. Please load a different one.
    Van egy kártyám az ERSTE ill. K&H banknál is... egyikkel sem működik.
    Lehet az a probléma hogy az accounthoz nem adtam hozzá bankkártyát? vagy esetleg az hogy nem adtam meg a lakhely címemet a beállításoknál? Próbáltam másik böngészővel, másik gépen nem működött. Volt egy leírás miszerint Firfox/Internet Explorerrel kell megpróbálni... de előtte törölni a Cookiekat az is megvolt... úgysem volt jó.
  • HyperMonkey
    #50405
    Igaz, de én csak segíteni akartam. Én már kiszálltam ebből az említett okok miatt. Rettenetes a support, és tényleg szar a rendszerük és még csak segíteni sem akarnak ingyen. Emlékezz mi volt az indulásnál, hát nem sokat javult a randszer. Nem hinném hogy user error mert ha én befizettem anno magamnak, a haverét meg ugyanazzal az adatokkal / kártyával nem tudtam akkor ott van a gond, csak nem ismerik el és nem akarnak segíteni. Ami szemét dolog pl hogy haver preferred volt és volt gondja, és preferredként nem lehet ticketet írni (!!!) csak előfizetőként. Na ha ez nem aljasság akkor semmi.
  • PiszkosFred
    #50404
    Vilagos, de attol nem lesz hamarabb kesz, vagy nem javul meg, ha csinaltok 10-20 posztot egy magyar forumon, es amely postokat a stilus miatt majd Nephinnek kell torolnie.

    Nem lenne egyszerubb, ha leirna pontosan a kollega, lepesrol lepesre, hogy milyen weboldalon, mit akart venni, esetleg melyik bankhoz tartozik, stb. Hamarabb kiderulne, hogy hol a hiba, es neadj'sten meg lehet, hogy tippet is lehetne adni a megoldasra. Mert abban az esetben, ha a rendszer mukodik (te irtad, hogy neked sikerul), akkor meg mindig meg van ra az esely, hogy user error (is) kozrejatszhat a dolog ilyeten alakulasaban.
  • oz
    #50403
    Csak nem kapunk egy új huttball pályát is? Süti.
  • Esmodeus
    #50402
    Felnéztem az Origin oldalára... ott találtam egy ilyet:
    http://store2.origin.com/store/eaemea/en_IE/DisplayProductDetailsPage/productID.231263100
    ha ezt megveszem akkor is kapok 500CC-t ? + ezt hozzá lehet adni egy már meglévő accunthoz?
  • HyperMonkey
    #50401
    De van oka idegeskedni mert ezek a pénzéhes szemetek nem ismerik el hogy náluk van a gond, és nem fognak semmit sem csinálni. A kieget meg csak bankkártyával lehet megvenni, sehogy máshogy.
  • Esmodeus
    #50400
    Könnyű azt mondani hogy ne idegeskedjen az ember. Nem idegeskednék ha a CC-t nem tudtam volna megvenni. A többit miért nem tudom ha azt megtudtam? Ezért idegeskedem...
  • calis
    #50399
    Mivel nem rég még 10-es szintű lehettél, így ne idegeskedj azon, hogy nem tudsz előfizetni, mert gyakorlatilag semmivel nem leszel előrébb. Szintezd fel a karaktered, és akkor már ráérsz aggódni ha nem megy.
  • MerlinW
    #50398
    GC-t miért nem veszel? Mert olcsóbb?
  • Esmodeus
    #50397
    Bezzeg a 3.000Ft-t levonták egyből A CC-ért.
  • HyperMonkey
    #50396
    Igen, egyszerűen felháborító amit művelnek.
  • Esmodeus
    #50395
    Akkor kapják be a faszomat. Csóró gecik.
  • HyperMonkey
    #50394
    Én írtam nekik hogy megvettem a játékot, előfizető vagyok legyenek szívesek ingyen segíteni. Azt írták hogy nem, hívjam fel őket csak úgy segítenek.

    Tehát ha nem hívod fel őket baszhatod az egészet.
  • Esmodeus
    #50393
    És akkor most mégis mi a f******* csináljak? előfizetni nem tudok, nem tudom megvenni azt a sz**** packot sem. GC-t nem fogok venni, felhívni nem fogom őket. És az az érdekes hogy amikor CC-t akartam venni azt engedte ment minden. Most meg nem? Ennyire szar ez az EA/BW?
  • Esmodeus
    #50392
    És tényleg nem a bankkal van a gond... mert másnál működik.
  • HyperMonkey
    #50391
    Nem a bankjával van a gond, mert én a sajátomat be tudtam fizetni a kártyámmal, de a havernak nem tudtam, pedig ott is az én kártyámat használtam. Náluk van a hiba ahogy azt már megszokhattuk.
  • Esmodeus
    #50390
    F***** ebbe a sz** cégbe.
    G*** EA... egyszer lehet vásárolni a honlapjukon egyszer pedig NEM. Szánalom elmehetnek a k**** anyjukba úgy ahogy vannak. Szánalmas sz*r cég.
    Tegnap sikerült a tranzakció amikor CC-t vásároltam... utána az előfizetés már nem működött és még azt a sz**** Digital Upgrade Packet sem tudom megvenni. Egyfolytában hibát ír... nem tudok előfizetni nem tudok venni semmit. Kidobtam 3.000Ft-t szaros CC-re hogy megvegyem azt a ***** cosmetic armort az előfizetés mellé... támogatni akarom ezeket a sz*r f****a-akat de még azt sem lehet mert annyira szar az egész rendszer.
    Elegem van... csesszék meg a sz**** cégüket meg játékukat....
  • MrStokes
    #50389
    8v8 ranked-et sztem senki nem fogja megsiratni, tenyleg nem sok ertelme volt.

    A ranked arena jutalmazasara leszek meg kivancsi, mert oda azert valami nem artana. Talan nem is erosebb gear kellene, hanem inkabb valami egyedi kinezet vagy mount vagy ilyesmi jarhatna a legjobbaknak, illetve lehetnenek savosan is rewardok.

    Esetleg valamilyen formaban a pvp rangok, vagy azok kozul a nivosabbak meglatszodhatnanak valamifele modon a karaktereken.
  • MrStokes
    #50388
    Wow, el sem hiszem, vegre valami ertelmes rendszer, igy elolvasva eleg igeretesnek tunik.

    Kulon dicseret nekik, hogy hajlandoak voltak a ranked arenaknal a solo es group queue-kat szetvalasztani, valamint, hogy solo queue-nal gondoltak a a szerepkorok balanszolasara a ket csapatnal.

    Oszinten szolva nagyon meglepodtem, regota nem lattuk a sracokat ilyen es ehhez hasonlo ertelmes donteseket hozni.
  • Pacho
    #50387
    Mondjuk ez akár azt is jelentheti, hogy ezentúl nem kapsz kevesebb valort/xp-t/pénzt de ugyanúgy csak 5ször mehetsz.