60032
  • gergod
    #50466
    Van valahol tobb info? Az also map eleg kicsinek tunik.
  • PiciPanzer
    #50465
    Ok, köszi!
  • eXequtoR
    #50464
    Új raidek térképei:


  • eXequtoR
    #50463
    Google a barátod, ha nem találsz akkor nincs.
  • Esmodeus
    #50462
    Van-e valamilyen leírás Ven Zallow-ról? Sajnos csak angol leírásokat találtam azokat meg nem nagyon értem :(
  • gergod
    #50461
    bioware megint alkotott... a white scelence armor bebugosodott, nem tudom hordani az uj patch utan.. es amint latom sok mas embernek is hibas a gear ... he egy valamelyik idiota teszteruk belepett volna a jatekba rogton lattak volna, hogy szar a patch... de nem :)
  • oz
    #50460
    A Mend Wound mindenképpen kellene, a Restoration nélküle nem szed le minden negatív cuccot. Plussz a költségét is csökkenti, és gyógyít is egy kicsit, nagyon effektív kis heal lesz belőle. A hozzá kellő skill pont megtakarítható a Humility-n, ami szerintem szükségtelen.
  • Nephin
    #50459
    Holnap karbantartás
  • PiciPanzer
    #50458
    Nemrég kezdem a játékot, egyenlőre egy healer sage a terv.
    Ez jó build lesz neki?
    Vélemények, javaslatok?
  • Nephin
    #50457
    Vagy nagyon terhelt a karmád, vagy valamit nagyon rosszul csinálsz...
  • Esmodeus
    #50456
    Én ezt nem értem, tegnap még játszottam az SW:TOR-al most beakarok lépni és az egészet leakarja tölteni újból.
  • Nephin
    #50455
    Ajándék pet?
  • Matusy
    #50454
    Vhogy nem lehet repairt nyomni? Vagy az egészet újra kell ilyenkor telepíteni?
  • Matusy
    #50453
    Vmit pachelt a játék és azóta nincs az embereknek lába. Vki találkozott már ilyennel? Van vmi ötlet hogy kéne megfixálni? A grafikai beállítások maradtak mint ami eddig volt. Legalábbis nem látok semmi kirívót ami állítódott volna.
  • eXequtoR
    #50452
    Én a Dread Master-ben reménykedem! :)
  • gergod
    #50451
    Es vajon az uj NiM title az lesz, hogy XY, who bars theway? :D
  • eXequtoR
    #50450
    Még nem. :) Viszont menni kéne tesztelni új raidet !
  • Nephin
    #50449
    Csak nem tesztelsz? :)

    2.4-es PvP magyarul, akinek így szerencsésebb
  • eXequtoR
    #50448
  • eXequtoR
    #50447
  • Esmodeus
    #50446
    Oké, kész. Végre megvan.
  • picket
    #50445
    Ha tudnánk is, biztosan nem árulnánk el neked, mert szeretnénk látni, ahogy még 2-300-szor megkérdezed.

  • Esmodeus
    #50444
    Ha megveszem a Digital Deluxe Edition-t akkor elvileg kapnom kell E-mailben egy Serial-t... azzal lehet talán mergelni?
  • MerlinW
    #50443
    Megjegyzem már most prefered vagy, én anno így játszottam lvl55-ig. Preferedként pedig kettő darab komolyabb korlátozás van (egyszerre egy dolgot gyárthatsz, illetve a 350k-s limit, ami áthidalható guild segítséggel, vagy escrow-val). Mindkettőt csak endgame-ben fogod zavarónak találni... Minden más korlátozást fel tudsz oldani játékbeli kredittel (amelyek szintén csak lvl50 után fognak számítani, vagyis több száz óra játék után).
  • Esmodeus
    #50442
    Szeretnék mindenféleképpen egy hónapot befizetni. Idegesítenek a korlátozások.
    http://store2.origin.com/store/eaemea/en_IE/DisplayProductDetailsPage/productID.231265400
    Ezt a csomagot hozzátudom adni a már meglévő accountomhoz? Erre válaszoljon valaki.
  • MerlinW
    #50441
    A megoldás: játssz. Majd vásárolsz, ha közeledsz a végéhez. Azt sem tudod még, hogy akarsz-e játszani a játékkal a vége után. A starter pack elemeit pedig kreditből is meg tudod majd venni, szóval tök felesleges költeni rá. Túl sokat agyalsz. Veszel GC-t, és játszol.
  • Esmodeus
    #50440
    Nem hiszem el hogy már három napja nem találom a megoldást.
  • Esmodeus
    #50439
    Igen
  • Pacho
    #50438
    Dombornyomott kártya?
  • Esmodeus
    #50437
    És PayPalal hogyan tudok fizetni? Csak Visa meg Mastercard.... azaz cska bankkártyás megoldás van :=
  • Esmodeus
    #50436
    Hm :) Lehet az lesz.
  • HyperMonkey
    #50435
    Csinálj egy paypal accot és próbáld meg azzal.
  • Esmodeus
    #50434
    Vicc. Csak egy kártyát akartam hozzáadni az accounthoz és ugyanúgy bankkártyára hivatkozik.
  • HyperMonkey
    #50433
    Én sajna nem tudom, már kiszálltam az egészből a BW/EA faszságai miatt.
  • Esmodeus
    #50432
    Valaki válaszolna a kérdésemre?:)
  • Matusy
    #50431
    2011-ben kezdődött a bankkártyás probléma... Most 2013 van és nem sikerült megoldaniuk... Nemhiszem h lvl50re csak úgy megjavul.
  • HyperMonkey
    #50430
    Ha az accountjával van baj akkor mindegy milyen fizető móddal próbálkozik, havernál is ez volt, jópár félét kipróbáltunk és nem működött.
  • darth devil
    #50429
    Vagy csinál egy paypal számlát, és azzal megoldja. Régen vettem a kieget, de bizots lehet azzal is fizetni.
  • Esmodeus
    #50428
    Valaki aki ért hozzá, válaszolna a hozzászólásomra?
    #50421
  • darth devil
    #50427
    Most kezdte, mire 50 lesz, van esély h megoldódik a bankkártyás mizéria.