60020
  • Plata
    #59099
    ÁÁÁ,dehogy,a vörösbőrű.A kék fénykardos pasit a légzsilipből mentettem ki.
    Épp meg akarta nézni hogy kint hideg van-e.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.01.12. 01:48:45
  • Orbancapitan
    #59098
    ki? az a magas jó kiállású jedi lovag kék fénykarddal? :D
  • Plata
    #59097
    Ha veszek egy hajót starfighterben akkor az legacy wide,vagy karinként 1400 CC?
  • Plata
    #59096
    Klassz,a Heti szezon küldik közt van wars upplies küldi.
    Bár a szezont már vagy egy hónapja teljesítettem,de hátha felmegy az áruk GTN-en,van elkészítve vagy 60-70 darab talán.
    Ha nem lettem volna lusta mostanában lenne több is.
    De mióta 10 karival tolom a heti conquestet nem sok időm maradt a craftolásra.
    Supplying the War Effort :Assemble materials into any of the following War Supplies: Infantry Supply Kits, Starship Weapons, Armored Vehicles, Crystal Capacitors, or a Holocron of Strategy, then assemble an Invasion Force
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.01.10. 09:21:44
  • Plata
    #59095
    Nekem ő a kedvenc Jedi lovagom.

  • Plata
    #59094
    Nekem is van sok jedi és sith,de van csempészem is jó pár,pár BH pár agent és egykét trooper.
    A kedvencem egy jedi knight,aki igazából sith sorci,ráadásul sith pureblood.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.01.10. 08:34:21
  • Plata
    #59092
    Trooper/BH.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.01.10. 08:02:44
  • pajer_csaba
    #59092
    Én pont ellenkezőleg, kifejezetten Erő-használós vagyok: van két BH-m, egy agentem, meg egy trooperem. Ezekre jut további 25 Jedi és Sith kari. És ez csak az ejrópai szerver... XD
  • Orbancapitan
    #59091
    khm szexi sith
  • Plata
    #59090
    Nézd fel adtam a karimra a szettet,viselte is,utána át pakoltam a társamra.


    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.01.10. 00:55:49
  • Plata
    #59089
    Kár,mert ezek a dolgok érdekelnének.
    Sajnos abszolút nincs gonosz sith warrim,egy jó sith warrim van aki 80-as,de az Twilek jedi sage.Na és jó.Van még egy sith warrim,de nem tudom hanyas.Feladtam mert az régi sith warri,de nem tudtam felhúzni max szintre mert a sith warri és a jedi knight stílus nem nekem való.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.01.09. 22:42:33
  • pajer_csaba
    #59088
    Szerintem abszolút teljes összefoglaló nincs. Én főleg az swtor spy-t (küldikhez és datacronokhoz) és a vulkk-ot (gearekhez, statokhoz, rotákhoz) szoktam használni. Népszerű még Swtorista is, aki cuki, de 90%-ban általános infókat ad, legyen szó a videóiról, vagy a honlapjáról. Sok olyan helyzet van, hogy látsz egy random neveesített NPC-t a mezőn, és csak a 143. gugli találaton lesz róla infó, hogy mit hogyan kell. Vagy esetleg itt megkérdezed és egy-két veterán játékos talán emlékszik. Az SWTOR világa iszonyatosan nagy, ezért is tűnnek kicsit silánynak, sótlannak az új kontentek, mert csak a sztorit meg a mechanikát (gearek, statok) viszik tovább (már amennyire), de igazán a játék világát nem bővítik úgy, mint az elején.
  • Plata
    #59087
    Kíváncsi lennék hány ilyen rejtett dolog van.
    Nincs ez valami honlapon le írva?
  • Plata
    #59086
    LOL.
  • pajer_csaba
    #59085
    Plata részére (meg akit érdekel):

    Sith Warrior threesome ;-)

    1., Legyen egy férfi karid amivel a Sith Warrior storyt csinálod (a tényleges class mindegy).
    2., Szerezd meg Vette-t.
    3., Csináld tovább a story-t.
    4., Kezd el a románcot Vette-vel.
    5., Szerezd meg Jaesa Willsaam-et. (Figyelem! Csak Dark Side-os Jaesa-val működik, a Ligth Side-os Jaesa-val egyáltalán nem lehet románcolni.)
    7., Semmilyen körülmények között se beszélj Jaesa-val!
    8., Vidd végig a románcot Vette-vel - ez nagyjából egybe esik a fő story jó részének végével.
    9., Most már beszélhetsz Jaesa-val. Vidd végig a románcot vele is.
    10., Amikor Vette felteszi a nagy kérdést, válaszd mindkettőt. Vette megsértődik.
    11., Kapsz majd egy levelet, amiben Vette meggondolja magát, és belemegy az édeshármasba.

    Enjoy. :D
  • Plata
    #59084
    Teljesen jól működik.
    Most értem vissza sztoriból a flottára,kipróbáltam,companionra rádobom a hólabdát arra ágyú és adja.
  • Plata
    #59083
    Van ágyúm és azt vettem észre ha játékoson van hógolyó néha akkor is dob ágyú.
  • gunji
    #59082
    Akinek van snowball cannon-ja és még holnap szeretne hógolyózni: azt figyeltem meg, hogy ha egy npc-t először kézzel, majd canonnal dobok meg, akkor észrevehető százalékban ad dobozt.
  • Plata
    #59081
    Dramatic extrovert,egyébként sok Fp is bugos,most mandalorian raideren a lift nem vitt le,a csapat felét levitte a másik fele a levegőben maradt,én is,ott áltam és ugráltam,de akkor sem ment le.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.01.08. 00:21:47
  • gunji
    #59080
    Esetleg egy relog, de bugnak néz ki. Fórumon a ticketet javasolták (játékban a ?).
    Nem ezek közül valamelyik:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Dark initiate's Robes
    Redeemer's Harness
    Saberist's Body armor
    Wayfarer's Robe
    CZ-5 Armored Assault HArness
    MA-35 Forward Ops Chestplate
    Street Slicer's Longcoat
    Outrider's Flight Jacket
    Dire taskmaster's Robe
    Honored Master's vestiments
    Dire Overlord's vestiments
    Honored Champion's robes
    Dire Warmasters Body Armor
    Honored Saberist's Harness
    Dire Eliminator's Chestguard
    Honored Adept's Shroud
    Guard Captain's chestplate
    MA-52 Med-Tech chestplate
    CZ-27K stealth ops suit
    Emergency rEsponder's overcoat
    CZ-18K Avalanche Chestplate
    MA-52 Overwatch chestplate
    Investigator's Armor
    Noble Commander's Armor Set
    Destroyer Set
    Pathfinder's Armor Set
    CZ-13K Guerrilla Armor Set
    MA-44 Combat Armor Set
    Outlaw's Armor Set
    X-3 Techmaster Armor Set
  • Plata
    #59079
    Mindre bound és mind a hét megvan.
  • gunji
    #59078
    Ha mindegyik darabot a szettnek ráadtad a karakterre, akkor annak jónak kellene lennie.
    És mindegyik darabnál azt írja, hogy 'bound' (a 'binds on equip' helyett)?
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2023.01.07. 22:31:25
  • Plata
    #59077
    Vettem egy szettet,az egész szett meg van.
    A karimra outfitter-ben rá is adtam a szettet.
    Az egész szettet meg vettem még sem került be collections-ba.
    Mit csináltam rosszul?
  • Plata
    #59076
    Nekem a random flashpointot is beszámolta.
    Hetente legalább 10 karival megszerzem a 100k conquestet,hogy húzzam a guildot.
    Egyedül nem könnyű.
    Tegnap jött a hetedik kari,ami csempész,fp küldit beszámolta vele.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.01.06. 17:07:59
  • gunji
    #59075
    A 'Complete Missions as a Smuggler or a Bounty Hunter Origin'-re elfogadja a smugglerként/bh-ként a hógolyózásért kapott dobozt/dekorációt, minden egyes külön doboz/deko külön +1 küldetést ér.
  • Plata
    #59074
    Úgy látom egyeseknek nem tetszik a pvp átalakítása.
    Flottán craftolgattam közben látom cseten megy a hiszti.
    Két játékos azon rinyált felváltva hogy milyen szar az új pvp rendszer,meg hogy mennyi csaló meg a ragya tudja még minek nem titulált premade csapatok vannak.
    Igen csak fel voltak paprikázva és elég durván tolták a sódert.
  • gunji
    #59073
    Hm, szóval a heti reset előtt az utolsó 3/4-1 órában már nem érdemes (lehet) conquest-elni
    Mindig elfelejtem
  • Plata
    #59072
    Azt értem,de nagyon fura a sok szám benne.
  • gunji
    #59071
    Nekem 50% a bónusz mindegyik repunál :(
    A tört rész meg akár lehet a lebegőpontos ábrázolás pontatlansága miatt is ilyen (a sok kilences alapján)
  • gunji
    #59070
    De azért - ha megoldható - érdemes a héten (keddtől számítva) négy nap belépni: az előfizetők egy Galactic Season Tokent kapnak érte, de figyelni kell a limitre is: 15 lehet csak belőle egyszerre, a flottán a vendoroknál lehet költeni belőle. :)
  • pajer_csaba
    #59068
    Persze, minden féle szir-szarra ad bónuszokat a repukhoz (pl ha vannak strongholdjaid meg x %-ra be vannak rendezve, meg ilyenek). Plusz, ugye amit ír, hogy subosként alapból kapsz rá +50%-ot. Aztán ezek összeadódnak, így jön ki a 104, vlaamennyi %.
  • Plata
    #59067
    Láttatok már ilyen fura repu bónuszt?

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.12.22. 13:06:10
  • pajer_csaba
    #59066
    Faxa. Holnap jönnek anyósomék, ha csak 3 percre leteszem a seggem a gép elé, már megy a morgás... Asszem ennyit a dupla xp-ről. A jövő évet meg aztán végképp kilövi a gyerkőc érkezése januárban - azt mondjuk nem bánom. ☺️

    Úgyhogy Boldog Karit meg Boldog Új Évet előre is mindenkinek.
  • gunji
    #59065
    Dupla xp hét van jövő keddig (12.27-ig).
    50%-kal olcsóbban lehet pet-eket és companion-okat venni CM-ben szintén jövő keddig (12.27-ig).
    50%-kal olcsóbban lehet collection-ben másolhatóvá tenni a cuccokat (01.01-ig). Pl. PH4-LNX is csak 75 CC-ért lesz acc wide.
    A két főbolygó stronghold-ja 11 kreditért vehető meg (a következő patchig).
  • Plata
    #59064
    Na azt hiszem én passzolom az új bolygón a repuzást,nagyon nem jönnek be.Legtöbb küldetés csak az időhúzásról szól,egy nagy rohadt labirintus az egész,minden küldiben végig kell járni a fél pályát,na és persze mindenhol rengeteg ellenség akik mellett véletlen sem lehet elmenni,rohadtul fárasztó egy küdletés miatt leölni vagy 200 dilinyós mandot.
  • Plata
    #59063
    Tényleg találkoztam egy vörös robival.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.12.15. 10:51:29
  • Plata
    #59062
    Nekem szerencsére ki maradt.
    De mi az hogy már a megölt ellenségből eső cuccokhoz is repu kell?

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.12.15. 02:31:56
  • gunji
    #59061
    Mikor már belépnék... server is unavailable. Nézem redditen, swtor-fórumot... semmi infó.
    Csak az idióta twitteren van infó: egy órás leállás kezdődött pont most pvp progress bar bugjának javítása miatt. De miért pont a twitteren kommunikálnak, ahol az olvasáshoz is regisztrálni kell?
  • Plata
    #59060
    Elértem a lökött robinál a max haverságot.
    Így tudok venni kiskarival neki vendornál itemet hogy elérjem vele is a max haveri szintet.
    De a robihoz való ajándékok 100 ezerrel többe kerülnek mint az előző szezonos társ ajándékai.
  • gunji
    #59059
    Húha, majd rá kell keresnem az újdonságokra, meg hogy van-e valami más is, de legutóbb (tavalyelőtt) két dolgot csináltam:
    - vuki ölelgetés: Nar Shaddaa-n a promenádon van 13 vuki, közülük 10-t kell megölelni naponta, nagyjából egy kör mentén vannak, így könnyen végig lehet szaladni rajtuk naponta és ott hagyni a karaktert másnapra, hamar megvan több karakterrel is
    - közben lehet mindenre hógolyókat dobálni, különös tekintettel a vörös címkés enemy droidokra, a hógolyózás amúgy működik küldetések közben is, ami jó poén játék közben.
    Más hirtelen nem jut eszembe.
    Patch notes: link

    A kisvonat a flottán a Coruscant-i lifttől balra a kanyarban van (és a Cartel Bazaar liftjétől jobbra is egy). Kép spoilerben: