60020
  • Plata
    #59139
    Nekem még kellene a 100 küldihez pár szezon küldi,de a hetiek vackok voltak,asszem három lett kész.Jah egyébként nekem már game izé sem esik.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.01.29. 16:20:59
  • gunji
    #59138
    A héten négyszer mentem a Tatooine-on 'Looking for the Droids'-ot (GSI-ből a season-höz), s mindnégyszer az utolsó (negyedik) sandcrawlerben voltak a droidok. A véletlenszám generálás csodája [fejvakarós smiley]
  • Plata
    #59137
    Ha jó kedvem van lazán hozom a 2.5 misi heti conquestet,ha van valami event még többet.
    Sajna már a seasonnak vége vagy másfél hónapja,de azért még mindig találok valamit.
    Ennyi conquest pontot hülyéskedtem össze a héten.

    Bugos az ablak,a múlthetit rosszul mutatja,az első egy 800+-os kari volt.
    Na és a birodnyalmi kari persze nincs benne.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.01.24. 16:02:58
  • Plata
    #59135
    Dettó.
  • Alanw
    #59135
    Van aki ugy van vele ne dobálják ki azért mert nem megy naponta raidezni..:-)
  • Orbancapitan
    #59134
    aha a miénk gyere republic oldalon is legalább még sorosabb lenne a heti conquest
  • Plata
    #59133
    Ha jól gondolom a sötétség prófétái is a ti klánotok csak birodnyalmi oldalon?
    Csináltam egy új sith warri-t hogy kipróbáljam ezt a sith genyó warri dógot.
    Ma egy taggal bővítettem a klánt.
    Ellenőriztem a karijaimat,hogy mindnek meg van-e a heti conquest,közben rám írt valaki angolul,hogy magyar klán-e az amiben vagyok meg hogy tudok-e magyarul.
    Nem zavarta hogy csak egy hiperaktív tag van a guildban,így is csatlakozni szeretett volna,mert úgysem nagyon akar aktívabb klánt.
    Azt már nem magyaráztam el neki hogy a klán roosterben az összes conquest pontot elért kari az enyém.
    Héten 13 karival sikerült megcsinálni.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.01.24. 11:04:36
  • Plata
    #59132
    Mi a túró,de sok fény guild van.
    Tegnap és tegnap előtt is találkoztam operations-on fényhozókkal.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.01.22. 19:23:57
  • Orbancapitan
    #59131
    Fény profétái
  • Plata
    #59130
    Az ok,de mi is a klánotok neve?
  • Orbancapitan
    #59129
    a miénk az
  • Plata
    #59128
    Csempész karival voltam ma galactic starfighteren,de nem igaz hogy nem tudnak vele valamit csinálni,a csapatok annyira bénán voltak összeállítva hogy az még viccnek is rossz volt,semmi balance nem volt a csapatok összeállításában.
    Ellső csatában 50-6 lett a végeredmény,az ellenfélnek esélye nem volt,alig tudtam valamire lőni.
    Második csatában 1000-231 lett az eredmény.
    Még valami elite assasin öcsit is kaptam,de ugyanez volt a helyzet.az ellenségnek semmi esélye nem volt.
    Szerintem aki mindig a béna csapatba kerül annak igen csak elmegy a kedve a játéktól.
    Heti küldi viszont így gyorsan meg lett.
    De a galactic season küldetést sem lehet így húzni,hiába nyertünk ha a csata túl rövid hogy pontokat érjek el a galactic seasonhoz.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.01.22. 11:45:30
  • Plata
    #59127
    Ma este jó páran kerestek aktív magyar guild-ot,mondtam nekik hogy menjenek fel hun csetre és próbálják meg,de ott sem válaszolt nekik senki.Pedig voltak fent.
    Az egyiknek még meg is jegyeztem nevét,mert írt hogyha látok egy aktív magyar klánt szóljak már.
    Nemezishun.
    Ha valaki meghívná aktív klánban örülne neki.

    Mellesleg 80-as karival FP-n esett egy lvl 1-es item,egy adaptive armor öv,Ascendancy Soldier Belt.
    Érdekes.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.01.22. 00:54:45
  • Plata
    #59126
    Újabb peccs jön.
    We will be taking the servers offline on January 18, 2023 to deploy Game Update 7.2b.

    Details:
    DATE: January 18, 2023
    TIME: 7:00 AM - 10:00 AM CT (1:00 PM - 4:00 PM UTC)
    VERSION: 7.2b

    Patch notes will be available on Tuesday.

    Thank you for your patience as we maintain Star Wars™: The Old Republic™!
  • Orbancapitan
    #59125
    később voltam fent
  • gunji
    #59123
    Még van 50 nap, azon gondolkodok, folytassam-e a 100 weekly-s achievementért.
  • pajer_csaba
    #59123
    Egymásba csúsztak az insták. Idáig csak a strongholdokkal láttam hasonlót, de ott is csak companionokkal - biztos más is találkozott már azzal, hogy companionok álldogálnak a strongholdjában egy szál alsóban. Ez azért van, mert valaki más a saját, ugyan azon strongholdjába lepakolgatta a compijait dekornak, a progi meg aktuálisan nem tudja kezelni, ha túl sokan használják ugyan azt az instát (stronghold, sőt, a guild hajó is insta - ezért sem tudsz ops teamet csinálni, ha az egyik tag strongholdban vagy guildhajón van...). Az, hogy ez küldetés instákában is megjelent, ráadásul játékos karival, annak a jele, hogy az indiai takarítók, akikre az swtor üzemeltetése van bízva, nem nagyon értenek a dolgukhoz.
  • Plata
    #59122
    Tegnap nem vótá fent.
  • Orbancapitan
    #59121
    velem együtt
  • Plata
    #59120
    Jaah,szezon,eszembe nem jutott,én már vagy egy hónapja befejeztem.
    Én azt nem értem a szettek miért egyformák.
    Ennyire nincs kreativitásuk?Vagy ennyire lusták?
    Minden szett egyforma.Max az egyik piros a másik meg bordó.
    Még a pvp szett is ugyanolyan,csak az sárga.
    Operations gearem nem volt,szerintem nem is lesz.
    Nekem már az is elég ha kifarmolom a guildnak a heti conquest pontot,ezen a héten kétmilliós célt űztem ki,három és fél nap alatt összejött.De nem mondanám hogy hú de könnyű volt.Volt hogy éjjel háromig kockultam.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.01.15. 17:25:26
  • gunji
    #59119
    Persze, hogy könnyű, ezért csináltam ;) Közben elfelejtettem, hogy hetente csak 2x engedi a weekly-t.
    GS3 = Galactic Season 3. Remélem tényleg megcsinálják, hogy a korábbiakat is be lehessen fejezni :)

    Szerk: Gyönyörű-gyönnyörű. Kifarmolt gyári Noble Decurion Pummeler armor ad 6,4% accuracy-t. Zseniális
  • Plata
    #59118
    Ziosti küldetés.revan prelude sztori vagy mi a szösz.
    A képen látszik is legfelső küldetés jobb oldalt.
    Mozgott igen,de nem rendesen.
    Képen nem látszik sajna,de így ahogy van így csúszkált a padlón összevissza.Nagyban öltem a megzakkant birodalmiakat ez meg ott csúszkát a földön mintha karót nyelt volna.
    Mikor bementem a másik szobába le csapni a fő rossz arcot és végeztem majd vissza jöttem már nem volt sehol.
    De mikor bementem még ott csúszkált mint egy megkergült robotporszívó.
  • Plata
    #59117
    Négy coruscant heroic?
    Az nem is sok,a coruscant heroic olyan könnyű.
    Bocsi de most hirtelen nem ugrik be mi az a GS3.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.01.15. 16:39:17
  • gunji
    #59115
    Tíz flashpoint? Én négyszer mentem Coruscant heroicokat tegnap, de az is elég/sok volt
    Amúgy 326-os ratingű armort farmolok, hátha akkor már nem 320-as itemek esnek npc-ktől, de eddig nem akar esni jobb

    Nekem strongholdban jelenik meg néha nem oda való companion, aztán eltűnik. Ez valami bug, ahogy olvastam.

    Szerk: közben kész lett a GS3 is \o/ Várom szeretettel a negyedik részt.
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2023.01.15. 16:07:43
  • pajer_csaba
    #59115
    Melyik küldi volt és hol? Mozgott is, vagy csak ott állt aztán eltűnt?
  • Plata
    #59114
    Idegen játékos jött be a küldetésembe.
    Personal phase volt és egyedül küldiztem.
    Még is ott termett.
  • Plata
    #59112
    Kár.
  • Alanw
    #59112
    Sajnos nem
  • Plata
    #59111
    Nem tud valaki véletlenül valami jó kis programot stronghold be rendezésre?
    A guild hajóját elkezdtem be rendezni,de totál kikészültem.
    Kész vagyok 10%-al és KO vagyok.
    Esküszöm 10 FP nem fáraszt le úgy mint ez.
    Már a harmadik kávét iszom.
  • Plata
    #59110
    Ma szereztem egy rejtett steam öcsit rishi-n.
    Ha jól nézem a dolgot,akkor valószínűleg minden karakter osztály kap valami ilyet.
    Vajon ha mind a 8 fajtát megszerzem az ad egy újabb rejtett öcsit?
    Steam szerint nem túl gyakori öcsi,a játékosok 1.6%-ának van meg.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.01.13. 15:48:46
  • Plata
    #59109
    De tegnap Rishi-n is találkoztam fura dologgal.
    Van az a küldi revan sztoriban mikor ölni kell 15 kalózt.
    Öt kalózt letámadtam és ahogy megöltem az elsőt kiírta hogy 0/15 megölve.
    Szerintem az valami tesco-s kalóz volt hogy nem számított egynek.
    Vagy kettőt fizet egyet kap akció volt.
  • Plata
    #59108
    Ez insta volt.
    Ahogy a képen is látszik épp be mentem.Azt láttam hogy ezek szerencsecsomagok egymást ütik.
    De bentebb is ment a buli.
    De másik kérdés még áll.
    Ha veszek egyik karinak 1400 cc-ért starfighter hajót,az csak egy karinak lesz meg,vagy kevés CC-ért valahol unlockolhatom legacyra,vagy eleve ha megveszem legacyra unlockolja?
    Egy csomó karival sosem voltam starfighteren még,így nincs neki fejlesztve egyik hajón sem értelmes cucc,így bemenni 2-3 starfighterre gáz.Ha lenne CC-s hajó akkor az egyből maxolva lenne.Harmadik képen is látszik hogy tök stock hajóval vagyok,mivel még a starfighter kezdő küldit toltam.Meg az is látszik hogy a meccs közben a játék UI-ja bebugolt mint állat.Starfighter hulla bugos megint.Tegnap egyszer újra kellett indítanom a gépet is.De tegnap mikor voltunk athiss-on,azért tököltem a bejáratnál félpercig,mert az átvezető videót skippeltem,ettől eltűnt minden actionbar és kijelző,kellett vele szöszölni egy csomót mire visszajött.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.01.13. 07:50:25
  • Orbancapitan
    #59106
    pontosan ahogy csabi mondja
  • pajer_csaba
    #59106
    Ha instában vagy, akkor megkapod a killt. Ha nem, akkor először meg kell ütni őket (ilyenkor ált a két frakció nem is sebzi egymást).
  • Plata
    #59105
    Francokat,épp csak bementem a területre és láttam hogy verik egymást.
  • Orbancapitan
    #59104
    előtte biztos h meg kellett sebezed v a társadnak sebeznie őket csak úgy számolja bele
  • Plata
    #59103
    Én csak néztem hogy ölik egymást,így is számolta.
  • Orbancapitan
    #59102
    amúgy elég aoe skillel megsebezni őket ha egymást őlik
  • Plata
    #59101
    Ok,Akkor másképp rakok be képet.


    Ezt tegnap alderaan-on csináltam.
    Az ellenséges őrök egymásnak estek és ölték egymást,még meg is kaptam a kill-t amikor megölték egymást.


    Starfighter már megint bugos.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.01.12. 07:22:53
  • Orbancapitan
    #59100
    Én máshogy emlékszek :D