60032
  • Nephin
    #50506
    Nekem ez nagyon feltörésnek hangzik sajnos.
  • Kewanaar
    #50505
    Ez nem egyedi dolog sok más MMO-ban is előfordult már emberekkel ugyan ez akik relatív sokat hagytak ki és utánna v nem volt cari v csupasz volt.
    Nekem pl az AION-ban volt ez fél évi kihagyás után L tünt a karakterem..semmit nem csináltak..
  • MarkBlade
    #50504
    Kb 3 hónapig nem játszottam. Most belogoltam és a két nagy karim majdnem full csupasz /az egyiken megmaradt a kék pvp ruha set/ törve nem hiszem hogy volt. Még egy accom sem járt így.
  • eXequtoR
    #50503
    Mégis mikor volt ez a "levetkőztetés"? X hónap után nem tudnak vele mit kezdeni. 1-1 itemet nekünk mindig vissza passzoltak, de ilyen full csupaszításról még nem igen hallottam.
  • MarkBlade
    #50502
    Vagy migrálásnál vagy megtörve de levetkőztették a két 50 es karimat. 0 pénz ruha..minden. írtam nekik nézzenek rá de semmi. Régen előfizető voltam. Igazából a kezdetektől játszottam csak abbahagytam most meg ez.. addig nem akarok pénzt fizetni nekik amig ez nem oldódik meg. Bár ha ennyire leszarják a nem előfizetőket szerintem gáz...
  • Strahd_
    #50501
    Mi a gondod hatha van ra megoldas. De lehet ugy van ha free player vagy akkor az ugyfelszolgalat ugy kezel. En elofizeto vagyok es semmi olyan nem volt amit ne kaptam volna meg.
  • MarkBlade
    #50500
    Írtam nekik. Semmi válasz. Kb 2 hete volt. Hívni nem akarom annyira nem jó az angolom. Pedig lehet megvenném a kieget is..de így..
  • TomStorm
    #50499
    Kivették a biztonsági kérdéseket?
    Beenged mind2 account-ra,végre már
  • Strahd_
    #50498
    Mark nem ertek veled egyett :) igaz eddig csak 2 szer kellet a supportal beszelnem... 1 irasnban 1 telefonon es mindig minden szepen megoldodott ;) nem ugy mint a Rift nel :)
  • eXequtoR
    #50497
    +2 ápgréddel az 30 sec cd.
  • PiszkosFred
    #50496
    Rocket Boost
    Instant
    Cooldown: 120s
    Activates a personal jet propulsion unit that increases your movement speed by 110% for 12 seconds. Cannot use while in combat.
  • Vincentcloud
    #50495
    Lehet rosszul értelmeztem de ez nem csak egy rövid burstot ad mozgás közben hanem valami tartósabb cucc?
  • eXequtoR
    #50494
    Nem láttad túl sok értelmét? Legnagyobb hax a játékba.. ott is használhatod ahol a mountot nem és lvl 1es altnak is megvan aminek a előnyeit gondolom nem kell ecsetelni.
  • Vincentcloud
    #50493
    Igen google a barátod alapon megtaláltam, igazából nem láttam túl sok értelmét vagy csak nekem túl nagyok az igényeim, de mindegy is azóta befizettem egy hónapra.
  • eXequtoR
    #50492
    Legacyn belül lehet megvenni.
  • Vincentcloud
    #50491
    Biztos nincs, legalábbis foglalmam nincs miről beszélsz, majd megnézem ha otthoni gépen leszek.
  • Vincentcloud
    #50490
    Bocs, 50, még ahto-n húztam fel csak átrakták erre a mittoménhova pvp szeróra.
  • eXequtoR
    #50489
    Amennyiben még nincs Rocket Boostod azt vedd meg először. Sokkal jobban megéri CCből megvenni mint creditből.
  • MerlinW
    #50488
    60-as sage-re? 55 a levelcap... :)

    Marketből pedig vegyél magadnak (vagy eladásra, ha már megvan mind) auth-okat (Artifact, Section X, stb), vagy contraband pakkokat és azokat add el, vagy a tartalmukat.
  • Vincentcloud
    #50487
    Per pillanat nem szándékszom előfizetni mert kicsi Jedi Knight-om még csak 4-es szintű, alderaan-t meg még nem töltötte le, és a 60-as sage-ra nem tudok belépni, hovatovább átnéztem a cartal marketet és nem igazán találtam benne olyan dolgot amit meg akartam volna venni.
  • Kryon
    #50486
    Ha nem fizetsz elő, lesz mire költened :)
    Esetleg még hozzácsapsz pár ezret és okosan felhasználva kb úgy játszhatsz mint egy előfizető :D
  • gergod
    #50485
    Nekem egyszer kellett felhivnom ugyfelszolgalatot, mert reseteltem a telefonomat amin a security key volt... szinte azonnal felvettek es siman levettek az accountrol a kulcsot. Az egesz nem tartott tovabb 3 percnel.
  • MarkBlade
    #50484
    A játék single vagy coop egész jó, de az ügyfélszolgálat kriminális. Ne legyen pro lémád mert megszívtad...
  • Esmodeus
    #50483
    Én tudnám mire költeni :)
  • Vincentcloud
    #50482
    Nos, eltekintve attól hogy preferred vagyok és valamiért van 2k cartel coinom amit valamire el kellene költenem, egész jó lett a játék
  • Nephin
    #50481
    Nézz körül a fenti linkeken :)
  • Vincentcloud
    #50480
    Sziasztok! Közel másfél év kihagyás után úgy döntöttem visszanézek a játékba. Tudtok esetleg valamelyik szerón olyan klánt ahol elférne egy Jedi Sentinel a későbbiekben raidelés szinten?
  • Nephin
    #50479
    SWTOR-paródiák
  • PiszkosFred
    #50478
    Valószínű, hogy nem általános, hanem egyedi kódot mellékeltek az újsághoz.
  • eXequtoR
    #50477
    The code has already been used.

    :/
  • Bandras DaSilva #50476
    Hát a varactylok is elég furin néznek ki a játékon belül. Nagyon kis picik lettek meg olyan nyomik...
  • Bandras DaSilva #50475
    Sztem megéri. Elég jó dolgok kerültek be az utóbbi időben. Nekem tetszenek legalábbis.

    PvP sztem szar ebben a játékban, de hamarosan jön a 2.4 ami majd dob rajta egy kicsit. Ha visszagörgetsz picit találsz majd linkeket.
  • hellboy4591
    #50474
    GameStar-hoz mellékelt kód, egy Nekarr tundramacskát ad ajándékba:

    9R8A-9KKX-EZRD-YNZY
  • eXequtoR
    #50473
    Csak reménykedni tudok, hogy ez a maszk nem takarja el a twilek lekkuját mint a többi fostenger.

  • eXequtoR
    #50472
    Juuj! A bal szélső dögök elég durcásan néznek ki!

  • Bhalage
    #50471
    fasza képek!!! várós
  • gergod
    #50470
    erre gondoltam, de legalabb nincs sok trash
  • eXequtoR
    #50469


  • eXequtoR
    #50468
    Az a palace, ha megnézed ott a 4 dread masternek a külön kis terme + a végén a kánszilnak a végső harchoz kör alakú "tanács" terem. :)
  • Zozzancs
    #50467
    Srácok, megéri vissza jönni? 55-ön milyen a sorci pvp-ben? valaki írjon egy kis infót... tenksz : )