60032
  • eXequtoR
    #50546
    Ez egyre jobban kezd érdekelni, holott eddig abszolute nem érdekelt az űr baromkodás.

  • FNightWalker
    #50545
    Áh megesik.
  • Nephin
    #50544
    Zavart érzek az erőben... elfelejtettél nicket váltani? :D
  • FNightWalker
    #50543
    És probléma megoldva! :) LOL... délután is gondolhattam volna rá... dokumentumokba volt egy BitRaider mappa... azt kellett törölni. Pfej.
  • FNightWalker
    #50542
    Nem fogom újrarakni. Letöltöm még egyszer és HA akkor sem jó max. akkor rakom újra.
    Körül-belül egy hete raktam újra...
  • Nephin
    #50541
    Simán leszedte, felrakta és beléptem.

    Komolyan, rakd újra a gépedet.
  • Esmodeus
    #50540
    A Repair funkció meg nem elérhető (szürke) nem tudok rákattintani se semmi.
  • Esmodeus
    #50539
    Azt nem értem hogy csökkentett módban miért kezd el a launcher updatelni? És nem csökkentett módban pedig miért nem updatel? Ez az amit nem értek.
    A PATCH mappában pedig nincsen mai frissítésre utaló fálj... mindegyiknél azt írja hogy az utolsó módosítás: 2013/7/30.
  • Nephin
    #50538
    Megnézem, jó? Elindítom a patchelést (még nincs fent).
  • Esmodeus
    #50537
    És most nem telesírom a topicot hanem segítséget várok.
  • Esmodeus
    #50536
    Azt csinálom amit írnak HA azokkal sem működik nem velem van a probléma. Mellesleg nem csak nálam áll fent hanem másoknál is. Szóval nem én vagyok a béna hanem ők csinálnak valamit szarul.Azt írják futassam csökkentett módban a gépemet és új indítsam el a launchert... oké, megvan. Patchelni akarja de már 20perce 0%-on áll.
  • Nephin
    #50535
    Csináld végig ugyanazt, mint először, miután telesírtad a topikot, hogy nem megy. Akkor bejött, mert játszottál, hátha most is. A helyedben viszont vagy lecserélném azt a gépet, vagy mindent legyalulnék róla és újraraknám, mert hogy komoly gondjai vannak, az biztos (a másik lehetőség, hogy te vagy extra béna/peches, bocs).
  • Esmodeus
    #50534
    :( Nagyon azon vagyok hogy hagyom az egészet... abbahagyom az egész játékot, mert nekem ez így nem kell. Nem tudok játszani mert egyszerűen nem indul el ez a ... játék amióta feltették ezt a patchet! Ha letörlöm és letöltöm újra azt az embertelen mennyiségű sz*rt és megint nem jó? Nem tudom mit csináljak... komolyan mondom! mindent megpróbáltam semmi nem működött.
  • Esmodeus
    #50533
    Nem váltottam semmit sem :(
  • Nephin
    #50532
    Nem váltottál drivert, ilyesmit?
  • HyperMonkey
    #50531
    Szedd le az egészet, mindent ami vele kapcsolatos (még a registry-ből is kikukázhatod Hkey_Local_Machine)és próbáld meg a nulláról újra. Se tűzfal, se vírusirtó, se torrent, se bármilyen letöltésvezérlő se semmi. És ne is fusson más a háttérben sem.
  • Esmodeus
    #50530
    De lehet az a probléma hogy bezáródott mikor elkezdte patchelni magát a launcher? vagy semmi köze hozzá?
  • HyperMonkey
    #50529
    Win reinstall ha ennyire ütközik valamivel. vagy szedj le minden vírusirtót.
  • Esmodeus
    #50528
    Előbb megnéztem azt írja hogy nem kompatibilis a játék a rendszerrel... lehet ez a baja? de eddig miért indult el? nem értem.
  • Esmodeus
    #50527
    Megnéztem Twitteren hogy van-e szerver... oké, volt szerver. Elindítottam a launchert elkezdett patchelni erre befagyott a launcher... bezáródott. Utána elakartam indítani, elkezdett patchelni... felvillant a PLAY gomb... rákattintottam és crashel. Nem indul el, nem történik semmi. Megnéztem a feladatkezelőbe nincs ott semmi ami az SWTOR-a kapcsolatos volna. A tűzfal OFFLINE. Zemana Antiloggernél nincs konténerbe... fogalmam sincs mi lehet. :/
  • HyperMonkey
    #50526
    Ha van ismerősöd akinek jó, egyszerűen csak ctrl-c + crtl-v.
    A játék meg nem tehet róla hogy 4 megás neted van :)

    No Offense.
  • Esmodeus
    #50525
    két napig tölthetem megint... hiába repairozok hiába csinálok bármit nem segít semmit sem... tölthetem megint két napig.
  • Esmodeus
    #50524
    Nem fogom kimosni, tiltsál ki. Nem érdekel... megnézném mennyire örülnél ha 30GB-t kellene letöltened 4 megás nettel.
  • Nephin
    #50523
    Esmodeus, ha nem mosod ki a szádat szappannal, kitiltalak. Egyébként meg nyomj egy repairt.
  • eXequtoR
    #50522
    Nah végre meglett ez is !

  • Vincentcloud
    #50521
    Olyan kérdésem lenne, hogy rá lehet venni a játékot arra hogy frissítse az achikat? Odáig értem hogy nem lehet 100%-ra teljesíteni egy bolygót sem a felderítő robotok miatt ha nincs Hut Cartel, de az hogy van hogy Coruscantot most fejeztem be a 4. classal és hiába megyek vissza a többivel nem jelzi hogy azzal a classal már végigtoltam a story-t.
  • eXequtoR
    #50520
    1 helyen szar a dmg-e a commandonknak és az a TFB, mivel ott hátul áll és várja az anomalykat. Az összes contentbe brutál dmg-et tolt. Nem csak helyzetfüggő, hanem embere válogatja. A hivatalos fórum pedig annyira hiteles mint a Not Good Enough world 3 killje és a 26 server 1stje. :) Sajnos az egész community egy vicc, de hát ez van ezt köll szeretni.
  • gergod
    #50519
    Az a srac kb a legmagasabb merc parse-al rendlekzik, de az teny, hogy mas relicet ir a fooldalon mint amit kesobb a topicban. Azert nagy vonalakban igaza van.

    Az, meg hogy kinek mekkora a dps-e raiden az nagyon szituacio fuggo...pl ha csak o dps-eli az addokat, magas lesz, ha meg vegig a bosson van, akkor meg nem annyira.
  • eXequtoR
    #50518
    Hmm. A relicnél nem az ap procc a bis hanem egy dmg-es + power use. A guild commandója (kíz) 3100-3300 között tolt a mostani TFB runon és még közel se maxos a gearje. Szóval valamit nagyon elnézett a srác.
  • calis
    #50517
    Mercenary pve guide, akit érdekel: http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=624205
  • eXequtoR
    #50516
  • gergod
    #50515
    Sssp teaser :)
  • eXequtoR
    #50514
    Azoknak a puskáknak enyhe SteamPunk beütése van. :)
  • Kryon
    #50513
    A fegyverek jók, de a setek nem tetszenek akkor se, ha amúgy tényleg illenek a közegbe.
  • gergod
    #50512
    Az erohasznalokhoz illenek, de szerintem a tobbieknek nem annyira.
  • eXequtoR
    #50511
    Ezek az eddigi legjobb setek és pont illenek a Dread Masteres közegbe, de izlések és pofonok.
  • HyperMonkey
    #50510
    Komolyan mondom ezek tehetségesek...

    Ennél fantáziátlanabb, gusztustalanabb, oda nem illőbb cuccot tehetség nélkül nem lehet csinálni.
  • Nephin
    #50509
    Novella egy rajongótól
  • eXequtoR
    #50508
    Új Pve set?
  • Pacho
    #50507
    Én egy év kihagyás után tértem vissza preferredként, és minden karakterem úgy volt ahogy hagytam (pl. 4 millió kredit escrow-ba került át), sőt az azóta bezárt szervereken lévő karikat automatikusan oda transzferelték, ahol a legelső legenerált karim volt (guilddel együtt, aminek így én lettem a leadere, mert a többiek már abbahagyták). Szóval valószínű, hogy feltörés, mert ilyet nem nagyon szoktak mondani de: szerintem csillagos ötös a BW-nek a karik karbantartásáért:)