60032
  • Jeffjohnson
    #50586
    Rengeteg nagy lehetőséget hagyott ki már ez a játék. Az sem véletlen, hogy F2P-re álltak át. Egy szabad űr pedig sok új játékost hozna. Ahhoz képest, hogy már mikor lehetett hallani arról, hogy fejlesztik az űr-részt ez kicsit kevéske de megvárom, amíg kiadják kipróbálom és csak utána mondok véleményt róla.
  • Esmodeus
    #50585
    Többi MMO-hoz képest ez is elég kreatív.
  • Jeffjohnson
    #50584
    Pedig de bíztam egy kis kreativitásban. Sebaj ez is több mint a semmi.
  • Nephin
    #50583
    Igen.
  • roblee
    #50582
    Sajnos nem érkezett meg időben a GC-m, így pref lettem. :(
    Most ha belépek, két karit aktiválnom kell. Ha újra sub leszek, mindegyik karim aktív lesz és minden visszaáll a korábbi állapotra? Értem ezalatt a creditlimitet, pvp, fp teljes hozzáférés, fullquickbar...?
    Köszi
  • eXequtoR
    #50581
    Ez nem szabad űr lesz. Arról kb. ne is álmodj. :) WZk lesznek első nekifutásra, aztán remélhetőleg vmi fp szerűségig fejlesztik.
  • Jeffjohnson
    #50580
    Végre! Már mióta várok erre. Remélem nem csak egy battleground űrhajókkal lesz, hanem klános pvp meg foglalható területek is lesznek meg jó sok coop pve.
  • soundsonic
    #50579
  • MerlinW
    #50578
    Letöltöd ingyen a klienst a weboldalról, regisztrálsz és játszol. Ha elő szeretnél fizetni, előfizetsz.
  • mikuc
    #50577
    Azt hogy megvegyem a játékot dobozosan amihez van 30 nap vagy elég ha csak veszek egy 30 napos feltöltőkártyát? A lényeg hogy a játékot nem szeretném megvenni csak az előfizetést szeretném kifizetni ha kell 30, 60, stb. napra.
  • MrStokes
    #50576
    Hat ez eleg zagyvara sikerult, hirtelen elovasva nem is ertem, hogy mit akarsz kerdezni.
  • mikuc
    #50575
    Sziasztok!
    A következőkben szeretném kérni a segítségeteket: most jelenleg f2p-ben játszom. Olvastam hogy igy elég sok a megkötés.
    Ha most vennék egy 30 napos előfizetést akkor teljes értékű lesz a játék. Értem én, hogy magát a játékot már nem szeretném megvenni, hiszen megvan. :-)
  • PiszkosFred
    #50574
    Anno nalam is ez oldotta meg. Belepni be tudtam a jatekba (originrol inditva), de az swtor account reszre mar nem, oda kerte az one-time-passt. (Fizetest akartam megujitani/reaktivalni egy hosszabb szunetet kovetoen, mert lusta voltam a felajanlott preferreddel szorakozni meg matekolni) Siman at kellett rakni gmail vagy yahoos cimre az accot - bar hozzateszem, nem freeszar cimem volt korabban sem -, es utana instant jott is. Bar, mire elfogadta az email valtozast, es visszajelezte, az volt mondjuk kb egy nap, de ennyi belefer.
  • Kessak
    #50573
    Próbáltad router nélkül csak az egyik gépet feldugni netre és úgy bejelentkezni? Lehet az IP címek körül lesz a baj?
  • Athletic  Bilbo
    #50572
    Esetleg a freemailed van váltsál gyorsan gmailre. Nekem az megoldotta. Mondjuk nálam csak 5-6 órát késett akkor.
  • Nephin
    #50571
    Próbálj címet változtatni az EA oldalán, ugyanazok az adatok.
  • mctoto
    #50570
    Sziasztok.

    Abban kérném a segítségetek hogy hogy volt egy modem reset router csere itt a lakásba (3 gép fut mindhármon fent van a játék) és ez kb 10 napja történt azóta nem tudok belépni mert mindig One-time passot kér. Ilyen volt régen is de akkor kb 3 óra mulva meg is jött a kód, most 10. napja nem, persze elolvastam számtalan oldalt h váltsak böngészőt probálkozzak más időpontba de semmi, ugyan eaaban az időpontban haveromék itt megkapták én nem. írtunk haver accountjáról ingame h mi van de annyi jött válasznak h vegyek security keyt ill h használjak más böngészőt... írtam nekik h valami legyen mert bevan fizetve a játék nem tudok belépni egy kód miattt és ez így pénzkidobás, nem tudom lemondani se az előfizut mert a hoinlapra se engedbe, nem tudom mit tegyek remélem van vkinek valami használható ütlete hova írjak mit csináljak mert oké szar az email címem de amíg nem tudoik belépni nem tudom megváltoztatni se ill nem akarok mindenféle plussz ódot megvenni h hátha akkor benged egy játékba amiért 1 éve fizetek.

    Előre is köszi.
  • jarlaxxe
    #50569
    Az IA ilyen népszerű lett? igaz idén még nem játszottam de tavaly mintha a sniper népszerübb lett volna az operative-nál.
  • eXequtoR
    #50568
    Nincs hivatalos infó, de kb. így néz ki: 33% OP, 33% marauder, 33% sorc. Ugyan ez a rep oldalon.
  • cactuarjumbo
    #50567
    Sziasztok! Van a classok / advanced classok megoszlásáról valami friss infó? Csak ezt találtam, de nem mai:
    http://dulfy.net/2012/03/15/swtor-overall-advanced-class-distribution/
  • Kryon
    #50566
    Pontos infóm nincs, csak amit tapasztalok. Amikor bevezették f2p-t, akkor látványosan megugrott a játékosok száma, azóta tartja a szintet.
  • eXequtoR
    #50565
    Mióta f2p lett csak nő a játékos szám. A kezdeti nehézséget óta elég jól alakítják a jányok. A raidek egyre jobbak, lassan érkezik az űr pvp stb.
  • gergod
    #50564
    Szerintem eleg jol elvan a jatek... Nem nyomnak ezeket a reklamokat, ha ugy itelnek meg, hogy halott. Kulonben is azt dontsd el, hogy a kovetkezo honapban jatszanal-e vele. Ha igen, akkor befizetsz, ha meg ugy erzed, hogy mas jatek jobban bejonne akkor meg ne fizess be es jatszd a masikat.
  • Esmodeus
    #50563
    Van erről valamilyen infó/hír hogy hogyan áll jelenleg a játék? Vannak megint pletykák játékos fogyásról, stb.
    Ill. hogy meddig tervezik fejleszteni? Mert ha nagyon sz*rul áll akkor meggondolom kétszer is hogy költök-e rá még több pénzt.
  • Szabi #50562
    mert a folytatás a játékban van.... :D
  • eXequtoR
    #50561
    Igen, pont ott van vége ahol az eksön indulna! :(
  • darkling
    #50560
    Baromi jó ez a videó, jöhetne belőle egy egész estés film is :)
  • Nephin
    #50559
    Csatlakozz a harchoz!
  • TomStorm
    #50558
    Üdv.
    Szerver indulás mikorra várható a mai nap folyamán?Úgy intézem akkor dolgaimat
  • Plata
    #50557
    Jah csak mivel nincs bankkártyám ez kiesik.Ezért vettem eddig vagy boltban vagy csomagküldővel.
  • MerlinW
    #50556
    Hogy a fenébe ne lehetne? Én is azt veszem Innen. Olcsóbb is egy ezressel, mint itthon vagy a bio-nál. Itt van még vagy 30 bolt, ahol vehetsz.
  • Java33
    #50555
    Offgamers

    Én egy hete itt vettem GC-ot.., gyors és eddig megbízható volt. Az átutalás pillanatában meg is kapod a kódot..!

    Üdv
  • Plata
    #50554
    Én régebben kártyát vettem.De most minden üzletben kifogyott.
  • PiszkosFred
    #50553
    Van meg egyaltalan Timecard, mem csak CC-t lehet venni?
  • Plata
    #50552
    Istenem de jó lenne most előfizetni,kár hogy sehol nem kapni gamecardot.
  • Nephin
    #50551
    Rise of The Hutt Cartel akciók
  • Nephin
    #50550
    Itt vannak az infók is a kép mellé: űrharc
  • Nephin
    #50549
    Oda elvileg termékkód kell, szóval szerintem nem.
  • Szabi #50548
    off: az ingyenes verziót nem lehet az origin progiba bevarázsolni ? :D
  • gergod
    #50547
    Csak jonne mar :)