60032
  • gergod
    #50627
    Kis karival szerintem csak akkor eri meg FPzni, ha nincs nagy karid. Ugyanannyi ido HMben, tobb a reward es egyszerubb jobbat venni GTNen a kicsinek mint valami lootninjaval versenyezni.
  • cactuarjumbo
    #50626
    Amíg dps-sel voltam, engem is nehezen hívott be a kis szintű fpk-be. De most indítottam egy tankot, ezzel jelentkezek, és általában másodpercek alatt be is rak egy csapatba.:)
  • eXequtoR
    #50625
    Oriconon megy a world pvp. Méterenként sith. Pörögnek az öcsik rendesen! :)
  • Plata
    #50624
    Én magányosan járom a galaxist,még sosem volt guildem,mert elég változó hogy mikor tudok játszani,mindig csak akkor ülök le játszani ha tudom hogy biztosan van pár óra nyugis szabad időm.Ha tudom hogy nem lesz nyugtom akkor inkább olyannal játszom amiben nem gond ha zavar valaki.
  • Bandras DaSilva #50623
    Sztem az új dolgokat próbálják az emberek.

    Én nem olyan rég indítottam egy troopert. Lvl22. Red Eclipse. Neaboda néven fut. Szólj rám, ha mennél...most az agentem pihenget.

    Hétvégén leszek többet meg talán késő este. De hamar feltolom azt a pár szint difit. Guildben is mindig vannak akik csinálnának, szal össze tudunk hozni pár fpt.
  • Plata
    #50622
    Mostanában egyre nehezebb kisebb karakterrel FP-re menni.Órákat kell várni,ilyen kevés a játékos?De nem csak FP-re nehéz bejutni,de küldizés közben is alig látni valakit.Trooperem 25-ös,tatuinon küldizek vele,és alig látok másik játékost,több mint két órát vártam vele hogy behívjon,de hiába.Közben küldiztem meg crew skilleket húztam.
  • Nephin
    #50621
    Figyelmeztetés
  • gergod
    #50620
    Uhh ismeros... Az enyemrol azt hiszik, hogy nemet istennek kepzelem magam...

    Bar belegondolva a Turha sem a leghizelgobb nev raadasul magyarul
  • eXequtoR
    #50619
    Át kellett, mert a finnek egyfolytában írogattak rám és már rohadt idegesítő volt. ( finnül a Turha az Useless-t jelent )
  • El Protector
    #50618
    Valakinek esetleg van valami ötlete a "failed to update host" üzenettel járó launcher update hibára? :S
  • gergod
    #50617
    Lol atnevezted magad?
  • eXequtoR
    #50616
  • Bhalage
    #50615
    elkuldted oket craftolni gondolom... olyankor nem allnak veled szoba es kisse bugosan mukodnek. ha nem csinalnak semmit akkor a helyukon allnak -.-
  • Plata
    #50614
    És az mitől van hogy jedim hajóján 2 companion nem a helyén van?Az a vicces hogy a rendes tartózkodási helyükön ott van a nevük mintha ott állnának,de közben a másik helyiségben szerelgetnek egymás mellett,és nincs ott a fejük felett a nevük.Akárhányszor felmegyek a hajóra általában mindig máshol dolgoznak.De a név táblájuk meg ott lóg a levegőben abban a szobában ahol lenniük kellene.Még csak két companionom van plusz a droid amit a hajóhoz kaptam.
  • Bhalage
    #50613
    igy van
  • picket
    #50612
    Ha nincs harcban a companion, akkor nem agróznak rá. Kb emberemlékezet óta így van (ha nem megjelenés óta).
  • Plata
    #50611
    Ma Hoth nevű igen csak havas bolygón küldiztem gunslingerrel,be kellett mennem valami birodalmi erődítménybe(vagy mi a rákba),ott is fel kellett mászni a legfelső emeletre.Végig kellett harcolni az utat,sikerült a küldi gondoltam kifelé megspórolok egy rakás harcot és leugrom az alsó szintre,le is ugrottam,megúsztam szépen vártam hogy a két lábon járó rongyszőnyeg társam is jöjjön,de ahelyett hogy ugrott volna,szépen lefutott a lépcsőn,át a sok sok birodalmi katona közt.Azt hittem hogy kampó lesz nekünk,de nem,rá se bagóztak,simán le rohant hozzám sok birodalmi katona közt.Máskor meg fél kilométerről kiszúrják,de most ott ment el mellettük és le sem tojták.
  • darkling
    #50610
    Köszönöm!
  • eXequtoR
    #50609
    Akkor számítasz előfizetőnek, ha kártyával v GCvel fizetsz a hónapokért. A játékhoz járó free hónap ( már ha még jár ) nem számít ebbe bele.
  • darkling
    #50608
    Ha csak az alapjátékot veszem meg, aktiválom be, akkor is megkapom vajon a ROTHC-t egyéb jutalmakat?
    Tehát ebben az esetben is előfizetőnek számítok?
  • Evok
    #50607
    Hello!

    Köszönöm a választ!
  • Bandras DaSilva #50606
    Hello, már a kezdő bolygón is van pár heroic ahol lehet meg talán kell is csapatot találni. A lényeg azonban lvl 10 után kezdődik. Ahogy befejezed a kezdő bolygót, elvisznek a flottára és ott indulnak a komolyabb dolgok.

    Azonnal tudsz pvpre és flashpointra is jelentkezni. Ne felejtsd el majd megcsinálni a questeket a flottánál!

    Az első bolygó relatíve hamar meg is van.
  • Evok
    #50605
    Új vagyok, elnézést, ha már volt ilyen kérdés a múltban, de mikortól lesz PvP vagy bármilyen csapatos skirmish? Milyen szintet kell ahhoz elérnem? 7-es vagyok jelenleg.
    Mert elég unalmas egyedül rohangálni... :)
  • Evok
    #50604
    Köszönöm a választ!
  • Nephin
    #50603
    A companionok a sztoriquestekből jönnek. Ha petre gondolsz, azok jutalmak, vagy veszed a Marketen vagy a GTN-en.
  • Evok
    #50602
    Üdv!

    Kérdésem lenne:
    Hozzá lehet valamiképpen jutni kísérőhöz?
    Küldetés vagy market által?
  • Nephin
    #50601
    2.4 hamarosan
  • eXequtoR
    #50600
    Pve és Pvp servereken is van 2-3 raider magyar guild. A fenti listából megnézheted.
  • mnorbi2
    #50599
    sziasztok!


    Olvasom hogy még mindig van élet, és megy a játék .Van esetleg valahol egy magyar közösség akik raidelnek is és van élet a guildben ?
  • El Protector
    #50598
    hát ilyen sajna előferdül, én olyankor szépen átspecelem a sorcit és mehet az fp, ne legyen vita, ha már nálam baszta el a gf, nem fogom cserbenhagyni a csapatot :)
  • Plata
    #50597
    Velem olyat csinált hogy jelentkeztem flashpointra Trooperrel dps-nek.Be is rakott de mint híler,pedig a dps volt bejelölve a híler nem.
  • cactuarjumbo
    #50596
    Köszönöm!:)
  • picket
    #50595
    Természetesen egy csapatba rak. Azért nem árt, ha értelmes szerepek vannak kiválasztva (nem tudom mit reagál rá, ha mindketten csak healert vagy csak tankot választotok, illetve ha van olyan flashpoint aminek a szintkövetelményeinek mindketten megfeleltek). Egyébként mit gondoltál, mi értelme van csapattal jelentkezni?
  • cactuarjumbo
    #50594
    Még egy kérdésem lenne: ha egy haverommal csapatban vagyok, és jelentkezünk groupfinderrel flashpointra, akkor közösen hív be minket, egy csapatba rak, vagy külön-külön?
  • Esmodeus
    #50593
    ebben a szaros országban mindenki a másikkal van elfoglalva? foglalkozzon mindenki saját magával.
  • Master91
    #50592
    De ő volt..
  • cactuarjumbo
    #50591
    Sziasztok! Lenne egy kérdésem / problémám. 40-es szintű mercenary vagyok, Tarison ahogy szépen csináltam a küldetéseket / heroicokat, az értük járó jutalmakból meg tudtam szerezni a teljes mercenary prototype armor szettet. Aztán most a Hoth bolygón szintén megcsináltam tudtommal minden küldetést, és mégis csak pár darabját kaptam meg az itteni titanium war armor szettnek. A többi darabját random dropként lehet megszerezni, vagy én hagytam ki valami küldetést, esetleg fp-ból? Még hiányzik a body armor, legplates, boots. Torheaden is meglestem, de okosabb ott se lettem. Tudom, hogy nem egy komoly probléma, de na!:D
  • MerlinW
    #50590
    Egyrészt tilos. Hirdetni (itt) is és account-ot eladni (EULA) is. Másrészt, ha eladod, akkor vele együtt eladod az Origin és Bioware accontodat, lévén össze vannak kötve.
  • calis
    #50589
    Hehe, nem te voltál az, aki pár hete toporzékolva teliszemetelted a fórumot, hogy szemetek nem engedik, hogy előfizess? Hiába ajánlotta mindenki, hogy kezdj el preferedként játszani előbb, és ha megéri neked, előfizetsz?
    Vicces... Volt egy ilyen megérzésem.
  • Pacho
    #50587
    Aki esetleg hajnali fél2-kor nem tud aludni, az nézzen aréna meccseket