60032
  • VvD
    #50667
    Van valakinek kedve együtt fejlődni emp oldalon, Red Eclipse szerveren? lv20, powertech. Ha van, akkor pm: "Radirka"
  • eXequtoR
    #50666
    A fórumon található guild nevet beírod who-ba. Beszélsz egy taggal. Win. Amúgy rep oldalon az Alliance of Hungary még empnél az Unbroken a gyűjtő guild.
  • sonji
    #50665
    Tomb of Freedon Nadd
  • sonji
    #50664
    eXequtoR
    köszi de aktiv klánt keresek.
  • MerlinW
    #50663
    Progmatekos vagyok, a logikai hibák mestere:)
  • Nephin
    #50662
    Nem is tudtam, hogy szociológus vagy. :P
  • MerlinW
    #50661
    Elkezdtem kitölteni, de a felénél, mikor sokadszorra kérdezi lényegében ugyanazt, \'rage quit\'-eltem. Továbbá sorrendi és logikai hibákkal van teli a kérdőív.
  • Nephin
    #50660
    Segíts te is!
  • Nephin
    #50659
    Készülnek az új class-sztorik?
  • eXequtoR
    #50658
    http://forum.swtor.hu/index.php?action=collapse;c=9;sa=expand#9
  • sonji
    #50657
    klánt keresek. csak nem tudom melyik szerveren eu
  • eXequtoR
    #50656
    Minden nap este 8 fele 20-30 sith / rep üti egymást / a bázist. + napizás közbe is méterenként összefutsz a másikkal. 345 / 1500 eddig. Alakul az öcsi ! :)
  • Omlás
    #50655
    Ahol tömeg van ott előbb utóbb "pvp" is lesz xD. így vagy úgy de lesz max szájkarate :D
  • Jeffjohnson
    #50654
    tömeg pvp-t megszüntették nem?
  • eXequtoR
    #50653
    Oricon az új bolygó ahol tömeg pvp van általában. Ezért az utalás.
  • Jeffjohnson
    #50652
    Vissza kell még szoknom a játékba mert a Merc-el vagy egy éve nem játszottam. Kicsit el vagyok veszve de majd kérdezek ha nem tudok valamit.
  • eXequtoR
    #50651
    Ehe. Akkor találkozunk majd Oriconon!
  • Jeffjohnson
    #50650
    Jól hangzik! TS nélkül nem is tudnék "létezni" :D napi szinten használom. Ingame megkereslek titeket én biztosan jövök.
  • MrStokes
    #50649
    En is Tomb-on vagyok Sith oldalon, az Unbroken klanban szineiben. Per pill. tudtommal mi vagyunk itt a legnepesebb klan, es rajtunk kivul van meg 1-2 kicsi, de ok nem tudom mennyire tudnak haladni az ops-okkal.

    Az utobbi idoben kicsit gyujtoklan jellegu lett a dolog, vagyis szinte mindenkit felveszunk. Mondjuk ez a raideket nem zavarja.
    Raidekhez alapkovetelmeny a TS hasznalata, anelkul nem viszunk senkit ops-ra.

    Ha esetleg erdekel, akkor ingame kereshetsz Xandrine, Sairalinde, Dulifuli, Arrandynn nevek valamelyiken es ha van fent officer, akkor kerni fogom a felveteleteket.
  • Jeffjohnson
    #50648
    Na magamnak válaszolva a dev trackerböl:

    "To that point, there will not be any Space based PvE content with the Digital Expansion. It is only going to be PvP."

    Sebaj ez is több mint a semmi. Ha sikeres lesz akkor hátha elindulnak ebbe az irányba. Elvégre space-be könnyebb contentet csinálni mint "földre".

    Más:
    Haverral előfizettünk 2 hónapra lassan megvagyunk 55 (Merc, Jugg) és keresnénk egy aktív magyar klánt Tomb-on Sith oldalon. Már másodjára térünk vissza a játékhoz és jó lenne az endgame-et végigtolni.
  • Pacho
    #50647
    Jól hangzik!
  • Jeffjohnson
    #50646
    Lesz PvE coop része is vagy csak PvP?
  • gergod
    #50645
    Raadasul ingyenes lesz!
  • Nephin
    #50644
    Új űrharcos kiegészítő érkezik!
  • gergod
    #50643
    iagazad van, egy kicsit tobb mint 2 ora kellett hozza.. igaz, hogy eloszor voltam ott (eddig csak 8.9. bosst oltem meg)
    mindegy, akkor is lehetne egy kicsit nehezebb.
  • Bandras DaSilva #50642
    No, a Red Eclipsen van egy kis bibi alderaannal. Úgy néz ki, hogy nem lehet elérni. Sajnos pont ott van egy karim, így per pillanat nem tudok vele játszani. Úgy néztem, hogy hivatalos fórumon is panaszkodnak emiatt.
  • Bhalage
    #50641
    nekem is nagyon tetszenek az uj opsok, eleg jonak tunik
  • eXequtoR
    #50640
    Pontosítok: Fortress végén p3ba, ha 1 ember is elmozdul kis csáp mellől szopacs, kánszil meg végig focus és max utolsó phasebe lehet lazítani. Azért egy TFB / SV hardhoz nem sok köze van amit 2 óra alatt kipucoltál annó első nap. :)
  • eXequtoR
    #50639
    Dude. Utolsó 2 END BOSS. Tehát a kánszil palaceba és Dr. Octopuszina fortressben. Azokat nem fészrollolod 72es gearbe csupán ezért kérdeztem.
  • gergod
    #50638
    Hat konkretan a 9. Boss egy sima tank & spank... 2x ugyanaz a challange amit dps-kent raadasul 30 sec alatt letudunk nem nagy szam. Heal challange kicsit nehezebb, de ha burn mode ban healelik az is siman megvan. Tankoknak meg felvaltva kell bemenni es CD-t hasznalni. 8man ben csinaljuk amugy.
  • eXequtoR
    #50637
    Az utolsó 2 boss egyszerű? :) Akkor ti tudtok vmit. Vagy 16osba mentek ahol minden faceroll. :)
  • gergod
    #50636
    elkeseritoen egyszeru ... most megint par honapig unalom amig jon a NiM mod.
  • eXequtoR
    #50635
    Hard contenthez képest elég sok időt elvitt ebben a resetben, de végre 10/10. Ti hogy álltok?
  • Nephin
    #50634
    Vasárnapi párbaj
  • Bandras DaSilva #50633
    Csak arra gondoltam, hogy ha épp játszol és nagyon nem találsz csapatot és csinálnál egy fpt, akkor rám írhatsz és összedobunk egy csapatot relatíve gyorsan.
  • Bandras DaSilva #50632
    Tankkal, healerrel miindig könnyű volt fpre jelentkezni. Tankkal a legkönnyebb, dpssel a legnehezebb.
  • Bandras DaSilva #50631
    Nem feltétlen a loot miatt fpzek a kcisivel..sőt, nem a loot miatt. Xpben jó, egy jó csapattal több xpt kapsz mint pár questért és ráadásul még élvezem is.

    Mondjuk csináltam már az összeset elégszer...

    Új embernek meg azért éri meg, hogy legyen vmi fogalma én ne 50en/55ön lássa először a dolgot amikor bejön hmre gagyi gearben és csak rohangál összevissza.
  • BoneDragon
    #50630
    Nodot kellett kinyomni...
  • BoneDragon
    #50629
    Fél év után megpróbáltam belogolni, de már kliensnél elakadok. Azt írja failed to update host. Próbáltam újratelepíteni, de ugyan ezt írja. Valaki tudja a megoldást?
  • darkling
    #50628
    Go2arena-n 15 euró a gamecard.