60032
  • Pongyi
    #50710
    Sziasztok. Jedi Guardian-nal meglehet tanulni a kétkardos technikát? Vagy csak egy kardda fogok tudni vele harcolni?
  • eXequtoR
    #50709
    "end gamet hamar meglehet unni"

    Az élteti még a játékot. Gondolom kipucoltad már NiM S&Vt és TFBt is.
  • Bandras DaSilva #50708
    Miért nem húzol föl egy karit?

    Kb 1 hét alatt meg is van (mondjuk függ attól is, hogy mennyi időd van játszani), de tényleg nem túl sok. Hamarosan megint jönnek a dupla xp 7végék, akkor meg gyakorlatilag annyi idő alatt meg lehet oldani.

    Pont a szintezgetés jó ebben a játékban, az end gamet hamar meg lehet unni.
  • Vitez77
    #50707
    Tégy hozzá pár 0-t s megkapod :D
  • gyurmy
    #50706
    az ténylg sok:D Én egy karit keresek lvl45 felett.sok sikert az eladáshoz!
  • kissssss
    #50705
    én megveszem 1 forintért. ;-)
  • Vitez77
    #50704
    Hello!
    El szeretném passzolni a Darth Malgus figurámat (kibontatlanul, fénykard még mindig becsomagolva stb., ajándékba kaptam), így feltenném Vaterára. Kérdés, hogy az SW:TOR-ban járatosabb népek szerint mennyiért próbáljak rajta túladni? :) A segítséget előre is köszönöm!
  • Nephin
    #50703
    Ingame cartel coin vásárlás november 5-től. link
  • MerlinW
    #50702
    1 accounton van mind, q red eclipse szerveren. A három nagy karakter republic, valamint van még két kicsi is, az egyik birodalmi. ~1000 órám van benne és sok pénzem:) 50k alatt inkább porosodjon a szerveren:) Jelenleg ~100k-ért hirdetem egy kínai oldalon.
  • gyurmy
    #50701
    nem vágom anyyira a Stwort más játékkal játszottam mind a 3 egy accounton van vagy külön is el tudod adni?amúgy mennyi is az annyi?:Djedi vagy más kari és melyik server?
  • MerlinW
    #50700
    Én eladnám neked, de kétlem, hogy adnál érte annyit amennyit kérnék 3 teljesen unlock-olt lvl55-ös 72-be öltöztetett karakterért:)
  • gyurmy
    #50699
    email:[email protected]
  • gyurmy
    #50698
    ja lvl 45 felett ha van valakinek eladó accounja megvenném.Jedi:D
  • gyurmy
    #50697
    stwor teamspeak cimet valaki tud mondani ahol magyarok vannak?előre is köszi
  • kissssss
    #50696
    ööö aha oké...
  • Kryon
    #50695
    Vagy megvárja míg lemegy az ára 350k alá. Legnagyobb keresletet preferredek jelentik, általában alkalmazkodnak az árak.
  • gergod
    #50694
    Tegnap este a Red Eclipsen nagyon kiraly ranked pvp ment. osszegyult kb 6 rep, 3 imp csapatnyi ember, igazsagosan csinaltunk "fel random" csapatokat (1 tank, 1 heal, 2 dps) roll alapjan az emberek is bekerultek csapatokba es hajra. Este 9-tol ejfelig (meg azutan is) insta pop-al. Mivel nem osszeszokott premade csapatok voltak, nem volt olyan, hogy egy csapat dominalt volna. (bar a mi csapatunk 7:1 el eleg jora sikerult).
    A jovoben is lesznek ilyen estek, tessek figyelni a forumot.

    min/max pvp gear nem kell, de azert egy teljes conqueror set nem art.
  • Nephin
    #50693
    Kedden karbantartás, 2.4.2 ranked PvP Season 1 nélkül
  • Plata
    #50692
    Nem vagyok guildban,nem ismerek senkit és már nincs gamecard.Amivel régen fizettem elő.
  • MerlinW
    #50691
    Lebizniszeled guild-en belül, ismerőssel, vagy előfizetsz.
  • Plata
    #50690
    Ja és még valami,tudna valaki segíteni abban nekem hogy vegyek Galactic marketról +1 kari slotot?Kb 1 órája néztem 487 ezer péz,de én prefered vagyok,a gunslingernél van 350k péz,a maradékot oda adnám kisebb kariktól.
  • Plata
    #50689
    Néztem neten a küldit és az egyik ellenséget 50-es elitnek írja.

  • eXequtoR
    #50688
    Nem tudom mit szívtál, de én is kérek ! :) Sorba lehet csinálni az összes questet. Írja a szintjét, ha megnyitod a küldi ablakot.
  • Plata
    #50687
    Sikerült tovább jutnom Nar Shadda-ra,most fel kéne jutnom valami birodalmi hajóra,de egyenlőre nem mertem nekifogni,40-es Gunslingerrel nem merek bele fogni.
  • eXequtoR
    #50686
    Nagyon gyönyörűre sikeredett ez a mondat. Még szerencse, hogy kilehet javítani.. oh wait. :(
  • eXequtoR
    #50685
    Több helyen is átlehet menni a köv. területre, de minden sith / rep bázis "fölött" átlehet menni.
  • Plata
    #50684
    1.Kösz megpróbálom.
    2.Ezt mond az őrnek.
  • MerlinW
    #50683
    1. kerüld meg a bázist
    2. 55 a max szint:)
  • Plata
    #50682
    Negyvenes szintű gunslingerrel küldizek a Hoth nevű igencsak hűvös bolygón,a smuggler küldiben elakadtam,át kellene mennem egy birodalmi bázis féleségen,gond az hogy az ajtóban már 55-56-os szintű elite őrök vannak,akik azonnal lecsapnak,és nem tudok be sem menni.Hogy a szöszbe lehet ezt megcsinálni?
  • eXequtoR
    #50678
    Mire térnél vissza? Raidek egyre jobbak, pvp ugyan az az unbalanced mint volt.
  • csokicsiga #50677
    Megéri most visszatérni? Mert, fél évet kihagytam.
  • PiszkosFred
    #50676
    Akkor nem gond, chapter 1 megvan mindenkivel minimum. Thx.
  • Nephin
    #50675
    Később pontosítják majd, egyelőre annyit tudni, hogy főleg lvl 10 alatti karaktereket neveznek át és elvileg lvl 30 felett nincs átnevezés.
  • PiszkosFred
    #50674
    Elég, ha csak belépek prefként és megmaradnak a nevek, vagy külön-külön minden karakterrel kell játszani, hogy ne legyen felszabadítva a név? Mert prefként nincs annyi karakter slotom, így ha nem muszáj, akkor nem fizetek elő csak azért, hogy a név meglegyen a későbbiekben is. Erről van valami info?
  • csokicsiga #50673
    Srácok, be akarok lépni, az accountomba, és nem küldi a kódot a email címemre, valami gáz van a rendszerükkel ?
  • Nephin
    #50672
    Tervek a közeljövőre
  • gergod
    #50671
    Kozben megtalaltam, hogy kivettek.
  • gergod
    #50670
    Nemtudjatok, hogy a firebrand pvp armort kivettek a jatekbol, vagy csak eldugtak az arusat?
  • eXequtoR
    #50669
    Pörfect Palace és Fortress Hm guide by SuckaFish
  • eXequtoR
    #50668
    Ugyan nincs köze az SWhez, de ez a kép nálam megnyerte a héten az internetet !