60032
  • Kryon
    #50790
    Miért ne? Így is akadnak bőven mondjuk úgy "kevésbé skilles" (azt se tudja WZ-on hova került) játékosok,mit változtatna, ha f2p/preferrednek ezentúl nem kéne ~1.5 órát farmolnia egy heti passért?
  • Bhalage
    #50789
    remelem soha nem vezetik be
  • Nephin
    #50788
    A Scout hajók
  • Nephin
    #50787
    Még nem.
  • Arnoux
    #50786
    Sziasztok!

    Még egy olyan 2 hónapja olvastam, hogy be fogják vezetni a f2p-eknek a végtelen ingyenes warzonet. Érdeklődnék, hogy ez megtörtént? Sajnos nem találtam meg sehol sem, hogy igen vagy nem
  • DarkBlade
    #50785
    Értem.
  • eXequtoR
    #50784
    Igen.
  • eXequtoR
    #50783
    slinger ranged, scoundrel melee. Ezen a vonalon indulj el. Pvpre mind2 jó, pvebe (dps) csak a slinger.
  • DarkBlade
    #50782
    Ez a public test server csak élőfizetőknek elérhető?
  • MerlinW
    #50781
    Gunslinger (a legjobb) dps, a Scoundrel inkább (a legjobb) healer.
  • csokicsiga #50780
    Srácok a Smuggler-nél melyik az inkább dps kaszt a Gunslinger vagy a Scoundrel ? Előre is köszike !
  • eXequtoR
    #50779
    1 éve hagyta abba. Azóta csak többen vannak.
  • Nephin
    #50778
    Az engine-en javítottak, most sem bírja túl jól a tömeget, de gyenge gépen, mint az enyém is, jobban megy, mint korábban.

    A játékosszám változó, alapvetően vannak bőven, frissítéseknél, kiegészítőknél még többen.
  • Plata
    #50777
    Az engine szarabb mint volt.Játékosok vannak,bár nem olyan sokan mint régen.
  • stenga33
    #50776
    Üdv!

    Kb. egy éve hagytam abba az swtor-t, de most gondolkodok a visszatérésen.Pár kérdés:
    Optimalizáltak e azota valamit az engine-n? Anno játszhatatlan 5-10 fpsem volt pvpben(nem a gépem szar:)). Hogy áll a játékosszám?.
    Ha 60napos gc-t veszek neten akkor megkapom a kieget is?
  • eXequtoR
    #50775
    A class questek összes bossát úgy a legegyszerűbb megölni, ha egy oszlop/dobot stb. körül kite-olod. Így semmit se tud rád castolni.
  • Bhalage
    #50774
    ez a Galactic Starfighter kedvcsinalo video egy SZAR
    (foleg a zene:o de a gfx es sound is ordenare)
  • Nephin
    #50773
    Galactic Starfighter teszt hétvégén
  • Kryon
    #50772
    A account-os unlock, ahogy neve is mutatja a teljes account-ra működik, az összes szerveren lévő összes karakteredre. Még a jövőbeliekre is.
    EU és US között még nem próbáltam, de elvileg annak is működni kéne.
  • MerlinW
    #50771
    Működik, nekem is így lett meg anno minden 300k feletti unlock-om.
  • Plata
    #50770
    Próbáltam,elsőre még összejön,de utána nem fog rajta semmi sem.Meg próbáltam ellökni is,először összejön utána meg nem fog rajta az isten sem.Küldizek alderanon,meg próbálok menni fp-re.Talán 32-n újra próbálom.
  • PiszkosFred
    #50769
    Interruptold a force crusht es ha hamarabb nyomja mint hogy lejarna a cd-d, ott a pushback(force wave talan?) vagy kite, amelyik tetszik, aztan mar ujra lesz interruptod.
  • Plata
    #50768
    A cartel coin-os az accountra,amit veszel GTN-n az csak szerverre.Ha jól láttam.
  • Plata
    #50767
    Jadi Sage történetben eljutottam az első epizód végére.Le kellene vernem egy Lord Vivicar nevű ürgét,a hajón levő katonákat könnyen levertem,de a pasit nem tudom leverni,29-es a karim,a csórikám meg 34.Leverni le tudnám,mert egész jól megy a harc,amíg el nem kezdi castolni a force crush-t.Ha sikerül is megszakítani másodjára már nem tudom semmivel sem megszakítani.Bugos lenne?Vagy túl kicsi vagyok még hozzá?Mindenesetre el tiplizek alderaanra küldizni.
  • Khaan
    #50766
    Régebbi hozzászólásban olvastam:

    "Érdemes indítani karaktert az egyik észak amerikai PVE szerveren is, mert ott az account-os cuccokat GTN-en 2-300k-ért adják, míg az európain 1-2millió között."

    Ez valóban működik? Ha egy másik szerveren, tegyük fel olcsóbban, hozzájutok egy account unlock-hoz, akkor azt aktiválva a másik szerveren lévő karaktereim is megkapják? Eddig valamiért úgy gondoltam, hogy az "account" egy adott szerveren belül érvényes. Ezek szerint tévedtem? (Remélem! :)


  • eXequtoR
    #50765
    Brontas eddig is sebezhető volt, csak rangeddel kellett bontani. Itt persze rácsesznek a 3 melee grpok ( már ha van ilyen elvetemült banda ).
  • gergod
    #50764
    Teljesen jogos eszrevetel.... Es sajna nem volt ket luut.

    Jol bebugzott az egesz. Egyesevel ugraltak utolso fazisra a masterek, kozben a tobbi a tron es korulottunk ugralt oda vissza, de egyesevel lementek. A 2-es fazis teljesen kmaradt. Majd miutan megoltuk az utolsot, Raptust ebben az esetben es kiadta a lootot, megjelent ez a ket diszmadar is. De legalabb Brontes sebezheto volt, tehat megoldottak a problemat ^^
  • eXequtoR
    #50763
    Én tudom én tudom !!! Van 1 halott ami tiszta szégyen ! váháháháhá. Na jó nem. Legalább dupla loot lett a vége? :)
  • gergod
    #50762
    na mi a furcsa ezen a kepen?
  • Nephin
    #50761
    Itt a ranked PvP Season One
  • Kryon
    #50760
    Milyen class és mely skillek-ről van szó? Úgy egyértelműbb lenne. De valószínűleg valami cd van rajta, stunoltak, vagy losolt az ellenfél.
  • eXequtoR
    #50759
    Valóban én játszom a hülyét. Bocsáss meg. Talán csinálj focust/rage-et mielőtt használni akarsz egy skillt? Vagy le vagy kickelve? Esetleg 10-15 sec CD van az adott skillen?
  • Bandras DaSilva #50758
    nem lehet, hogy stunolnak pvpben? Az ott gyakran előfordul...
  • gyurmy
    #50757
    a "villanást" ugy értem hogy nem tudsz skillre nyomni kb 10-15 másodpercig néha.....ne játszd itt a hülyét.
  • eXequtoR
    #50756
    Bhalage: CDtimer az alap, de ez a keretvillanás nekem új :)

    MerlinW: én is erre tippelek.
  • MerlinW
    #50755
    Lehet, hogy nincs tisztában a builder és consumer képességek szerepével?:)
  • Bhalage
    #50754
    be lehet allitani kulonbozo keretvillanasokat/ visszaszamlalast...
  • eXequtoR
    #50753
    Halvány lila fingom sincs milyen felvillanásról beszélsz... ez nem WoW, hogy villog csattog, ha betöltött egy skill. A hiba az ön készülékébe van.
  • gyurmy
    #50752
    Sziasztok pár napja próbálgatom a warzone-t elég jó gépem van 8 giga 4 magos proci ,450 gs videókártya a játék szépen fut a qustek is ,ha sokan vannak akkor sincs gáz a játékban , de a pvp-ben ha már 2-3 -an verekszünk nekem a skillek szinte nem is működnek alig villannak fel mintha ott sem lennék .Nem arról van szó hogy hogy akad a játék vagy szaggat hanem maga skillek nem müködnek fel sem villannak hogy tudjam használni öket mintha "lefagynák"........valami infó erről?
  • Vincentcloud
    #50751
    Nos ma melóhelyről gond nélkül tudtam security key-t rakni az androidos telómra, és miután hazaértem itthonról is engedte volna, szóval nem tudom mi volt tegnap a baja.