60032
  • Plata
    #50830
    Főfő admirális?Sw Torban is van admirális?
  • Plata
    #50829
    Akkor nem értem,egy ideig én is játszottam f2p,és emlékszem hogy az utazós skillek baloldalt voltak és alul középütt 2.Legalábbis így emlékszem rá.
  • Nephin
    #50828
    A hangnemet kéretik civilizált keretek között tartani (még főfőadmirálisoknak is), köszönöm.
  • alyr2
    #50827
    Free jatekoskent 2 skillbar lehet, nem tobb nem kevesebb!
    35ig huztam a sith sorcereremet, de mar lvl 30-32 kornyeken keves volt a 2 bar..penzem skillekre mindig megvolt, mert azert azt rendesen lehet igy is szerezni..viszont a limitalk heti kveszt meg a heti csak 3 loot flashpoint instabol tulzas..ezert abbahagytam. Ennek a jateknak a f2p modellje kalap szar, ahhoz, hogy fizessek erte pedig keves a jatek(grafikaja nem tul eros, es 35ig alig talalkoztam jatekossal terepen).
  • Plata
    #50826
    Mikor Free lett csináltam egy free accot,kezdtem egy smugglert és jól emlékszem hogy alul 2 oldalt 1 actionbar volt.Később az idén tavasszal újra elkezdtem vele játszani,de megvettem a játékot dobozosan vettem előfizetést és vettem 2400 cartel coint is.Akkor még lehetett gamecardot cartel coint venni után fizetéssel.Mivel már nincs gamecard csak digitálisan így prefered vagyok,hogy hány action bar lehet nem tudom,négyet használok.De van 8 karim,3 crew skillem,tudok használni artifact-ot,section x vagy mi a szösz unlockolva,plusz egy sor táskában megvéve,most ennyi jut eszembe.Ha túl leszek a karácsonyi ajándék vásárláson még veszek cartel coint.Most újra lehet venni utánvéttel.
  • eXequtoR
    #50825
    " Videók alapján engem nem győzött meg a (szerintem már eléggé elavult) 1-9 gombnyomogatás."

    Most ez úgy mégis mi akar lenni? :) Túl sok a skill? Lehet menni Riftbe. Ott 32 abilityt belezsúfolsz 2 makróba. Tádáá !

    Persze a helló kitty is egy opció.

    MÁS! Röpcsizésről kinek mi a véleménye? Amennyire nem érdekelt ptsen, liveon 0-24 azt toljuk. :) Az is faszányos, hogy lvl 1-től lehet vele karit húzni.
  • PiszkosFred
    #50824
    Akkor pláne nem egy :) (sose volt f2p státuszú, csak pref/sub, de minimum kettőre emlékeztem f2p esetében, illetve prefként 4-re)
  • Bhalage
    #50823
    felejtsd el ezt a topikot es ezt a jatekot, nem neked valo
  • Plata
    #50822
    10-es szinttől te idióta,az is le van írva,preferednek 20-tól.
  • Plata
    #50821
    Én 3 actionbarra emlékszem.
  • JethroHUN
    #50820
    Ment a moderátor topikba, csak szólok.

    Akkor miért is van oda írva, hogy lassabb az XP szerzés?
  • Plata
    #50819
    Te vagy nagyon béna vagy,vagy túl hülye hogy észrevedd a dolgokat,hat óra alatt én felhúzok egy karit 10-es szintre,minimum.F2P 10-es szintig ugyanannyi pénzt xp-t egyéb szart kap mint előfizetős,ezt tudhatnád.Kivéve hogy nem kapja meg a dobozokat amit küldivel lehet kapni.
  • PiszkosFred
    #50818
    Kettő az az egy actionbar, ha jobban megnézed.

    Érdemes lett volna átnézned a hivatalos fícsör listát, mielőtt belefogsz. Sok gyomoridegtől megkímélted volna magad: http://www.swtor.com/free/features

    Pár száz forintért már lehetsz Preferred státuszú, az pedig bőven elég a sztorikat végigjátszani. Ingyen, havidíj nélkül más nem jöhet szóba, viszont ingyen 8 kiváló sztorit kapsz, amelyre megéri rászánni az időt.
  • JethroHUN
    #50817
    Ezt a játékot nevezik F2P-nek? Tegnap töltöttem le. Már nagyon régóta akartam vele játszani. Videók alapján engem nem győzött meg a (szerintem már eléggé elavult) 1-9 gombnyomogatás. Fele XP, Fele credit meg fele valor(nem mintha előbbi érdekelne) kap a karakter előfizetés nélkül? Anyjukat... 6 óra játék után lv5 a karakter, skilleket nem tudok venni... felszerelés is nuku. Quest ad 10 creditet kb, skillek 100-tól kezdődnek. Ez ennél gondolom még 1000x szarabb lesz valamivel magasabb szinten. Egy kibaszott quickbar-ért is pénzt kell fizetni? Nem elég 1 darab, akkor fizess 800 Ft-ot?
  • Nephin
    #50816
    Hajóbütykölés
  • Java33
    #50815
    A kis szintű felszerelés skinek.., át lehet pakolni a mod-okat másik ruhából és így lesz egy olyan ruhád, csak máshogy néz ki.

  • MerlinW
    #50814
    Bármelyik bolygón, illetve a fleet-en a planetary árusoknál:) Tele van velük egy egész külső szárny:)
  • csokicsiga #50813
    Srácok, ezt a planetary commendationokat, amiket kapok kvesztekért, hol lehet levásárolni ?

    Ma kaptam levélbe 2 titlet, és 3 csomagot, de a csomagokban, kis szintű felszerelések vannak, azokat, mire lehet felhasználni ?

    Előre is köszönöm a válaszokat !
  • Kryon
    #50812
    Ez az űr pvp legalább jól sikerült, nem hittem hogy elbírja a motor, de szép simán fut. Az ingyen 30 napos átkúrást azért nem bocsátom meg nekik egyhamar.
  • Kryon
    #50811
    Na, megnéztem. 28 napom maradt... Dec. 1.-én fizettem be, sajnos nem olvastam el elég figyelmesen hogy rájöjjek az átkúrásra így azzal voltam, akinek aktív 2.-án megkapja a 30 napot...
    Soha többé egy büdös vasat nem kap tőlem ez a szutyok cég, az tuti!
  • MerlinW
    #50810
    "Nézd, ha az ember dolgozik, családja van, esetleg gyereket nevel, akkor nem valószínű, hogy napi rendszerességgel be tud lépni"

    Ez teljesen jogos és rendben is van. Azonban a normális - rendeltetésszerű - guild-ekben ez nem működik. Ott vannak előre fixált programok (raid-ek, egyebek), amin jelen kell lenni. Ha nincs az embernek erre ideje - gyak. van élete:) - , akkor az MMO a legrosszabb hobbi amit választhat:)

    Egyébként a gyűjtőklánok sem olyan rosszak, elég ha összehaverkodsz 3-4 emberrel és gyakorlatilag meg van oldva a probléma.
  • Paxton
    #50809
    Szia gunji,

    A Progenitor szerveren tudtommal 4 Köztársasági magyar guild van: A Fényhozók, CM (Carpathian Mercenaries?) Covert Forces, Dreadful Elite, Köztársasági Testvériség. Ezek közül a Dreadful Elite hard mode operation guild, tehát ők valószinüleg kiesnek az általad keresett paraméterekből. A másik 3 pedig casual guild, tehát szerintem nem fognak fennakadni ezeken. Bár TS használata mindegyiknél kötelező, ha operationra szerenél menni.
  • gunji
    #50808
    Nézd, ha az ember dolgozik, családja van, esetleg gyereket nevel, akkor nem valószínű, hogy napi rendszerességgel be tud lépni, de az se biztos, hogy minden szabadidejét ezzel töltené ki. Ha meg kedve, ideje és lehetősége is van a játékra, akkor vihet több karaktert is, így simán elképzelhető, hogy valamelyik háttérbe szorul, s hosszabb ideig nem lép be vele. Ez szerintem még nem baj, minden ember más, másképpen játszik, vagy szeretne játszani. Vannak olyanok is, akik nem rohannak végig a pályákon, szeretnek nyugisan játszani, bambulni néha, nemcsak folyamatosan pörögni ezerrel. Ők semmivel sem rosszabbak azoknál, akik hat óra alatt felvisznek egy karaktert 55-re, vagy egy óra lenyomnak két 16-os opot. Sajnos nekik kevesebb ilyen lehetőségük van.

    A tippet köszönöm, birodalmi oldalon még csak-csak, de köztársasági oldalon nem szoktam látni magyar klánok felhívásait (mondom, a Progenitoron).
  • Bandras DaSilva #50807
    Ha ilyen guildet keresel a legeygszerűbb ha csatlakozol egy gyűjtőguildhez. Mindig hirdet pár a fleeteken. Van bennük sok ember, semmi sem kötelező, ha meg esetleg segítségre van szükséged még azt is le tudod egyeztetni velük.

    Azért ez a "hetekig nem lép be az ember" dolog kicsit erős. Ha normál, komolyan vehető guildet keresel, akkor az szerintem nem fér bele, hogy eltűnsz hetekre. Azért javasoltam ezeket a nagy nemzetközi gyűjtőket.
  • eXequtoR
    #50806
    "esetleg hetekig nem lép be az ember"

    n1
  • gunji
    #50805
    Üdv!

    Mindkét oldalon magyar klánokat keresnék a Progenitoron. Elsősorban olyanokat, ahol
    - nincs (esetleg nem kötelező a TS),
    - megengedett a több karakter (esetleg több klánban), s az, hogy emiatt esetleg hetekig nem lép be az ember,
    - nincs op-kvóta,
    - lehet szólózni, ha valaki azt szeretne (akár 55 szinten is), stb.
    Tudom naiv vagyok, hogy azt gondolom, ilyen klánok még vannak. De egy próbát talán megér :)

    Más: a 30 nap 'ingyenesség'-hez egy gondolat.
    Valahogy nem hittem, hogy - mi előfizetők - a semmiből kaphatunk bármi jót is. A játékiparág nem arra állt rá, hogy a már fizetőket jutalmazza, a lényeg itt is - mint mindenhol - az, hogy még több ember fizessen elő. A többi csak átverés.
    Ahogy egy éve is az volt, amikor meghirdették, hogy ha november 15-ig előfizetek, akkor ennyi meg annyi cc-t kapok. Előfizettem, utána kitalálták, hogy mégsem, csak azok kapnak, akik régi előfizetők. Így jártál.
    Amikor vettem a játékot, az első hónapra azóta sem kaptam meg az 500 cc-t. Jah, bocs, így jártál.
    Az egyik patch-csel kitörölték az egész HK-51 összerakó küldetést. A fórumban a hivatalos válasz az volt, hogy 'ja bocs, nem tudtuk, hogy lereseteli a patch a küldetést, de akinek problémája van, írjon ticketet'. Írtam ticketet, amit másnapra egyszerűen kitöröltek...

    Ezek után én már semmiben nem hiszek nekik. Csoda egyáltalán, hogy azt a szerencsétlen speedert megkaptuk. :(
  • Kryon
    #50804
    Akkor most hogy is van? Csak az kapja meg aki visszatérő és pont 2.-án fizetett elő?
  • Nephin
    #50803
    2.5 és GS early access holnap
  • Nephin
    #50802
    A strike fighter
  • Nephin
    #50801
    30 nap ingyen
  • Bandeeka
    #50800
    Sziasztok!
    Teljesen kezdőként Köztársasági oldalon találok majd casual guildet?
    Köszönöm
  • V43 1105
    #50799
    Igen, de semmi javulás.
  • Nephin
    #50798
    A repairt próbáltad?
  • Nephin
    #50797
    Dupla XP-s napok + Galactic Starfighter early access december 3-tól
  • V43 1105
    #50796
    Sziasztok!

    Frissíteni szeretném a játékomat, de a Launcher update közben 5-ös hibával kidob, van ötletetek esetleg, hogy mi okozhatja ezt? Köszönöm előre is :-)
  • BryceHUN
    #50795
    Skill.

    lvl 25: Rank 1 – 35000 credit (90%)
    lvl 40: Rank 2 – 150000 credit (100%)
    lvl 50: Rank 3 – 220000 credit (110%)
  • csokicsiga #50794
    Srácok, ha majd ilyen siklókat akarok használni, amire ráülhetek, és mehetek vele, azt hányas színtől tudom megtenni, vagy skillt is kell tanulni hozzá ?
  • Plata
    #50793
    Én szoktam köszönni,vagy ha kérdez valaki valamit és tudom válaszolok.
  • MerlinW
    #50792
    A normális előfizetősök többsége guild-ben van, nem játszik puggal és nem is irkál general-ra:) Én is ha 5 mondatot írtam generalra 1 év alatt, akkor sokat mondok:)
  • Plata
    #50791
    Arról nem is szólva hogy prefered és f2p játékosok normálisabbak mint az előfizetősök.Legalábbis magyaroknál azt tapasztaltam hogy az előfizetősök 90%-a nagyképű beképzelt balfasz,míg a f2p vagy prefered általában normális.