60032
  • eXequtoR
    #50870
    :)

  • gergod
    #50869
    csak disz
  • sztar007
    #50868
    A petek jók valamire vagy csak dísznek vannak?
  • Nephin
    #50867
    Persze.
  • tomcsa4
    #50866
    Sziasztok. A The Red Eclipse szerveren még mindig van élet? Anno játszottam egy hónapot (ont egy éve) és újra leporolnám (free acc).
    Sokan vannak, lehet élvezni? Köszi!
  • SuLtAN17
    #50865
    Szevasztok!
    Ha most előfizetek 2 hónapra gamecard-al, akkor kapok valami kieget vagy meg kell őket vennem?
  • eXequtoR
    #50864
    Hála a foscsi enginnek, low-on kevesebb az fps mint high-on. :) Mindez egy brutális GTS 250el!
  • gyurmy
    #50863
    Milyen configod van pontosan mert lehet a videókártya a lényeg és mondjuk az Nvidiát nem szereti ha leirnád megköszönném.Nekem minden low-on van az AA ki van kapcsolva a shadow is ennél többet nem tehetek.
  • V43 1105
    #50862
  • Nephin
    #50861
    Az engem egyáltalán nem érdekel.

    PS: ennél, nem ettől :P
  • V43 1105
    #50860
    :-D Hivatalos fórumon ettől csak szebbek vannak ..
  • Nephin
    #50859
    Lehet úgy is, hogy eltűrje a nyomdafesték, köszi.
  • V43 1105
    #50858
    Az új patch óta baszik elindulni ez a trágya.. nem hiszem el..
  • picket
    #50857
    Ugyanilyen konfiggal nekem 100 fps, wz 80. Csak nekem árnyékon (medium) meg aa-n (off) kívül minden fullon van. Videokártya???
  • eXequtoR
    #50856
    Low lvl WZn nincs expertise, így brutál bontás megy! Mondjuk 55ön se áll másból, csak jön az ölhetetlen hybrid vang / pyro v smasher v sniper és vége. Űr pvpbe nincs ilyen baromság. Próbáljátok ki azt.
  • Plata
    #50855
    Nem,én szoktam ritkán wz-re menni,kicsit vacak de nincs nagyobb gond.
  • Plata
    #50854
    Szerintem kamuzott.
  • gergod
    #50853
    Szep nev.... Van nehany TRE-n is ... "Hányásvagy" meg ilyenek.
  • Pacho
    #50852
    Hát ha lenne egy kétszer ilyen jó konfigod, akkor közepes grafikával a játék elején open world pvp-ben elértél volna legalább 20 fps-t.

    Amúgy kapcsold ki az árnyékokat stb. és akkor lehet akár 30 fps-ed is:)
  • gyurmy
    #50851
    szóval ez a warzone mindenkinek ilyen ocsmányul játszhatatlan?:D Tegnap full élettel rohangálok 2 ember rámtámad egy sith meg egy sniper ,1 másodperc és halott vagyok.akad és élvezhettelen ha action van.
  • eXequtoR
    #50850
    Esetleg innen.

  • eXequtoR
    #50849
    Eddig nem volt baja ezzel a feltöltő oldallal..
  • eXequtoR
    #50848
    A Tombot pl. tegnap láttam egy új magyar guildet.



    Szerintem pörfect !
  • Nephin
    #50847
    A Red Eclipse, a Tomb of Freedon Nadd és a Progenitor a "magyar szerverek", máshol csak kevés embert találsz.
  • gyurmy
    #50846
    Amúgy van egy lvl55-ös Jedi guardianom meg egy lvl -10 guns. A Freedom pvp szerveren vagyok van valami magyar guild amelyik Op,Fp,pvp jár vagy Teamspeket használ mert akkok szivesen csatlakoznék.
  • gyurmy
    #50845
    "Az óriási gépigény egy 100e forintos desktop pc, ami 100 fps-en viszi max grafikával."....hm nem tudom TE miről beszélsz nekem 8 giga ram 4 magos 3200 procival 1 gigás kártyával 60-80 fps el játszom de a wz élvezhetetlen és játszhatatlan kb 12-25 fps ugy hogy minden low -ra van állitva.A guildben 5 emberből 4 nem tud a Wz-ben játszani annyira élvezhetetlen.
  • Nephin
    #50844
    Holnap karbantartás
  • V43 1105
    #50843
    Minden okés most így?

  • BaLTáSGYiLKoS
    #50842
  • picket
    #50841
    Az óriási gépigény egy 100e forintos desktop pc, ami 100 fps-en viszi max grafikával.
    X-winget meg nem rakhatnak bele, csak hasonlót (meg is tették), mert csak az megy bele, amit a Lucasarts enged, mint minden hivatalos star wars termékbe.
    A f2p-el még egyet is értenék, ez nem azért van, hogy tényleg ingyen játssz, csak ha szeretsz a sajtreszelőddel kettesben szeretkezni, de akkor megkérdezném, hogy akit havi 4e forint földhöz vág, annak miért egy játék vélt vagy valós hiányosságai jelentenek akkora problémát, hogy ki kell fakadnia egy olyan fórumon, ahol ezzel pont semmit nem ér el, csak hogy hülyének nézi mindenki aki olvassa.

  • Nephin
    #50840
    Ja és max a channelinges skilleknél kell állni, a többinél egyáltalán nem. A csőjáték meg régi lemez, uncsi... :P
  • Nephin
    #50839
    Valamit nagyon benéztél, WZ-n sosem volt egy csapatban rep és imp.
  • Plata
    #50838
    WZ-n sosem voltam imp-el egy csapatban,soha,még ilyet nem is láttam,vagy túl vak vagyok.
  • HyperMonkey
    #50837
    A megjelenéskor megvettem és 3-4 hónapig toltam folyamatosan. Az akkori operationöknek semmi köze sem volt az SW feelinghez, az egészet a birodalom és a köztársaság küzdelmére kellett volna kihegyezni.
    Erre csak pvp-ben került sor leginkább. Aztán behozták azt az oltári nagy baromságot hogy a WZ-okon lehet egy csapatba imp és rep, csak meglegyen a létszám. Ennél nagyobb gyalázatot SW fanatikusként elképzelni sem tudnék. Emellett a grafika minőségéhez képest óriási a gépigénye, az egész csőjáték. Vagy hegyekkel vagy más akadályokkal terelnek a láthatatlan csőben. Ok nem sandbox, de ez már akkor is túlzás. Az egész teljesen statikus, minden spelledhez, képességedhez meg kell állni, nincs meg a folyamatos harc érzés mint pl a GW2-ben vagy a WoW-ban. Single player játéknak elmegy, de ezért én egy fillért sem fizetek, így nem is játszom vele. De nem is szidom hogy az F2P modellt változtassák meg, hiszen mindennek ára van. Más kérés, hogy az EA ezt kőkeményen ki mis használja. Majd jön szépen hogy CC-ért vehetsz X-winget, Tie fightert meg A-winget meg mindenfélét, majd figyeld csak meg. Ha ebből pénzt lát az EA akkor beleteteti tutira. Nem fogja érdekelni hogy ezek a gépek még 3000 évig sehol sem lesznek, pénz van benne, toljuk bele.
  • Plata
    #50836
    Ha kicsit jobban megismernéd a játékot tudnád hogy nagyon is jó,f2p-ként nem túl jó,de ha előfizetsz a játékélmény sokkal jobb lesz.Red eclipsen van 8 karim,és szeretem mindegyiket.És a story is jó.Mivel nincs meg a kieg így csak 50-ig tudok velük menni,de nekem élvezetes a játék.És pénzt is lehet keresni igaz f2p max 250 ezer creditje lehet,prefnek 350.Mivel F2P vagy kezd slicing crew skillel,az termeli a pénzt,el sem tudod majd költeni.
  • HyperMonkey
    #50835
    Ok, sejtem mire írtad :)

    Lényeg hogy az EA mindent tönkrevág, mert nem érdekli a pénzen kívül semmi. Az meg külön atomcsapást érdemel, amit a C&C-vel csináltak.
  • HyperMonkey
    #50834
    Kis helyreigazítás, a GW2 B2P de annak példás. Én nem azért nem játszom az SWTOR-al mert korlátozva van a F2P, hanem mert számomra egyáltalán semmi SW feelingje sincs , statikus és ronda. Ez persze magánvélemény.

    Ha tetszene, előfizető lennék.
  • Nephin
    #50833
    HM, ilyet ne pls.
  • Nephin
    #50832
    Ő ezt pontosan tudja, ne aggódj. :D
  • MarkBlade
    #50831
    Nem ez egy fricska.. egy Guild toborzónak.. :)