60020
  • pajer_csaba
    #59179
    Ezeréves bug. A régi gépemen volt egy csomó screenshotom a hoth-i fekete égről.
  • gunji
    #59178
    5*
  • Plata
    #59177
    Na ilyenre sem nagyon emlékszem.
    Hoth-on fast traveltől ilyen lett az ég.
  • Plata
    #59176
    Nagyon egyszerű a válasz.
    A karid unatkozott nagyon és végül legyőzte az unalom.
  • gunji
    #59175
    Amúgy mi van ezzel a játékkal ??? Flottán hagyom a karaktert (no pvp) és kiszaladok wc-re. Mire visszaérek: you have been defeated... WTF???
  • gunji
    #59174
    A karácsonyi event alatt nekem is jócskán esett, pedig annyit nem is voltam fenn. Tán azóta belenyúlhattak a százalékba? [fejvakarós smiley]
  • Plata
    #59173
    Nekem ma is esett Game modul,na és jedi sztori companionnal,meg esett hammer stationon is,de nem tudom lootolni mert nagyon rég maxos a repum és a 200 is rég megvan.Még valamikor karácsoyn előtt be fejeztem.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.02.18. 21:58:23
  • gunji
    #59172
    Igen (Fey). Lehet, hogy még többet kell menni. :o
    Viszont legalább tegnap voltam PTS-en pvp-zni :) Kissé kaotikus volt, de a cél ez esetben szentesíti az eszközt :D
  • PiszkosFred
    #59171
    De viszed/aktiv a hozza tartozo a companiont is?
  • gunji
    #59170
    Nálam továbbra is problémás a g.a.m.e. modul, nem is értem, hogy lehet megcsinálni a repukat normál casualként. Ma is esett összesen talán ha hat-nyolc (plusz a season-ös jutalmak), pedig mentem két czerkát, majd boosterrel heroicokat és flaspointot is. :(
  • gunji
    #59169
    Pont most esett egy, hogy panaszkodok róla, lol :D
  • Plata
    #59168
    Nekem FP-n most is esik.
    Már a nyolcadikat toltam le.De nekem 200/200 és ott kell hagynom.
  • gunji
    #59167
    Én meg a napot Balmorrán töltöttem Fey-jel, de egyetlen egy g.a.m.e. modul se esett egész nap :(
    Heroic-on persze szokott esni, de sima story-zásban eddig nem (talán Coruscant-on még igen). Hogy lehet így kihúzni a reput?
  • Plata
    #59166
    Kedvenc köztársasági sorcimmal voltam FP-n,mikor jelentkeztem láttam hogy tankra van szükség.
    De én dps voltam,az FP végén mégis megkaptam a role in need jutalmat.
  • Plata
    #59165
    Elvesztek,lassan a fórum is elveszik.
  • gunji
    #59164
    Az egy sima mellékküldi egy idegesítő logikai feladvánnyal [hova lettek a smiley-k?]
  • Plata
    #59163
    Az valami küldi? Vagy heroic?
  • gunji
    #59162
    Azt aki kitalálta Balmorrán azt a trafós 'Traken-4's Legacy'-t - még tíz év után is - örökre eltiltanám a szakmájától. :/
  • gunji
    #59161
    A loader szerint devek jönnek fel a tesztszerverre PvP Warzone-t tesztelni (ha jól számolom át az időpontot, akkor) ma este fél kilenckor. Aki megy egy meccset, Opal Vulptilla mountot kap. (Kéne nekem is :o)
  • Plata
    #59160
    Következő szezonban Mek-sha strongholdot kapunk,vagyis vehetünbk szezon tokenért,köv szezon társa valami Amity.
  • Plata
    #59159
    Ok,akkor megnyugodtam hogy nem én vagyok vak és látnom kéne a focus szinét.
  • PiszkosFred
    #59158
    A stat miatt.

    Viszont gunji personal conq. pontot emlitett, ott en mar talalkoztam ezzel az atmeneti interfesz hibaval.
  • Plata
    #59157
    Egy kérdésem volna,sorcinak a focus-ba mi a fenének color kristály?
  • Plata
    #59156
    Nem az.Én három flashpointra 420 ezret kaptam.És azóta sem tűnt el.
    Nézd még most is meg van.

    A listában az első nem az én karim a többi az enyém.
    De a múltheti lista is rossz,mert múlthéten 11 karival sikerült.
    Én is csak néztem hogy mi a szent ég,hogy lett ennyi pontom,de passz,a harmadik Fp vége előtt még valami 30 valahány ezer pontom volt.Ahogy kész lett a harmadik kaptam iszonyú sokat és ennyi lett.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.02.06. 21:58:56
  • PiszkosFred
    #59155
    bug, szerintem relog utan 0 lesz, jartam mar en is igy, hogy elso login utan volt nemi hendikep (mindez persze csak ui error) :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2023.02.06. 21:42:36
  • gunji
    #59154
    Mondok jobbat: hogy lehet 16545 personal conquest pontom, ha ma még csak most léptem be, s nem csináltam semmit? [fejvakarós smiley] :D
  • Plata
    #59153
    De az nekem mindig is volt.
    Mármint vip vacak,vettem még azután nem sokkal hogy a karit elkészítettem.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.02.06. 19:47:14
  • Plata
    #59151
    Érdekes,látom hogy valaki írt hozzászólást,de nem látom.
    Na most hogy írtam előjött.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.02.06. 19:46:05
  • pajer_csaba
    #59151
    Bug. Elvileg cak akkor írhatná ki, ha megpróbálsz rálépni a liftek valamelyikére a fleet cantinban. A VIP cucc ahhoz kell, hogy használhasd a lifteket amik felvisznek a VIP részlegbe. Amúgy 1 milla kredit a droidtól ahogy kijössz a liftből cartel bazaarban. Vagy megveszed a starterpackot az swtor oldaláról, és minden karid megkapja emailben.
  • Plata
    #59150
    Ez szerintetek mi a túró?
    Épp crew skill küldikkel pepecseltem mire elkezdte kiírni.

    Azóta is írja mindenhol,akárhova megyek.
  • Plata
    #59149
    Nekem már azt hiszem 334-es az implant,vagy a relic?
    Gearem nagy része 334 de van 336 is,meg még azt hiszem egy 332.
    Lassan gyűlik mert csak FP-re járok még mindig.
  • gunji
    #59148
    Végül csak sikerült hozzácsapódni egy csapathoz, s meglett a heti hét.
    A 330-as relic/implanthoz viszont kellene még 960 drm, osztán' meg is állok, azt hiszem. Fárasztó egy dolog a farmolás.
    A smiley-kból meg már csak kettő maradt, szomorú, hogy az sg-ből is csak a pénzt húzzák ki :(
  • Plata
    #59147
    Szezon teljesítve maximálisan,öcsik is nem csak a szintek.
    Kaptam egy skin-t robihoz,60 CC lenne ha legacy wide-á akarnám tenni.De fölösleges,ha sorcival ki veszem nem bound itemet ad.
    Így simán be rakhatom legacy bankba és átadom másik karinak.
  • Plata
    #59146
    Taris-on észrevettem valamit,a sinking cityben azt hiszem a rom kórházban,van pár monitor a falon ami törött.
    Viszont ha neagyon messziről nézel oda akkor úgy látszik működnek és valami megy rajta.De ilyen messziről a fene sem tudja ki venni mi az.
  • Plata
    #59145
    Kösz az infót,úgy nagyon nem éri meg,az nagyon sok CC,kb 20 karinak kellene 1 vagy 2.
    Darabja 1400 cc.
  • PiszkosFred
    #59144
    Szinte biztos (99%), hogy karakterre unlockolhato, a tobbivel megint ugyanennyi CC-be kerul minden. Egyedul a hajo festesek es skinek tehetok account szintuve.
  • Plata
    #59143
    Nyoma sincs.
    Vagyis pet változata egyiknek van,egy modell.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.01.30. 12:26:55
  • gunji
    #59142
    Nem tudom :(
    Collectionban nincs a hajó?
  • Plata
    #59141
    Véletlenül nem tudod hogy a játékban CC-ért megvett Starfighter hajók azok csak 1 karakterre unlockolódnak vagy legacyra is lehet unlockolni?
    Mert csak annyit látok a játékban hoyg 1400 cc egy hajó,de leírásban csak az van hogy fullosra van fejlesztve,viszont ha minden karival meg kellene külön venni 1400-ért az marhára nem érné meg.
  • gunji
    #59140
    Nekem sikerült most hét megoldhatót találni, a jövő héten jön pocsék osztás. Még 21 kell a százhoz, s van öt hét.
    A game modul nekem esik, sőt ritkán az underworld-ös is Fen Zeillel.
    A utóbbi időben a zöld noble decurion pummeler gear farmoltam, s fura módon a 328-as gyengébbnek tűnik, mint a 324-es
    Gondolkodok, hogy érdemes-e tovább menni [vacilálló smiley]