60032
  • davyd92
    #50910
    Próbáltam a tűzfallal bohóckodni de nem segített, a gépem biztos hogy elviszi az nem lehet gond.
  • Plata
    #50909
    Vagy tűzfal vagy kevés a gépe hogy elinduljon,utóbbiról csak hallottam.
  • gunji
    #50908
    #50809, #50810

    Köszönöm mindkettőtöknek. Kicsit több klánra számítottam, többségükkel találkoztam már. Több magyart láttam más klánokban (ICE, Twelve Parsecs, NJO, stb.), akkor gondolom azok külföldi klánok.

    "Ha nincs az embernek erre ideje - gyak. van élete:) - , akkor az MMO a legrosszabb hobbi amit választhat:)"
    Értem én, értem. :) De hát mondom: normál élet, más tevékenységek, más karakterek. Igaz, számomra nem hobbi ez, csak sima kikapcsolódás, szórakozás (lenne, elvileg).
    Nemrégen voltam egy ilyen klán tagja, de el is jöttem hamar, mert nem igazán segítettek, mikor szükség lett volna rá. Gondoltam, csak rossz helyen próbálkoztam, de ezek szerint sok választás nincs. Maradok szólóban.
    (Nem véletlenül játszok a egyedül az STO-ban is, ahogy olvastam, ott még kevésbé 'tetszetős' szabályok vannak.)
    De abbahagyni emiatt nem fogom :P, legfeljebb a sok idegesítő sith miatt, akik folyamatosan megölik az embert, ha a napi/heti küldetéseket próbálja csinálni (pl. pvp-s gree event), vagy ellopják a cuccot (pl. Oricon).
    Most amúgy is visszább nyesték a drágalátos BW-sek a jedilovag-karddobálás dmg-it :S, így még rosszabb. Teljesen kiegyensúlyozatlan lett a játék. :(

    "Egyébként a gyűjtőklánok sem olyan rosszak, elég ha összehaverkodsz 3-4 emberrel és gyakorlatilag meg van oldva a probléma."
    Nekik is megvan a saját klánjuk, az idegennel nem fognak lógni folyamatosan. ;)

    De azért még egyszer köszönöm. S további jó pihenést. :)
  • Nephin
    #50907
    Tűzfal?
  • davyd92
    #50906
    Sziasztok!
    Regisztráltam a swtor.com-on szerintem sikeresen, meadtam egy e-mail címet is amelyre kaptam egy levelet és sikerült aktiválnom az acc-ot. A probléma ott kezdődik, hogy a kliens enged bejelentkezni, beírok mindent jól és tölt a végtelenségig nem ír ki semmit, hogy bármi is rossz lenne, csak tölt...ötletem sincs mi lehet a baj. Valaki esetleg tudna megoldást a problémára?
  • MerlinW
    #50905
    Gondolom Kellemes Karácsonyt szerettél volna kívánni. Mert Magyar vagy:)
  • Kewanaar
    #50904
    Merry Christmas
  • Nephin
    #50903
    Boldog karácsonyt!
  • V43 1105
    #50902
    Este valaki Red Eclpisen segíteni picit? 20-as Imperial Agent vagyok, már a Bonus series második felénél járók, viszont Heroic 2/4-hez sehol nem találtam értelmes társaságot. XP nem izgat, inkább az itemek amiket szeretnék megszerezni. Köszönöm, ha valaki szán rám egy kis időt

    Most pedig irány sült kolbászt nyomnyomolni :D
  • Bhalage
    #50901
    http://hungarikum-swtor.enjin.com/
  • Camouflage
    #50900
    Hello. Red Eclipse serveren keresek noob-friendly casual guildet. 2-3 napja kezdtem a jatekot Imperial oldalon, sorcerert kezdtem. A karakterem neve "Lezuuzius". Elore is kosszonom.
  • eXequtoR
    #50899
    hmmm. Akkor /cjoin alliance és ott, ha felmászik 1 ember rámarhatsz!
  • sata75
    #50898
    esküszöm az életedre, hogy nem találtam senkit:)
    beírtam a who-ba, hogy alliance of hungary, kidobott egy csomó arcot, ráírtam az egyikre és kiderült, hogy ő a chech alliance vagy melyik guild tagja és tök véletlen tudott magyarul:))
    szóval benéztem, de tényleg nem láttam senkit online:(
  • eXequtoR
    #50897
    Pedig mindig 10+ tag online náluk. A hiba az ön készülékébe lesz! :)
  • kicsitopi
    #50896
    sziasztok. Elértem a 20-as szintet, most már nem enged játszani. Valami verifikációs emailt akar küldeni, de hiába adom meg a regisztrált címemet, semmi sem érkezik csak a szokásos normál értesítések. Hetek óta próbálok belépni, mindig azzal fogad a játék, hogy adjam meg a címet. Aztán nem történik semmi. mi lehet a gond?
  • sata75
    #50895
    nem találok online embert tőlük:(
  • eXequtoR
    #50894
    Alliance of Hungary a hivatalos gyűjtő guild a Tofn serveren, rep sideon.
  • HyperMonkey
    #50893
    Jogos. Ezt teszi az elmúlt 7 év :)

  • Plata
    #50892
    Ha ingyenes accountod van akkor csak egy szakmád lehet,így a slicing ajánlott,minden komolyabb szakmához három crew skill kell,egy amivel elő állítasz valamit és kettő másik amivel kitermeled a hozzávalót.Slicingel pénzes ládákat és egyéb vackot lehet szerezni.Ha csak a küldetés közben található vackokat szeded fel azzal is tudsz pénzt keresni.
  • Plata
    #50891
    Tanaris a World of Warcraft nevű játékban van,egy aranyos kis sivatagos terület,nagy tengerparttal.Amire te gondolsz az Taris.
  • HyperMonkey
    #50890
    Trooperként viszonylag hamar megkapod a healer companiont. Elara Dorne a neve ha jól tudom, és a Tanarison csatlakozik. Elég őt napra készen tartani és darálsz ezerrel. Ő meg jól fossá healel.
  • sata75
    #50889
    egy ilyen engem is érdekelne.
  • súter
    #50888
    Hali
    Mivel jelenleg hosszabb időre parkolópályára tettem a wowot gondoltam ránézek a játékra. Tomb of Freedon Nadd köztársaságra tervezek karit, kérdésem az, hogy van-e valami barátságos magyar klán, gyűjtőklán ahol újoncként is el lehet lenni?
  • sata75
    #50887
    na még egy kérdés, kezdőként melyik szakmákat érdemes felvennem?
  • MerlinW
    #50886
    Ahogy neked szimpatikus. Én is healer-ként fejlődtem trooper-el, nincs azzal semmi gond. A companionokat heal-eled, ők pedig melóznak:)
  • sata75
    #50885
    na kezdtem egy troopert, szóval akkor ne healerként fejlődjek majd hanem a gunnery ágat toljam. értem én:)
  • eXequtoR
    #50884
    Commandoval healerként fejlődni? Max, ha non-stop instázol v pvpzel. Amúgy gunneryn fossá aoe-zol mindent.

    Minden classal nehéz, ha nem geareled a karaktered és a csicskást. Annyi commendation esik, hogy bőven jut companionra is.

    Ebbe a játékba a kiesett item csak egy skin ( modolhatóak ofc.. ) tőled függ, hogy modolod be.
  • sata75
    #50883
    a smuggler jónak tűnik, azt hallottam elég jó healer. trooperrel is max a healelnék tankolni biztosan nem fogok, elég volt a wowban...:)
  • Bandras DaSilva #50882
    Szerintem nagy gondot nem okoz a fejlődés, szintezés egyik kaszttal sem.

    Anno nekem a republic oldalon a trooper jött be a legjobban, healerre gyúrtam és semmi gondom nem volt sem a questekkel, sem a flashpintokkal. Simán lehet vele szólózni mindent. Annyi csak, hogy vmelyik companiont legalább érdemes öltöztetni és akkor távolról tudsz a mobokba te is bele-belelőni és még a companiont is gyógyíthatod ha arra van szükség. Healerként lesz mindig flashpoint is elég hamar. Egy kicsit szokni kell de aztán nem lehet vele gond.

    Dpsnek meg tanknak jó a knight is. Ha tank ágra mész, akkor ott talán kicsit kisebb lesz (biztos) a dps és vmi dps companion kell vagy healer.

    Smuggler is viccesnek tűnt, de azt nem vittem végig. ott is lehetsz dps vagy healer.

    Birodalmi oldalon az agentet ajánlanám, mert jó a sztori és klassz rucikba is lehet öltöztetni az embert. A sith warrior story is elég jó.


    Szóval sok múlik azon, hogy milyen szerepet szeretnél. A tankot nem ajánlanám az elején mert eléggé jól kell ismerni hozzá mindent és sokan nem angyon tolerálják ha a tank bakizik egyet-egyet vagy nem vágja a flashpointok minden trükkjét. De szólóban jó az is...csak sok értelme nincs:).

    Röviden én a troopert ajánlanám, jó a sztori, lehet vele haladni gyorsan.
  • sata75
    #50881
    ja igen és akad casual guild köztársasági oldalon, ahol el lehet bohóckodni, vagy csak durván raidelő közösség van?:)
  • sata75
    #50880
    üdv,
    kb másfél év után megint elővenném a játékot és játszanék kicsit.
    az érdekelne, hogy most melyik az a karakter amivel legkönnyebb a játék?
    emlékszem rá, hogy talán knightal játszottam és 30 felett igen nehezen akartak halni a mobok. nyílván azóta sokat változott a dolog, de pusztán élvezni szeretném nem "szenvedni".
    szóval mivel kezdjek és melyik ágra fejlődjek?
    ty
  • Nephin
    #50879
    Mainenance + eventek
  • Plata
    #50878
    Ok köszi.Akkor elég jól választottam,mert szinte mindegyik stimmel.
  • eXequtoR
    #50877
    Merc: arsenal / Commando: Gunnery. Inq: 25ig madness, utána lightning / Sage: 25ig balance, utána Tele. Sniper: marksman v lethality amelyik jobban bejön. Sentinel: combat(single burst) v focus ( aoe ). Hivatalon fórumon minden classra találsz buildeket.
  • Plata
    #50876
    Vedd meg a játékot szerintem,még egy hónap előfizetést is kapsz és 500 cc-t.
    Viszont nekem is kéne egy kis tanács tapasztaltabb játékosoktól.
    Pontosabban az érdekelne szerintetek melyik karinak melyik talent ág a legjobb fejlődésre.
    Lenne egy Merc Bounty Hunterem,Sorci Sith Inq,Sniper Imp Agent,Sentinel Jedi Knight,Commando Trooper,Sage Jedi Consu.
    Lehet kicsit későn kérdem meg mert már 20-30 szinten vannak,de megkérdezem mert érdekelne melyik ág nekik a legjobb.Mivel nem játszom klánban így nem nagyon van kitől meg kérdezni játékban.Magyar cset úgysem ér semmit.
  • Nephin
    #50875
    Szerintem nincs külön EU kliens.
  • eXequtoR
    #50874
    launcher optionsnál nincs EU / US állítgatás.. szal lehet hogy bezavar. Kapd le az EUsat.
  • tomcsa4
    #50873
    Leszedem a klienst, elindítom (launcher.exe), majd bejelentkezem és... semmi. Áll. Aztán 2 óra múlva dobott egy 206-os üzit. Nézegettem mit jelenthet ez, de nem találtam semmi infót erről.

    Ugye a kliens nem olyan érzékeny, mint a LoTRO-nál, hogy EU-s szerverre EU-s kliens kell?
  • sztar007
    #50872
    A launcher csinálja ezt vagy mikor már rámész a Playre? Mert ha a launcher akkor nincs tippem.
  • tomcsa4
    #50871
    Srácok, feltettem a klienst, bejelentkeztem, de semmit nem csinál. Csak áll, swappelget és kész. Admin alól indítottam. Mi lehet a baj?

    A klins a hivatalos oldalról van (swtor.com).