60032
  • Plata
    #50950
    Nem tudom mennyien játszanak most STO-val,de hogy rengeteg játékos hagyta abba egy időre az biztos,köztük előfizetők és lifetime accountal rendelkezők.Az új season egy állati nagy nulla és csak arról szól hogy még többet farmolj,ráadásul olyasmiért ami értéktelen.
    Star warsban pedig sokkal több játékos van most.
  • Nephin
    #50949
    Jó kis tábla. :)
  • PiszkosFred
    #50948
    Ennyit a bukásról. Szeretnék én is ennyit "bukni" havonta :)


    A teljes cikk: (bár az ESO-val kapcsolatban íródott, de SWtOR adat miatt ide is jó) LINK
  • eXequtoR
    #50947
    Néztem a csillagrombolót is, de a 150k-t túlzásnak tartom. :)
  • MerlinW
    #50946
    Nekem 60 cm-es Millenium Falconom van :)
  • eXequtoR
    #50945
    Én is ezt maxoltam. Utána ki is égtem a repülésből. :)
  • gergod
    #50944
    :) X-wingem nekem is van (sajnos nem az UCS), de ezt pont azert vettem most, mert altalaban ezzel repulok GSF-ben.
  • eXequtoR
    #50943
    Haha! Nekem X és Y-wing lóg a falról! :)
  • Plata
    #50942
    Egy házi készítésű lego űrhajó?Ez nem ösztönöz csöppet sem.
  • gergod
    #50941
    egy kis inspiracio GSF-hez :)
  • Icewind
    #50940
    áhh már megoldottam :)
  • Icewind
    #50939
    a játék elindult végre, egyéb más beállítási probléma merült fel. Most el lett állítva a display. windowed (full screen)-re. teljesen lefagy tőle a játék. mikor a play-re nyomok, akkor megjelenik a töltőképernyő, és utána semmi... hogy tudnád máshogy beállítani, hogy sima windowed legyen?
    köszi előre is.
  • Icewind
    #50938
    okay, megpróbálom. köszönöm szépen!
  • sata75
    #50937
    ugyanez volt a szitu, rakd újra nekem segített. bár én letöltöttem nem a dvd-ről raktam fel.
  • Plata
    #50936
    Szerintem rakd újra.Bár fogalmam sincs miért csinálja.De dvd-ről rakd fel mert originről vagy a honlapról fél nap mire lejön.
  • Icewind
    #50935
    Sziasztok,

    elejétől fogva megvan sw:tor, de rövid idő után abbahagytam a játékot. a gépemről nem töröltem. Most meg akartam lesni ismét a játékot, f2p lett ugye. Bő egy óráig, vagy inkább másfél óráig töltötte a patchet.
    A bejelentkezés sikeres volt. El akarom indítani, 2-3 mp-ig tölt, villan egyet, és semmi. Nem indul el. A repairt is megcsináltam. Azután sem. Restartoltam, és semmi. Tudja valaki, hogy mi lehet a gond? :(
  • Plata
    #50934
    Most tényleg elég sok játékos van,láthatóan és érezhetően sokkal több.Kis karival nem csinálhatom azt hogy be nyomom a Group Finder-t és elmegyek küldizni,és jó esetben félóra múlva be hív.Frászt benyomod azonnal be is hív,tegnap három olyan Black Talon és Esseles raiden voltam ahol nem volt heal,csak 2-3 tank és 1 vagy 2 dps.Red Eclipsen játszom,jelenleg 11 karival,és én elég nagy játékos népesség növekedést észleltem.
  • Plata
    #50933
    Igen Esseles és Black talon is,de a többivel nincs gondom.
  • Nephin
    #50932
    Tök nagy bukás lett, aha, dől hozzájuk a lé, tele vannak a szerverek... megint kezded? :P :D
  • Shiwo
    #50931
    nah, azért a bioware-nek voltak jó kis játékaik.. valószínűleg inkább az EA erőltetett rájuk egy adott koncepciót.. ami kábé úgy hangozhatott, hogy "készítsetek egy wow-klónt Star Wars világra"

    és hát a C&C gyalázást már a Tiberian Twilight-tal elkövették..

    de hát a többi kiadó sem jobb.. az ubisoft a Heroes 6-ot készítő csapatot készítette ki többek között, és emlékeim szerint az Activision-nek is voltak érdekes húzásai
  • HyperMonkey
    #50930
    Az EA a cnc generals 2-t is tönkretette. Az hogy az SWTOR az évszázad bukása lett, nagyrészt az EA tehet. Meg persze a bioware hozzá nem értése.
  • Shiwo
    #50929
    én úgy tudom, hogy eleve LucasArts - EA közös dolognak indult
    (miután 2008-ban az EA-tól a LucasArts-ba ment valami marketinges fejes)

    közbe az EA (gondolom ennek a kapcsolatnak köszönhetően) kizárólagos jogot nyert a Star Wars-os számítógépes játékok kiadása felett.. a többi jog meg ment a Disney-nek....

    így gondolom a jövőben minden SW játéknál az aktuális fejlesztő csapat lógója mellett az EA és a Disney lógója is ott fog fityegni...
  • sata75
    #50928
    én úgy emlékszem mindig is EA volt.
  • Pari
    #50927
    Mikor került a game az EA birtokába?
    Bár vagy fél éve nem játszottam vele, de remélem nem jut a Warhammer sorsára az EA miatt...
  • HyperMonkey
    #50926
    Teljesen vicc ez a játék, szerintem leszarják már a bugokat (mint látható). Én prefer voltam mert anno előfizető voltam, nem F2P. De ha jót akarsz keress másik MMO-t mert ez kész szánalom főleg az EA miatt.

    Lassan az intróért is fizetni kell. NC.
  • gunji
    #50925
    Már az Esseles is bugzik? Engem legjobban a Guarded Research (GSI heroic a Makeben) idegesít*, amikor a középső teremben az egyik droid a falból lő és nem tudom kinyírni. (Ha kivonulok az első szobába és megvárom, míg Docot megöli, akkor előbújik.)
    Sajnos a quickbar nekem is kevés lett egy idő után :(

    (*=azon kívül, hogy néhány bolygót már nem bír el az engine :S)
  • Plata
    #50924
    Köszi,ki próbálom,két karival is járok oda és irtó rossz.
  • picket
    #50923
    Alt-tab-olj mielőtt oda érne a beszélgetés, hogy ugrotok, akkor nem fog kidobni. De azt én sem értem, hogy ezt miért nem lehet megfixálni.
  • Plata
    #50922
    Én tudom,de Jethro szerint xp korlátozás azonnal van,ő 6 óra alatt 5-ös szintre tudott felhúzni egy karaktert,de közben annyi pénze sem jött neki össze hogy 1 skillt megvegyen a trainernél,és felszerelése sincs.Na és csak 1 quickbart tud használni.Mellesleg tele a hócipőm esseles-el,a végén mindig kidob a játék.
  • HyperMonkey
    #50921
    Az XP korlátozás lvl20-tól jön a nem előfizetőknek. Borzalmasan sok a korlátozás, sajnos az EA ilyen.
  • Plata
    #50920
    Na én egy nap alatt három karit húztam fel 10-11 szintre,Sith Juggernaut 11,Jedi shadow 11 és Vanguard 10.Pref vagyok nem F2P,de nem volt gondom sem a fejlődéssel sem a pénzel.Ami meglepő volt hogy rengeteg az új játékos,sosem volt ilyen sok kis szintű karakter.Tython Korriban és Ord Mantell-en is rengeteg játékossal találkoztam.És néhol várakoznom is kellett mert volt hogy 1 robotra 4-5 játékos ugrott.
    De nem bántam,jobban tetszik ez mint a kevés lézengő játékos.
  • Plata
    #50919
    Boldog új évet nektek is.

  • Nephin
    #50918
    Boldog új évet!
  • sata75
    #50917
    twilek lehet mindkét oldalon. gondolom ez f2p re is igaz
  • Plata
    #50916
    Sziasztok,lenne pár kérdésem hátha tud valamelyikőtök segíteni.Rendeltem 4800 cc-t postán,eddig 8 karim van prefered vagyok,még 2 kari helyet unlockolok holnap,no meg valszeg a Twi’lek és a Miraluka fajt.Ha unlockoltam akkor tudok kezdeni mondjuk twilek fejvadászt?Még tervezek kezdeni egy sith warrit is mert az még sosem volt.Vagy a Twi’lek csak köztársasági lehet?
  • Bhalage
    #50915
    az egyik cripling throwt tol, a masik meg 3.7k dpsel ..
    D:

    ja, egy parselinket lehet kerni 3.7ről amugy?
  • eXequtoR
    #50914
    Hmm. Én tartom ugyan úgy a 3.3k-3.7k dpst. Szóval, ha valamit nerfeltek is, volt buff mellette.
  • gunji
    #50913
    Igen, a legOP-abb, de nem is így értettem. :) Csak arra utaltam, hogy az utóbbi hetekben úgy tapasztaltam/figyeltem meg, hogy a karakterem twin saber throw, crippling throw és dispatch képességei kevesebb dmg-t adnak az egyik decemberi patch óta, mint előtte. Egyrészt ha rámész a kurzorral, akkor alacsonyabb dmg-intervallumot ír is ki, mint korábban, másrészt meg érezhetően kisebbeket is tudok ütni, valamint 6-8 ütésenként egy hatalmas nullát twin saber throw-val, ami korábban egyszer sem fordult elő. Pedig közben már lecseréltem a 66-os hiltjeimet 72-esekre, s több strength datacront beszereztem. De mondom, ez csak személyes érzés ;)
  • eXequtoR
    #50912
    "Most amúgy is visszább nyesték a drágalátos BW-sek a jedilovag-karddobálás dmg-it :S, így még rosszabb. Teljesen kiegyensúlyozatlan lett a játék. :("

    Ez most így mi. A JK / Warrior mindig is az egyik legOPbb volt és az is marad. A hiba az ön készülékébe lesz.
  • davyd92
    #50911
    Na sikerült megoldanom az volt a probléma, hogy a telepítés helyéül szolgáló mappa nevében voltak ékezetes betűk...