60032
  • El Protector
    #51030
    lehet venni relicet is a rakghoul vírus ellen. kiskarinak duplán jó endu es presence növelő, a repu vendor adja a barlangban
  • gunji
    #51029
    Az előbb leírtam már, de akkor még egyszer.

    "vegyél raggul ellenszérumot. Legalább 2k credit és 5 órára védett vagy..."
    Vadi új f2p játékos lvl 7-8-on most érkezik a flottára advanced classt választani. Nem volt még Tarison, nem tudja mijaza rakghoul, a flottán az npc speaker sem működik, így nem tudja miről van szó. Megkérdezni nem tudja, mert f2p lévén chat limitje lehet, vagy nem meri, mert rögtön len00bozzák vagy beszólnak a grammarn*cik. A 2000 credit neki még sok is lehet, nemhibába nem tudják sokan az új skillt sem kifizetni néha. S nem egy lvl55-ös subból kell kiindulni (bár velem is megesett, hogy lvl35-en nem tudtam megvenni az új skilleket a trainertől).
    S mit ér a szérum, ha csak halálig tart. Nincs mindenkinek húsz-harminc millája.

    "Pve serveren csak úgy támadhatnak be, ha bekapcsolod a pvp flaget. "
    Ez csak részben igaz. A pvp flag nemcsak úgy lehet on, ha saját magam bekapcsolom, hanem pl.
    - pvp területre megyek (pl Tatooine: Outlaws Den, stb);
    - flag-es társsal vagyok groupban, itt harc közben automatikusan bekapcsol nekem is a flag, s a group feloszlatásakor is úgy marad;
    - flag-es embert revive-olok vagy dobom meg hógolyóval;
    - harc esetén ütés/lövés/mozdulat közben az autotarget átugrik egy élő flagged ellenfélre.

    "minden mmoba a pvp serveren"
    Elvből nem megyek pvp szerverre, sem másik MMO-ba. Nem azért játszok itt vagy az STO-val, mert szeretem az MMO-kat, hanem azért, mert tetszik e két világ. A közösség másodlagos, sajnos.

    Viszont teljes mértékben egyetértek azzal, amit a postok editálásának hiányára mondtál. A többi úgy érzem nagyrészt nem releváns. És végül peace.
  • eXequtoR
    #51028
    Imádom, hogy nem lehet editelni a postot. Az kimaradt, hogy ha meghalsz, van egy szupertitkos módszer a fertőzésre: bezabálsz egy új ellen szérumot. !!!négynégy Amennyiben ezek sem segítenek, nagyon sok remek játék van kint amikkel eltudsz szórakozni, de figyelmeztetlek, minden mmoba a pvp serveren faszra fognak húzni és a pve serveren is ez lesz, amennyiben agyhalott vagy és ész nélkül klikkelgetsz mindenhova ( pvp flag on ).

    Mielőtt válaszolnál el kell mondjam: az én apukám erősebb ! nyenyenye
  • eXequtoR
    #51027
    1. vegyél raggul ellenszérumot. Legalább 2k credit és 5 órára védett vagy...

    2. Pve serveren csak úgy támadhatnak be, ha bekapcsolod a pvp flaget.

    3. Hard mode is hard.
  • llanfyllin
    #51026
    Sziasztok! Van köztetek valaki, aki a Coruscanton jár esetleg a játékban? Szükségem lenne egy nagy felbontású screenshotra (minél nagyobbra, akár 6300*3500 körülire, de fontos, hogy min. 300 dpi-s legyen. Jedi tanácstermet készítünk a házunkban, ezért az egyik falra egy Coruscant posztert szeretnék, mégpedig a felhőkarcolókról, tehát valami hasonlót, mint ez:
    CORUSCANT1
    Sajnos a gépünk szervízben van, még egy jó ideig ott lesz, ezért nem tudom megcsinálni én. Nagyon szépen köszönöm előre is!
  • gunji
    #51025
    Progenitoron játszok, az nem pvp-srv, mégis öldökölnek orrba-szájba.
  • Plata
    #51024
    PVE szerveren akkor nincs öldöklés?Red eclipsen játszom,ott van 11 karim,párral tegnap fel is vettem a küldit de nemvolt időm belekezdeni.
  • HyperMonkey
    #51023
    Nem kell pvp szerverre menni.
  • gunji
    #51022
    Például az, hogy a flottán megfertőztek mindenkit szinttől függetlenül a rakghoul vírussal, s olyanoknak is szopnia kell emiatt, akiknek esze ágában sincs az event közelébe sem menni. Vannak új f2p játékosok is, akik most érkezvén először a kezdőbolygójukról a flottára rögtön megfertőződnek, s mivel semmit nem tudni erről (nem jártak még Tarison), inkább abbahagyják a játékot, mert a félpercenkénti freeze-zel nem tudnak mit csinálni. Ha csak Tarison vagy neadjisten Alderaanon fertőzne, még megérteném, dehogy mindenhol... Az meg a BW szemétségének a teteje, hogy a vakcina hatása a halállal elmúlik, a fertőzésé nem

    "Tegnap 53 player killt is sikerült összehozni egy kör daily alatt. :) Ami piros volt ütöttük !"
    Csendben szeretném megjegyezni úgy általánosan, nem pont Neked, hogy sok játékos nem pvp-zni jár(na) oda, hanem a küldetéseket megcsinálni. Nem értem, mi öröm van abban, ha valaki hosszan szenved egy küldetéssel, kinyírja valaki, s elveszve az utóbbi fél-egy óra munkája megunja a játékot (gree eventen személyes tapasztalat alapján).
  • eXequtoR
    #51021
    Mégis mi a probléma az eventel? Nagyon faszányosan néznek ki a barlangok és a küldik is gyorsan megcsinálhatóak. Tegnap 53 player killt is sikerült összehozni egy kör daily alatt. :) Ami piros volt ütöttük !
  • gunji
    #51020
    A BW pohara nálam megint betelt kissé a mai rakghoulos fertőzős poénnal. Szerintem nem vicces. A napokban úgy is lejár az előfizum, nem hosszabbítom nem, nem játszok tovább. Egy ideig biztosan nem. Pedig rohadtul örültem az eventnek, de így ez eléggé nagy kicseszés.

    Jó szórakozást, srácok!
  • Plata
    #51019
    Négyen voltunk és végig futottuk a pályát stealthben,mindent ami nem volt boss stunoltunk,bossokat meg leöltük és kész,állati fun volt.
  • Pacho
    #51018
    Én amikor kijött bevásároltam a 600k-s verzióból, akkor negyvenezerért volt benn a gtn-en darabja:)

    Igazából 350+600k-val, (escrowban van kb 10 millióm) már mindent meg lehet venni.....persze sith throne-t nem, de az meg nem kell.
  • gunji
    #51017
    Jaja, de négyen voltatok, abból három smuggler, aminek néha brutális sebzése van (igaz, 18-on nem biztos, már nem emlékszem rá).
    Tegnap is 42-es szinten fél-egy perc alatt elintézte a commando karakteremet a nar shadaa-i sniper a bounty eventen. :S
  • Plata
    #51016
    vagy 21?Na most nem tudom melyik karival voltam,mert van pár szerencsevadász.
  • Plata
    #51015
    De 18-as scoundrellel volt extra rövid.
  • gunji
    #51014
    Persze, 55-ös karival hamar megvan Bár én nem viszem túlzásba a rohanást :)

    41-es karival Belsavison jársz már? Nekem ez inkább Balmorra-Hoth közöttre esett.
    De vele simán végig tudsz menni Athisson egyedül is. :)

  • Plata
    #51013
    Voltatok már irtózatosan rövid Athiss FP-n?
    18-as scoundrel-el voltam ott legutóbb,két másik scoundrel és egy jedi shadow társaságában.Állati rövid FP volt,gyakorlatilag végig mentünk a pályán bossokat levertük és kész.Többi rosszfiút kiütöttük és otthagytuk,mikor leugrottunk kezdőhelyen a barlangba elnyomtam egy egyórás minor xp növelőt.Végső boss után 9 perc telt el csak az 1 órából.41-es Gunslingerrel mostanában sosem tudok eljutni fp-re,sose hív be,belsavist meg nem szeretem.
  • Kryon
    #51012
    Odaadod az árát ismerősnek részletekben, megveszi, átadja. Így lehet megoldani. Az egyik legértelmetlenebb korlátozás a 350-es.
  • Kryon
    #51011
    Van, csak épp teljesen értelmetlen a jelen formájában.
  • Plata
    #51010
    Hát én venni akartam + kari slotot,de 350 felett volt,múltkor vettem CC-ből +3 kari slotot,de még szeretnék.Mivel nem tudtam pénzért venni így mérgemben elköltöttem a pénzem hülyeségekre.
  • MerlinW
    #51009
    Küld neked egy előfizető egy 300k értékű COD-os levelet, te megveszed, ő pedig visszaküldi a pénzt levélben. Nekem is így van több mint 100 levelem. Ha kell pénz, akkor kiveszed a levélből. Ha drága cuccot akarsz venni, akkor levelekből odaadod az előfizetőnek a pénzt, hogy vegye meg neked. Egyébként az unlock-okon és a baromságokon kívül minden 350K alatt megy a piacon. Augmentek, alapanyagok, kartel ládák, minden.

    Tök jól el lehet lenni preferedként intenzív játékosként is, de kell hozzá egy guild, vagy egy előfizető pajtás aki rendszeresen online, amikor te is (hiszen 300K-t 2 óra alatt össze lehet szedni). PvP, Operation pass-okat is lehet venni kreditért és CC-ért.
  • Pacho
    #51008
    Van olyan is, hogy credit escrow....
  • Kryon
    #51007
    Ha van megbízható előfizető ismerősöd, akkor megoldható, de igen, ez a legidegesítőbb korlátozás + hogy nem küldhetsz postán pénz a saját karaktereid közt sem.
  • Plata
    #51006
    Preferedként max 350 ezer ec-d lehet,ami semmire sem elég.Komolyabb dolgok milliókba kerülnek,amit még előfizetőként könnyű megszerezni,de preferedként nem megy.
  • Kryon
    #51005
    Attól függ mennyire intenzíven játszol. Ha nem annyira, akkor szerintem jobban megéri preferreden, unlockolva azokat amire szükséged van/zavar.
    Egyedül a kredit korlátozásokat nem lehet megkerülni, szerintem az a legzavaróbb benne. Akkor érdemes előfizetni (vagy azokra az időszakokra), ha sokat játszol, mert akkor már nagyon érződnek a pve-pvp korlátozások.
  • Plata
    #51004
    Hát ha mindent kiváltasz CC-ből amit megkap előfizető akkor sem ugyanaz.Előfizetőként jobb a játék.
  • stromblast
    #51003
    Sziasztok!

    Arra lennék kíváncsi, hogy mennyiben több a játék, ha előfizetek? Jelenleg prefered státuszban vagyok, lila cuccokat tudok magamra pakolni és lvl 35 körül vagyok. Egyenlőre nem igazán érzem, hogy ha előfizetnék mivel lenne több a játék? Azt, hogy több xp-t kapok, vagy több creditet annyira nem meggyőző...Flashpointokkal elvagyok a heti 3 lootal, illetve mivel bugos ez ugye lehet több is...
    Szóval így max szint és az operationok előtt érdemes?
  • NEXUS6
    #51002
    Köszi a tanácsot, szerintem öcsémmel összeállunk bandázni. A hétvégén dumáltunk a játékról, mondta hogy ő nagyon nem nyomta mostanában, de leállított, amikor a sztorit akartam mesélni. Szerintem ő is fogja nyomatni, láttam a szemén.
  • Khaan
    #51001
    Köszi a lehetőséget Kreeder! Ingame "Diokhaan" néven fut a fő karakterem (merc.healer). Alkalom adtán majd átigazolnék, ha lesz fent illetékes.
  • Kreeder
    #51000
    igen bocsánat :) elolvastam, és csak utána loginoltam be SG-re aztán véletlen rád kattintottam nem Khaanra :D
  • eXequtoR
    #50999
    Ezt gondolom Khaan-nak akartad írni. :)
  • Kreeder
    #50998
    Szia, tény, hogy az elmúlt 2 hétben lassan 3 amíg én nem voltam megcsappant a létszám :( de azért 4-7 en vagyunk fent. Én csak pvp-re járok nagy ritkán pve is megy ha unatkozom. Vegyél fel barát listádba ha jönnél wz-re vagy ha túl nagy terveid nincsenek, csak szeretnél valahova tartozni szólok ha van fent illetékes aki bevenne. Küldj majd ingame egy levelet és akkor tudom ki vagy :) engem Kreeder -ként megtalálsz. Most diplomamunka miatt nem vagyok sűrűn fent, de segítek neked. Vagy figyelem a hun chanelt mert 2 napja láttam hogy toboroznak, csak nem nagyon figyeltem oda és nem emlékszem a guild nevére. Ennyit tudok tenni érted ;)
  • eXequtoR
    #50997
    Mintha azt hallottam volna, hogy szétesett az Unbroken. Nem igazán tudok aktív magyar sith guildről ( szégyen és gyalázat :( ), vagy csak nem ténykednek fórumokon. :)
  • Khaan
    #50996
    Üdv!

    Magyar guild-et keresek a "Tomb of Freedon Nadd" szerveren, birodalmi oldalon. Unbroken-ről olvastam, de hiába vettem fel friend listába a megadott neveket, mert az elmúlt két hétvégén nem volt online senki. A klán még létezik elvileg, mert egy Unbroken-es emberrel tudtam beszélni a "Hungarian" csatornán, de ő nem tudott meghívni, és nem is tudott bíztatni semmi jóval.
    Van még működő, magyar, nem feltétlenül hardcore empire guild a szerveren? Vagy próbáljam áttenni a karaktereimet a "The Red Eclipse"-ra?

    Válaszokat előre is köszi!
  • eXequtoR
    #50995
    Vang erősebb, de az melee. Commandonak több a supportja ( combatres / esetleg offheal )
  • Jeffjohnson
    #50994
    WAR-ban érdekes volt mert mindent nagyon lassan reagáltak le és valami miatt nem akartak átállni F2p-re, igazából kár érte mert ugyan én nem vagyok a Warhammer világának valami nagy rajongója de ennek ellenére nagyon jókat játszottam vele és kár érte, sajna nem tudnak olyan mass pvp játékot csinálni, amit "elbírnak a szerverek".
  • gergod
    #50993
    commando egy kicsit talan jobb, vanguard rosszabb
  • HyperMonkey
    #50992
    Szigorúan raid környezetben, nem pvp-ben.
  • HyperMonkey
    #50991
    A trooper milyen erős dps-nek számít egy sage-el szemben?