60032
  • Plata
    #51110
    Nem tudtok valami olyan honlapot ahol az űr pvp-ben használt hajókról és fegyverekről lehetne olvasni?Wikin nem találtam semmi infót.
  • Pacho
    #51109
    Hát az én naptáramban 14 hónapja 2012 decembere volt, akkor jött ki az Ancient Hypargates wz. Előtte 2012 májusban jött ki a Denova wz. 2013-ban semmi. Az új wz két hónap múlva jön majd ezért a 16 hónap.

    Az aréna nem wz, hanem aréna.
    Az űrharc nem wz hanem űrharc.
    Wz nem jött 14 hónapja (és még két hónap míg jön)
  • Plata
    #51108
    Nekem valaki magyarázza már el hogy ha zűrharcban 50-15 vagy 50-13-ra nyerünk miért nem kapok semmi jutalmat?0 xp 0 credit és 0 hajó és fleet vacak.Engem egy csöppet zavart,kaptam egy rahedli öcsit is sebzésért,hílelésért és hogy túléltem.
  • Kreeder
    #51107
    Ne állíts valótlant 16 hónapja 3 wz-volt azóta jött +2 wz +3 aréna wz, +2 űrharc wz XD ezek mik ha nem újak 16 hónap alatt??!!!
  • Shiwo
    #51106
    oké, köszi
  • gunji
    #51105
    Magam is hasonló cipőben járok (bár most épp szüneteltetem a játékot), így decemberben én is feltettem egy hasonló kérdést, annyi különbséggel, hogy a Teamspeaket nem szeretem. Ha nem nagy baj, akkor belinkelném a választ: klikk ide, utólag még egyszer köszönöm :)))
    Hozzáteszem, hogy én magam a következőket ismerem, vagy hallottam róluk: köztársasági oldalon a Fényhozók, Knights Of The Old Hungary, birodalmi oldalon a Carpathian Merceneries. De egészen biztos vagyok benne, hogy rengeteg más, kisebb klán is van.
    A legegyszerűbb, ha a flottán rákérdezel a global chaten akár magyarul is (általában nem szólnak be érte), vagy a magyar chaten (/cjoin hungarian paranccsal lehet csatlakozni a magyar chathez). A feltételekre érdemes rákérdezni, általában vannak közös programok (=opok), amire szokták hívni a tagokat, s általában a TS ezeken kötelező (bár többször mentem tagokkal WB-kre, vagy FP-ket, ahol nem kellett).
  • Shiwo
    #51104
    amúgy a Progenitor-on vannak olyan magyar guild-ok (bármelyik oldalon), aki k bevesznek alkalmi játékost és nincs különösebb elvárás a tagokkal szemben, csak olyan "fun-guild", vagy ilyesmi ?
  • Pari
    #51103
    kicsit off, de jopofa (kulonosen annak aki szereti az ameikai focit is):
    NFL a SW univerzumban

    Kedvcsinálónak:

    Denver


    Kansas

  • El Protector
    #51102
    igen, ő is él, meg virul :))))
  • drop
    #51101
    legjóbb társaság voltraval van még?
  • El Protector
    #51100
    RIP :/

  • El Protector
    #51099
    minden okés, élünk és virulunk :)
  • drop
    #51098
    régen nem játszottam egy kérdés van it valaki a hungarikumklánból és mi lett vele?
  • eXequtoR
    #51097
    Valamit akkor nagyon elcsesznek a tankjaitok, mert mióta alakítottak az agró skilleken és van reflectje a jugger/guardiannak, sokkal jobban megfogja a bosst mint shadow v vang. Viszont aoera hulladék az tény. :)
  • Pacho
    #51096
    Én már akkor váltanék preferredről előfizusra, ha megcsinálnák azt, hogy kiválaszthassam melyik warzonera/arenára akarok menni. (Ha már a flashpointoknál működhet....)

    Amúgy ez az új Kuat Drive fp nagyon vicces, tegnap a 19-es karimat simán berakta 2 lvl 54-es mellé, aztán a mobok kb 50% arányban minden dmg-et resisteltek.....
  • Paxton
    #51095
    Teljesen helyes az észrevételed. Nálunk van egy mondás: "A Juggernaut azért küzd hogy aggrót tartson, az Assassin pedig azért hogy életben maradjon. :)" A Shadow/Assassin valóban elég törékeny a többi tankhoz képest, de tagadhatatlanul jobban tartja az aggrót. Sokkal több odafigyelést igényel, mint pl. egy Powertech/Vanguard tank, de ha megszerzed a szükséges rutint, a Shadow is jó tank lehet.
  • eXequtoR
    #51094
    Pedig a shadow most buffolva lett. Jugg/guardiannak több és jobb cd-i vannak, ennyi.
  • roblee
    #51093
    SZiasztok,
    Tankolással kapcsolatban lenne kérdésem.
    Van egy jugg és egy shadow tankom.
    Azt vettem észre, hogy a jugg jobban bírja az ütést, viszont sokkal nehezebb tartanom az aggrot, míg shadownál pont fordítva.
    Ennyire törékeny a shadow vagy a statjaimmal kéne vmit kezdenem? Csak mert ezzel a karival jobban szeretek tankolni.
    Köszi
  • picket
    #51092
    Egy pve játékhoz képest ez szép teljesítmény
    (és nem új, mert huttball, csak más a "setting")
  • Pacho
    #51091
    16 hónap után új warzone jön? Király!
  • eXequtoR
    #51090
    Uhum ismét tévedtem.

    April 8th: Game Update 2.7
    Nightmare Mode Dread Fortress Operation and a new tier of gear

    June 10th: Game Update 2.8
    Nightmare Mode Dread Palace Operation

    2 hónap 5 bossra.
  • eXequtoR
    #51089
    Egen.. és csak a Fortress lesz először.. rohadtul remélem, hogy max 2 hét és nyitják a palacet is.
  • gergod
    #51088
    Nagyon sokara van :(
  • eXequtoR
    #51087
    Még 2 hónap hard mode.

    April 8th: Game Update 2.7
    Two new Flashpoints on Tython and Korriban where the Empire and Republic confront each other directly, initiating a new storyline that will span updates across the entire year until its galaxy-shaking finale

    Nightmare Mode Dread Fortress Operation and a new tier of gear

    New Huttball Warzone on Quesh

    New Galactic Starfighter Battle Zone
  • Nephin
    #51086
    2.6 kedden.
  • eXequtoR
    #51085
    Csak nektek csak most:

    http://tinyurl.com/ox9dqs8

    2 hónapos GC 11 juró. Kb. fixen van ez az akció. Hajrá!
  • stenga33
    #51084
    Kérdés:
    Shopnál azt írja mikor meg akarom venni a Rothc-t hogy elöfizetöknek ingyen jár, szval ha mondjuk csak 1 honapra fizetek elö akkor utánna is megmarad vagy meg kell venni? ez 60napos gc-vel is érvényes?
  • Plata
    #51083
    Hát majd lehet utánanézek ennek a pp-nek,ha van valahol valami magyar leírás.Mert kéne a hutt cartel.
  • PiszkosFred
    #51082
    PP-hez sem, tudtommal :) Na mindegy, csak ötleteltem, a kérdésemre megkaptam a választ már korábban.
  • Plata
    #51081
    Lehet de a kártyához nem kellett bankszámla.
  • PiszkosFred
    #51080
    Ott a paypal, még azzal is olcsóbb mint a timecard.
  • Plata
    #51079
    Nem Pref nem kapta meg,vettem pár darab 2400 cc-s kártyát most a télen de nem kaptam meg,ha lehetne kapni előfizetést úgy mint régen akkor még előfizető is lennék,de utánvéttel már csak CC-t lehet.
  • PiszkosFred
    #51078
    Azt tudom, hogy subhoz jár ajándékként, én is úgy "bótoltam", csak azt hittem, hogy idővel megkapta a pref status is.
  • picket
    #51077
    Előfizetők megkapják, tehát nem éri meg megvenni, mert egy hónap előfizetés olcsóbb.
  • PiszkosFred
    #51076
    RotHC kieg még mindig pénzbe kerül?
  • Plata
    #51075
    End game csak akkor lesz ha előfizetsz a játékra,vagy megveszed a Hutt kieget.
  • Plata
    #51074
    Vannak magyar guildok,régen itt is volt egy link felül ami megmutatta melyik szerveren milyen guildok vannak.Mondjuk nekem csak imp karim van guildban.
  • hannibal01
    #51073
    Játszottam sok mmoval előtte,de mint ez is, elég sok mindenben más.
    Köszönöm a válaszod merlin, és mindenkinek.
    Mostmár nemlesz gond a haladással :)

    Egyébként milyen endgame van a játékban?
    És mennyire sűrűk a magyar játékosok?.Jólenne találni egy magyar guildet
  • eXequtoR
    #51072
    Merlin. Ebben a játékban ahhoz is adnak tippet hogyan vegyél levegőt. Lvl 1-től a szádba köpnek, hogy nyálad legyen. MINDENHEZ quest kötődik. MINDENT bemutatnak. Ezért mondjuk, hogy csak haladjál a questekkel és mindent megértesz. Konkrétan lvl 10en egyből megkapod az első kezdő fp questet és elmagyarázza melyik gombot nyomjad.
  • Plata
    #51071
    Ok igazad van,de arra gondoltam biztos játszott más MMO-val.Én is sok más MMo-t megjártam már SW TOR előtt,jó pár év WoW Gw és még egyéb játékkal játszottam.Viszont iszonyat rossz SW TOR-ban dps karival fps-re várni,tegnap este hét körül gunslingerrel jelentkeztem FP-re fél kilenc után hívott be,ahol a tank egyből le lépett kb 20 perc várakozás után lett tankunk és végig vittük Red reapert.Gondoltam át lépek Sniperre és vele is megyek egy FP-t,11 óra körül untam meg a várakozást és inkább bejöttem tank fejvadásszal és azonnal behívott.Én szeretek fejvadásszal trooperrel sith harcossal vagy jedivel tankolni,bár a legjobb szerintem a fejvadász.Fejvadász karival el kéne kezdenem csinálni a küldetéseket mert most kezdtem de már 20-as szintü sok fp miatt,de a fejvadász küldetésekkel teljesen el van maradva.