60032
  • orichalcos
    #51150
    Mire gondolsz? Nem turkáltam játékban, csak leszedtem a launchert és onnan telepítettem.
  • PiszkosFred
    #51149
    Nyelvi gondok lesznek.
  • gergod
    #51148
    Nincs tul sok szukseg ra
  • orichalcos
    #51147
    Tudnátok segíteni pls? Nincs sok kedvem újra leszedni teljes játékot, így is jó pár óráig szedte.
  • Kryon
    #51146
    Tényleg gáz, hogy egy játékba belerakták és nem másolta le mindenki...
  • Witcher
    #51145
    LoL azért ez elég gáz egy ilyen szintű játéknál! Mindenesetre köszi a választ!
  • gergod
    #51144
    nincs dual spec... marad a klikkelgetes
  • Witcher
    #51143
    Létezik valami plusz roll féleség a játékban? Mert én nem igazán találtam. Rohadt idegesítő hogy mindig át kell pakolgatni a skillfát ha át akarok állni dps-ről heal-re.
  • Betonfal83
    #51142
    Üdv! Eladó CE acc.
  • eXequtoR
    #51141
    Kopaszoknak: http://dulfy.net/category/swtor/

    Itt rengeteg infót találtok instákról(fp), raidekről(ops), classokról stb.
  • Shiwo
    #51140
    próbálkozz a rácsatlakozással.. nekem ma is először nem elérhetőt dobott ki, később mégis ráment
  • yesname #51139
    Köszi mindenkinek. Nem F2P-ként játszunk és 10-esek vagyunk már.
  • Plata
    #51138
    Ha nem éred el a 10-es szintet nem csatlakozhatsz F2P játékosként,de lehet rá csatlakozni,én is most kezdtem nem rég új karit és tudtam csatlakozni.
  • gunji
    #51137
    Hát... én legutóbb még ősszel (szeptember/október táján) jártam ott, akkor még működött, igaz forgalom az már akkor sem volt nagy. De segítséget még lehetett kérni. Az swtor fórumán még írnak arról, hogy bugos a chat-belépés :(

    A Progenitoron a köztársasági oldalon két magyar klánt ismerek: Fényhozók, Knights Of The Old Hungary (meg több nem magyart), egy hasonló kérdésemre még javasolták: Carpathian Mercenaries, Covert Forces, Dreadful Elite klánokat (az első biztosan birodalmi).
  • Shiwo
    #51136
    nekem is volt, hogy nem engedett Hungarian-ra join-olni... de ha engedett is, eddig még soha senki nem reagált semmit :(

    próbálkoztam Hungary chanelt is, semmi hatása, figyeltem mindkettőt, de az elmúlt egy hétben még senkit nem láttam oda írni :(

    annyira tolakodó meg nem akarok lenni, hogy a flottán kiabáljak órákig, hogy "hungarian casual gamer search a guild without expection"

    nah mind1, ha guildot nem is találunk, tán Yesname-mel tudok majd ott beszélgetni :D

    engem könnyű megtalálni, Shiwo vagy valamilyen erősen hasonló variációja (Shiiwoo, Shivvo, stb) a karijaim neve...
  • yesname #51135
    Köszi. :)
    Nekem kiírja, hogy Unable to join Hungarian.
  • gunji
    #51134
    Van magyar csatorna, így tudsz belépni oda: /cjoin hungarian

    Ettől függetlenül a flottán nyugodtan rákérdezhetsz a klánkeresésre magyarul a generalon is. Az igaz, hogy mindig vannak olyanok, akiknek nem tetszik, ha az ember angoltól eltérő nyelven szólal meg ott, de egy-egy beszóláson kívül más nem szokott történni: a többség anyanyelve nem angol, így elég sokszor lehet látni lengyel, orosz, dán, stb mondatokat.
    (Én ilyenkor mindig arra szoktam rávilágítani, hogy a nelvaan nők magyarul beszéltek, így a magyar is starwars-nyelv :P)
  • yesname #51133
    Progenitoron Köztársasági Guild van, ahova be lehet lépni két valóban... isméltem valóban causal játékosnak, akik idősebbek való élettel, inkább PvE orientáltak és most kezdték a játékot? Igazából egy magyar chat csatorna is mág jó lenne. :)
  • picket
    #51132
    Magyar-fóbiások a wow topikban gyűlnek.
  • sayiid
    #51131
    Már kiszül is a sith oldalon a két lukács: Bicskei Lukács és Lukács László a tankcspapda frontembere:

  • Pacho
    #51130
    http://www.noxxic.com/swtor/pve/sith-warrior/juggernaut/rage/talent-build

    A marauderé hasonló ott nem az enrage adja a stackot, hanem a berserk. Több változata is van a lényeget a decimate-dominate-shockwave procja adja.
  • sayiid
    #51129
    Melyik szerveren van a legtöbb magyar? (egyáltalán jó az nekem ?)
    t3-m4-re kezdtem karaktert jedi oldalon
  • PiszkosFred
    #51128
    Szeretem a jó játékokat :)
  • gunji
    #51127
    Ne hargudjatok, srácok, de ez nekem teljesen kínai volt. :(
    Le tudná valaki írni röviden magyarul, hogy mi az a smash build (legalábbis melyik ágra vonatkozik)? Köszönöm.
  • sayiid
    #51126
    Te fredd te minden fórum topicban ott vagy:D (hogy bírod)
  • PiszkosFred
    #51125
    Bármikor gyárthatsz/vehetsz piros kristályt, és akkor neked is lehet piros pengéjű fénykardod a későbbiekben, ha kicseréled a most kapott fénykardodban a kristályt.
  • sayiid
    #51124
    Tényleg. Találtam egy piros szinű lézerkardot a szörnynél aki a lézerkard készitő cuccot őrizte. Dark1-kell hozzá. Akkor ezzel se megyek semmire :))
    Egyébként story-n kívűl még milyen lehetőségek vannak kis szinten? Nem mintha az nem lenne jó mert nagyon jók a szinkronhangok ez WoW -után elég felüdítő (le is mondtam az előfizumat :D)
  • Pacho
    #51123
    A smash-build nerfnek már nagyon itt volt az ideje, hátha ezentúl megtanulnak majd játszani a sentinel/marauder másik két talent treejével is az emberek.
    Az operatív/scoundrel nerf elsőre nevetséges mind a healer mind a dps ágon (az EE és a KD nerfje miatt úgyis pve-ben lesz nehezebb dolga, PVP-ben teljesen más a helyzet.)
    A sage/sorc heal buff nem fogja őket igazán jobbá tenni pvp-ben, a force problémáikra pedig nem ad megoldást.)
    De tök jó, hogy a gimped gunslingerek kapnak még egy kis surviveot, mert az aou knockback, a single knockback, az aoe mezz, a stun, a 20 sec cc immunity nem elég.
  • picket
    #51122
    Szinte csak az aktuális sztorit befolyásolja, esetleg sejteni lehet, hogy companion szeretni fogja a válaszodat, vagy nem.
    Amit a sztorin kívül:
    -vannak cuccok light vagy dark szint követelménnyel (pl. dark 1 a követelmény, tehát csak akkor tudod használni, ha 1000-el több dark pontot gyűjtöttél, mint lightot), de ezek jelentősége csökken.
    -kapsz achievmentet dark 5-ön és light 5-ön (kapsz egy címet, meg egy-egy companionnal kapcsolatos képességet - feláldozást vagy gyógyítást)
    -dark side corruption a karakteren, de ezt ki is lehet kapcsolni, ha nem tetszik a maszk nélküli Darth Vader fej.
  • sayiid
    #51121
    Most kezdtem ezt a játékot. Grafika szép, mindenhol szinkronhangok szólnak. Jól ellet találva egyedül a mozgás animációk hiányosak kicsit.
    Eddig bejön. De mi is eza light side ,dark side dolog? mert láttam jedi oldalon is lehetsz dark side-os döntésekkel. Miben befolyásol ez?
  • gergod
    #51120
    2.7 class balance lista swtor.com-on
  • MarkBlade
    #51119
    Sziasztok. A T3-M4 szerveren van magyar klán sith oldalon?
  • Plata
    #51118
    Nekem is megy originről,bár a letöltést nem ajánlom onnan,dvd-ről hamarabb megvan.Nekem iszonyat lassan jött le originről.Szerencsére megvan dobozosan.
  • Kreeder
    #51117
    Nekem később lett Originem mint a SWTOR, de nálam megy mind2ről ugyan úgy.
  • Prince23
    #51116
    Origin store-ban található Star Wars The Old Republic MMO játék használja a klienst? vagy egy kódot adnak, amit a hivatalos honlapon kell be reggelni? és akkor non-Origin?

    Vagy hogy van ez?
  • letya256
    #51115
    Kösz az infót.
  • gunji
    #51114
    Hétfői leállás? Ez új :)
    Az írják, hogy kettőig állnak a szerverek (magyar idő szerint). De a twitterjükre mindig ki szokták írni, ha befejezik.
  • letya256
    #51113
    Sziasztok.

    Ma hány órától lehet belépni a játékba?
  • eXequtoR
    #51112
    Fullos ops loot table.

    http://dulfy.net/2013/04/08/swtor-patch-2-0-operation-loot-tables/
  • El Protector
    #51111
    dulfy.net