60032
  • aknakukac96
    #51190
    Sziasztok!Szeretnék belevágni a játékba, újfent(régen triallal játszottam lvl 15-ig).A kérdésem az lenne, hogy egy teljesen f2p játékosra milyen mértékű korlátozások várnak?A játéknak főleg a PVP része érdekel, az valamennyire szabadabb lett, mint amikor elrajtolt a F2P rendszer, vagy ugyan olyan keveset mehetnek a nem fizetők, mint régen?
  • Pacho
    #51189
    Így jobban hangzik, majd meglátjuk a patch után két nappal mekkora lesz a cry az arénákban.
  • gergod
    #51188
    Nem, csak 8 masodpercenkent tud proccolni.
  • Pacho
    #51187
    A CoF-nál megmarad, hogy 6 másodpercenként proccolhat? Mert ha nem az NAGYON durva lenne...
  • gergod
    #51186
    Jah, meg most, mar kulon lockout lesz HM-re es NiM-re is...
  • gergod
    #51185
    Vegre commando kap egy kis buffot es qol javitast


    Tech Override now has a base cooldown of 60 seconds.
    Full Auto will now deal 4 ticks of damage instead of 3, with the first tick of damage occurring at ability activation. The total damage of the ability is unchanged, so each new tick of damage will do slightly less than before.

    Combat Medic
    Combat Shields is now a Tier 2 Skill.
    Efficient Conversions is now a Tier 3 Skill.

    Gunnery
    Overclock now reduces the cooldown of Tech Override by 7.5/15.
    Steadied Aim now prevents 50%/100% of pushbacks towards Full Auto, Charged Bolts and Grav Rounds.
    Curtain of Fire now has a 33%/67%/100% chance to occur when using Grav Round or Charged Bolts.
    Special Munitions will now reduce the cost of High Impact Bolt by 3/6/9 Heat/Ammo while in Armor Piercing Cell.
  • gunji
    #51184
    Alapesetben csak 400-as skillig lehet tanulni, a 400 felettiekhez meg kell venni egy 'advanced crew skill' nevű bővítést a trainertől, akitől a recepteket is lehet, 10 ezerért adják. Ezután már meg tudod venni a 400-as skill feletti recepteket. Ha több crew skilled van, mindegyikhez meg kell venni külön-külön a saját trainerétől.
    Az egészhez persze szükséges a RotHC megléte.
  • Witcher
    #51183
    Az 50+os biochem recepteket hol lehet beszerezni? A Makeben a biohem trainernél is csak 50 ig van.
  • eXequtoR
    #51182
    Sebaj! Leszek én az helyetted is ! bráháhá
  • gergod
    #51181
    Egy ora, az szep :)
    Republikoskent nem akarok Dread Master lenni...
  • eXequtoR
    #51180
    Title-ök:
    Gate Crasher: You earned this title by completing the Dread Fortress operation in Nightmare Mode in under one hour.
    Dread Master: You earned this title by completing the Dread Palace operation in Nightmare Mode in under one hour.
  • PiszkosFred
    #51179
    /stuck
  • nagyhorgasz007
    #51178
    Hali, kérnék segítséget- Ereszkedtem le egy hegy oldalról, sziklákra ugrálva - majd az egyik sziklán volt egy kis mélyedés amit nem vettem észre időben és beszorult a karakterem. Úgy mintha zuhanna folyamatosan- így nem tudok sem a gömbbel teleportálni, sem az űrhajóra feljutni. VALAKI bármilyen ötletet- kirobbantás - vagy akármi. Kérlek segítsetek

    Előre is köszi
  • Pacho
    #51177
    Így legalább a keyboard-turner playerek is kaphatnak újabb mountot.
  • gergod
    #51176
    Birtam volna, ha 2 hettel 2.7 elot felraknak egy rancor mountot CM-be ... a nerd rage kifolyt volna az official forumrol
  • eXequtoR
    #51175
    Huhuu szerencsére nem csak a pvp majmok kapnak Rancor mountot!

    Inside of Nightmare Dread Palace, our Operations players will have a chance to get a very rare mount, a Cyborg Rancor. This will also be a unique appearance of the Rancor which is exclusive to our Ops players.
  • eXequtoR
    #51174
    Nyáron jön az új bolygó. Valszeg ismét szint emelés etc.
  • gunji
    #51173
    Jah, tényleg, igazad van, csak nov-dec idején lesz időszerű. Bocsi :D
  • PiszkosFred
    #51172
    Ha lesz is, majd év végén.
  • gunji
    #51171
    És lehet tudni, lesz valami ünnepi feature, esetleg értelmes ajándék a készítőktől? :P
  • Ozzyehh
    #51170
    el se hiszem, hogy 3 éves lesz a játék, azért ez elég nagy szó ahhoz képest, hogy 1 évet se jósoltak neki :D és még mennyi minden jön...
  • picket
    #51169
    Marad.
  • picket
    #51168
    2 "elég", de 4 "ajánlott".

  • Witcher
    #51167
    Azt olvasom hogy ha előfizetek egy hónapra megkapom a hutt cartelt! De csak addig amíg elő vagyok fizetve, vagy megmarad utána is?
  • orichalcos
    #51166
    2GB van abból, máshol mintha olyat olvastam volna hogy az elég, ezek szerint nem.
  • picket
    #51165
    Sok mindentől, de első körben ram.
  • orichalcos
    #51164
    Hm, na egy full reinstall megoldotta a gondomat, most már minden ok. Kivéve hogy szaggat a játék. Ez mitől lehet? Ok egy full low notin tolom egy intel gma hd 4500-as integrált szutyokkal, de elvileg megy a játék rendesen. Vagyis van hogy 100 méter rohanok rendesen megakadás nélkül, utána meg többször megakad játék, majd simán megy megint egy pár másodpercig. Ez mitől lehet?
  • gunji
    #51163
    A játék fórumán írták (pl. itt), hogy ha inaktív a repair gomb, akkor a játék telepítési könyvtárából próbáld törölni a Bitraider nevű könyvtárat.
    Nekem ilyen nincs, ha jól nézem, ez egy webes kliens, amit mostanában tettek be a játék kliensébe. Igaz, az én telepítésem még 2012 nyári, ezért hiányozhat (még 2012-ben szedtem le a gyors melóhelyi kapcsolaton át a játékot, de így is 8 órán át töltötte, azóta van egy 20G-s zippem :D)

    Másik ötlet szintén fórumból a telepítési könyvtárban a FixLauncher.exe nevű fájl indítása (link itt), ami feltesz egy új launchert. Azt írják, érdemes pár percet várni. Utána remélhetőleg már elérhető lesz a repair gomb.
  • orichalcos
    #51162
    Mások is mondták már, inaktív a gomb. Még egy valamit megpróbálok, aztán full újra install, ha ez után sem megy, nem szenvedek vele többet.
  • gunji
    #51161
    Repairt próbáltál a launcherben?
  • gergod
    #51160
    Olyan nincs, csak a meseben. BW nem hagyja
  • El Protector
    #51159
    és a hibrid specekkel mi lesz? ^^
  • orichalcos
    #51158
    Indítom német nyelven, minden ok rendbejöttek menük. Vissza angolra, indítom játékot,ugyanúgy fennáll gond...Tanácstalan vagyok.
  • Plata
    #51157
    Triple spec?Az nekem kevés,legyen 10,STO-ban is 10 féle buildot lehet feltölteni a hajódhoz.
    Tényleg nem lenne rossz a dual spec,de így is megfelel.És dual spechez dupla gear is kellene.
  • gergod
    #51156
    Akkor mar legyen triple spec es ha mar ott tartunk, legyen kulon armor slot mindharomhoz, jegyezze meg az ui a skill elhelyezeseket, es ACt is szeretnek valtani.
  • Kryon
    #51155
    Akkor játsszon azzal aki nem tud élni nélküle :)
    Hárombetűsben kellett, de swtor-ban még nem hiányzott egyszer sem.
  • eXequtoR
    #51154
    Kyron az a baj a legutolsó kínai grindelős játékba is van dual talent. :)
  • PiszkosFred
    #51153
    Indítsd el német nyelven, majd lépj ki, és váltsd vissza megint angolra, és úgy próbáld meg.
  • orichalcos
    #51152
    Nem, angolon volt, most is azon van.
  • PiszkosFred
    #51151
    Próbáltad átállítani a launcherben a nyelvet?