60032
  • MerlinW
    #51230
    Szerintem lesz egy nagy társasház, egy ajtóval. Bemész, betölti a lakosztályodat és annyi. Kizártnak tartom, hogy SWG-s birtokrendszert tennének bele.
  • gunji
    #51229
    És itt is: Űrhajó után (űr)ház…

    Az ötletet jónak tartom, remélem nem csak újabb április elsejei beugratás lesz, mint a játszható komornyik droid
    De azért pár kérdés felmerült bennem.
    Hogyan lesz megvalósítva? Kijelölnek (a videó alapján Coruscanton) kasztonként egy szobát valahol, s mindenkinek ott lesz külön instance-ban? Ez lenne a legegyszerűbb. Vagy mernek nagyot fejleszteni, s létrehoznak szerverenként új 'lakónegyede(ke)t', ahol lesz egy-két-pár ezer ilyen lakás/ház, amikből majd lehet válogatni.
    Mekkora lesz a ház? Mennyire lesz testreszabható, vagy saját ízlés szerint berendezhető? Kitehetjük-e esetleg a nem használt fegyvert/ruhadarabokat a falra dísznek? Fognak-e árulni a Cartel Marketen berendezési tárgyakat? Létrehoznak-e új játszható crew skill-eket a berendezési tárgyak játékosok általi gyártásához?
    Jelen lesz-e a házban az összes companion-unk, pet-ünk, esetleg lesz-e garázs a speedereinknek?
    Meghívhatjuk-e a barátainkat a házunkba? Tarthatunk-e klánpartit?
    Mely bolygókon lehetne ilyen házunk?
    A klán esetleg alapíthat-e saját várost egy-egy bolygón? Vagy létrehozhat-e egy saját közös űrhajót/állomást? Ezeket különböző projektek által építeni/fejleszteni is lehetne, pl. repus rendszerben, felhasználva a pl. bolygókon található nyersanyagokat. E bázisokat más frakció/klán meg is tudná támadni.

    A játékban még bővíthetnék a játszható fajok számát, kasztonként két-hárommal (pl. togruta, nautolan, wookie, trandoshan, gnar, kel-dor, ródiai, stb.), a változatosság érdekében.
    A craftolást is bővíthetnék, átdolgozhatnák. Jelenleg szvsz nem éri meg craftolni: az augmenteken kívül mindent meg tudunk venni commendation-ökért a flottán. Szükség lenne több akár egyéni ruhadarabra, olyanokra, amiket a companionok is tudnak viselni (Lord Scourgenak vagy Ahsara Zavrosnak nincs megfelelő modolható rucija jelenleg).
    Jöhetne új frakció, több új bolygó, jöhetne a pazaak. Határ a csillagos ég.
  • Plata
    #51228
    Saját ház.
  • gergod
    #51227
    Player housing ... Hamarosan :)
  • AlucardHuN
    #51226
    Bár már lehet hogy kezd megoldódni, most már elindult de elég fura volt, remélem nem jön be még egyszer...
  • AlucardHuN
    #51225
    Helló!

    Kinek volt olyan baja hogy a launcher update/intall idején beragadt? Nekem 97,99%-on állt be, utánnaolvastam angol oldalakon, amit tudtam tenni az újraindításon kívül az a Java frissítés volt. Most megint újraindítottam a gépet, most visszaesett 96,33%-ra és mutatja hogy mekkora sebességgel szedi le a cuccot.
  • PiszkosFred
    #51224
    Én, mint lehetőséget vázoltam arra az esetre, ha az ember nem rendelkezik kártyával. Az árakat nem néztem. :)
  • MerlinW
    #51223
    A hivatalos oldalon minden 2x annyiba kerül mint máshol...:)
  • MarkBlade
    #51222
    E-bay-ugyanennyi dollárban megvolt :)
  • Plata
    #51221
    Na jah,majd egyszer talán utánanézek ennek a paypal dolognak,addig meg veszek CC-t,azt lehet venni minden ilyen szarság nélkül.
  • PiszkosFred
    #51220
    Paypallal is vehettél volna a hivatalos oldalról, ahhoz nem kell se bankkártya, se hitelkártya, semmi.
  • MerlinW
    #51219
    "Ha lenne gamecard"? Mindig is volt.

    Tessék. 60 nap, 13 euro.
  • Plata
    #51218
    Ezek engem is zavartak,én előfizetnék most is ha lenne gamecard,de mivel nincs így vettem egy rakás 2400 cartel coin kártyát és unlockoltam így amit csak lehetett,így van 12 karim red eclipsen,3 crew skillem,title,companion authorization,head slot meg ilyesmi.De akkor sem az igazi,előfizetőként jobb és könnyebb az élet.Ha lehetne újra venni utánvéttel előfizető kártyát most is vennék.
  • Kryon
    #51217
    Válaszolok a következő kérdésedre is :)
    Ami nem fér bele a korlátba, ahhoz keresel egy megbízható előfizetőt és ő megveszi neked, ha odaadod az árát részletekben.
  • Kryon
    #51216
    Hivatalosan GTN, Galactic Trade Network, de nekem már AH (Auction House) marad, mert így szoktam meg wowban :D
  • #51215
    Na tehát, akkor az Én típusú játékosnak az a jó, ha egyszer előfizet, mert le tudok tölteni mindent, aztán egy hónap után preferedben tolom tovább és ha valami hiányzik, akkor csak megveszem AH-ból?! Mi az az AH? :D
    Am köszi a sok eszmecserét :)
  • Kryon
    #51214
    Aki keveset vagy rendszertelenül játszik, annak szerintem legjobban úgy éri meg, hogy átkerül preferredbe és utána AH-ból unlockolja ami kell. Időigényes, de aki így játszik amúgy sem siet sehová sehová, és nincs ott az érzés, hogy le kell játszani a befizetett hónapot. Aki ennél aktívabb, pl. komolyabban pve-zik, annak érdemes előfizetnie. Unlockok nélkül a preferred alig jobb a free-nél, de azok megszerzése után casualként fel se tűnik, hogy nem vagy előfizető.
  • BEAST #51213
    De ilyen igényekkel a free account is elegendő. Hisz ez nagyrészt kizár mindent, ami nem a main story része.

    Jelenleg én is csak a story miatt játszogatok nagy ritkán. Meg kellett valami ami miatt más fényben látom az ESO-t. Csak azért lettem preferred, mert hihetetlenül bosszantott az 1 crew skill slot, meg hogy nem tudtam kikapcsolni a head slotot. :D

    Viszont ha a számokat nézzük, akkor különféle multi tevékenységekben (warzone és társai) pontosan ugyan annyit játszhat egy free account, mint egy preferred. Heti 5 alkalom.
  • PiszkosFred
    #51212
    Emberi igénytől és a játékra fordítható időtől függ szerintem. Casual szinten, napi 1-2 órával, ismerkedve a világgal, megoldásokkal, semmi komoly tervvel, csak tényleg adhoc jellegű játékkal - tökéletes a pref. Később, ha tetszik neki és komolyan folytatni akarja a karriert 50 után is, úgyis előfizet.
  • BEAST #51211
    Érdekes megfogalmazás. Én úgy vettem észre, hogy a preferred csak egy picivel jobb, mint a free, de sehol sincs egy előfizetőtől. :)
  • PiszkosFred
    #51210
    Nem. 3 szint van.
    - előfizető: ez mindent kap, mindent visz, ami elérhető havi 3500 Ft-ért.
    - preferred: ha bármikor is fizettél valamiért pénzért(!), akkor pref leszel, amely picivel rosszabb csak, mint az előfizető, de lényegesen kedvezőbb, mint a free. Akár pár száz forintos, a legolcsóbb unlock megvásárlása után is ide kerülsz.
    - free: komolyabb megkötésekkel, de a teljes tartalom megnézhető, 8 kiváló sztori végigjátszható, és szinte mindenbe bele lehet kóstolni.
  • #51209
    Ez a prefered acc meg ilyen nagy dolog lenne? De ez csak addig prefered, amíg van előfizud, nem?
  • #51208
    Akkor vegyek ki egy hónap szabit, hogy legyen is értelme? :D
    Am mennyi? Sajnos itt melóhelyen nem hagyja megnyitni az ilyen játékos oldalakat.....
  • Kryon
    #51207
    Egy fizetős kiegészítője van, de ha befizetsz egy hónapot megkapod ingyen + preferred leszel.
  • #51206
    Ejj, hogy nincs szerkesztés...
    Azt akartam még kérdezni, ami felvetődött bennem, hogy van-e DLC ehhez a játékhoz? És ha az alapjátékot végigviszem akkor DLC-t vehetek-e ettől függetlenül hozzá? Mármint attól függetlenül, hogy nem fizettem elő másra.
  • #51205
    Hát ez fantasztikusan hangzik! :)
    Eddig azért nem akartam neki esni, mert nem tudtam volna érdemben kihasználni a hónapos előfizetéseket. De így hogy ami kell megvehető és egyébként csak heti időbeni korlátozás van, zseniális! :)
  • hugopareiros
    #51204
    f2p = free to play

    A teljes alapjáték sztoriját végigjátszhatod ingyen. Lassabban fogsz fejlődni, de számomra nem volt zavaró.

    A különböző egyéb mókák száma le van korlátozva heti X darabra, de ezekhez lehet venni (játékbeli pénzért is akár) cuccokat, amikkel többre lehet szert tenni.

    Én ~240 órát raktam bele f2p-ként. Megérte :)
    A preferred státuszú játékos olyan, aki már valamennyi pénzt költött a játékra. f2p vs pref vs sub
  • #51203
    Sziasztok, olvasgatom most itt a forumon, hogy van valami ingyenes játékmód vagy mi? Azt tudom, hogy pár éve a játék ingyért letölthető a Bioware honlapjáról és kapsz hozzá valami próba időt is. Azt hittem, hogy ezzel ki is fúj az ingyen játék. De most olvasom, hogy "aki nem fizet" az heti 5-ször nyomhat PVP-t? Akkor most tulajdonképpen totál ingyenes az egész, csak korlátozva van hogy heti hányszor játszhatsz? Vagy hogy is van ez pontosan, valaki leírhatná, ugyanis ez nekem azért is lenne jó, mert hétköznap örülök, ha van időm meg erőm 1-2 órát játszani hétvégén meg szintén van mit csinálnom, de legalább akkor van 2-4 órám pihenni. Szóval lehet hogy ez a korlátozott hozzáférés nekem elég is lenne.
    Egyébként ha a PvP Player Vs. Player, akkor az f2p micsoda? Meg ez a prefered account?
    Válaszokat előre is köszi!
  • Kryon
    #51202
    Jól tudod, de szerencsére bugos és vasárnapra és hétfőre is resetel, így gyakorlatilag 10x mehetsz egy héten. (ezt a bugot bennhagyhatnák)
  • DarkBlade
    #51201
    Üdv mindenkinek.

    Security key -t csak élőfizetők tudnak az accounthoz adni?
    Android -os verziót akartam használni, de Serial number és Activation code rész üres. Igy nincs mit beírni az accounthoz.
  • Pacho
    #51200
    Bővebb info
  • TomStorm
    #51199
    Ahha.Értem köszi!
    Végülis átnevezhetem nem gond a szerver meg maradt a Main karakternek csak elnéztem.
    Na egy kis elrendezés itt(itemek,credit stb) és folytatom a játékot
  • PiszkosFred
    #51198
    Nem törték fel, nyugi. Összevonták anno a szervereket, és emiatt a név duplázás lett pár esetben, amelyet orvosolni kellett. Mérlegeltek pár dolgot (létrehozás, státusz, last login, anyánkínja), és ez alapján jött a döntés, hogy kinek kell rename és kinek marad.
  • TomStorm
    #51197
    Üdv.
    Miért kell átnevezzem a karaktereimet?Egyáltalán miért vették el a nevüket és miért nem Tomb szerveren vagyok ahol abbahagytam?
    Igaz már jó régen nem játszottam de akkor is Prefered az account amit valami oknál fogva jól szétszedtek:(
    Más nem használta az acc.-ot mert szintek,gold stb ugyanaz
  • Kreeder
    #51196
    Ha fizetőssel tudsz menni és nem szedték ki a bugot, akkor velük bármennyit tudsz menni.... annyi, hogy kevesebb wz commendation-t kapsz a végén.
  • BEAST #51195
    Ha jól tudom hetente 5x mehetsz a különféle pvp módokba f2p/preferred accounttal, de item shopból vehetsz "heti bérletet" ami tudom mennyire éri meg.
  • aknakukac96
    #51194
    Tehát az, hogy mennyit mehetek nincsen korlátozva?
  • hugopareiros
    #51193
    gear szempontjából gondoltam elsőképp, persze megoldható minden
  • aknakukac96
    #51192
    Kevesebbet lehet PVP-zni?
  • hugopareiros
    #51191
    pvp-ben hátrányban leszel a fizetős játékosokhoz képest