60032
  • Plata
    #51511
    Ha jól emlékszem 10-es szintű lila kristály már van,de vagy 380 vagy 800 ezer körül van az ára.
  • gunji
    #51510
    Dulfy kristályokról szóló cikke: http://dulfy.net/2012/05/07/endgame-color-crystals-post-1-2-and-how-to-obtain-them/

    Ami a lila színt illeti: magam is a GTN-t tudnám ajánlani. Ha találni még, akkor talán nem olyan borsos árú, mint a fehér kristályok.
  • Maala
    #51509
    Hová mész, Windu?
  • Plata
    #51508
    Azt hiszem lilát tényleg csak 50-es szinttől lehet kraftolni,de Cartel Marketban biztos van,őszintén szólva még sosem akartam lila fénykardot.
  • Plata
    #51507
    GTN vagy csinálsz magadnak esetleg Cartel Market.Bár most őszintén nem tudom lilát lehet-e csinálni.Kicsit hanyagoltam a jedimet aki ért a kristály fabrikáláshoz.
  • miko1216
    #51506
    Sziasztok, csináltam egy sötét lovagot(igen néger.:D)Nos a kérdés az lenne hogy olvasgattam utána, de midn régi bejegyzés volt. Lehetséges megszerezni lila kristályta lézerkardomba, lvl 50 előtt? Republic karakter.:)
  • Nephin
    #51505
    Csinálsz jobbat? Ha nem tetszik, nem nézed, kb. ennyi.
  • Plata
    #51504
    Szent ég honnan szedted ezeket az istentelenül rossz filmeket.
  • Nephin
    #51503
    Kellemes húsvétot minden topiklakónak! :)

    Hétvégi mozik
  • DarthVirgus
    #51502
    A "The Progenitor" szerveren tevékenykedő Dreadful Elite (Magyar) progression guild, Tankot és Healert keres meglévő Operation csapatába.
    Jelentkezés és további információk:

    http://dfulelite.enjin.com/recruitment
  • Plata
    #51501
    Nem,azt hiszem.
    Katt ide,itt vannak a crew skillek,minden gyártó skillhez 2 másik kell,itt mutatja is melyikhez melyik.
  • miko1216
    #51500
    olvastam a honlapjukon ha vasarolsz a cartell marketon pref. leszel. Ha achievmenteken keresztül szerzett cc-kel vasarolok akkor is pref leszek?
  • Plata
    #51499
    megveszed a játékot kapsz 1 hónapot pref leszel,előfizetsz lejár pref leszel,veszel cc-t pénzért pref leszel.
    2400 cc kártyát szoktam venni,4990ft+szállítási költség.Nincs bankkártyám így utánvéttel veszem.
  • miko1216
    #51498
    preferred hogy lehet valaki?
    cc-t lehet szerezni valamilyen módon vagy csak ha fizetek érte? amúgy köszi a válaszokat
  • Plata
    #51497
    F2P játékosnak összesen 1 lehet,preferednek 2,fizetőnek 3,ha veszel cc-ért +crew skill slotot akkor lehet 3.Én vettem,1 crew skillel nem lehet rendeset húzni,2 crew skillel sem.Van 1 gyártó szakma ahhoz kell két másik szakma amivel a hozzávalókat szerzed be.Ha nincs 3 crew skilled ne is kezdj bele rendes szakmába,slicingel sok pénzt kereshetsz.
  • Shiwo
    #51496
    igen, le lehet cserélni, most így fejből nem is vagyok benne biztos, hogy engedi törölni, tán pont a Crew skill ablakban..

    f2p-nek összesen 1, nem companiononként

    én casual gémer fejjel a Slicing -ot ajánlanám f2p-nek, azzal pénzt (creditet) lehet szerezni, craftolni 1 crewskill-el nem igazán lehetséges effektíven
  • miko1216
    #51495
    Sziasztok új vagyok a játékban kis segitseget kernek. Utána olvastam a Crew skill-es dolgoknak de meg mindig nem tiszta minden. Szoval tegnap rossz Crew skill-t valasztottam a smuggleremnek(synthweaving). Le lehet cserélni valami nekem valóra? Olvastam hogy f2p játékosoknak csak egy Crew skillje lehet. Akkor összesen 1 vagy minden companionnak 1? Ha meg csak Corso van meg akkor valami craftolosat vagy gyűjtögetoset valasszak?
    tudom bena kérdések.:D elore is koszonom a segitseget
  • Pacho
    #51494
    Nálam az civil war a leggyűlöltebb wz, a toronyfoglalgatással, a HB meg a TOP, mert pörgősebbnek dinamikusabbnak tartom, a csapdák és a terep sokkal több szívatást eredményez.
  • Kreeder
    #51493
    Sajnos nem rád és az assassinodra van kihegyezve a játék :) én pl. szeretem a HB-t :D Miért ne lehetne az alvilági népeknek nézni egy kis vérontásos focit? Honnan tudod, hogy a SW univerzumban nincs ilyen szórakozás?! :D +1 Alderánt én is imádom ;)
  • #51492
    Abban igazad van, hogy ilyen dolog felesleges az SW-be, de Én csak szimplán a "Rühellem az amerikai focit!" kijelentésedre reagáltam
  • Witcher
    #51491
    LoL! Ugye ezt most nem komolyan kérdezted!? Ha focira vágyom fifázom egy jót a haverokkal, de egy SW univerzumban semmi keresnivalója ilyen marhaságnak! Én (mivel assassin vagyok) sokkal jobban szeretem az ilyen foglalós, bevédős témákat ahol a sinek igazán érvényesülnek! Alderan a kedvencem, ha tehetném csak arra regelnék egyfolytában. Egyébként továbbra sem értem miért nem lehet WZ-t választani....
  • #51490
    Te is a nem értem, tehát utálom kategóriába tartozol? :)
  • Witcher
    #51489
    Sztem a régi is, meg az új is szar! Rühellem az amerikai focit! De ízlések és pofonok....
  • gergod
    #51488
    Hat mi elertunk 4/5-re, ami eleg szomoru tekintve az idot amit varakozassal toltottunk, valamint az idot amig a kovetkezo kijon.
  • Pacho
    #51487
    Lehet, hogy mindenki a Dread Fortress NiM-et tolja:)

    Amúgy az új Huttball király.
  • #51486
    Na mi ez a nagy kuss? Senkinek semmi vélemény az új tartalmakról?
  • Gudott
    #51485
    Ha jók az infóim 3féle megjegyzés van a fajokra, ebből kettő van jobban kiemelve (inkvizitor: sith/ember/egyéb ; agent: chiss/ember/stb, stb stb)

    Alapsztori ugyanaz, van pár eltérés a végkifejletet tekintve (pl fejvadész class story vége, de azt mondják az agent story a legjobban "befolyásolható" e téren, de ilyen karaterem még nincs)
  • Although
    #51484
    szerintem független a shop az lesz így is úgy is mert pénz lehet belőle. Legfeljebb alap dolgok nem lesznek csak extrák. A befolyt pénzmennyiség szigorúan a tartalmakat a biztos kiegeket jelentheti. Nézd meg a Secret world topicot itt vagy forumot, nincs egy deka panasz mert folyamatosan nagy mennyiségben kapják az új anyagot. Nincs nagy közösség de az elégedett. Azt kapja amit vár. Ezt kell eldönteni mit akarunk, milyen játékot. De ez így megnézed a fejlesztési naplót benne van lesznek nagyobb kiegek csak nem tudjuk mikor. Erre én is azt mondanám persze. Ezt így nem lehet megcsinálni olyanokkal akik 1 éve fizetik a havi díjat, abba a reményben a cég majd valamit nekik is letesz az asztalra.
  • Plata
    #51483
    Köszi,még csak egy van belőle,az is ember.Terveztem hogy veszek 2400 cc-t abból veszek kari slotot meg sith fajt,de akkor fölösleges.
    Viszont arra rájöttem hogy betegen nem nagyon bírom az űr pvp-t.Pár meredekebb forduló és kikészülök,így vicces lesz megcsinálni a heti pvp küldit.
  • Kryon
    #51482
    Az alap story ugyanaz, de fajtól függően néha megjegyzéseket tesznek rád a beszélgetések során, úgy vettem észre.
  • Kryon
    #51481
    Az árak megállapítása lenne a legegyszerűbb, mert tudják, hogy átlagban mennyi időt játszanak havonta az előfizetők. Innentől már csak le kell osztani a jelenlegi havidíjat az átlagosan játszott óraszámmal és kész is, a bevétel így változatlan. Az hogy egyénenként ki mennyi idő alatt játssza le az nekik lényegtelen, az összesített számít.

    Meg tudnák csinálni értelmesen, ha akarnák, szerintem igény is lenne rá. Megmaradnának az előfizetés előnyei, de sokkal kötetlenebb lenne mint a havidíjas rendszer. Bevétel se csökkenne. A f2p/b2p hátrányai is kiesnének, mint a korlátozások és a vizuális környezetszennyezés, amit a shop eredményez mindenhol.
  • Plata
    #51480
    Lenne egy kérdésem,tom hogy ökörség de foglalkoztat.Sith Inquisitor története minden fajjal ugyanaz?Nem tudok angolul de ember karit csináltam annó és azzal a történetből azt vettem le hogy szolga vagy rabszolga a karim,vajon ha sith fajt indítottam volna akkor is ez lett volna?
  • Omlás
    #51479
    Akár ez is egy jó alternatíva de szerintem ezekkel a rendszerekkel európában nem fogunk találkozni egyelőre tuti nincs okuk váltani. Pedig igény szerintem lenne rá.
    Bár a jelenlegi helyzetben az is jó megoldás lenne ha lenne egy acc fagyasztás lehetőség ebből lenne pl egy 30 napos feltöltés alatt 3 lehetőséged amivel ha fagyasztod az accot nem fogy a játékidő. Ezzel már kilehetne menteni ha húzós heted van a melóban vagy épp nyaralni mész vagy akármi.
  • PiszkosFred
    #51478
    Egyébként érdemes lenne kipróbálni. Én úgy csinálnám, hogy egy játékban eltöltött óra mondjuk legyen 100 Ft. Feltöltöd az accountodat 3000 Ft értékben, amiért van 30 óra játékidőd, amely karakter választó képernyőtől (nem logintól a queue miatt) terjed egészen a logoutig (az instant). Ha lejár a 30 órád, azonnal logout, ha küldetés/fp/bármi közben vagy, azonnal. Mivel a számlázás miatt csak előre lehet beszedni a pénzt, ezért muszáj előre definiálni a megvásárolható időmennyiséget, legyen 30-60-90 óra. A ráérősebbek maradnak a havidíjnál/általánydíjnál, de azok, akik alig tudnak játszani, azoknak lenne alternatíva. Óradíj azért lenne ilyen - aránylag - magas, mert egy, semmi sincs ingyé', kettő, csak az a cél, hogy legyen bevétel, nem az, hogy fél évig húzza valaki 3000 forintból.
  • Omlás
    #51477
    Én általánosságban írtam ezt a rendszert nem konkrétan TOR kapcsán :) amit írsz egy érdekes tényező de arra is ki lehetne matekoni valamit ha nagyon akarnának. :)

    Pacho: Meg lehetne valósítani veszteség nélkül is ha akarnák. Legyen drágább a havidíj ha azt mondanák, hogy nem teszem azt 3K a 30 nap hanem 10K de csak akkor fogy ha játszol egyből szimpatikusabb az a 10K ha csak napi 3-4 órát tudsz játszani.

    A legjobb megoldás talán mindkét rendszer megtartása és még ehhez hozzácsapják a mikrotranzakciót és tökéletesen le van fedve minden. Aki HC gamer az vesz hagyományos feltöltőt aki casual az vesz drágábban játékidőre ketyegős feltöltést aki 15 euróért akar szép armor skint az is boldog lehet. :D
    Ez kb csak egy szép álom marad mert szerintem senki nem fogja bevállalni a közeljövőben tuti :(

    És mint mondtam most ezt TOR-tól elvonatkoztatva általánosságban a havidíjas MMO-k esetében lehetne alkalmazni ha akarnák. De egyszerűbb a sima havidíj ami egy casual játékosnak "lehúzás".

  • Although
    #51476
    Ez teljesen hektikus, ez a rendszer, ami itt van. Nem lehet vele számolni, nekem nem úgy tűnik mint aminek stabil játékos állománya van nyilván más mmokhoz képest, a név még nagyon hoz, de itt nem ennyien kellene legyenek.
    Ráadásul tényleg story tartalmakat kellene nyomjanak mert akik a guilda előfizetek ezt várták. Elhiszem a pvpsek meg sok más esetleg ingyeneseknek ez mindegy, de nem ők adták a stabil előfizetők zömét hanem a pickethez hasonlók. Ha meg nem lesz stabil az előfizetői réteg az EA a legalacsonyabbhoz fogja kalkulálni a befektetéseket. Tényleg nem véletlen mondom, ezek egy darab kardos kieget is 5e-ért adnak.
    Azoknak jó ez a rendszer akiknek nagyjából mindegy ennek a játéknak a jövője, nem azoknak akik boldogan fizetnének érte ha látnák érdekli az EA-t amit szeretnének. Ezért gondolkodik nagyon jól az adventure rendszerrel a Beth mert ha csak feleolyan jól belövi a nehézséget mint a funcom tudja és ne adj isten később már több nehézségi szint is lenne belépésnél a zónába akkor bőven garantálja magának azt az előfizetői létszámot ami mellett leszarhatja azokat akik f2p-ért sírnak. Ezt az swtornál a nagyobb induló létszám miatt sokkal jobban meg lehetett volna csinálni. De erre már 1% esély se maradt.
  • Pacho
    #51475
    Hát akkor félreértettem. Az a fajta amit te most leírsz, viszont sohasem fog megvalósulni, mert az a kiadónak nem lenne jó. Kiderülne, hogy a 12*15 dollár helyett évente csak 3*15-öt költesz el, mert mondjuk a foci vb alatt játszol 2 órát összesen 30 nap alatt, augusztusban amikor a parton ülsz és sörözöl pedig 20 percet, hogy "megfuttasd a karikat". Így egy 30 napos előfizetés kitarthatna fél évig is.
  • PiszkosFred
    #51474
    Isten ments, hogy kötekedésnek vedd, de mi a helyzet a szakmákkal és a társak küldetéseivel, esetleg egyéb cooldownokkal, stb? Azok ketyegnének aközben, hogy offline vagy? Vagy, akkor azok is csak akkor lennének aktívak, ha online vagy? Mert nyakamat rá, hogy előjönne ilyen kérdés is a fejlesztők részéről. :)
  • Omlás
    #51473
    De ki beszél itt perc alapú számlázásról ? :D
    Az elejétől kezdve én csak annyit mondtam, hogy ésszerűbb lenne ha a megvásárolt 30-nap játékidő csak akkor ketyegne amikor online vagy és játszol ha kilogolsz akkor nem fogy a játékidő. Ergo ugyanúgy 30 60 xx napra vennéd a feltöltést esetleg drágábban mint most csak épp valós játékidőben fogynának a napok.

    Ez más dolog, hogy technikai hibák miatt nem működik valami akkor jogosan reklamálsz de azért mert kikapsz zsinórban wz-n 9x az nem a játék hibája hacsak nem valami technikai probléma miatt van ez.
    Az más dolog, hogy Kínában pl percalapú játékidőt veszel de én nem erről beszéltem.
  • Pacho
    #51472
    Hát lehet, hogy számodra baromság, de nézz bele a bug reports fórumba miért megy sírás. Ha nincs időd, itt van egy két fontos probléma, ami miatt az emberek lemondják az előfizetést:

    Sírás 1
    Sírás 2
    Sírás 3

    Képzeld el, ha perc alapú számlázás lenne, mekkora mennyiségű sírást kellene a supportnak olvasgatnia. Simán nyílnának az olyan topikok, mint pl. "A Sanyinak poppol flashpoint de nekem nem".