60019
  • Plata
    #59258
    Itt az új season.
    Juhéééééééééééééé.
  • Plata
    #59257
    Néztem a geart amit mondtatok,de eszement sok operation izé kell hozzá.
    Mivel szinte sosem jutok el ilyenre így szerintem nem is kezdek bele.
    Egyenlőre sima FP gearem van a kis sorcimnak.
    Főleg vele szeretek játszani,de általában még 8-10 másik akrival is aktív vagyok.
    Sajna már mindegyik vagy 80 vagy 80 közeli,jó lenne ha ki lehetne kapcsolni az xp szerzést.
    Pici sorcim gírje meg ilyen.
  • Plata
    #59256
    Esseles-en sikerült ki mennem az űrbe. XD

  • Plata
    #59255
    Nekem ilyen gondom nincs,max FP gearem lehet az meg már meg van.
  • gunji
    #59254
    Nem úgy értem, hogy szeretnék emelést, csak kivárok lesz-e most. A legutóbb pont emelés előtt vertem el többszáz drm-t 324-es cuccra, feleslegesen. :(
  • pajer_csaba
    #59253
    "A flottán az utolsó szobás vendoroktól ruha/gear vásárlást én elhalasztom keddre (iR332-re cseréltem volna - zöld conquestest), hátha megint emelnek." - Remélem nem. Ma menni akartam egy EV HM-et, a rakatás vásárlások miatt redukálódtam 326-ról 325-re, erre csávó lelép, merthogy első boss dps-check, meg kaptam egy másiktól egy omg-t... Amúgy végül simán lement, ja mert midnenki 336-339ben volt... Ehh... fszom ki van már a kontent helyettesítő elcseszett ir-ezéssel... :/
  • gunji
    #59252
    Hát ja...

    Ami fontosnak tűnik a keddi patchből:
    - 5 órás leállást jósolnak
    - áttérünk a 64 bites kliensre, ~35GB-t fog letölteni az installer (szóval kell hely :)
    - aki Master Datacront szeretne a hétvégén használni, az inkább várjon a patch végéig, mert utána már 80-as szintre emel
    - pvp season 2 is kezdődik
    - a GS4-ről és másról nincs még hír, hétfőre ígérik a patch notes-t.

    A flottán az utolsó szobás vendoroktól ruha/gear vásárlást én elhalasztom keddre (iR332-re cseréltem volna - zöld conquestest), hátha megint emelnek.

    (Szerk: https://forums.swtor.com/topic/928159-game-update-721-coming-march-28th/)
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2023.03.25. 15:20:05
  • Plata
    #59251
    Szerintem ez a dolog pont a kezdőket szívatja meg,na és azokat akik nem előfizetők.
    Ez nagyon elcseszett dolog.
  • gunji
    #59250
    Próbáltam a tesztszerveren, mikor a vulptilláért lehetett menni. Nem tetszett az ötlet, egyetértek azzal, amit írtál.
    S remélem, nem hagyták úgy a felugró most fizetni fogsz az útért ablakot :o
    De egyszerűbben is meg lehetett volna oldani, pl. új termékekkel, unlockokkal, több bank és legacy bank tárhellyel, stb. De legalább lvl/szinthez képest skálázódó összeget vonnának le, hogy a kezdők ne szívjanak.
  • pajer_csaba
    #59249
    (Ilyenkor vagyok krva boldog, hogy összeharácsoltam néhány milliárd kreditet a szerverre - ma is eladtam 2 RMB-13-ast 240 misiért - mert így az ilyen fasságok nem nagyon tudnak bántani. Jó, az mondjuk lehet kicsit fájdalamasabb lesz, hogy emelik a repair költségeket is.)
  • pajer_csaba
    #59248
    Minden Quick Travelnek költsége lesz 100 és 5000 credit között, távolságfüggően, illetve a saját strongholdba való elutazás annyiba fog kerülni, mint rendesen eljutni az adott bolygóra. A Bioware állítása szerint ez segíti legjobban az economy balanszot és a kezdő(!) játékosokat. Szerintem meg, ahogy egy kommentelő írta a hivatalos fórumon:

    "Poor players will become poorer, rich players won't be affected."
  • gunji
    #59247
    Ó, hát akkor vége a jóvilágnak :( Minden transzportért fizetni kell majd :(
  • pajer_csaba
    #59246
    Igen, ahol az Operations Gear Vendor van.
  • Plata
    #59245
    Supplies részen az FP és egyéb gear vendornál?
  • pajer_csaba
    #59244
    Hali. Fleeten vendornál ki lehet váltani a full, Rakata lila armor szettet. Ez ideiglenes, vagy így marad? Nagyságrendekkel könnyítené a gearelődést.
  • Plata
    #59243
    Jön a 7.2.1 március huszonnyolcadikán.
    Sajnso valamiért steam szivat és nem tudom bemásolni a szöveget.
  • pajer_csaba
    #59242
    Cademimu.

    A gunslinger rengeteget területizik, tök mindegy, milyen felszerelése van, ha 10en lövik egyszerre. Ugyan ez volt anno a sorcival is - kezdő játékosok richtig aoe-val nyitottak, aztán meg három lövésből haltak.
  • Plata
    #59241
    Na ma mázlim volt,kiskarival egy kaon sem volt.
    Jedi knight sajna 80 lett.
    Így kénytelen voltam trooperrel játszani,mázlimra hammer meg cademiu vagy mi a ragya volt.
    Voltam rajta kétszer,mégsem emlékszem a nevére,az évek alatt már vagy ezerszer. XD
    Na mindegy valami c betűs amiben valami miu van.
    Viszont az egyik hammer veszett érdekes volt.Nyolcvanas gunslinger folyton meg akart halni.El felejtettem megnézni milyen felszerelés volt rajta,de kemény meló volt életben tartani.
  • Plata
    #59240
    Nem nehéz,csak marha hosszú és nagyon sokat kell mászkálni.
    Tegnap így voltak egymás után,kaon,lost,kaon.
    Kicsit uncsi volt.
    Kis karival Kaon veszett jó mert legalább két szint jön.
  • Thorndall
    #59239
    Ja, igen. Kaon is egy olyan ami picit nehezebb, de amúgy sztem az sem az. Figyelni kell pár dologra, hogy pl. a dagik robbannak, a screamerek visszadobnak meg aggroztatják a többit, akkor a bossoknál is oda kell figyelni, hogy pl annál a nagy vörös vminél a téren rá kell robbantani a tüzes tartályokat és akkor tök könnyen fekszik, de ha ezt nem csináljátok, akkor elég sokáig eltarthat vagy arra, hogy a föld alatti kapunál jó ha valaki beül a lövegbe és elé szeditek össze az összes addot, mert akkor simán szétlővi az egész pakkot. Volt itt is olyan, hogy mindenki szaladt összevissza és egyenként próbálták leszedni a pakkokat. Akkor healerként nem ültem be elsőre az ágyúba, de aztán kénytelen voltam és akkor néztek, hogy ja, ezt lehet...
    Ott is elég sokat lehet cczni ha van stealth kari a csapatban és észen is van.Anno amikor kijött sokkal nehezebb volt, rengetegen wipeoltak itt-ott, meg a bonus boss is nehéz volt, most sztem sokkal könnyebb, de igaz, néha gondolkodni is kell és nem csak random billenytűket nyomkodni, ezért ez elég sok embernél megugorhatatlan.
  • Plata
    #59238
    Szerintem a héten nem szabad random FP-re menni,mindig kaon jön. XD
  • Plata
    #59237
    Én most voltam egy kaon undorítóan suttyó FP-n,rühellem de nem léptem le azért.
    Mivel megint ragyásgéza event van így van valami bónusz boss is asszem.
  • Thorndall
    #59236
    Van pár olyan FP, mint pl: Esseles, Black Talon, Maelstrom Prison vagy Taral V ami iszonyú hosszú mert rengeteg beszélgetés van benne, ezekből sokan kilépnek mert nem akarják végigvárni a sok dumát és általában mindig van a csapatban egy valaki, aki nem nyomja el a beszélgetéseket. Ezek ilyenkor elhúzódhatnak akár 30-40 percig is. Ezt sokan nem akarják megkockáztatni.

    Vannak azok is, amelyek kicsit nehezebbek: ilyen volt régen a Lost Island vagy most a Ruins of Nul meg pár, ahol vagy vmi idegesítő mehcanika van vagy pedig tényleg nem elég random gombokat nyomogatni összevissza sorrendben. Ezekből is kilpnek az ideggyengék hamar.

    Sokan eleve kilépnek vagy declinolnak ha látják, hogy nem mindenki lvl 80, de legalább lvl75+. Kellene amúgy egy külön lvl 80 bracket.

    Az is elég jó, amikor mindenki stealthes kari csak te nem és szépen mennek előre, de nem ccznek senkit és semmit te meg oldd meg valahogy. Mindenki egy jó Hammer Stationt akar menni mert az kb 10 perc és végig lehet szaladni:).
  • Plata
    #59234
    Én tudom. XD
  • pajer_csaba
    #59234
    "Bonyolult..." Geci... Jó, mondjuk stealtes karival leugranak Hammer végén, szóval... Biztos megéri a 15 perc bünti... Annyi idő alatt lemenne bármi...
  • Plata
    #59233
    Egyes Fp-ket nem szeretnek az emberek,Cad is ilyen,túl bonyolult nekik és inkább lelépnek.
  • pajer_csaba
    #59232
    Valaki tud rá vmi racionális indokot, hogy miért jó belépni vet fp-be, hogy már az indulásnál kilépjél? Tegnap próbát tettem rég nem használt, 75-ös sorci heallel random Cademimun, erre két szerencsekerék azonnal kilépett, maradtam én, meg egy lvl 33-as, 100 achievementes jugg. Vicces volt levinni így... Mondjuk, annak ellenére, hogy a srác láthatóan nem nagyon érdeklődött a cset iránt, próbálta felvenni a ritmust és követni amit csinálok, több-kevesebb sikerrel.
    Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2023.03.19. 12:31:59
  • Orbancapitan
    #59231
    a flottát kompromittálták lásd a mostani picard részt
  • Plata
    #59230
    Azért amikor 100%-os admiralty küldetés lesz failed,az még is mi a bánatos isten?
    Beütött Khaan átka vagy mi a rosseb? XD
  • gunji
    #59228
    Szerintem is egyéni szerencsétől függ, mint amikor STO-ban indítottam tíz doff-küldit, amiből 6-8 lett az 1%-os disaster ;)
  • pajer_csaba
    #59228
    Szerintem játékos függő, valami elcseszett logika alapján. Vagy bug. SWTOR, bármi lehetséges. :/
  • Plata
    #59227
    Értem.
    Nem tudom más hogy csinálja,de sima veteran hammer sutyó állomáson a csapattársaknak most is esett game modul.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.03.12. 20:45:18
  • gunji
    #59226
    Nem probléma, nyugodtan, nem titok :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mert ilyen volt az ősz: munkahelyi problémák miatt inkább a tanulást választottam, s nem jutott rá idő. Decemberben meg nem sikerült pótolni. Röviden ennyi :(
  • Plata
    #59225
    Hát én nem bánom,azt a 10-et amit felraktam,azt elvitték,többet nem terveztem feltenni.
    Most túl olcsó,majd ha jön az új szezon és megint kell belőle rengeteg és marha drága lesz.
    Ne haragudj meg,nem kötözködés képpen mondom,de hogy a túróba nem húztad fel az event elején a reput?
    Nekem mindig összejött a max heti token egy vagy két nap alatt utána várhattam a következő hetet hogy beválthassam.
    Múlthéten kíváncsiságból be váltottam 40 darabot az NPC-nél és ki is tudtam farmolni újra.
  • gunji
    #59224
    Lement egy milla alá az ára. Biztos sokan olvassák e fórumot a világ(mindenség) minden táján... :D

    Másnál is szaggat a szerver? Gyakran ledobál és a chat se megy (helyi hálózat jó) :(

    /off Utoljára a g.a.m.e. modulokról spoilerben, hogy ne legyen zavaró
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bocs az offért, nem akarok annyit sírni, csak kicsit kiakadtam, mert hát nem (-igen) esik... hiába szaladgáltam tegnap egész nap Coruscanton, majd Nar Shaddaán... még 50-es influence-szel sem... összesen a héten 13 db jött... röhelyes. Lehet, hogy többet kéne áldozni a nagy randomize-szörnynek :D
    Van összesen három hónap arra, hogy összeszedje a casual a teljes repura valót:
    - ígérik: szerte a játékban esik
    - ha nem, menjünk heroicra, fp-re, ops-ra
    - ha akkor se, akkor csak a season ideje alatt
    - ha úgyse, akkor csináljuk a weekly-ket
    - de ott is a nehezebb 15 modult adókat
    - ja meg a daily-ket is a napi 2 modulért (és a weekly-kkel is vigyázni, az utolsót hagyjuk hétfőre, nehogy veszítsünk daily-t)
    - de ha így se, akkor evvan, így jártunk. Legközelebb tessék 72 órát fenn lenni naponta.
    El nem tudom képzelni, hogy normál játékkal meg lehetne csinálni. Legalább akkor tegyenek ki egy kill-countert és az alapján százanként/ezrenként adjanak egy modult, akkor legalább látni, hogy van értelme. Az előző shadow-reput már feladtam, hogy bármikor be lesz fejezve, most ezt is elengedem... pá-pá o/
    Bocs, csak kibeszéltem magam, utoljára erről.
  • Plata
    #59223
    Hát én kíváncsiságból feltettem a GTN-re 10 darabot 9 millióért,mind megvették.
  • Plata
    #59221
    Azt nem ismerem.
  • pajer_csaba
    #59221
    Fleeten vendornál valami 5k volt tavaly, azóta asszem techfragmentért lehet venni ugyan annál az NPC-nél. Bár én lassan kb 3 hónapja nem játszom.
  • Plata
    #59220
    Nézd ilyenek a knight/sorci karim skilljei.

    Imperial oldali buffjai vannak,de a társának meg köztársasági buffjai,

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.03.09. 23:23:52
  • Plata
    #59219
    Igen,ez az,szezon küldikhez jó párszor kellett és rohadt drága volt.
    Most is 5-10 misi darabja exen.